مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
ببخشی سوال رو بد جا مطرح کردم
سلام بچه ها این مشکل blue pulse تا چه حدی هست؟
می خواستم دستگاه رو بگیرم اما الان مردد شدم بین one و 4
ممنون میشم راهنماییم کنید

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا

عزیز فقط سری اول اون هم تعداد معدودی این مشکلات رو داشت که الان دیگه هیچ مشکلی نداره و به طور کامل رفع شده.

بگیر خیالت راحت.هیچ مشکلی پیش نمیاد.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308

نگير داداشم صبر كن من سري اولش نخريدم Feb 2014 بود دستگاه من ولي خراب از آب در اومد صبر كن ببين چه وضعيتي واسه من پيش اومده پول داده باشي دستگاه خراب دستت باشه صبر كن صبر كن صبر كن

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
نگير داداشم صبر كن من سري اولش نخريدم Feb 2014 بود دستگاه من ولي خراب از آب در اومد صبر كن ببين چه وضعيتي واسه من پيش اومده پول داده باشي دستگاه خراب دستت باشه صبر كن صبر كن صبر كن

چیکار کردی بعد قابل تعمیر هست؟
واقعا عجب گیری کردم...تا کی صبر کنه ادم
دو تومن پس انداز کردم نمیدونم کدومو بگیرم...
اگر با گارانتیش رو بگیرم مشکلی پیش اومد برام تعویض میکنن یا الکی پول گارانتی رو میگیرن؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر با گارانتیش رو بگیرم مشکلی پیش اومد برام تعویض میکنن یا الکی پول گارانتی رو میگیرن؟
سلام
منم میتونم بگم مشکلات خیلی خیلی % پایین بوده . جای نگرانی زیادی نیست. بین همه دوستانی که اینجا خریدن تعداده شاید کمتر از 5 نفر مشکل داشتن
بهتره زمان خرید "مهلت تست" رو بگیری که اگر مشکلی داشت سریعا عوض کنی
مشکلاتی مثل Blue Pulse تغریبا درصدش خیلی پایینه و خودش رو باید توی ساعات اولیه نشون بده .... احتمال اینکه در اینده پیش بیاد بسیار کمه ....
موفق باشی.

cocain

کاربر سایت
Sep 26, 2010
5
با سلام بندم مشکل اتو اجکت دارم دوستان این مشکل چطوری برطرف میشه
اکثرا میگن نرم افزاریه سونی برطرف میکنه ولی تو اپدیت جدیدم برطرف نشد اگه سخت افزاری باشه پس چرا با یک خاموش روشن اوکی میشه و ساعت ها بدون مشکل میشه بازی کرد

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65

چون یه مقدار زیادی روی این مساله مانور داده شده ، خریدار ها رو به ترس انداخته ، دوست عزیز این مشکل در حد صفر درصد هست .................
برو با خیال راحت دستگاه رو بخر فقط جهت اطمینان 24 تا 48 ساعت مهلت تست بگیر ، اگر دستگاه مشکلی داشته باشه حداکثر تا 10 بازی کردن خودش رو نشون میده ولی در کل جای نگرانی وجود نداره ...................

cocain

کاربر سایت
Sep 26, 2010
5
سجاد عزیز ممنون میشم بندرو راهنمایی کنی برای مشکل اتو اجکت یعنی سخت افزاریه؟
یادمه سونی گفت نرمافزاریه با اپدیت حل میشه ولی هنوز این مشکل هست

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سجاد عزیز ممنون میشم بندرو راهنمایی کنی برای مشکل اتو اجکت یعنی سخت افزاریه؟
یادمه سونی گفت نرمافزاریه با اپدیت حل میشه ولی هنوز این مشکل هست

کنسول رو خاموش کن، کابل برق رو از پشت کنسول بکش بذار، 1 ساعت بعد کابل برق رو وصل کن احتمال 98% درست میشه. اگه درست شد لطفاً تو تاپیک اعلام کن. اگه نشد بگو تا راه حل دیگه بهت بدم.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308

من از چند نظر ميگم صبر كن 1- اينكه قيمت كنسول به شدت داره مياد پايين 2- خرابيها بر خلاف نظر دوستان انجمن كه ميگن درصد كمي بوده من مخالفم اتفاقاً زياد هم بوده از خاموش شدن كنسول بگير كه ديگه روشن نشده تا خرابي hdmi و قطع تصوير و خرابي disk و ... حالا من نميگم اصلاً نگير تجربه دوستان هم همينو ميگه كه اگه خواستي بگيري حتماً مهلت تست بگير

در مورد كنسول خودم هم چون مهلت تست داشتم فعلاً فرستادم جايي كه خريده بودم گفتن داريم بررسي ميكنيم كه خودمم اميدوارم كنسولمو عوض كنن يكي سالم بدن

- - -ویرایش - - -

سلام

مشکلاتی مثل Blue Pulse تغریبا درصدش خیلی پایینه و خودش رو باید توی ساعات اولیه نشون بده .... احتمال اینکه در اینده پیش بیاد بسیار کمه ....
موفق باشی.

در مرود اين مشكل هم بايد بگم كه تو همين انجمن چند نفر اين مشكل رو داشتن حتي ساعات اوليه هم نشون نداده و بعد از 1 هفته تا 1 ماه اين مشكل براشون پيش اومده پس پيشنهاد من اينه كه نبايد به چند روز اول تست مطمئن شد بايد مهلت تست تا جاي ممكن زياد باشه

- - -ویرایش - - -

با سلام بندم مشکل اتو اجکت دارم دوستان این مشکل چطوری برطرف میشه
اکثرا میگن نرم افزاریه سونی برطرف میکنه ولی تو اپدیت جدیدم برطرف نشد اگه سخت افزاری باشه پس چرا با یک خاموش روشن اوکی میشه و ساعت ها بدون مشکل میشه بازی کرد

همينطور كه منم مشكل تو رو داشتم حالا به هر دليل نرم افزاري يا سخت افزاري به راحتي مشكلت حل نخواهد شد پس بنابراين اگه مهلت تست داري ببر كنسول رو و يكي سالم تحويل بگير مطمئن باش با صبر كردن يا آپديت كردن يا راه هاي ديگه كه تو انجمن دوستان توضيح دادن كه بايد لاستيك زير اجكت در بياريد و يا زير كنسول سر نوشابه بزاريد يا حالت عمودي و افقي و .... از اين حرفها ملاكت نباشه اگه كنسول سالم باشه بايد مثل بچه آدم راحت كار كنه ديگه اين جفنگ بازيا سرت در نياره

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
دوستان منم مشکل اتو اجکت رو خیلی وقت هست دارم ... کنسولم برای دسامبر 2013 هست و ریجن 1
اولین باری که این مشکل به وجود اومد دو هفته بعد از خرید کنسول بود
همه راهها رو هم تست کردم و همشون موقتی هستن و بعد از چند روز این مشکل دوباره بر میگرده ( از ریست کنسول و Rebuild Database بگیر تا در آوردن پلاستیک زیر دکمه اجکت )
تنها راه حل سریع اینه که تا کنسول اجکت داد کنسول رو خاموش کنید تمام کابلها ( کابل برق ، HDMI ، کابل لن ) رو از پشت کنسول دربیارید بعد دستتون رو برای حدودا 10-15 ثانیه بزارید رو دکمه پاور تا برق کنسول تخلیه بشه بعد 5 دقیقه صبر کنید و بعد کابلها رو وصل کنید و مشکل فعلا رفع میشه

به نظر من که این یه باگ نرم افزاری هستش که روی سخت افزار تاثیر میزاره

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
سلام به دوستان گل..
منو اینجا به لطف کنسول خرابم همه میشناسن :D
حقیقتش اینه که مشکل اجکتی که من داشتم دو ماهه که برنگشته نمیدونم دلیلش چیه..
ولی به نظرم این مشکل شانسیه..
من کلی تحقیق کردم ولی به نتیجه ی قطعی نرسیدم که سخت افزاریه یا نرم افزاری..
ولی مشکلی نیس که دائم درگیرتون کنه زیاد بهش توجه نکنید هرچند میدونم نمیشه..

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام به دوستان گل..
منو اینجا به لطف کنسول خرابم همه میشناسن :D
حقیقتش اینه که مشکل اجکتی که من داشتم دو ماهه که برنگشته نمیدونم دلیلش چیه..
ولی به نظرم این مشکل شانسیه..
من کلی تحقیق کردم ولی به نتیجه ی قطعی نرسیدم که سخت افزاریه یا نرم افزاری..
ولی مشکلی نیس که دائم درگیرتون کنه زیاد بهش توجه نکنید هرچند میدونم نمیشه..

به نظر من اين مشكل بيشتر سخت افزاريه تا نرم افزاري چون اگه نرم افزاري بود با آپديت هايي كه تا حالا اومده بود بايد مشكل حل ميشد توي انجمن هاي خارجي هم كه مشابه مشكل مارو دارند هيچكي به صورت صد در صد نتونسته مشكل رو حل كنه حالا خدا ميدونه يا شركت سوني قطعاتي رو به كار برده كه با هم مچ نيستن يا واقعاً مشكل از يه جاي ديگه هست ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر