مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
داداش ممکنه از این باشه که این کابل hdmi دقیق مچ نمیشه با چورت یا طبیعیه ؟
کنسول ریجن چنده و ساخت چه سالیه ؟ اگه سریه جدیده که مشکل پورت رو نداری ! ممکنه مشکل از کابل باشه که خراب باشه یجوری !

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
اون روش تاپیک اول که گفته روی میله اجکت چسب برق بزنین بهتر و دائمی نیست؟ فقط مشکلش اینه که دکمه اجکت از کار میوفته غیر از اون مشکلی هست؟ ممنونم

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام دوستان . اقا دستگاه ما دیسک بازی رو نمیخونه یعنی دیسک رو که تو دستگاه میزارم میزنه unrecognized disc با سه تا بازی تست کردم همه بازی ها هم مثل ایینه هستن قبلا اولی که گرفتم دوتا بازی رو اجرا کرد بعد سر دو تا بازی بعدی هر بار دیسک رو نمیخوند و تا به زور بعد صد بار خاموش روشن کردن و چپ و راست کردن دستگاه بازیارو میوورد الان دیگه کلا نمیاره هر کار میکنم وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه یه صدای خش خش بلند میده بازی رو میکشه تو بعد که میره تو دستگاه یه صدای بیب بیب میده بعد دیگه چیزی لود نمیشه بازی نمیاد بالا تا حالا کسی این مشکلو داشته که بتونه حل کنه ؟ کلا با دستگاه 5 تا بازی فیزیکی هم بازی نکردم :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان . اقا دستگاه ما دیسک بازی رو نمیخونه یعنی دیسک رو که تو دستگاه میزارم میزنه unrecognized disc با سه تا بازی تست کردم همه بازی ها هم مثل ایینه هستن قبلا اولی که گرفتم دوتا بازی رو اجرا کرد بعد سر دو تا بازی بعدی هر بار دیسک رو نمیخوند و تا به زور بعد صد بار خاموش روشن کردن و چپ و راست کردن دستگاه بازیارو میوورد الان دیگه کلا نمیاره هر کار میکنم وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه یه صدای خش خش بلند میده بازی رو میکشه تو بعد که میره تو دستگاه یه صدای بیب بیب میده بعد دیگه چیزی لود نمیشه بازی نمیاد بالا تا حالا کسی این مشکلو داشته که بتونه حل کنه ؟ کلا با دستگاه 5 تا بازی فیزیکی هم بازی نکردم :(
ببین تهران کجا تعمیر میکنن برو بده بهش فک نکنم کاری از دستت بربیاد

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من این مشکل را چند ماه پیش داشتم مثل يک باگ مي مونه /:)

هاردم را پاک کردم از طریق ps4 و اپديت را هم دوباره نصب کردم با کمال تعجب درست شد

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
دوستان من امشب با نماینده شرکت پلی استیشن از طریق سایتشون چت آنلاین کردم ، مشکلمو بهش گفتم هر چی میگفتم میگفت بایستی کنسول رو ببرم دوبی نمایندگی که اونا با سرویس کردن کنسول مشکلشو حل میکنن ، گفتم اگه باز کنم و روی میله اجکت چسب برق بزنم درست میشه؟ شدیدا توصیه کرد اینکارو نکنم که در اونصورت دیگه نمایندگی ازم تحویل نمیگیره، الان نوار پایینشو همونی که زیر دکمه اجکت هست درآوردم ببینم درست میشه یا نه که اگه نشد بفرستم دوبی نمایندگیش، فقط نمیدونم چقدر هزینه میگیرن که درستش بکنن؟

راستی تو ایران نمایندگی درست حسابی نداره سونی ؟ مثلا شهرهای بزرگ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان من امشب با نماینده شرکت پلی استیشن از طریق سایتشون چت آنلاین کردم ، مشکلمو بهش گفتم هر چی میگفتم میگفت بایستی کنسول رو ببرم دوبی نمایندگی که اونا با سرویس کردن کنسول مشکلشو حل میکنن ، گفتم اگه باز کنم و روی میله اجکت چسب برق بزنم درست میشه؟ شدیدا توصیه کرد اینکارو نکنم که در اونصورت دیگه نمایندگی ازم تحویل نمیگیره، الان نوار پایینشو همونی که زیر دکمه اجکت هست درآوردم ببینم درست میشه یا نه که اگه نشد بفرستم دوبی نمایندگیش، فقط نمیدونم چقدر هزینه میگیرن که درستش بکنن؟

سونی ایران را ساپورت نمیکه برای کنسول

قانون این است از هر کشوری که کنسول را خریدی برای تعمیر به نمایندگی همان کشور باید بدهید شما از دوبی خریدی تعمیر هم دبی .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بله کلا اگر استفاده کننده در هر شرایطی کنسول رو خودش باز کنه به طوره کامل از گارانتی خارج میشه ....برای همین میگن . سونی هم ایران رو ساپورت نمیکنه برای همین دبی رو گفته.

این مشکل رو یادمه چندتا از بچه ها داشتن
یکی از دوستان بود میگفت بازی رو نصفه نصب میکنه و بقیش رو میزینه download اما ارور میده یا میزنه Unrecognized Disc . بیشتر شبیه باگهای نرم افزاری میمونه .اگر Rebuild کمک نمیکنه راهش این که کلا factory reset کنی از اول نصب کنی فریمور اینا رو ببینی حل میشه یا نه اگر نشد ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
این مشکل رو یادمه چندتا از بچه ها داشتن
یکی از دوستان بود میگفت بازی رو نصفه نصب میکنه و بقیش رو میزینه download اما ارور میده یا میزنه Unrecognized Disc . بیشتر شبیه باگهای نرم افزاری میمونه .اگر Rebuild کمک نمیکنه راهش این که کلا factory reset کنی از اول نصب کنی فریمور اینا رو ببینی حل میشه یا نه اگر نشد ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

منم فکر کنم نرم افزاریه چون یه ابدیت قبل این ابدیت جدیده دادن موقعی که اونو ریختم اینطوری شد اون بازی رو بالا نمیوورد الان بالا میاره همون unrecognized disc میده بعد این ابدیت جدیده . چجوری میشه ریست فکتوری کرد ؟ بعد اون ابدیت فلش چجوریه ؟ میگن 20 گیگه درسته ؟ یعنی ریست فکتوری کنم میتونم خودم دوباره دستگاه رو بالا بیارم ؟ بعد روشش هم بگین خیلی خوب میشه :d

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
آقا من این نوار زیرش رو در اوردم چند تا سوال

دکمه ایجکت از کار افتاد ؟
دیگه مشکا اتو ایجکت ندارم ؟
بخوام بفروشم دوباره میره سر جاش راحت یا باید باز شه که دوباره بره سره جاش ؟

ممنون از همتون

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
آقا من این نوار زیرش رو در اوردم چند تا سوال

دکمه ایجکت از کار افتاد ؟
دیگه مشکا اتو ایجکت ندارم ؟
بخوام بفروشم دوباره میره سر جاش راحت یا باید باز شه که دوباره بره سره جاش ؟

ممنون از همتون

منم نوارشو در آوردم :

1. دکمه اجکت چرا از کار بیوفته؟ ربطی نداره اگه بازش بکنی و روی میلشو چسب برق بزنی از کار میوفته در این صورت با در آوردن نوارش نه از کار نمیوفته.
2. من دیشب دیسک فیفا 15 تو درایوش بود 230 مگ در عرض حدودا 40 دقیقه آپدیت کرد بعدشم حدودا 1 ساعت و نیم بازی کردم خداروشکر دیسکش بیرون نیومد خدا کنه درست شده باشه.
3. تا اونجایی که من دیدم راحت دوباره جا میره چیز خاصی نیست و کلا خیلی عجیبه که به خاطر این نوار همچین مشکلی پیدا کرده که خدا کنه راه حلش همین بوده باشه.

داداش الان PS4 رو که روشن کردم در جا صدای دیسک خوانش در اومد و هیچ دیسکی رو قبول نکرد یعنی اینکه هنوز مشکل پابرجاست، خدا لعنت کنه شرکت سونی رو که اینهمه ضرر داد بهم، پولمو حلالشون نمیکنم ایشالا خرج دوا درمونشون بشه ما که قیدشو زدیم بدبخت بدبختیم تو این مملکت مفلوک، با کل دنیا قطع رابطه کردیم یه نمایندگی درست حسابی هم نداره که ... هی چی بگم خاک تو سر خودمون البته که ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر