مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
خب مثل اینکه تنها گزینه خرید با یکسال گارانتیه جامبوئه:|
1

این گارانتی ها فقط اسمی هستند!وقتی مشکلی بخورید خدای نکرده متوجه میشید ! حداقل توی ایران اینطوریه و فروشنده برای پول بیشتر گارانتی 3 ساله هم میکنه :| به هر حال زیاد سخت نگیرید مشکلات هر روز هر روز کمتر میشه و در کل هم مشکل خاصی وجود نداره نگران نباشید ;) فقط از جای مطمئن خرید کنید با مهلت تستی که توی فاکتور قید شده همین :)

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
1

این گارانتی ها فقط اسمی هستند!وقتی مشکلی بخورید خدای نکرده متوجه میشید ! حداقل توی ایران اینطوریه و فروشنده برای پول بیشتر گارانتی 3 ساله هم میکنه :| به هر حال زیاد سخت نگیرید مشکلات هر روز هر روز کمتر میشه و در کل هم مشکل خاصی وجود نداره نگران نباشید ;) فقط از جای مطمئن خرید کنید با مهلت تستی که توی فاکتور قید شده همین :)

ایران و گارانتی......!!=))

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
سلام به همه ى دوستان
من چند روز پيش يه ps4 ريجين ١ توليد ٢٠١٤ خريدم . ( فوريه ى ٢٠١٤ )
يكى از مشكلاتش همون جا نرفتن كامل كابل HDMI هست كه البته مشكل خاصى نداره چون با كابلى كه توى كارتونش بود به دو تا TV وصل كردم و بدون مشكل كار مى كرد
ولى يه مشكل داره و اون اينه كه وقتى سى دى رو مى گذارم داخلش يه صداى بيب بيب مى ده بعضى وقت ها هم قطع مى شه ولى اكثر اوقات اين صدارو مى ده . به نظرتون چيكارش كنم ؟ ورژن دستگاه هم ١.٧٠ هست
خيلى ممنون

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
سلام به همه ى دوستان
من چند روز پيش يه ps4 ريجين ١ توليد ٢٠١٤ خريدم . ( فوريه ى ٢٠١٤ )
يكى از مشكلاتش همون جا نرفتن كامل كابل HDMI هست كه البته مشكل خاصى نداره چون با كابلى كه توى كارتونش بود به دو تا TV وصل كردم و بدون مشكل كار مى كرد
ولى يه مشكل داره و اون اينه كه وقتى سى دى رو مى گذارم داخلش يه صداى بيب بيب مى ده بعضى وقت ها هم قطع مى شه ولى اكثر اوقات اين صدارو مى ده . به نظرتون چيكارش كنم ؟ ورژن دستگاه هم ١.٧٠ هست
خيلى ممنون
اون صدا که طبیعیه...

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
تقريبا بعد از ٢-٣ دقيقه صدا كامل قطع ميشه (اگه بازى كامل نصب شده باشه) و ديگه هيچ صدايى نميده .
خيلى ممنون
پس اين طور كه پيداست درايوش مشكل داره . چون همين جور صداى بيب بيب مى ده
دوستان نظرى ندارن ؟ راه حلى نيست ؟ اين طور كه پيداست مشكل سخت افزاريه البته بعضى وقت ها هم اين صدارو نمى ده ولى بيشتر اوقات اين صداى بيب بيب رو مى ده

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
خيلى ممنون
پس اين طور كه پيداست درايوش مشكل داره . چون همين جور صداى بيب بيب مى ده
دوستان نظرى ندارن ؟ راه حلى نيست ؟ اين طور كه پيداست مشكل سخت افزاريه البته بعضى وقت ها هم اين صدارو نمى ده ولى بيشتر اوقات اين صداى بيب بيب رو مى ده

سلام دوست من ، من دیروز برای یکی از دوستام با ترسولرز ریجن 1 خریدم 1.870 . چند خریدی شما ؟ همه چون فکر میکنن ریجن آمریکاست اوریجیناله !! . خودم ریجن 2 دارم 1.760 خریدم خیلی ازش راضیم . شما موقع خرید تضمین 1 هفته ای از فروشنده گرفتی ؟؟ من به هیچ عنوان ریجن 1 نمیگیرم چون فعلا تولید جدید نیومده و بیشترین آمار خرابی توی ریجن یکاست . خودش خواست منم گفتم پدر دستگاهو توی این 1 هفته در بیار تا اگه مشکلی داشته باشه سریع بروز بده . شما اگه تضمینی گرفتی همین الان پاشو برو تعویضش کن .

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
سلام دوست من ، من دیروز برای یکی از دوستام با ترسولرز ریجن 1 خریدم 1.870 . چند خریدی شما ؟ همه چون فکر میکنن ریجن آمریکاست اوریجیناله !! . خودم ریجن 2 دارم 1.760 خریدم خیلی ازش راضیم . شما موقع خرید تضمین 1 هفته ای از فروشنده گرفتی ؟؟ من به هیچ عنوان ریجن 1 نمیگیرم چون فعلا تولید جدید نیومده و بیشترین آمار خرابی توی ریجن یکاست . خودش خواست منم گفتم پدر دستگاهو توی این 1 هفته در بیار تا اگه مشکلی داشته باشه سریع بروز بده . شما اگه تضمینی گرفتی همین الان پاشو برو تعویضش کن .
سلام
ممنون
١٦٤٠
نه مهلت تست نگرفتم چون ماله ٢٠١٤ بود

- - -ویرایش - - -

دوستان من الآن رفتم وارد بازى شدم بعد از تقريبا ٥ دقيقه چرخش ديسك متوقف شد و خوب طبيعتا اون صدا هم قطع شد كه البته طبيعيه چون بايد بازى رو از روى هارد اجرا كنه .
به نظرتون مشكلى هست يا نه ؟
ممنون

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
سلام
ممنون
١٦٤٠
نه مهلت تست نگرفتم چون ماله ٢٠١٤ بود

- - -ویرایش - - -

دوستان من الآن رفتم وارد بازى شدم بعد از تقريبا ٥ دقيقه چرخش ديسك متوقف شد و خوب طبيعتا اون صدا هم قطع شد كه البته طبيعيه چون بايد بازى رو از روى هارد اجرا كنه .
به نظرتون مشكلى هست يا نه ؟
ممنون
نه عزیز هیچ مشکلی نیست، طبیعیه، بازیها از روی هارد اجرا میشن، دیسک فقط برای چک کردن اینکه بازی اورجینال هست باید توی دستگاه قرار بگیره

hosseinpcboy

کاربر سایت
Dec 11, 2012
1
نام
حامد
با سلام
برای من چند وقتیه که بعضی وقت ها قسمت برنامه ها و بازی ها ی نصب شده کلا تو حالت لود کردن میرن و باید دستگاه رو ریست کنم تا کاملا دوباره دزست بشه و دیگه کلا نمیتونم join پارتی ها بشم
ممنون میشم اگه کسی بلده راهنماییم کنه

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان خواهشا یکی به من جواب درست بده خیلی ترسیدم سوالم اینه که
1- من وقتی کنسول رو از جعبه در آوردم و تکون میدم انگار یه شی خیلی کوچیک توش هست مثلا انگار یه تیکه ای از کنسول شکسته باشه و وقتی کنسول رو تکون میدم صدا میکنه. خواهشا یکی کنسولشو تکون بده ببینه برای شما هم صدا میکنه یا نه البته محکم تکون ندادم ها فقط چرخوندمش لطفا کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام
برای من چند وقتیه که بعضی وقت ها قسمت برنامه ها و بازی ها ی نصب شده کلا تو حالت لود کردن میرن و باید دستگاه رو ریست کنم تا کاملا دوباره دزست بشه و دیگه کلا نمیتونم join پارتی ها بشم
ممنون میشم اگه کسی بلده راهنماییم کنه
یعنی تو load گیر میکنه ؟
میتونی rebuild database انجام بدی . کنسول رو ببر توی safe mode و از اونجا rebuild database رو انتخاب کن. اگر این مشکل دوباره و دوباره پیش میاد سعی کن اون برنامه مربوطه رو پاک کنی و دوباره نصب کنی .

دوستان خواهشا یکی به من جواب درست بده خیلی ترسیدم سوالم اینه که
1- من وقتی کنسول رو از جعبه در آوردم و تکون میدم انگار یه شی خیلی کوچیک توش هست مثلا انگار یه تیکه ای از کنسول شکسته باشه و وقتی کنسول رو تکون میدم صدا میکنه. خواهشا یکی کنسولشو تکون بده ببینه برای شما هم صدا میکنه یا نه البته محکم تکون ندادم ها فقط چرخوندمش لطفا کمک کنید
سلام
به حالت معمول این طور نیست . دلیلش نمیدونم چیه ( هنگام جابجایی بار و ... نمیدونم ) اینکه چی هم هست تا باز نکنی نمیشه فهمید.
اگر مشکلی خاصی نیست نگران نباشه .
اگر خیلی حساسیت داری کنسول رو عوض کن .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان من اپدیت کردم به ۱.۷۰ بعد از موقع بازی دسته ویبره نمیده ولی وقتی دسته رو خاموش روشن میکنم درست میشه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر