مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
هرچقدر بيشتر حساسيت نشون بديد امكان ايجاد مشكل بيشتر است :d
من يكي از دوستام كم مونده بود كنسول رو باز كنه موقع خريد ، اما برد خونه بالاخره خراب شد و مجبور شد عوض كنه ، من رفتم تو مغازه تست كردم روشن شد برداشتم آوردم خونه ، هر ٢ هم ٢٠١٤ بوديم
كلا سخت نگيريد خيلي ، احتياط تا يه حدي خوبه اما وسواس بشه خوب نيست !

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
جالبه هیچ کس مشکلی که شما داری رو نداره
پس مشکل از سونی نیست
شما اصلا اکانت برای کنسول ساختی و یا به صورت Guest Log in فقط وارد میشی ؟
اکانت ساختم خوبش ساختم ... اگه نساخته بودم الان تروفی هام هم پریده بود!
مشکل دقیقا از سونی و کیفیت ساخت پایین دستگاهش هست.
تا حالا 2 بار کنسول عوض کردم یکی از یکی مشکل دارتر ......

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اکانت ساختم خوبش ساختم ... اگه نساخته بودم الان تروفی هام هم پریده بود!
مشکل دقیقا از سونی و کیفیت ساخت پایین دستگاهش هست.
تا حالا 2 بار کنسول عوض کردم یکی از یکی مشکل دارتر ......
عجب
از save هاتون رو usn کپی بگیرید.
چون تا حالا کسی این مورد رو نداشت ....یعنی 2-3 نفر دیگم بودم که اخر سره فهمیدن بله guest log in نباید کرد .

الان نمیدونم دقیق مشکل شما از کجا هست ...
در ضمن چه بازی هست ؟
یه بازی BF4 هست که کلا این مشکل رو داره ...
اگر save همه بازیا corrupt میشه به نظرم اصلا هارد رو در بیار یک دیگه بزار اگر امکانش رو داری
و یا فریمور رو دوباره اپدیت کن.
به نظرم با سونی تماس بگیرید.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
BC Horror Stories :d
باو بی‌خود ملتو نترسونید، یه جوری در مورد مشکل دار بودن و خرید بدون تست و ... حرف می‌زنید که انگار کنسولای سونی رو تو حیات خلوتِ خونه عمه من درست کردن!
از هر ریجنی، هر تاریخ تولیدی هم تهیه کنید، ممکنه مشکل واسش پیش بیاد. وسائل الکتریکی همینن. ممکنه کنسول رو بخرید، یه هفته هم مهلت تست داشته باشید، فردای اون روز خراب شه! ممکن هم هست بدون مهلت تست بخرید و تا چند سال بدون مشکل کار کنه. ولی درصد خرابی خیلی خیلی کمه.
من خودم نزدیک به 10 تا کنسول واسه دوست و آشنا و ... خریدم، موقع خرید یه نیم ساعتی توی مغازه تست کردم، دسته و کابل اچ دی ام آی و ظاهر دستگاه و پلمپ بودنشون رو هم چک کردم. تا حالا هم هیچ کدومشون مشکلی نداشتن. هم ریجن 1 خریدم، هم ریجن 2، هم تولید 2013 و هم تولید 2014.
خلاصه اینقدر ملت رو نترسونید، طرف یه سال پول جم کرده واسه تعطیلات تابستونش می‌خواد کنسول بخره و لذتشو ببره، میاد تو این تاپیک یه بلایی به سرش میارید که از خرید پشیمون می‌شه! میلیونی ملت کنسول خریدن، حالا این وسط 2 هزار تا هم خرابی داشته که واسه هر وسیله‌ای پیش میاد. طرف کنسولش رو خریده، یک ماهه داره کار می‌کنه، نگرانه که چرا امروز نسبت به دیروز، 1db صدای فن کنسولش بیشتر شده! بازی کردن رو زهر مار می‌کنه واسه خودش، صبح تا شب هم در مورد دستگاه فکر می‌کنه. کنسولتون رو بخرید، دیسک رو بذارید تو دستگاه و حالشو ببرید. اگه قرار باشه خراب شه با فکر کردن و حرص خوردن شما چیزی عوض نمی‌شه.

خلاصه شرمنده رفتیم رو منبر، ولی خواهشاً یه کاری نکنید که ملت با ترس و دلهره خرید کنن.

نفست از جاي گرم بلند ميشه داداشم همين ملت پول خورده خورده جمع كردن تا يه كنسول سالم بخرن بازي كنن از همين ملت يكيش هم منم 2 ميليون پولت بره رو هوا كنسولت خراب باشه خيلي حالت بديه همين اقوام شما كه مثال ميزني شانست نگرفته كنسول خراب باشه وگرنه يكي از همين اقوامت اگه اينو ميديد شلوارت مياورد پايين آره داداش من ما و بقيه دوستان كه مياييم اينجا داد ميزنيم ميگيم آقا كنسول تست دار بگيرين براي اينكه همه مثل شما شانس ندارن كه كنسول نيم ساعت تست تا 10 سال راحت كار كنه بله اينجورياست معلومه كه سوني اومده كنسول هاي تخيلي ساخته اگه مشكلي نداشت كه ملت دادشون بالا نبود يكيش من پولم پريد كنسولم به باد رفت به خاطر خريد اشتباه تو هم جاي يكي از ماها بودي اين بلا سرت در اومده بود به خاطر 1000 تومان پول ميرفتي كل اينترنت داد ميزدي تا بقيه به مشكل تو دچار نشن انشاالله كه بازم كنسول بخري و مشكلي نداشته باشه حالا من و امسال من كه مشكل داشتن به هر حال يه مال باخته هستن پس بايد اينجا داد زد و مشكل رو به ملت گفت حالا واسه من مشكلي نيست اون 2 ت نوش جونشون ولي پيگير هستم اما رفتم يكي ديگه كنسول خريدم اما اوني كه پولشو نداره بره دوباره يك كنسول جديد بخره چي بايد بگه ؟؟؟؟؟؟؟ اميدوارم حرف تندي نزده باشم چيزي هم گيرمون نمياد به ملت هشدار بديم فقط ميخواهيم هر كي كنسول ميخره درست خريداري كنه از اون افرادي هم كه كنسولشون سالمه و هي ميان اينجا ميگن فلان صدا مياد فلان تصوير و ... اينها به نظر من زيادي حساس شدن

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
نفست از جاي گرم بلند ميشه داداشم همين ملت پول خورده خورده جمع كردن تا يه كنسول سالم بخرن بازي كنن از همين ملت يكيش هم منم 2 ميليون پولت بره رو هوا كنسولت خراب باشه خيلي حالت بديه همين اقوام شما كه مثال ميزني شانست نگرفته كنسول خراب باشه وگرنه يكي از همين اقوامت اگه اينو ميديد شلوارت مياورد پايين آره داداش من ما و بقيه دوستان كه مياييم اينجا داد ميزنيم ميگيم آقا كنسول تست دار بگيرين براي اينكه همه مثل شما شانس ندارن كه كنسول نيم ساعت تست تا 10 سال راحت كار كنه بله اينجورياست معلومه كه سوني اومده كنسول هاي تخيلي ساخته اگه مشكلي نداشت كه ملت دادشون بالا نبود يكيش من پولم پريد كنسولم به باد رفت به خاطر خريد اشتباه تو هم جاي يكي از ماها بودي اين بلا سرت در اومده بود به خاطر 1000 تومان پول ميرفتي كل اينترنت داد ميزدي تا بقيه به مشكل تو دچار نشن انشاالله كه بازم كنسول بخري و مشكلي نداشته باشه حالا من و امسال من كه مشكل داشتن به هر حال يه مال باخته هستن پس بايد اينجا داد زد و مشكل رو به ملت گفت حالا واسه من مشكلي نيست اون 2 ت نوش جونشون ولي پيگير هستم اما رفتم يكي ديگه كنسول خريدم اما اوني كه پولشو نداره بره دوباره يك كنسول جديد بخره چي بايد بگه ؟؟؟؟؟؟؟ اميدوارم حرف تندي نزده باشم چيزي هم گيرمون نمياد به ملت هشدار بديم فقط ميخواهيم هر كي كنسول ميخره درست خريداري كنه از اون افرادي هم كه كنسولشون سالمه و هي ميان اينجا ميگن فلان صدا مياد فلان تصوير و ... اينها به نظر من زيادي حساس شدن

دوست عزیز می‎‌دونم کنسولت خرابه و ناراحتی. متاسفانه شما بدشانسی اوردی و کنسولت مشکل داشت. ولی معنیش این نیست که همه کنسولای توی بازار مشکل دارن. شما هم اگه رفته بودی مغازه و خودت نیم ساعت کنسول رو تست می‌کردی، جنس خراب بهت نمی‌دادن. به هر حال نمی‌خوام نمک رو زخمت بپاشم، امیدوارم پولت رو پس بگیری و یه کنسول سالم هم گیرت بیاد.
در هر صورت من مطمئنم اگه شما 100 تا کنسول رو در حد نیم ساعت تست کنید و بعد بخرید، امکان نداره بیشتر از یکی دو تاش مشکل دار باشن.
و در آخر این که، کسی که وسیله برقی می‌خره، باید بدونه که امکان خرابی وجود داره، اگه خراب شدن دستگاه باعث می‌شه روزگارش سیاه شه و زندگی واسش تیره و تار می‌شه، اولویت‌های زندگیش باید فراتر از PS4 باشه.

آخرین ویرایش:

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
دوست عزیز ولی بیشتر جاها نمیذارن بشینی تو مغازه نیم ساعت بازی کنی واسه تست! یا با گارانتی و مهلت تست میدن یا همینجوری...دستگاهو روشن میکنن و یه تست بازی و همین.دیگه نمیذاره تو اون شلوغی بشینی نیم ساعت بازی کنی!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دوست عزیز ولی بیشتر جاها نمیذارن بشینی تو مغازه نیم ساعت بازی کنی واسه تست! یا با گارانتی و مهلت تست میدن یا همینجوری...دستگاهو روشن میکنن و یه تست بازی و همین.دیگه نمیذاره تو اون شلوغی بشینی نیم ساعت بازی کنی!

اون جایی که من ازش خرید می‌کنم این اجازرو می‌ده. دو دست فوتبال می‌زنم تا خیالم راحت شه بعد خریداری می‌کنم :D

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
اون جایی که من ازش خرید می‌کنم این اجازرو می‌ده. دو دست فوتبال می‌زنم تا خیالم راحت شه بعد خریداری می‌کنم :D

خوب قبول کن واسه شما فقط اینجوره پس نباید بقیه رو قضاوت کنید! ما این شانس رو نداریم که 2 دست فوتبال هم بزنیم! به هر حال ایشالله هرکی میخره بدون مشکل باشه به امید خدا

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه خودم به شخصه نظرم اینه که کنسول با مهلت تست بخرید ولی اگه میخواید واقعا به نفعتون بشه همون کاری که من میکنم رو انجام بدید (البته درسته براتون خنده دار و مسخره میاد ولی ارزش داره) من صبر میکنم تا آخر امسال و یا صبر میکنم مدل اسلیمش بیاد بعد بخرمش چون 1.5 2 میلیون واقعا پول زیاده

قبلا خرابیش برای پورت HDMI بود ولی الان اون برطرف شده و مشکل اصلی نحوه آوردن کنسول به داخل ایرانی اکثر اینا که از طریق دریا میارن کنسول آب میخوره و همون رطوبت باعث میشه دستگاه عمرش کم بشه
در نهایت من توصیه میکنم حداقل 24 ساعت از مغازه دار مهلت تست بگیری و بگید تو فاکتور قید کنه و تو اون 24 ساعت واقعا عین 24 ساعتشو کار بکشید از دستگاه

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
هرچقدر بيشتر حساسيت نشون بديد امكان ايجاد مشكل بيشتر است :d
من يكي از دوستام كم مونده بود كنسول رو باز كنه موقع خريد ، اما برد خونه بالاخره خراب شد و مجبور شد عوض كنه ، من رفتم تو مغازه تست كردم روشن شد برداشتم آوردم خونه ، هر ٢ هم ٢٠١٤ بوديم
كلا سخت نگيريد خيلي ، احتياط تا يه حدي خوبه اما وسواس بشه خوب نيست !

موافقم. من خودم اسفند سال قبل از یه فروشگاه اینترنتی خریدم و اومد دم در خونه. اتفاقا جعبه اش هم اونطور نو نبود. اما دستگاه نو بود و با این که ریجن یک هست تا به امروز مشکلی نداشته. به دوستان توصیه می کنم اصلا روی سخت افزار یا نرم افزار یا حتی ظاهر دستگاه (البته بعد از خرید) حساس نباشن. من دیدم اینه که PS4 دستگاهیه که چند سال می خواید باهاش بازی کنید و حالش رو ببرید آخرش هم یا میفته یه گوشه یا به قیمت ناچیزی ردش می کنید بره. حالا صدای فن بره بالا یا رو دستگاه خش بیفته یا نیفته مهم نیست. حساس شدن و ریز شدن در هر مسئله ای یه نوع وسواس هست و واسه خود شخص مشکل درست می کنه.

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
یه نصیحت:

سعی کنید به هیچ عنوان ریجن 1 نخرید. کلآ انگار کنسول های ریجن 1 توو کارخونه های درجه 2 مونتاژ میشن و قطعاتشون کیفیت لازم رو نداره. فرقی هم نمیکنه که کنسول ساخت 2013 باشه یا 2014. چندتا از دوستای من ریجن یک 2014 خریدن که همشون با کنسول به مشکل خوردن. یکیشون کنسولش صدای قرچ و قورچ میده، یکیشون بعضی اوقات مشکل Auto Eject داره، یکیشونم میگه کنسولم زیاد فریز میشه و دائم مجبورم کنسول رو ریستارت کنم.

من خودم ریجن 1 داشتم. خریده بودم 1950، ولی به دست فروختم 1800 و ردش کردم رفت. کنسول منم یه سری مشکلات مثل صداهای عجیب و غریب داشت که موقع بازی همش اذیتم میکرد و تمرکزم رو به هم میریخت. (همش پیش خودم میگفتم نکنه کنسول یهو به مشکل بخوره با این صداها). 1 هفته پیش ریجن دو 2014 خریدم که هیچکدوم از اون مشکلات رو نداره. دستگاه نه صدای اضافه ای داره، نه فریز میکنه و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره. کلا حتی الامکان سعی کنید ریجن 2 بخرید. اگه 2014 هم باشه که چه بهتر. ریجن 2 جنس قطعاتش مرغوب تره.

سعی کنید توو خرید اینجور اجناس که توو ایران هیچ گارانتی ِ درست و حسابی ای ندارن دنبال جنس و مدل ارزون قیمت نباشید. از قدیم گفتن هیچ ارزونی ای بی علت نیست، هیچ گرونی ای هم بی حکمت!

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
یه نصیحت:

سعی کنید به هیچ عنوان ریجن 1 نخرید. کلآ انگار کنسول های ریجن 1 توو کارخونه های درجه 2 مونتاژ میشن و قطعاتشون کیفیت لازم رو نداره. فرقی هم نمیکنه که کنسول ساخت 2013 باشه یا 2014. چندتا از دوستای من ریجن یک 2014 خریدن که همشون با کنسول به مشکل خوردن. یکیشون کنسولش صدای قرچ و قورچ میده، یکیشون بعضی اوقات مشکل Auto Eject داره، یکیشونم میگه کنسولم زیاد فریز میشه و دائم مجبورم کنسول رو ریستارت کنم.

من خودم ریجن 1 داشتم. خریده بودم 1950، ولی به دست فروختم 1800 و ردش کردم رفت. کنسول منم یه سری مشکلات مثل صداهای عجیب و غریب داشت که موقع بازی همش اذیتم میکرد و تمرکزم رو به هم میریخت. (همش پیش خودم میگفتم نکنه کنسول یهو به مشکل بخوره با این صداها). 1 هفته پیش ریجن دو 2014 خریدم که هیچکدوم از اون مشکلات رو نداره. دستگاه نه صدای اضافه ای داره، نه فریز میکنه و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره. کلا حتی الامکان سعی کنید ریجن 2 بخرید. اگه 2014 هم باشه که چه بهتر. ریجن 2 جنس قطعاتش مرغوب تره.

سعی کنید توو خرید اینجور اجناس که توو ایران هیچ گارانتی ِ درست و حسابی ای ندارن دنبال جنس و مدل ارزون قیمت نباشید. از قدیم گفتن هیچ ارزونی ای بی علت نیست، هیچ گرونی ای هم بی حکمت!

این حرفا به هیچ وجه درست نیست دوست عزیز..
چرا بیخودی میترسونی بقیرو؟؟
کنسول من هم ریجن 1 هست و مشکل داشت قبلا ولی الان مشکل نداره دیگه..
اتفاقا کنسولای ریجن 1 خیلی خوب هست و از قطعات با کیفیتی درست شده..
درسته خرابی داده ولی این خرابیا اصلا زیاد نبوده..

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
این حرفا به هیچ وجه درست نیست دوست عزیز..
چرا بیخودی میترسونی بقیرو؟؟
کنسول من هم ریجن 1 هست و مشکل داشت قبلا ولی الان مشکل نداره دیگه..
اتفاقا کنسولای ریجن 1 خیلی خوب هست و از قطعات با کیفیتی درست شده..
درسته خرابی داده ولی این خرابیا اصلا زیاد نبوده..

منم مثل شما فکر میکردم اما الان با حرف دوستمون موافقم.
اینطور که به نظر میرسه واقعا ریجن 2 به طور نسبی خرابیش کمتره.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
به طور نسبی بله ریجن 2 خرابیش کمتر بوده.ولی اینطور که میگید کلا نگیرید نه...

من خودم ریجن 1 دارم تا الان هیچ مشکلی که بقیه داشتن رو ندارم.یکسری مشکلات بوده که تو همه ریجن ها ( 1 - 2 - 3 ...) وجود داشت و الان دیگه کلا حل شده

او نصدا هم صدای رله و فن هست و فرقی نداره ریجن دستگاتون چند باشه.همه ریجن ها رله و فن دارن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر