مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
کسایی که امروز کنسولو گذاشتن روی دانلود آپدیت توی اون موقع فریم ریت بازی پکید و هنگ کرد بدونن بخاطر آماده شدن کنسول واسه آپدیته!!;)
امیدوارم نیاین بگین ما که میدونستیم!8-|:|

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یعنی بلو پالس داد بعد درست شد خودبخود؟ چه جالب
بله دقیقا ولی خدا رو شکر بعد از نصب آپدیت از نو کاملا درست شد و هر روز دارم بدون مشکل از کنسول استفاده می کنم اما هنوز خودم توش موندم چجوری ممکنه این مورد پیش بیاد بعد با نصب آپدیت رفع بشه. کسی مثل من مورد این شکلی داشته؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بله دقیقا ولی خدا رو شکر بعد از نصب آپدیت از نو کاملا درست شد و هر روز دارم بدون مشکل از کنسول استفاده می کنم اما هنوز خودم توش موندم چجوری ممکنه این مورد پیش بیاد بعد با نصب آپدیت رفع بشه. کسی مثل من مورد این شکلی داشته؟

اینو حتما به سونی گزارش بده که فکر کنم یه جایزه ایی باید بهت بده ....:))

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی

سلام .. من هم دقیا مشکل شما رو دارم :| ..... کنسولم ریجن امریکاست تا الان بدون هیچ مشکلی داشت کار میکرد .... شب قبلش وقتی بازی میکردم خود به خود رفت رو حالت استن بای ... امروز صب هم که داشتم بازی میکردم یهو کنسول یه بوق زد و ری استار شد و سه تا بوق دیگه زد رفت رو حالت safe mode هر کاری کردم خاموش نمیشد چند بار دستگاه رو ری استار کردم اما بازم میرفت رو حالت safe mode کلا دستگاه قاتی کرده بود که یهو خود به خود خاموش شد نمیدونم مشکل از کجاس ولی فک کنم از وقتی آپدیت 1.72 رو دانلود کردم اینجوری شده ...... الان نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم .... دوستان اساتید کسی مشکلش رو فهمید یگه لطفا ... احتمال اینکه کنسول رو به موت باشه هست ؟؟؟؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام .. من هم دقیا مشکل شما رو دارم :| ..... کنسولم ریجن امریکاست تا الان بدون هیچ مشکلی داشت کار میکرد .... شب قبلش وقتی بازی میکردم خود به خود رفت رو حالت استن بای ... امروز صب هم که داشتم بازی میکردم یهو کنسول یه بوق زد و ری استار شد و سه تا بوق دیگه زد رفت رو حالت safe mode هر کاری کردم خاموش نمیشد چند بار دستگاه رو ری استار کردم اما بازم میرفت رو حالت safe mode کلا دستگاه قاتی کرده بود که یهو خود به خود خاموش شد نمیدونم مشکل از کجاس ولی فک کنم از وقتی آپدیت 1.72 رو دانلود کردم اینجوری شده ...... الان نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم .... دوستان اساتید کسی مشکلش رو فهمید یگه لطفا ... احتمال اینکه کنسول رو به موت باشه هست ؟؟؟؟

این موارد به نظر میاد باگ نرم افزاری باشه، شما یک بار فریمور کامل همونی که 700 خورده ایی مگ هست رو دانلود کن، یه بک آپ از سیو هات بگیر، بعد کل هارد رو فرمت کن دوباره فریم ور بریز ببین حل میشه یا نه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
والا اتفاقا من از موقعی که آخرین آپدیت رو نصب کردم دیگه خدا رو شکر مشکلاتم رفع شد اما مال من اصلا رو safe mode نمی رفت فقط چرغ آبی چشمک می زد به همراه سه تا بوق هیچی هم نشون نمیداد تا بعد از چندین بار تست کردن روی safe mode تونستم کنسول رو بالا بیارم بعد آپدیت رو از نو از نصب کنم بعد از نصب همه چی درست شد. موندم دیگه مغزم به جایی قد نمیده فقط الان خدا رو شکر مشکلی ندارم.:bighug:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
فک کنم کاربرای ایرانی بالاخره یه راهی برای Blue pulse پیدا کردن!!!!
من که این مطلب رو توی وبلاگم گذاشتم که دوستان بیان اینجا برای حل مشکلشون!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
با این چیزها ها و مشکلاتی که بچه ها تعریف می کنن آدم میترسه ps4 بگیره!!!!!!
اصن یه وضعی شده گیر کردم......:-s

بگیر بابا خیالتم راحت از جای معتبر بگیر و اینکه پلمپ باشه ... دست دست کنی نسل تموم میشه و هنوز تو شک خریدی :d

PoPo_74

کاربر سایت
Jun 27, 2014
17
نام
علیرضا
دوستان سلام!
من 1ماهی هست دارم فروم رو دنبال میکنم اما امروز عضو شدم!
آخر هفته میخوام برم پشت شهرداری و کنسول ریجن2 ژاپن بخرم!
اول یه سوال این که دستگاه ریجن2 ژاپن بدون دوربین پلمپ میشه با اطمینان پیدا کرد؟
پلمپش دقیقن چه شکلیه؟

و این که هرکی هر نکته ای موقع خرید و تست و اینا به ذهنش میرسه رو اگه میشه برای بقیه که قصد خرید دارن مثه من، بگه!

مرسی کلی!

Sent from my C6602

آخرین ویرایش:

navid-

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
دوست من
زیاد وسواس نداشته باش و سعی کنیدکه از جای معتبر خرید کنی و جعبه پلمب باشه یا نباشه زیاد فرقی نداره چون زیاد نمیشه بهش اطمیتان کرد.
در موقع خرید و قبل از تست حتما روی قسمت براق دستگاه را بررسی کنید که خط یا لکی نداشته باشد قسمت پشت دستگاه دو عدد برچسب داره که معروف به برچسب void و اونها رو هم بررسی کنید که دوباره چسبانده نشده باشند و دسته هم که استفاده شده باشه کاملا مشخصه.
و حتما مهلت تست یک هفته ای بگیرید، به نظر من بدون مهلت تست خریدن اشتباه محضه.
موفق باشید

PoPo_74

کاربر سایت
Jun 27, 2014
17
نام
علیرضا
دوست من
زیاد وسواس نداشته باش و سعی کنیدکه از جای معتبر خرید کنی و جعبه پلمب باشه یا نباشه زیاد فرقی نداره چون زیاد نمیشه بهش اطمیتان کرد.
در موقع خرید و قبل از تست حتما روی قسمت براق دستگاه را بررسی کنید که خط یا لکی نداشته باشد قسمت پشت دستگاه دو عدد برچسب داره که معروف به برچسب void و اونها رو هم بررسی کنید که دوباره چسبانده نشده باشند و دسته هم که استفاده شده باشه کاملا مشخصه.
و حتما مهلت تست یک هفته ای بگیرید، به نظر من بدون مهلت تست خریدن اشتباه محضه.
موفق باشید
مرسی!
میشه درباره اون برچسبا یه توضیح بدید؟
نمیدونم چی هستن اصن!
و اگه جای معتبری که قیمت مناسبی و ارزون میده رو میشناسید، پ خ کنید لطفن!

Sent from my C6602

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
مرسی!
میشه درباره اون برچسبا یه توضیح بدید؟
نمیدونم چی هستن اصن!
و اگه جای معتبری که قیمت مناسبی و ارزون میده رو میشناسید، پ خ کنید لطفن!

Sent from my C6602

دوست عزیز عضویتتون رو تبریک میگم
درباره پلم روایت زیاده ... من خودم دستگاه اکبند زیاد دیدم بیشترشون یه پلم شیشه ای دارن...بعدا یه پلم ابی قلابی اومد که اینجا خودشون میزدن و میزاشتن رو قیمت.. خیلی از دستگاها هم هیچی ندارند
خیلی درگیر این موارد نشید ... حتی همین پک نک مد نظرتون بعضا دیده شده که کاور روش رو بر میدارن جای دکور میزارن توی ویترنشون بعضی فروشنده ها ...
دستگاه رو باز میکنید به اون کاور نرمی که دور کنسول هست ( سفید رنگه) دقت کنید مچاله نباشه و دست نخورده باشه ... خود دستگاهم قسمت براقش خط و خش نداشته باشه و جای دست روش نباشه ...
درگاه hdmi رو هم چک کنید اگر کابل قبلا رفته باشه توش خط و خش میفته (اگر خیلی حساس هستید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر