مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
شاید صدای هارد کنسول باشه ... شایدم صدای گلنج شکوندن دستگاه ـه :biggrin1:
این گلنج شکوندن هم خیلی دستگاه ها دارن ... ما یه تلویزیون داریم وقتی یک ساعت روشن میمونه به خاطر گرمایی که داره صدا درمیار

صداش میدونی مثل چیه؟؟؟ تو بعضی بازیها وقتی نزدیک یک شبکه یا پست برقی در شهر میشی یک صدای جیز جیز-ویز ویز میاد؟؟؟ دقیقا همینطوره !!
فکر نکنم صداش مثل قلنج شکوندن و هارد و فن باشه، چون صداش یکسرست و موقع خاموش کردن هم اول این صدا قطع میشه! کلا این صدا میاد،از سمت راست کنسول هست(اونجایی که برجسته نوشتهPS4)

بنظرتون نگران کنندس؟؟؟؟؟

این بیماری من هم دارم دوست عزیز ولی از قدیم گفتن نگران هرچی باشی همون خدایی ناکرده سرت میاد پس یکم بیخیال باشیم و انرژی مثبت بدیم همه چی عالی برامون کار میکنه تجربه داشتم که میگم شما هر فکری کنی همون نتیجه رو میبینی

کاملا درسته ولی چه میشه کرد، اسمش روشه "بیماری"!! امیدوارم حالا حالا ها این کنسول مشکل ساز نشه و درست کار کنه

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
صداش میدونی مثل چیه؟؟؟ تو بعضی بازیها وقتی نزدیک یک شبکه یا پست برقی در شهر میشی یک صدای جیز جیز-ویز ویز میاد؟؟؟ دقیقا همینطوره !!
فکر نکنم صداش مثل قلنج شکوندن و هارد و فن باشه، چون صداش یکسرست و موقع خاموش کردن هم اول این صدا قطع میشه! کلا این صدا میاد،از سمت راست کنسول هست(اونجایی که برجسته نوشتهPS4)

بنظرتون نگران کنندس؟؟؟؟؟
به پیر به پیغمبر نگران کننده نیست:|

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها مشکل درایوم درست شده فعلا..
ینی به شکل فوق العاده عجیبی حل شده امیدوارم سالم باقی بمونه..
مشکلم اینجوری حل شد که 4 تا دره نوشابه زیر 4 طرف کنسول گذاشتم و درایو کنسول در عین شگفتی بدون مشکل کار میکنه!!!
این عکسو ببینین زیر کنسولو..

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بچه ها مشکل درایوم درست شده فعلا..
ینی به شکل فوق العاده عجیبی حل شده امیدوارم سالم باقی بمونه..
مشکلم اینجوری حل شد که 4 تا دره نوشابه زیر 4 طرف کنسول گذاشتم و درایو کنسول در عین شگفتی بدون مشکل کار میکنه!!!
این عکسو ببینین زیر کنسولو..

دوست عزیز این پست را یادتان میاد

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان فیفا رفته تو درایو ولی همش صدا میده انگار میخواد بلوری بده بیرون.بدبخت شدم.انقد گفتم مشکل نداره تا مشکل دار شد چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

مشکلم حل شد.ممنون

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان فیفا رفته تو درایو ولی همش صدا میده انگار میخواد بلوری بده بیرون.بدبخت شدم.انقد گفتم مشکل نداره تا مشکل دار شد چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

مشکلم حل شد.ممنون

بابک جان مشکلت با چه روشی حل شد؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
اشکان جان دستگارو خوابوندم

Sent from my HTC One using Tapatalk

ولی مشکل پیدا کرده دو بار بلوری میخونه ی بار نمیخونه

دستمو ده پونزده ثانیه رو اجکت نگه داشتم انگار خودشو ریست کرد

Last edited by a moderator:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
مشکل درایو من برگشت دوباره ولی نه به شدت گذشته!!
میخواستم سوال کنم ازتون این مشکل درایوه؟ینی با تعویض درایو حل میشه؟
بعضی موقعها دکمه eject کار نمیکنه و دیسک بیرون نمیاد بعضی موقعا هم دیسک تو نمیره..
دکمه ی eject هم یه بار صدا میده یه بار اصن صدا نمیده!!
مشکل درایوه قطعا؟؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
با این تفاسیر که دوستان با مشکل درایو روبرو شدن دیگه حتما باید صبر کنیم تا سری دوم تولید که فبریه هست و نهایتا تا چند روز آتی وارد کشور میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مشکل درایو من برگشت دوباره ولی نه به شدت گذشته!!
میخواستم سوال کنم ازتون این مشکل درایوه؟ینی با تعویض درایو حل میشه؟
بعضی موقعها دکمه eject کار نمیکنه و دیسک بیرون نمیاد بعضی موقعا هم دیسک تو نمیره..
دکمه ی eject هم یه بار صدا میده یه بار اصن صدا نمیده!!
مشکل درایوه قطعا؟؟
اینطوری که از توصیفات شما به نظر میرسه driver دستگاه مشکل داره
شما با مهلت تست نخریده بودی این دستگاه رو ؟
به هر حال من نمیدونم فروشنده چطوری میخواد Driver برات عوض کن ؟!؟!؟!؟ احتمالا همون روشی که پیشتر دوستان در جهت تعمییر گفتن انجام بده
من بودم یک جوری میرسوندمش نمایندی Sony خارج از کشور برات تعویض میکردن البته همچنان بعضی کشورها PS4 با کمبود کامل مواجه هست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
با این تفاسیر که دوستان با مشکل درایو روبرو شدن دیگه حتما باید صبر کنیم تا سری دوم تولید که فبریه هست و نهایتا تا چند روز آتی وارد کشور میشه

فکر میکنی احتمال خرابی تو کنسولای بعد عید کمتر باشه ؟ اون دوتا دوست ریجن 1 بودن ؟
آقا ریجن 1 نخرید :| :D

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
اینطوری که از توصیفات شما به نظر میرسه driver دستگاه مشکل داره
شما با مهلت تست نخریده بودی این دستگاه رو ؟
به هر حال من نمیدونم فروشنده چطوری میخواد Driver برات عوض کن ؟!؟!؟!؟ احتمالا همون روشی که پیشتر دوستان در جهت تعمییر گفتن انجام بده
من بودم یک جوری میرسوندمش نمایندی Sony خارج از کشور برات تعویض میکردن البته همچنان بعضی کشورها PS4 با کمبود کامل مواجه هست.

آرمان من از کانادا گرفتم کنسولو از ایران نگرفتم!
الان ببرمش دوبی عوض میکنن ینی؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
آرمان من از کانادا گرفتم کنسولو از ایران نگرفتم!
الان ببرمش دوبی عوض میکنن ینی؟
شما یه صحبت تلفنی با نمایندگی سونی تو امارات بکنید و بگید که از کانادا خریدید آوردید امارات و مشکل داره، بدم به شما تعمیر میکنید ....حتی اگه هزینه هم بگیرند ارزشش رو داره..!!!
امیدوارم هر چه زودتر دستگاهت درست بشه!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر