مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دسته هام نو هستن کلن کنسول رو یک ماهی هست گرفتم خیلی تمیزن فکر نکنم کثیف شده باشن
این چیزی که میگی ربطی دقیقا به نو بودن نداره
ضرفه 1-2 دوهفته هم میتونه پیش بیاد
رفیقه خودم اکثرا با دست نشسته و چرب بازی میکرد هرروز ( طبقه گفته خودش D: ) اونم BF4 که روی R1 خیلی استرس داره اینطوری شده بود. باز کردم براش تمیز کردم درست شد
به هر حال مشکلی که میگی از گیر بودن داخله کلید هست . ممکنه حالا از کثیفی باشه یا از هر دلیله دیگه .
راه حلشم که گفتم چون خودم امتحان کردم

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
به کی قسم من تنها موقعی که چشمم به کنسول بود یکی موقع روشن شدن بود که پالس آبی میده و یکی وقتی خاموش میشه که چراغ سفید کم کم خاموش میشه :D موقع بازی زیاد دقت نکرده بودم فکر کردم فقط موقع خاموشی سفید میده !!! الان یک لحظه روشن کردم باید بگم درسته موقع بازی چراف سفید بود :D
شرمنده بذارید رو حساب فشار فکری زیاد :| با همون سفید بازی میکردم !!!

دوستان عزیز اگر بعد از روشن کردن کنسول بعد از چند لحظه چراغ سفید نشد احتمال یک مشکل وجود داره !!!
دقت کنید اگه چراغ سفید بود ولی تصویر نبود نترسید کابل HDMI کیفیت زیادی ندارد !!!احتمال شل بودن وجود دارد!!!!

امیدوارم کسی مشکل چراغ پیدا نکرده باشه و مثل من از بی دقتی چراغ و دیده باشه !! و امیدوارم فن کنسولتون بچرخه و زمانهای خوبی و داشته باشید :x
خدایی دمت گرم کنسول میخری به کاراییش دقت نمیکنی :d
والا من همین الانش سگا هم بخرم موقع کار کردن باهاش کنسولو نگاه میکنم ببینم چه تغیراتی توی ظاهرش ایجاد میشه :p

- - -ویرایش - - -

الان دیدم ! اولش آبی هستش بعد از اینکه کامل بوت میشه بنفش ( سفید - بنفش :d ) میشه . بیشتر به بنفش کم رنگ می خوره تا سفید .
آره عزیز درسته سفیدش یکمی به بنفش یاسی میزنه :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش منظورات از پالسه آبی چیه؟

وقتی کنسولو روشن میکنی هیچوقت چشمک زدنش متوقف نمیشه و بعد آرم ps هیچ چیز دیگه روی تصویر نمیشه و هیچوقت چشمک زدن کنسول قطع نمیشه و تا مادام العمر واست چشمک میزنه:bighug:

only god

کاربر سایت
Jan 3, 2014
35
فقط تعدادی مشکل داشتند و الان دیگه موردی نداره.

من خودم ریجن 1 خریدم 2 ماه پیش تا الان هیچ مشکلی نداشت.

دوست عزیز من ریجن 1 دارم از بس گفتن مشکل دارن ترس گرفتتم این اپدیتها میتونن کمکی به کنسول بکنن.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوست عزیز من ریجن 1 دارم از بس گفتن مشکل دارن ترس گرفتتم این اپدیتها میتونن کمکی به کنسول بکنن.

نگران نباش بذار من تیر خلاصیتو بزنم !!!
اگه بعد از این مدت مشکلی با دستگاه نداشتی دیگه نگران نباش چرا که کنسولهایی که خراب بودن از همون لانچ اول بود و هم در ساعت اولیه خودشون و نشان میدادند ! نیازی به نگرانی نیست

mostafasaeedix

کاربر سایت
Mar 5, 2014
78
نام
مصطفی
سلام به همگی
چند وقت پیش دستگاه من مشکل داشت و سیو بخش تکنفره ی بازی بتلفیلد 4 رو پاک میکرد که خوشبختانه اون با پاک کردن سیو انلاین درست شد.
بازی thief رو تازه از psn دانلود کردم و تا الان مشکلی نداشته الان که رسیدم مرحله 6 دیگه سیو و autosave کار نمیکنه چه دستی چه اتوماتیک. توروخدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه کلافه شدم

بعد یه چیز دیگه اگه ریستور کنم بازی های دانلودی از psn هم پاک میش؟؟؟؟:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی
چند وقت پیش دستگاه من مشکل داشت و سیو بخش تکنفره ی بازی بتلفیلد 4 رو پاک میکرد که خوشبختانه اون با پاک کردن سیو انلاین درست شد.
بازی thief رو تازه از psn دانلود کردم و تا الان مشکلی نداشته الان که رسیدم مرحله 6 دیگه سیو و autosave کار نمیکنه چه دستی چه اتوماتیک. توروخدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه کلافه شدم

بعد یه چیز دیگه اگه ریستور کنم بازی های دانلودی از psn هم پاک میش؟؟؟؟:((
بد نیست قبل از restore کردن یک rebuild database انجام بدی ببینی کمک میکنه توی این مسعله یا نه ...

mostafasaeedix

کاربر سایت
Mar 5, 2014
78
نام
مصطفی
چطوری rebuild کنم؟؟
ریستور کنم بازی هایی که دانلود کردم پاک میشه؟

- - -ویرایش - - -

بد نیست قبل از restore کردن یک rebuild database انجام بدی ببینی کمک میکنه توی این مسعله یا نه ...
چطوری rebuild کنم؟
اگه ریستور کنم بازی های دانلودی پاک میشن؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطوری rebuild کنم؟؟
ریستور کنم بازی هایی که دانلود کردم پاک میشه؟

- - -ویرایش - - -

چطوری rebuild کنم؟
اگه ریستور کنم بازی های دانلودی پاک میشن؟؟
از safe mode شما اول rebuild رو انجام بده شاید درست شد D:
گزینه Restore هم کلا همه گزینه هایی که تو لیست نمایش میده رو ریست میکنه ...
initialize کلا format میکنه

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان داشتم بازى ميكردم دسته تو شارژ بود يهو پاى يكى به سيم دسته گير كرد و...
الان ميخوام بدونم چيزى شده يا نه
اين عكس:
8yry2uzu.jpg

yna4utas.jpg

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان داشتم بازى ميكردم دسته تو شارژ بود يهو پاى يكى به سيم دسته گير كرد و...
الان ميخوام بدونم چيزى شده يا نه
اين عكس:
8yry2uzu.jpg

yna4utas.jpg

عکسها هیچ مشکلی نشان نمیده

باید به دستگاه وصل بشه تا اگر مشکلی داره خودش را نشان بدهد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر