مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب دستگاه ما درست شد دم و تشکیلات درایو داغون شده بود که تعویض شد :bighug: هیچ وقت تو دستگاه خاموش دیسک نزارین وگرنه مثل من بدبخت میشین :| کجا ps3 این داستانارو داشت .140 تومن واسه همون چرخ دنده ها و چشمی درایو پیاده شدیم درست اندازه قیمت اویل وایتین :(( ولی اشکال نداره به دنیای بازی برگشتم :shrewd:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب دستگاه ما درست شد دم و تشکیلات درایو داغون شده بود که تعویض شد :bighug: هیچ وقت تو دستگاه خاموش دیسک نزارین وگرنه مثل من بدبخت میشین :| کجا ps3 این داستانارو داشت .140 تومن واسه همون چرخ دنده ها و چشمی درایو پیاده شدیم درست اندازه قیمت اویل وایتین :(( ولی اشکال نداره به دنیای بازی برگشتم :shrewd:
خوشحالم درست شد :d
البته همینجور که گفتم مشکل سخت افزاری بودb-)
http://forum.bazicenter.com/thread84069/page152/#post3527527

دوستان کلا سعی کنن هر مشکلی دوستان پیدا میکنن کشکی نگن بزن ریبیلت دیتا و........ همه مشکلات نرم افزاری نیستند

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوشحالم درست شد :d
البته همینجور که گفتم مشکل سخت افزاری بودb-)
http://forum.bazicenter.com/thread84069/page152/#post3527527

دوستان کلا سعی کنن هر مشکلی دوستان پیدا میکنن کشکی نگن بزن ریبیلت دیتا و........ همه مشکلات نرم افزاری نیستند

چاکریم :d
این درایوش خیلی لطیف تشریف داره وگرنه تو ps3 از این داستانا نداشتیم :( من تو اینترنت زیاد دیدم این مشکلو تو خود سایت سونی هم هست تاپیکاش حتی گوگل هم میشناسه این سرچ unrecognized disc رو :dدر کل مراقب باشین به سرنوشت ما دچار نشین .

razps5

کاربر سایت
Mar 4, 2008
74
نام
Alireza
سلام. من خیلی وقته میخوام پی اس فور بگیرم ولی میبینم توی سایتای خرید زدن پی اس فور من سوخت یا همین جا هم صفحه اول چند تا مشکل زده ولی از بس پست زدن انگار یه کوله بار خرابی اومده. حالا بگیرم یا صبر کنم سال بعد یا دوسال بعد بگیرم؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
دوستان مشکل اتو اجکت مشکلی نیست که با Rebuild Database کردن یا در آوردن نوار زیر کنسول یا عمودی قرار دادن کنسول به شکل کامل حل بشه ... این مشکل بعد از چند روز یا چند ساعت دوباره بر میگرده

من خودم این مشکل رو عید امسال داشتم و تا خرداد ماه هم همه ی این کارها رو انجام دادم ولی اتو اجکت بازم برمیگشت

تا این که همون موقع ها تو فروم پلی استیشن دیدم یکی از کاربرها یه آموزش گذاشته و کنسول خودش رو کامل درست کرده ... من خودم اول دو دل بودم که این روش رو انجام بدم ولی بعد از انجام دادنش واقعا فهمیدم طرف کار بلد بود ... از اون روز تا همین الان که دارم پست میدم کنسولم دیگه اتو اجکت نداد و بارها هم دیسک داخلش رفته و بدون مشکل اجرا شده و حتی من برای مطمئن شدن موقع اجکت از دکمه روی کنسول استفاده میکردم

برای این آموزش شما باید کنسول رو کاملا خاموش کنید و از تمام کابلها جدا کنید ... بعد با پیچ گوشتی مخصوص پیچهای قسمت زیری کنسول رو باز کنید و بعد از در آوردن قسمت زیری کنسول ... در جایی که دکمه اجکت کنسول هست شما یک پایه فلزی نقره ای رنگ میبینید ... مقداری با لبه پیچ گوشتی این پایه رو لمس کنید و خش بدید
بعد روی بورد دستگاه رو که نگاه کنید در قسمت قرار گیری دکمه اجکت شما یه صفحه کوچک طلایی رنگ میبینید ، کافیه با لبه پیچ گوشتی کمی این صفحه رو خش بدید

دیگه کاری نمونده ... کافیه قسمت زیری قاب کنسول رو سر جاش بزارید و پیچ ها را ببندید

بعد از انجام این آموزش دیگه نباید مشکلی باشه ... در ضمن اون نوار جلویی زیر دکمه اجکت رو هم نزارید بهتره

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
سلام
دوستم امروز کنسول رو خرید و فروشنده بهش گفته که به هیچ وجه از کابل اچ دی ام آی غیر از مال خود کنسول استفاده نکنه (:|) دلیل گفتن این حرفش چی بوده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان مشکل اتو اجکت مشکلی نیست که با Rebuild Database کردن یا در آوردن نوار زیر کنسول یا عمودی قرار دادن کنسول به شکل کامل حل بشه ... این مشکل بعد از چند روز یا چند ساعت دوباره بر میگرده

من خودم این مشکل رو عید امسال داشتم و تا خرداد ماه هم همه ی این کارها رو انجام دادم ولی اتو اجکت بازم برمیگشت

تا این که همون موقع ها تو فروم پلی استیشن دیدم یکی از کاربرها یه آموزش گذاشته و کنسول خودش رو کامل درست کرده ... من خودم اول دو دل بودم که این روش رو انجام بدم ولی بعد از انجام دادنش واقعا فهمیدم طرف کار بلد بود ... از اون روز تا همین الان که دارم پست میدم کنسولم دیگه اتو اجکت نداد و بارها هم دیسک داخلش رفته و بدون مشکل اجرا شده و حتی من برای مطمئن شدن موقع اجکت از دکمه روی کنسول استفاده میکردم

برای این آموزش شما باید کنسول رو کاملا خاموش کنید و از تمام کابلها جدا کنید ... بعد با پیچ گوشتی مخصوص پیچهای قسمت زیری کنسول رو باز کنید و بعد از در آوردن قسمت زیری کنسول ... در جایی که دکمه اجکت کنسول هست شما یک پایه فلزی نقره ای رنگ میبینید ... مقداری با لبه پیچ گوشتی این پایه رو لمس کنید و خش بدید
بعد روی بورد دستگاه رو که نگاه کنید در قسمت قرار گیری دکمه اجکت شما یه صفحه کوچک طلایی رنگ میبینید ، کافیه با لبه پیچ گوشتی کمی این صفحه رو خش بدید

دیگه کاری نمونده ... کافیه قسمت زیری قاب کنسول رو سر جاش بزارید و پیچ ها را ببندید

بعد از انجام این آموزش دیگه نباید مشکلی باشه ... در ضمن اون نوار جلویی زیر دکمه اجکت رو هم نزارید بهتره
درسته ! این روش فکر میکنم پارسال اومده بود برای کسایی که مشکله Auto Eject برطرف نشده بود . بیشتر این روش برای کسانی هست که روشه بالا کار نکرده ( چون برای بعضیا کار کرده بود ) و یا در دسترسه گارانتی نیستن . چون باز کردن و اعمال تعمییرات غیر از سونی گارانتی دستگاه رو به طوره کامل از بین میبره.

سلام. من خیلی وقته میخوام پی اس فور بگیرم ولی میبینم توی سایتای خرید زدن پی اس فور من سوخت یا همین جا هم صفحه اول چند تا مشکل زده ولی از بس پست زدن انگار یه کوله بار خرابی اومده. حالا بگیرم یا صبر کنم سال بعد یا دوسال بعد بگیرم؟
زیادی حساس نباش. تعداده دوستانی که 4 خریدن خیلی هست توی سایت. خیلیاشون هم تا حالا به این تاپیک نیومدن که مشکلی داشته باشن :)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
زیادی حساس نباش. تعداده دوستانی که 4 خریدن خیلی هست توی سایت. خیلیاشون هم تا حالا به این تاپیک نیومدن که مشکلی داشته باشن :)

من هم شش ماه میشه خریدم و دو ماه که پول نداشتم بازی نداشت فقط یه TombRider داشتم ولی الان سه ماهی هست زیاد ازش کار میکشم.
چشم شیطون کور گوشش کر تا حالا مشکل نداشتم...طی اعلام خود فروشنده ها تو تهران تقریبا به ازای فروش هر 20 تا Ps4 یه XboxOne فروش رفته.پس طبیعی هستش که مشکلاتش هم بیست برابر بیشتر باشه...تو شهرستانها که فکر کنم آمار فروش PS4 از این هم بیشتره.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
سلام بر همگی

مشکلی که من دارم این که بازی های که از psn گرفتم و می خواهم بازی کنم اخطار verfiy licence (درست نوشتم؟) می ده مثلا دمو p.t باید گزینه restore licence (بازم نمی دونم درست نوشتم یا نه:-/)
رو بزنم تا درست شه روشی هست که نیاز به اینترنت نداشته باشه تا بتونم وارد بازی شم دستگاه با اکانتم ریجن 1 است:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بر همگی

مشکلی که من دارم این که بازی های که از psn گرفتم و می خواهم بازی کنم اخطار verfiy licence (درست نوشتم؟) می ده مثلا دمو p.t باید گزینه restore licence (بازم نمی دونم درست نوشتم یا نه:-/)
رو بزنم تا درست شه روشی هست که نیاز به اینترنت نداشته باشه تا بتونم وارد بازی شم دستگاه با اکانتم ریجن 1 است:((
به نت وصل شو تا verify بشه . چند ثاینه بیشتر طول نمیکشه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
به نت وصل شو تا verify بشه . چند ثاینه بیشتر طول نمیکشه

با تشکر از شما ولی من نمی خواهم اینکار بکنم چون ps4 دوست من نیازی به این کار نداره هر وقت کنسول رو روشن می کنه می تونه وارد دمو p.t شه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر از شما ولی من نمی خواهم اینکار بکنم چون ps4 دوست من نیازی به این کار نداره هر وقت کنسول رو روشن می کنه می تونه وارد دمو p.t شه
بله ایشون نفره اولی هستن که از اکانت استفاده میکنه و primary هست
یکی از محدودیتها نفره دومی که از اکانت استفاده میکنه همینه . license ها رو چک میکنه همیشه.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
یه سوال داشتم میگن کنسول سفید رنگ که تازگی اومده برد کنسول کلا فرق کرده ومشکلات کنسول برطرف شده میخواستم بدونم واقعی هستش این موضوع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر