مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mostafasaeedix

کاربر سایت
Mar 5, 2014
77
نام
مصطفی
ظاهرا Square گفته که این مشکله بازی هست و براش دارن روی یک پچ کار میکنن.
بله داداش متاسفانه مشکل از بازی بود و فقط هم مرحله 6 اینجوری بود !! اینقد بازیش کردم مرحله 6 رو توی ربع ساعت بدون استفاده از سیو و بدون یبار باختن رفتمش!

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
خیلیا تو این تاپیک منو میشناسن..
حدود دو ماه پیش ps4 من دچار یه مشکل اساسی به نام auto eject و قبول نکردن دیسک توسط کنسول شد..
یه سری راهکار انجام دادم مثه کندن نوار زیر کنسول که واقعا مفید بود و حدود 2 ماه بدون مشکل کنسولم کار کرد ولی بالاخره از چند روزه قبل مشکلات به روال قبلی برگشت..
یه سفر به دوبی انجام دادم و سونی انگشت سومشو بهم نشون داد و گفت باید برگردی کانادا و اونجا کنسولتو شاید بتونی عوض کنی..
با همه ی این اوصاف کلی ناراحتم و نمیدونم واقعا باید چیکار کنم..
تعمیرات هم بردم تو تهران هیچکس از این مشکل سر در نیاورد..
خلاصه که 2 میلیونه نا قابل به درک رفت..
هیچی دیگه همین!!
خواستم در جریان باشید..

rahimism

کاربر سایت
Mar 31, 2014
10
سلام دوستان،
کنسولی که خریدم مهلت تست داره، دقیقا چه چیزهایی را تست کنم تا مطمئن بشم مشکلی ندارد؟ (لطفا هرچی به نظرتون میاد و تجربه دارید راهنمایی کنید)
- - -ویرایش - - -

این مشکل از اول وجود داشت؟ (اگر از اول مشکل نداشت بعد از چند مدت استفاده خودش را نشان داد؟)

حدود دو ماه پیش ps4 من دچار یه مشکل اساسی به نام auto eject و قبول نکردن دیسک توسط کنسول شد..
یه سری راهکار انجام دادم مثه کندن نوار زیر کنسول که واقعا مفید بود و حدود 2 ماه بدون مشکل کنسولم کار کرد ولی بالاخره از چند روزه قبل مشکلات به روال قبلی برگشت..
یه سفر به دوبی انجام دادم و سونی انگشت سومشو بهم نشون داد و گفت باید برگردی کانادا و اونجا کنسولتو شاید بتونی عوض کنی..
هیچی دیگه همین!!
خواستم در جریان باشید..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان،
کنسولی که خریدم مهلت تست داره، دقیقا چه چیزهایی را تست کنم تا مطمئن بشم مشکلی ندارد؟ (لطفا هرچی به نظرتون میاد و تجربه دارید راهنمایی کنید)
- - -ویرایش - - -

این مشکل از اول وجود داشت؟ (اگر از اول مشکل نداشت بعد از چند مدت استفاده خودش را نشان داد؟)
دستگاه معمولا توی 10 ساعت مشکلاتش رو نشون میده
یه چند ساعت بازی کن ببین اول blue pulse نمیده
مشکلی دیگه نداره
اگر توی این 10 ساعت کلا به مشکلی برخورد نکردی... تیره خلاص = کنسولت ok هست :)

هیچی دیگه همین!!
خواستم در جریان باشید..
کنسول رو از کانادا اوردی ؟
این لوازم الکتریکی وقتی میخری همه 1 سال گارانتی دارن . همه Sony Centre ها موظفن درست کنن یا اصلا عوض کنن . حتی اگرم بهت به هر دلیلی که نمیدونم چی بوده گفتن عوض نمیکنم میان یه مبلغی رو میگیرن یا درست میکنن سریع یا تعویض میکنن .
حالا یا گارانتی که روی دستگاه بوده فقط شامله حاله ریجن خرید شدش میشه بازم باید 100% یه مبلغی رو بگیرن عوض کن
من یادمه دوستم از hong kong یه ps3 خرید که یه مشکلی داشت. sony centre کلا 60 دلار گرفت تعمییرش کرد به دلیله اینکه گارانتیش شامله اسیا میشد. 90 دلارم گرفت گارانتی 3 ساله برای استرالیا داد ×_×

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
دوستان یه نفر یه کنسول نو(غیر آکبند) گذاشته تو سایت... واسه فروش. میگه از دبی واسش آوردن و ریجن 1. میگم ریجن 1 تولید چه ماهی باشه مشکلش کمتره؟ به نظرتون میارزه اینو بگیرم؟
راستی اگه کسی از دبی کنسول واسش بفرستند، به نظرتون چقدر باهاش درمیاد؟ ( از 1400000 بیشتر میشه؟)

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان یه نفر یه کنسول نو(غیر آکبند) گذاشته تو سایت... واسه فروش. میگه از دبی واسش آوردن و ریجن 1. میگم ریجن 1 تولید چه ماهی باشه مشکلش کمتره؟ به نظرتون میارزه اینو بگیرم؟
راستی اگه کسی از دبی کنسول واسش بفرستند، به نظرتون چقدر باهاش درمیاد؟ ( از 1400000 بیشتر میشه؟)

سه ماه اول نباشه خوبه
دبى الان كه پيدا نميشه اگه پيدا بشه از تهران خيلى گرون تره من دستگاهمو خريدن ٢٧٠٠ درهم از جامبو در حالى كه قيمت اصليش ١٧٠٠ تاست اگه ١٧٠٠ گير بياره بگيره اما ٢٧٠٠ از تهران خيلى گرون تره

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
هیچی دیگه همین!!
خواستم در جریان باشید..
اگر مشکل از دیسک خوان کنسول باشه شاید با عوض کردنش مشکل برطرف بشه.

ET-HEAVYRAIN

کاربر سایت
May 12, 2013
3
نام
arad
یه سوال داشتم
من تازه ps4 گرفتم یه مشکلی برام پیش اومده که بد جوری ذهنمو مشغول کرده من دستگاهم ریجن 1 هست وقتی میزنم تو برق روشنش میکنم و بعدشم خاموش میکنم از برق می کشمش (یعنی اصلا با برق هیچ رابطه ای نداره ) بازم برق تو دستگاه هست یعنی دکمه پاور رو که میزنم دستگاه روشن میشه بعدشم زود خاموش میشه (صدای diid میده و خواموش) یا مثلا دکمه ریجکت رو که میزنم diiid diiid did رو می گه
ایا این یک اشکال هست یا نه راه درست کردنش هست یا نه ؟؟؟
راستی تاریخ تولید کنسول رو کجای جعبه مینویسند؟؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یه سوال داشتم
من تازه ps4 گرفتم یه مشکلی برام پیش اومده که بد جوری ذهنمو مشغول کرده من دستگاهم ریجن 1 هست وقتی میزنم تو برق روشنش میکنم و بعدشم خاموش میکنم از برق می کشمش (یعنی اصلا با برق هیچ رابطه ای نداره ) بازم برق تو دستگاه هست یعنی دکمه پاور رو که میزنم دستگاه روشن میشه بعدشم زود خاموش میشه (صدای diid میده و خواموش) یا مثلا دکمه ریجکت رو که میزنم diiid diiid did رو می گه
ایا این یک اشکال هست یا نه راه درست کردنش هست یا نه ؟؟؟
راستی تاریخ تولید کنسول رو کجای جعبه مینویسند؟؟

مهم نیست برای همه اینجوریه...کمی برق تو خودش نگه میداره و با روشن کردن اون مقدار رو خالی میکنه....

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دیشب داشتم فیفا بازی میکردم , احساس کردم که آنالوگ سمت چپ دست یجوری هست و انگشتم یه چیز اضافه احساس میکنه . نگاه کردم دیدم بعله :| یه خراش کوچیک روش افتاده و در حدیه که کاملا احساس میشه و روی مخ هست !

مثل این میمونه که یه چاقو کوچیک یکم رفته باشه توش !

خدا به داد روزی برسه که بازی EA Sport UFC رو بگیرم بازی کنم :|

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دیشب داشتم فیفا بازی میکردم , احساس کردم که آنالوگ سمت چپ دست یجوری هست و انگشتم یه چیز اضافه احساس میکنه . نگاه کردم دیدم بعله :| یه خراش کوچیک روش افتاده و در حدیه که کاملا احساس میشه و روی مخ هست !

مثل این میمونه که یه چاقو کوچیک یکم رفته باشه توش !

خدایی یه چیزیرو باس اعتراف کرد
کیفیت دسته ps4 خدایی خیلی بیخوده .توجه کنید دارم میگم کیفیت .باز یه سری از فن ها نیان بگن دسته به این خوش دستی کجا دیدی و دسته فیلانو بیسار.
منم دسته xbox one رو دستم گرفتم واقعا عالی .تابلو کیفیت داره دسته . چه تو انالوگش چه تو خوده کیفیت ساخت بدنه

خدا به داد روزی برسه که بازی EA Sport UFC رو بگیرم بازی کنم :|

خدایی یه چیزیرو باس اعتراف کرد
کیفیت دسته ps4 خدایی خیلی بیخوده .توجه کنید دارم میگم کیفیت .باز یه سری از فن ها نیان بگن دسته به این خوش دستی کجا دیدی و دسته فیلانو بیسار.
منم دسته xbox one رو دستم گرفتم واقعا عالی .تابلو کیفیت داره دسته . چه تو انالوگش چه تو خوده کیفیت ساخت بدنه

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
الان یعنی خیالم راحت باشه واقعا ؟؟ مرسی که گفتین داشتم سکته میکردم

واسه همه اینجوری نیست...یکیش من
شما یکاری کن شاید درست بشه وقتی کابل برق رو قطع میکنی کامل کابلرو از ps4 جدا کن...
ببین درست میشه یا نه ...خبر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر