مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
دوستان اين مشكله hdmi چجوريه ؟ يعنى هر دستگاهى كه كابل hdmi كامل جا نره مشكل داره ؟
كابل hdmi دستگاهم كامل جا نمى ره . توى بازى كيلزون كوچك ترين مشكلى نديدم . توى infamous هم يه مشكل بود كه در واقع مشكل نبود و از خود بازى بود
ولى توى اساسين ٤ احساس مى كنم يكم مشكل وجود داره . نويز نيست ولى تصوير يه جوريه . وقتى راه مى رى يا اين ور اون ور مى شه سبزه ها و بقيه ى چيزها يه حالتى مى شن . البته به نظرم مشكل از بازيه چون واقعا بازيش خيلى باگ داره .
لطفا راهنمايى كنيد كه مشكل از خود بازيه يا از hdmi
ممنون

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
دوستان کنسول من وسط بازی خود به خود خاموش شد وقتی دوباره روشن کردم رفت تو بخش
safe mode بعد rebuild database رو زدم ری استارت شد اومد تو بخش سیف مد دوباره ... initialaz ps4 رو زدم
زبونه دستگاه ژاپنی شد دوباهر اومد تو سیف مد!
الان موندم چی کار کنم.
دستگاه ریجن 2 ژاپن سال ساخت نمیدونم احتمالا 2013نوامبر

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
خسته نباشید میخوام بهم بگید که چطور باید به PSN با PS4 وصل بشم بعد قضیه ی این ادرس شهرای امریکا اگر خواستم اکانت درست کنم چطوریه که باید ادرس و پست و شماره ی پلاک رو بنویسم و اینم بهم بگید که اورجین رو چکار کنم ؟؟؟

اگه به هر دليلي هنگام ساختن اكانت PSN با خود كنسول تو please wait گير كردي با كنسول نتونستي بسازي از روش هاي زير ميتوني اينكارو انجام بدي

https://account.sonyentertainmentnet...m/login.action
اينجا برو اكانت بساز
Generate a Random Name - Fake Name Generator
اينجا هم ميتونى ادرس و كد پستي و اطلاعات يك آدم خارجي fake گير بيارى كه psn قبول كنه

- - -ویرایش - - -

دوستان اين مشكله hdmi چجوريه ؟ يعنى هر دستگاهى كه كابل hdmi كامل جا نره مشكل داره ؟
كابل hdmi دستگاهم كامل جا نمى ره . توى بازى كيلزون كوچك ترين مشكلى نديدم . توى infamous هم يه مشكل بود كه در واقع مشكل نبود و از خود بازى بود
ولى توى اساسين ٤ احساس مى كنم يكم مشكل وجود داره . نويز نيست ولى تصوير يه جوريه . وقتى راه مى رى يا اين ور اون ور مى شه سبزه ها و بقيه ى چيزها يه حالتى مى شن . البته به نظرم مشكل از بازيه چون واقعا بازيش خيلى باگ داره .
ممنون

در اين موارد به صورت كلي اگه تصوير قطع ميشه و مشكل رو به صورت غير عادي ميبيني كه مشكل از قديمي بودن ورژن tv هستش كه بايد از سايت شركت مربوطه آخرين نسخش بگيري و آپديت كني Tv رو من و دوستاني كه پشت دستگاه رو نگاه كرديم كابل hdmi يه خورده فاصله داره و مشكلي نداشتيم اين مورد عاديه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
safe mode بعد rebuild database رو زدم ری استارت شد اومد تو بخش سیف مد دوباره ... initialaz ps4 رو زدم
الان موندم چی کار کنم.
سلام عزیز
یعنی دستگاه همش از safe mode بالا میاد ؟ اصلا به OS دستگاه نمیره
الان اروره خاصی نمینویسه ؟ یک مورد هست میتونی Update اخری رو دانلود کنی و بریزی تو فلش و بزاری اپدیت بشه دوباره . میتونه کمک کنه به بازسازی سیستم.
گزینه rebuild هم باید کمک کنه ... قسمت initialize باید بتونه کمک کنه .
اگر در نهایت هیچ کدوم درست نکرد دستگاه رو
در این صورت بزن factory reset کلی بشه !!!!_!!! ( البته همه چیز رو از دست میدی ... )

ممنون
Hdmi یه سری فقط سریهای اولی ریجن 1 مشکل داشتن . کلا hdmi آونطوری که فکر میکنی کامل جا نمیره.
به ظاهر که دستگاهت مشکل نداره . ...

متوجه " یک حالتی" نمیشم که اصلا منظورت چی هست. ولی میتونم بگم دستگاه مشکلی نداره.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام
الان موندم چی کار کنم.

شما كنسولت رو به صورت دستي از برق نميكشي بيرون واسه خاموش شدن ؟ معمولاً اگه اينكارو ميكني اشتباه هستش و به كنسول صدمه ميزنه بايد از بخش منو اصلي كنسول از بالا بري و روي شكل power كليك كني و turn off PS4 بزني تا كنسول خاموش شه در ضمن بعد از اينكار بايد تقريباً 2 دقيقه صبر كني تا چراغ روي كنسول كه به رنگ سفيد و بعد آبي در مياد كلاً بره كه اون موقع كنسول خاموش شده و ديگه ميتوني از برق بكشي اين روش صحيح خاموش كردنه

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
Hdmi یه سری فقط سریهای اولی ریجن 1 مشکل داشتن . کلا hdmi آونطوری که فکر میکنی کامل جا نمیره.
به ظاهر که دستگاهت مشکل نداره . ...

متوجه " یک حالتی" نمیشم که اصلا منظورت چی هست. ولی میتونم بگم دستگاه مشکلی نداره.
ممنون
منظورم از حالت يك سرى موج هست كه انگار از روى سبزه ها رد مى شند البته موج هم نيست و فكر مى كنم مشكل از بازيه البته فقط سبزه ها اين جورى نمى شن همه چيز همين جوره ( افكت بازى هم نيست چون يه جوريه )

- - -ویرایش - - -

در اين موارد به صورت كلي اگه تصوير قطع ميشه و مشكل رو به صورت غير عادي ميبيني كه مشكل از قديمي بودن ورژن tv هستش كه بايد از سايت شركت مربوطه آخرين نسخش بگيري و آپديت كني Tv رو من و دوستاني كه پشت دستگاه رو نگاه كرديم كابل hdmi يه خورده فاصله داره و مشكلي نداشتيم اين مورد عاديه
ممنون
فكر كنم الكى شك كردم چون به نظر مياد مشكل از بازيه و الآن با حرفى كه شما زدين يقين پيدا كردم كه دستگاه مشكل نداره چون فكر مى كردم كابل بايد كامل جا بره
خيلى ممنون

sepehr.p.s

کاربر سایت
Feb 10, 2014
16
نام
سپهر
سلام.من وسط بازی wolfenstein یکی از مراحلش (قبل این مرحله تو قسنت های دیگه مشکلی نبود)ارور cant find data یا همچین اروری متن ارورو دقیق یادم نیست.از بازی هم میاد بیرون.البته فایل خود بازیو نذاشتم دانلود(فایلی که وقتی میریم تو بازی خودش شرو یه دان میکنه خدود 2-3 گیگ بود)به نطر شما مشکل از بازیه؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام.من وسط بازی wolfenstein یکی از مراحلش (قبل این مرحله تو قسنت های دیگه مشکلی نبود)ارور cant find data یا همچین اروری متن ارورو دقیق یادم نیست.از بازی هم میاد بیرون.البته فایل خود بازیو نذاشتم دانلود(فایلی که وقتی میریم تو بازی خودش شرو یه دان میکنه خدود 2-3 گیگ بود)به نطر شما مشکل از بازیه؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم Day1 پچ برای ولفنشتاین اجباری و لازم هست

mohammadn

کاربر سایت
Nov 4, 2012
45
نام
Mohammad
سلام دوستان
بچه ها من میخواستم فردا برم کنسول رو بگیرم موندم کدوم ریجن رو بگیرم
چند صفحه خوندم به کل نگران شدم مخصوصا ریجن ۱
حالا الان مشکلات ریجن ۱ حل شده یا هنوزم زیاده ؟ آخه قیمتش پایین تره مناسبتر به نظر میاد
حالا من چه ریجنی بگیرم ؟!
ممنون

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام دوستان
بچه ها من میخواستم فردا برم کنسول رو بگیرم موندم کدوم ریجن رو بگیرم
چند صفحه خوندم به کل نگران شدم مخصوصا ریجن ۱
حالا الان مشکلات ریجن ۱ حل شده یا هنوزم زیاده ؟ آخه قیمتش پایین تره مناسبتر به نظر میاد
حالا من چه ریجنی بگیرم ؟!
ممنون

شدیدا توصیه میکنم ریجن 2 برداری. به اضافه قیمیتش می ارزه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
منظورتون اینه که مشکل از update نکردن منه و 2-3 گیگو دان کنم حل میشه؟.باز ممنون از پاسخگوییتوم
عزيز شما بازي رو بزار روي درجه خيلي اسون ديگه اين ارور رو نميده.براي منم اينجوري بود با اين راه حل درست شد.اپديت بازي هم اجباري نبست ولي بازم مشكل رو حل ميكنه.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
دوستان سلام

اصفهان ریجن 2 قیمت گرفتم 1550 ... به فروشنده گفتم مهلت تست میدین گفت نه روشن میکنم سالم تحویل میدم اگه گارانتی بخوای 1 ساله 150 تومان باید بدی.به نظرتون ارزش داره 1700 بدم؟

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
دوستان سلام

اصفهان ریجن 2 قیمت گرفتم 1550 ... به فروشنده گفتم مهلت تست میدین گفت نه روشن میکنم سالم تحویل میدم اگه گارانتی بخوای 1 ساله 150 تومان باید بدی.به نظرتون ارزش داره 1700 بدم؟

گارانتی تو ایران معنی نداره ..8-|

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
منظورم برای همین خرابی های رایج ps4 هست مثل چراغ آبی یا مشکل اجکت و ... که در این تاپیک مطرح شده...آخه بیشتر دیدم با 1 هفته تست میدن ولی این نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر