مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان مشکلی پیش نمیاد به جای کابل برقPS4 از Vita استفاده کنیم براش؟ آخه اون نیاز به تبدیل نداره:D
برای اینکه بزنی ولتاژ و اینجور چیزا باید مث هم باشه. البته من تخصصی تو برق ندارم ولی برای احتیاط نزن.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
برای اینکه بزنی ولتاژ و اینجور چیزا باید مث هم باشه. البته من تخصصی تو برق ندارم ولی برای احتیاط نزن.
اتفاقا منم همین نظر شما رو داشتم و یه کابل با کیفیت رادیو داشتیم میترسیدم ازش به جای کابل اصلی استفاده کنم.تا اینکه رفتم پیش یه الکتریکی و پرسیدم گفت هیچ مشگلی نداره.چون سیمی که داخل هردوشون هست یکیه.دلیل اینکه رو سیم کنسول شما نوشته 110 ولت اینه که برق کشورهای خارجی 110 هستش ولی واسه این رو سیم رادیو زده 250 چون برق کشور ما 250 هست.در کل گفت خیالتون راحتا و استفاده کنید.حالا من چون خیلی اسرار کردم گفت نهایتا یه محافظ خوب بخرید و سیمو به اون بزنید.
سیم خود کنسول چون باید براش تبدیل جدا بخری و تمام تبدیلایی که من دیدم جنس خوبی ندارن واسه کنسول مشکل ایجاد میکنه.چند روز پیش کنسولم برای خودش خاموش شد.رفتم سیمشو نگاه کردم دیدم تبدیل سه شاخه ای که بهش زدم اینقدر داغ شده که حتی دهنه پریز رو هم ذوب کرده بود واسه همین تصمیم گرفتم کابل رادیو رو بهش بزنم که تبدیل نمیخواد.تا الانم که مشکلی نداشتم.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اتفاقا منم همین نظر شما رو داشتم و یه کابل با کیفیت رادیو داشتیم میترسیدم ازش به جای کابل اصلی استفاده کنم.تا اینکه رفتم پیش یه الکتریکی و پرسیدم گفت هیچ مشگلی نداره.چون سیمی که داخل هردوشون هست یکیه.دلیل اینکه رو سیم کنسول شما نوشته 110 ولت اینه که برق کشورهای خارجی 110 هستش ولی واسه این رو سیم رادیو زده 250 چون برق کشور ما 250 هست.در کل گفت خیالتون راحتا و استفاده کنید.حالا من چون خیلی اسرار کردم گفت نهایتا یه محافظ خوب بخرید و سیمو به اون بزنید.
سیم خود کنسول چون باید براش تبدیل جدا بخری و تمام تبدیلایی که من دیدم جنس خوبی ندارن واسه کنسول مشکل ایجاد میکنه.چند روز پیش کنسولم برای خودش خاموش شد.رفتم سیمشو نگاه کردم دیدم تبدیل سه شاخه ای که بهش زدم اینقدر داغ شده که حتی دهنه پریز رو هم ذوب کرده بود واسه همین تصمیم گرفتم کابل رادیو رو بهش بزنم که تبدیل نمیخواد.تا الانم که مشکلی نداشتم.

با سلام، داداش اشتباه میکنید، هر سیمی تحمل یه مقدار خاصی ولتاژ و جریان داره که بیشتر از حد تحملش باعث آسیب دیدگی اون میشه، اونی که رو سیم زده 110 ولت و مثلا 2000ma یعنی حد تحمل این سیم بیشتر از این نیست، پس توصیه میکنم سیم رو درست انتخاب کنید تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
سلام
دلیل ارور CE-34878-0 چیه؟
تا حالا چند بار باعث شده کل اطلاعات سیستم رو پاک کنم
این ارور رو هم فقط وقتی فیفا بازی میکنم میده

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
با سلام، داداش اشتباه میکنید، هر سیمی تحمل یه مقدار خاصی ولتاژ و جریان داره که بیشتر از حد تحملش باعث آسیب دیدگی اون میشه، اونی که رو سیم زده 110 ولت و مثلا 2000ma یعنی حد تحمل این سیم بیشتر از این نیست، پس توصیه میکنم سیم رو درست انتخاب کنید تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد
پس با این اوصاف بهتره همون سیم رادیو(250 ولت) که واسه ولتاژ برق ایران هست رو بزنیم به کنسول.

djlucifer

کاربر سایت
Mar 28, 2013
18
نام
علی
عزیز من این چیزی که نوشته منظورش سر 2 شاخه هست نه ولتاژ.در ضمن قطر سیم ربطی به ولتاژ نداره.اینم بدون اگه قرار باشه یه سیم واسه ولتاژ110 باشه باید قطرش بیشتر باشه چون جریانش بیشتره ولی در کل هیچ فرقی تو خود سیم نیست و این سیم واسه یه کنسول بازی که مصرف برقش هم پایین هست ایرادی نداره.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام
دلیل ارور CE-34878-0 چیه؟
تا حالا چند بار باعث شده کل اطلاعات سیستم رو پاک کنم
این ارور رو هم فقط وقتی فیفا بازی میکنم میده

یک خطا با یک برنامه یا نرم افزار سیستم رخ داده است

مرحله 1: بستن برنامه، نصب آخرین نرم افزار فریمور و به روز رسانی و راه اندازی مجدد سیستم

مرحله 2: اگر یک دوربین PS به سیستم متصل هست آن را حذف و راه اندازی مجدد سیستم و پس از آن به [Settings] > [User] > [Login Settings] و "فعال کردن تشخیص چهره" OFF را انتخاب کنید.

مرحله 3: اگر خطا دوباره رخ می دهد، اطلاعات خود را ذخیره کنید و سپس به [Settings] > [Initialization] بروید و [Initialize PS4] انتخاب کنید.

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
بچه من میخام ps4 بخرم ریجن چند بخرم واسه مشکلات و خرابی هاش میگم و گرنه میدونم تو هیچ چیزی فرقی ندارن

بعد ازکجا بفهمم کنسولم ماله سری دوم هستش یا همون سری 2014

cuh-1101A سری دوم یا 2014 ریجن us

cuh-1104A سری دوم یا 2014 ریجن اروپا

میگن اگه با cuh-10xxxx شروع به ماله 2013 آیا درسته ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
سلام به همگی
مشکلم پیدا کردن مودممه !
مودم همسایه رو میشناسه ولی مودم من رو نه !
مودم نه هیدنه نه تنظیمات خاصی روشه !
کمک کنید لطفا !

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام به همگی
مشکلم پیدا کردن مودممه !
مودم همسایه رو میشناسه ولی مودم من رو نه !
مودم نه هیدنه نه تنظیمات خاصی روشه !
کمک کنید لطفا !

مربوط به بخش sec وایرلس مودمت میشه رو حالت wpa2 بزار یا مودشو عوض کن بعد ببین پیدا میکنه یا

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
دستگاهی نیستش که بی مشکل باشه همیشه مشکل تو وسایل الکترونیکی هست
حالا مگه چی شده؟
با اینهمه هجوم یوزر مایکرو و افزایش کاربر پلی استیشن
مطمئناً ریزترین مطالب رو هم اندازه کوه گنده میکنن والا اینهمه ایکس وان هم اگر خریداری و استفاده میشد آمار خرابی شاید به مراتب بیشتر از اینم میشد

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
با اینهمه هجوم یوزر مایکرو و افزایش کاربر پلی استیشن
مطمئناً ریزترین مطالب رو هم اندازه کوه گنده میکنن والا اینهمه ایکس وان هم اگر خریداری و استفاده میشد آمار خرابی شاید به مراتب بیشتر از اینم میشد
تنها ۰.۴کنسول ها تا به حال خراب بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر