مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
از منوی ps4 بگیر تا خود بازی ... تو منو ی ps4 نوشته ها خیلی بدهه اما مثلا تو بازی نوشته ها خیلی بهتر هستن در کل روی گرافیک بازی تاثیری نذاشته فقط نوشته ها بریده بریده شدن ... خودمم موندم چش شده !!!!
تلویزیونت پورت hdmi ش چه مدلیه؟ hdmi خالیه یا hdmi/dvi ؟ اگه hdmi/dvi داره بزن به همین. احتمالا تصویر تلویزیونت خیلی شارپه که اینطوری شده. اگه hdmi/dvi نداره، شارپنس تصویر رو بیار پایین.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

امروز من هم به مشکل auto eject بر خوردم.دستگاه ریجن 2 ژاپن هست.از لحاظ قرار گیری دستگاه و تهویه هم اوکی هست.بعد 1 ساعت بازی BF4 اینجوری شد.هی دیسک رو میداد بیرون منم هی میدادم داخل تا بعد 4 بار ارور رفع شد.اگر دوباره پیش اومد چه کار کنم؟ کلا راه حل داره یا گذری هست؟ البته من زیاد گیر اگر موردی نداره و به دستگاه آسیب نمیرسونه که ولش کنم.

- - -ویرایش - - -

توی BF4 الان نیم ساعت مونده بعد مرحله اول میخواد install content بکنه همش رو 0% مونده و جلو نمیره.ممکن هست دیسک خراب باشه؟هیچ خط و خش هم نداره.مجبور شدم بیام تو منو بازی ولی نمیره مرحله بعد چون نصب نمیشه محتوای بازی.ممنون میشم راهنمایی کنید.

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
من چند وقته کنسولم sin in نمی شه دوتا idدارم یکی اینگلیس یکی امریکا وقتی با پروفایل اینگیلیسم میخوامبرم تو نمیشه ولی با امریکا میره راهی هست درستشه لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه این اکانت:((:(

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
تلویزیونت پورت hdmi ش چه مدلیه؟ hdmi خالیه یا hdmi/dvi ؟ اگه hdmi/dvi داره بزن به همین. احتمالا تصویر تلویزیونت خیلی شارپه که اینطوری شده. اگه hdmi/dvi نداره، شارپنس تصویر رو بیار پایین.

نه بابا فک نکنم . من دارم با مانیتور بازی میکنم اگه اینجوری بود وقتی pc رو روشن میکردم هم اینجوری میشد البته من فک کردم رو گرافیک بازی تاثیری نذاشته اما امروز وقتی بتلفیلد 4 رو بازی کردم یه مقدار احساس میکنم افت گرافیک داره احتمال داره مشکل سخت افزاری پیداکرده باشه ؟؟؟ چون قبل اینکه اینجوری بشه کنسول چند بار خود به خود ری استار شد و رفت رو حالت safe mode بعد هم که این بلا سرش اومد ..... تو قسمت safe mide هم رفتم یه بار دیگه کنسول رو آپدیت کردم باز نشد و حتی rbuild data base هم کردم باز درست نشد ......... فقط یه سوال اگه از قسمت safe mode آپدیت رو پاک کنم ، هر چی دانلود کردم از هاردم پاک میشه ؟؟؟؟
دوستان گل اگه به مورد مشابه من چیزی تو نت یا توپخونه پیدا کردید دمتون گم خبر بدید .........

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه بابا فک نکنم . من دارم با مانیتور بازی میکنم اگه اینجوری بود وقتی pc رو روشن میکردم هم اینجوری میشد البته من فک کردم رو گرافیک بازی تاثیری نذاشته اما امروز وقتی بتلفیلد 4 رو بازی کردم یه مقدار احساس میکنم افت گرافیک داره احتمال داره مشکل سخت افزاری پیداکرده باشه ؟؟؟ چون قبل اینکه اینجوری بشه کنسول چند بار خود به خود ری استار شد و رفت رو حالت safe mode بعد هم که این بلا سرش اومد ..... تو قسمت safe mide هم رفتم یه بار دیگه کنسول رو آپدیت کردم باز نشد و حتی rbuild data base هم کردم باز درست نشد ......... فقط یه سوال اگه از قسمت safe mode آپدیت رو پاک کنم ، هر چی دانلود کردم از هاردم پاک میشه ؟؟؟؟
دوستان گل اگه به مورد مشابه من چیزی تو نت یا توپخونه پیدا کردید دمتون گم خبر بدید .........
بد نیست عکس بگیری از طریقه Share بزاری ببینیم دقیقا مشکل از کجا هست .
بعضی از دوستان مشکلات این چنینی داشتن با اپدیت فریمور tv حل کرده بودنش مشکلاتشون رو .
میتونی setting های مربوطه screen هم توی Setting چک کنی .

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
سلام
دوستان ميخوام ps4 بگيرم،از صفحات قبل خوندم مشكلات رو! نگران شدم يه مقدار!يه نفر بياد راهنمايي كنه ممنون ميشم.دلداري و اينكه آقا خوبه لذت ببر و... نه،مشكلي هست موردي هست رعايت كنم بگه هم موقع خريد دقت كنم هم موقع استفاده
١.ميخوام ريجن ١ بگيرم.خوبه؟يا ريجن ٢؟ نظرم رو ريجن ١ هست!
٢.دستگاه رو با توجه به جايي كه دارم بايد عمودي بذارم!!واسه عبور هوا خوبه؟ اين مشكل auto eject واسه عمودي گذاشتن ممكنه پيش بياد؟؟افقي قرار بدم يا فرقي نداره؟
٣.اين آپديت ١.٧٢ مشكل ساز هست يا نه؟
مورد ديگه اي بود بگيد
ممنونم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان ميخوام ps4 بگيرم،از صفحات قبل خوندم مشكلات رو! نگران شدم يه مقدار!يه نفر بياد راهنمايي كنه ممنون ميشم.دلداري و اينكه آقا خوبه لذت ببر و... نه،مشكلي هست موردي هست رعايت كنم بگه هم موقع خريد دقت كنم هم موقع استفاده
٢.دستگاه رو با توجه به جايي كه دارم بايد عمودي بذارم!!واسه عبور هوا خوبه؟ اين مشكل auto eject واسه عمودي گذاشتن ممكنه پيش بياد؟؟افقي قرار بدم يا فرقي نداره؟
مورد ديگه اي بود بگيد
ممنونم
مشکلی نداره . با خیال راحت بگیر . D: ;):bighug:
1. ریجنها فرقی ندارن . اما 2014 به بعد بگیر و با مهلت تست
2. ایستاده بایستی پایه سونی رو بخری چون اگر خودت عمودی بزاری ( که اصلا نباید چنین کاری کنی ) کلا جلوی بخش تهویه هوار رو میگیره . مشکل Auto Eject خیلی کم بوده. نگران نباش. فرقی نداره اما اگر ایستاده میزاری یادت باشه باید پایه بخری . سعی کن کلا تو یه جای کاملا بسته هم نزاری .
3. برای اکثریت نبوده...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام
مورد ديگه اي بود بگيد
ممنونم

از لحاظ تهویه چه عمودی بذاری چه افقی تهویه مشکلی نداره اما در صورت عمودی گذاشتن حتما از پایه استفاده کن/ این قضیه اتو اجکت به عمودی افقی کار نداره و وقتی دستگاه ایراد دار باشه در هر صورت پیش میاد. اپدیت 1.72 روی ریجن 2 اروپا زدم و هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر. ریجن 1 ساخت 2013 نگیری بهتره چون درصد خرابیش بالا بوده نسبت به بقیه .

amir7aghajani

کاربر سایت
Jan 3, 2012
30
نام
amir
كمك كنيد تو فيفا ١٤ همش فريز ميكنه بهد خاموش ميشه توي استارتاپ بازي كه لودينگه اولشه اونو رد نميكنه دستگامم افقي ميزارم اين چشــــــه؟؟!؟!؟! راهنمايي لطفا

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
كمك كنيد تو فيفا ١٤ همش فريز ميكنه بهد خاموش ميشه توي استارتاپ بازي كه لودينگه اولشه اونو رد نميكنه دستگامم افقي ميزارم اين چشــــــه؟؟!؟!؟! راهنمايي لطفا
فقط تو همین بازیه؟ورژن آپدیت دستگاهت چنده؟اگه 7.2 هست که خیلی مشکلات داشته مثلا سر Watch Dogs!!!قبلا بازی درست بوده؟؟؟از کی اینطوری شده؟
لطفا به این سوالات جواب بدید تا راهنمایی تون کنم:bighug:
فقط تو همین بازیه؟ورژن آپدیت دستگاهت چنده؟اگه 7.2 هست که خیلی مشکلات داشته مثلا سر Watch Dogs!!!قبلا بازی درست بوده؟؟؟از کی اینطوری شده؟
لطفا به این سوالات جواب بدید تا راهنمایی تون کنم:bighug:
از منوی ps4 بگیر تا خود بازی ... تو منو ی ps4 نوشته ها خیلی بدهه اما مثلا تو بازی نوشته ها خیلی بهتر هستن در کل روی گرافیک بازی تاثیری نذاشته فقط نوشته ها بریده بریده شدن ... خودمم موندم چش شده !!!!
مشکلتون رو کشف کردم...
کنسول رو به 7.1 دانگرید کنید.این از فواید آپدیت 7.2 هست!:|یکی مشکل مشابه شما رو داشت!!!

سوال ماروهم جواب بدین ثواب داره=((

داشتم سرچ میکردم تو اینترنت به اینجا رسیدم...
شاید به دردبخور باشه:مراجعه کنید

آخرین ویرایش:

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
تاریخ ساخت دستگاه رو دقیقا کجا نوشته؟؟؟؟ میشه یکی یه عکسی بذاره...
روجعبه ست یا رو کنسول ؟؟؟؟
دمتون گرم

زیر کنسول نوشته ;)
برا ریجن 1 دقیق زده ساختشو مثلا : march 2014
برا ریجن 2 اروپا زده مثلا سه ماهه اول 2014
برا ریجن 2 ژاپن و 3 هنگ کنگ نزده اصلا
ریجن 4 هم که اصن پیدا نمیشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر