مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من اپدیت کردم به ۱.۷۰ بعد از موقع بازی دسته ویبره نمیده ولی وقتی دسته رو خاموش روشن میکنم درست میشه ؟؟؟
باگی هست که فریموره مربوطه ایجاد کرده که برای بعضی از کاربرها پیش اومده
باید تا اپدیتهای اینده منتظر باشید
فعلا خاموش روشن کردن تنها fix هست.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
fdaa19b1f22a.jpg

d47a008a2f80.jpg

:|

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
fdaa19b1f22a.jpg

d47a008a2f80.jpg

:|

عجب!!! خوب روکش از این به بعد بگیر الان تو سایت هست بچها دارن میفروشن.بعد تو کلوپه چون انالوگا پاک از بین رفته . الان یه چند روزی روکش گرفتم خیلی راحت شدم .حتما بگیر ارزش داره.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان رجیون 2 مشکلات رجیون یک رو نداره، مثل جا نرفتن HDMI و...?
یه جایی خوندم که خریداران رجیون یک از صدای فن ناراضی بودند ولی اونایی که رجیون 2 خریده بودند راضی بودند.

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
عزیز واقعا خودت چی فکر میکنی ؟ تو گوگل ایمیج هم سرچ کنی مشخص هست که اینجوریه ! کاملا مدلش اینه . آدم هروقت به یه چیز اینقدر فکر کنه آخر ممکنه به سرش بیاد . بازی کن لذت ببر حاجی

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
عزیز واقعا خودت چی فکر میکنی ؟ تو گوگل ایمیج هم سرچ کنی مشخص هست که اینجوریه ! کاملا مدلش اینه . آدم هروقت به یه چیز اینقدر فکر کنه آخر ممکنه به سرش بیاد . بازی کن لذت ببر حاجی
مال شمام تا نصفه روشنه؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
داداش میگم مدلش اینه کلا ! :| واسه من که اختصاصی نساخته سونی چراغش تا اون ته روشن باشه :D

واسه همه همینه . مطمئن باش :D

بیا این عکس از گوگل :

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
با سلام دستگاه من ریجن 2 سفارش ژاپن هست 2 3 ماهی هست دارمش مشکلی هم نداشته ولی بازی blacklight رو از psn دان کردم 5 دقیقه بازی کردم خود به خود از بازی پرید بیرون و اعلام کرد که یه مشکلی تو این اپلیکیشن بوجود اومده بعدالظهر دوباره اومدم بازی کنم حین لاگ این شدن دستگاه خود به خود خاموش شد البته دوباره روشن کردم مشکل نداشت ولی دیگه تو اون بازی نرفتم حالا نمیدونم مشکل از بازی بوده یا دستگاه شما دوستان نظر بدین لطفا میترسم دستگاه مشکل دار باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام دستگاه من ریجن 2 سفارش ژاپن هست 2 3 ماهی هست دارمش مشکلی هم نداشته ولی بازی blacklight رو از psn دان کردم 5 دقیقه بازی کردم خود به خود از بازی پرید بیرون و اعلام کرد که یه مشکلی تو این اپلیکیشن بوجود اومده بعدالظهر دوباره اومدم بازی کنم حین لاگ این شدن دستگاه خود به خود خاموش شد البته دوباره روشن کردم مشکل نداشت ولی دیگه تو اون بازی نرفتم حالا نمیدونم مشکل از بازی بوده یا دستگاه شما دوستان نظر بدین لطفا میترسم دستگاه مشکل دار باشه
ممکنی باگی چیزی باشه . اگر دوباره تکرار شد یک بار بر توی safe mode و اونجا rebuild database انجام بده باید مشکل رو حل کنه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقایون مشکلات هنگ و فریز و بیرون اومدن از بازی چقدر شایع هست؟
مثل اینکه این مشکلات تو هر نسل هست تموم بشو نیست

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
آقایون مشکلات هنگ و فریز و بیرون اومدن از بازی چقدر شایع هست؟
مثل اینکه این مشکلات تو هر نسل هست تموم بشو نیست

من ریجن 2 اروپا دارم و خداروشکر تا حالا اصلا هنگ نکرده/ کیلزون-اینفموس-فیفا اینارو بازی کردم بدون هیچ مشکلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر