مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کارخونه که دستپاهو گرفتم foxمشکلی نداره ؟
بهم گفتن 2014 از کجا باید بفهمم درست گفتن؟
پشته دستگاه زده
تاپیک سوالات یکی از این صفحه ها بچه ها عکس رو زده بود یا 667 یا 677 D:
احتمالا توی تاپیک سوالات مهم هم هست.

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
آقا این کیفیت پایین آنلوگا منو به شک انداخته! یعنی با گیم زدن معمولی آنالوگا به .... میرن؟
به شک چی افتادی ؟ با ارامش بازی کنی و عصبی بازی در نیاری مشکلی نداره . رفتم که رفت خراب که نمیشه فدا سرت;)

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
چقدر به دسته فشار بیاد اینجوری میشه؟؟ انصافا سونی گند زد. نه به کنسولش با اونهمه کیفیت نه به این دسته های بدردنخور ( من فن سونیم اما این یه کارش خیلی رو اعصاب بود!)

- - -ویرایش - - -

اگه عین آدم با کف انگشت شست استیک بزنم مشکلی که پیش نمیاد؟ ( آخه یه جایی خوندم ملت با ناخت کار می کنن که اینجوری میشه؟؟!)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چقدر به دسته فشار بیاد اینجوری میشه؟؟ انصافا سونی گند زد. نه به کنسولش با اونهمه کیفیت نه به این دسته های بدردنخور ( من فن سونیم اما این یه کارش خیلی رو اعصاب بود!)

- - -ویرایش - - -

اگه عین آدم با کف انگشت شست استیک بزنم مشکلی که پیش نمیاد؟ ( آخه یه جایی خوندم ملت با ناخت کار می کنن که اینجوری میشه؟؟!)
به نظره من فشار بیش از حد روش میاد یا ناخن میکشن D:

من از روزه لانچ تا الان این همه گذشته دستم سالمه سالمه هیچ گونه مشکله و خرابی و زدگی روی انالوگها هم نداشته .

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
بچه ها یه مغازه هست تو شیراز میگم دستگاه ریجن 1 شما تولیدی چه ماهی هست ؟ ! گفت تولیدی 2014 هست قیمت هم میگه 1.700 بدون مهلت تست گفتم مهلت داره ؟ گفت نه جلوت روشن میکنیم میدیم بعد گفتم من میترسم آخه خرابی زیاد داره گفت مشکلی نیست 1 سال گارانتی میدم بهت،
به نظر شما مشکل نداره از اینجا بخرم ؟

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
منم تعجب میکنم که دوستان از دسته ناراضی هستند :|
به نظرم بی نظیر ترین و عالی ترین دسته ای که تا حالا دستم گرفتم . دست گیمر اصلا عرق نمیکنه , بسیار راحت تو دست جا میگیره و بعد از ساعتها بازی احساس خستگی نمیکنی
البته در یک مورد حق با دوستان هست . به نظرم آنالوگ ها زود نرم میشن یعنی از سفتی که اولش دارن زود شل میشن و حرکت دادنشون راحت میشه در حالی که اگر یه ذره سفت باشن بهتره ولی در کل من دسته ی PS4 رو جزء نقاط قوت PS4 میدونم
controller005.jpg

- - -ویرایش - - -

بچه ها یه مغازه هست تو شیراز میگم دستگاه ریجن 1 شما تولیدی چه ماهی هست ؟ ! گفت تولیدی 2014 هست قیمت هم میگه 1.700 بدون مهلت تست گفتم مهلت داره ؟ گفت نه جلوت روشن میکنیم میدیم بعد گفتم من میترسم آخه خرابی زیاد داره گفت مشکلی نیست 1 سال گارانتی میدم بهت،
به نظر شما مشکل نداره از اینجا بخرم ؟
اینقدر روی سال تولید حساس نباشید
کنسول من ریجن آمریکا و تولید اکتبر 2013 هست
روزی 7 , 8 ساعت دارم بازی میکنم تازه رکورد 19 ساعت مدام فیفا رو هم ثبت کردم =)) . همه ی PS4 ها برای یه خط تولید هستند و مطمئن باش از 2013 تا 2014 هیچ تغییری در خط تولید سونی صورت نگرفته .
اینا رو گفتم که دوستان به دلشون بد راه ندن و خیلی وسواس نداشته باشند ;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همه ی PS4 ها برای یه خط تولید هستند و مطمئن باش از 2013 تا 2014 هیچ تغییری در خط تولید سونی صورت نگرفته .
منبع؟
چون مقدار خرابی های ماه های اول زیاد بود ولی الان به ندرت مشکلی پیش میاد!

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
منبع؟
چون مقدار خرابی های ماه های اول زیاد بود ولی الان به ندرت مشکلی پیش میاد!

محمد رضای عزیز خط تولید سونی تغییر نکرده چون اگه تغییر میکرد خبرش رو میدادند اونوقت باید میگفتیم خط تولید تغییر کرده و منبع خبر رو ذکر میکردیم ولی وقتی چیزی تغییر نکرده بدیهی ست که ذکر منبع خبر منطقی نیست
در هر صورت نظر شخصیم بود که زیاد حساس نباشید چون حساسیت بیش از حد آزار دهندست

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
حین بازی BF 4 و KZ این ارور رو صفحه ظاهر شد E-34878-0 .
بعد از چند دقیقه بازی کردن روی صفحه میاد و کلا آدم رو از بازی کردن منصرف میکنه. (3-4 بار اومد)
راهی هست بشه درستش کرد ؟ اگه نه دستگاه را پس بدم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حین بازی BF 4 و KZ این ارور رو صفحه ظاهر شد E-34878-0 .
بعد از چند دقیقه بازی کردن روی صفحه میاد و کلا آدم رو از بازی کردن منصرف میکنه. (3-4 بار اومد)
راهی هست بشه درستش کرد ؟ اگه نه دستگاه را پس بدم.
اینطور ارورها مشکلات نرم افزاری هست و ربطی به سخت افزار دستگاه نداره . از طرفه خوده OS و بازی هست. ولی توی چند دقیقه بازی کردن 3-4 بار این ارور رو بده عادی نیست. بهتره بازیا رو دوباره نصب کنی و یا rebuild databse کنی و یا حداقل دستگاه رو یک بار فرمت کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آقا جنس این روکش آنالوگا واقعا آشغاله برای من که دستم پلاستیک روی آنالاگوشش پوست پوست و پاره شده.
پوست پوستش به جهنم دکمه های r1 l1 گیر میکنه

میخوایم یه نارنجک بندازيم گیر میکنه تا منفجر بشيم:|:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر