مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستانی که اینقدر دارن سر ریجن 1 یا 2 بحث میکنن که کدوم بهتر ختم کلام رو بگم و تمام.اکثر کنسولهای ساخته شده در حال حاضر مربوط به شرکت Foxconn و Hongfujin Yantai هستند حالا این 2 شرکنت چه مقدار باهم تفاوت دارند باید بگم از لحاظ کلی 0 .علت چیه برای اینکه شرکت Hongfujin Yantai شرکت زیر مجموعه فاکس هست بنابراین تمامی قطعات از لحاظ کمی و کیفی یکسان هستند ، تنها تفاوتی که باعث بروز مشکل شده فقط و فقط خط تولید و عوامل مونتاژ کنسول بودن که بعد از خرابی های اولیه به نظر میرسه اصلاحاتی صورت گرفته ، اینم بگم که این کارخونه فقط PS4 نمیزنه بلکه محصولات اپل رو هم مونتاژ میکنن.پس خواهشا این بحث کدوم بهتر و کدوم بدتره رو تموم کنید ، حواستون باشه در خرید که کنسولهای ماهای نوامبر به بعد رو بگیرید اینم نه به عنوان یک عمل 100% مطمئن بلکه برای احتمال خرابی کمتر والا تمامی دستگاهای موجود یه میزان ریسک از لحاظ خرابی رو دارن.
نه باو الان سر بهتر بدتر نیست وقتی همه ریجنا از چینه و از یه کارخانه چه تفاوتی داره همشون یک جورن.بحث سره اینه درواقه از اونجا شروع شد که بچه ها میگفتن فاکس و هانگفوجین من امادم گفتم این هردوشون یکیه چون برا من هم نوشته هانگ فوجین هم فاکس الان نوشته شما هم تایید کرد دیگه به قول شما هانگ فوجین زیر مجموعه فاکس.در مورد خرابی هم زیادی دوستان حساس شدن الا ۵۰صفحه رفته جلو یکی ندونه فکر میکنه چقدر امار داغونیه درصورتی که بیشتر اطلاعات بوده یا ترس از خرابی!نه خود خرابی تا الان تو همین سایت چند نفر دستگاهشون خراب شده؟! یه اشکان بود که همون روز اول بود همه قضیش میدونن یکیم اون رفیقی که از کانادا دستگاه فرستاده بودن اونم فقط درایوش! بلوری داخل نمیکرد مگه اینکه روشن خاموش میشد!بقیه همه دارن ازش کار میکشن هم اون کسایی که لانچ گرفتن همم کسایی که تازه گرفتن خدارو شکر همه سالمه!چه اونایی که درایوشون صدا میده چه نمیده چه حالت استندبای صدا میده چه نمیده همگی دارن کار میکنن و سالمن مگه اینکه خلافش ثابت بشه!!!پس لذت ببرید
نوید مشکل من همونطور که گفتی زیاد جدی نیس فقط درایوشه..با سونی صحبت کردم دیروز بهم گفت باید بفرستی کانادا واست تعمیر یا تعویضش کنیم!منم احتمالا بدمش تو همین ایران درایوشو تعمیر کنن یا نهایتا برم دوبی ببینم چیکار میکنن!در کل آمار خرابیا خیلی پایینه مال منم شاید مشکل نرم افزاری باشه امشبم آپدیت جدید میاد شاید درست بشه..زیاد حساس نشید آمار خرابیا خیلی پایینه..خرابیا هم ربطی به محل ساخت نداره همش ماله چین کوفتیه
خدا خیرت بده خب منم دارم همین میگم! مشکلات جدی نیست یعنی مشکلی فعلا پیش نیامده!تازه زیادم به چین نیس اینیکه میگم ربطی به این سایت نداره بگفته ارمان یکی از اشناهاش با اینکه دستگاهش ژاپنیم بود بلو پلاس داد!!!!تازه همه این دردا تو ۴ساعت اول خودش نشون میده تا الان که اینجور بوده.پس نگران نباشید

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
نوید مشکل من همونطور که گفتی زیاد جدی نیس فقط درایوشه..
با سونی صحبت کردم دیروز بهم گفت باید بفرستی کانادا واست تعمیر یا تعویضش کنیم!
منم احتمالا بدمش تو همین ایران درایوشو تعمیر کنن یا نهایتا برم دوبی ببینم چیکار میکنن!
در کل آمار خرابیا خیلی پایینه مال منم شاید مشکل نرم افزاری باشه امشبم آپدیت جدید میاد شاید درست بشه..
زیاد حساس نشید آمار خرابیا خیلی پایینه..
خرابیا هم ربطی به محل ساخت نداره همش ماله چین کوفتیه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوید مشکل من همونطور که گفتی زیاد جدی نیس فقط درایوشه..
با سونی صحبت کردم دیروز بهم گفت باید بفرستی کانادا واست تعمیر یا تعویضش کنیم!
منم احتمالا بدمش تو همین ایران درایوشو تعمیر کنن یا نهایتا برم دوبی ببینم چیکار میکنن!
در کل آمار خرابیا خیلی پایینه مال منم شاید مشکل نرم افزاری باشه امشبم آپدیت جدید میاد شاید درست بشه..
زیاد حساس نشید آمار خرابیا خیلی پایینه..
خرابیا هم ربطی به محل ساخت نداره همش ماله چین کوفتیه

امشب آپدیت می یاد ؟!! یه جا که گفته بودن 22 فوریه می یاد هم زمان با ریلیز ژاپن!!!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
یک صدای جیز جیز خیلی کم موقعی که کنسول کاملا روشنه از دستگاه میاد(البته باید نزدیک کنسول بشید تا بشنوین چون ضعیفه صداش) دوستان دیگه متوجه صدا شدن؟؟؟

البته وقتی کنسول تازه روشن میشه صدا نمیاد وقتی کامل لود میشه صدای جیز جیز میاد موقع خاموش شدن هم به محض زدن کلید خاموش از تو منو صدا قطع میشه
ایا این صدا عادیه؟؟؟؟

البته مطمعنم از فن نیست،چون وقتی فن در اخرین لحظه ها داره خاموش میشه خیلی قبل ترش صدا بند میاد،مال درایو سیدیشم نیست،چون با سیدی و بدون سیدی، باز صدا میاد، صدا بیشتر از سمت راسته کنسوله

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یک صدای جیز جیز خیلی کم موقعی که کنسول کاملا روشنه از دستگاه میاد(البته باید نزدیک کنسول بشید تا بشنوین چون ضعیفه صداش) دوستان دیگه متوجه صدا شدن؟؟؟

البته وقتی کنسول تازه روشن میشه صدا نمیاد وقتی کامل لود میشه صدای جیز جیز میاد موقع خاموش شدن هم به محض زدن کلید خاموش از تو منو صدا قطع میشه
ایا این صدا عادیه؟؟؟؟

البته مطمعنم از فن نیست،چون وقتی فن در اخرین لحظه ها داره خاموش میشه خیلی قبل ترش صدا بند میاد،مال درایو سیدیشم نیست،چون با سیدی و بدون سیدی، باز صدا میاد، صدا بیشتر از سمت راسته کنسوله
ps3 من 7 ساله این صدارو می ده ! هنوزم عین ساعت کار می کنه !

دوستانی که کنسول رو می خرن قبل از روشن کردن ps4 برن سراغ کنسول نسل قبل خودشون و کامل همه صداها رو بشنون . با این دیدگاه که تمامی وسایل الکترنیکی که از درایو برخوردار هستن صدای ویز ویز و نمی دونم دیز دیز و ... می دن کنسول ps4 رو روشن کنن . اینجوری پیش بره وضعیت خیلی وخیم می شه براتون ! استرس نمی ذاره از بازی کردن لذت ببرید . به خدا همه اینا عادیه ! انیقدر دنبال داستان نباشید .

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوستان دیگه بحث این خرابیها رو بزارید کنار بابا خسته شدیم من الان هر وقت دستگاه روشن میکن میگم
نکنه این چراغ ابی سفید نشه . نسل قبل که دهنمون سرویس شد از سه چراغه تعویض درایو و دستگاه
عوض کردن البته xbox
دوستان بازی کنید لذت ببرید ایشالله که تا 10 سال دستگاهتون براتون کار کنه بدون هیچ مشکلی.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,239
نام
فراز
واقعا این همه ترس برای چیه هر دستگاهی میاد یه تعدادی مشکل دار توش هست اولش ولی از هزارتا ۱دونه همین ایفون هر سال میگن فلان مشکل داشت زمان لانچ یه سری ولی همه تو همین ایران میخرن هیچ مشکلی هم نداره زیاد به این مشکلات زوم نکنید فقط اعصابتون خورد میشه به تعدادی که این مشکل داشتن نگاه کنید خیلی کم بوده چرا این همه نگرانی و ترس نمیفهمم واقعا:|
والا ما ps1 ps2 ps3 خریدیم نگاه نکردیم ببینیم کارخونش چیه یا... همشونم چند سال برامون کارکردن تا بردم فروختمشون

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ممنون از پاسخ همگی

متاسفانه بنده یک بیماری دارم به اسم وسواس، اونم فقط برای یک سری وسایلی که خیلی دوستشون دارم نه چیزای دیگه!!! دلم میخواد اون بدون ایراد باشه
این از من..
ولی گذشته از اینا ما قیمتی برای وسیله ای پرداخت کردیم که قیمتش حدود 400 دلاره،وسیله ای که ما اونو اینجا وبا قیمت بیش از 2 میلیون تومان خریدیم!!! ولی حتی 1/3 از خدمات اونورم نداره!یعنی اصلا خدمات نداره!!! یکی از وسواس هایی که الان همه گی سر این کنسول پیدا کردیم دقیقا همینه، میگیم اگر خراب بشه چکار میشه کرد؟؟؟؟ من خودم یادمه سال 87 -88 کنسول ps3 اسلیم رو خریدم 480 تومان! خوب مسلمه که وسواسی که روی این کنسول (ps4)دارم مثل ps3 نیست ونخواهد بود ! الانشم همین ps3 تعمیر کردنش ریسکه، چه برسه به 4اش!!

پس یخورده حق بدید که یکم وسواسس داشته باشیم، (بگذریم که این موضوع در من تبدیل به یک بیماری شده):d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,239
نام
فراز
ممنون از پاسخ همگی

متاسفانه بنده یک بیماری دارم به اسم وسواس، اونم فقط برای یک سری وسایلی که خیلی دوستشون دارم نه چیزای دیگه!!! دلم میخواد اون بدون ایراد باشه
این از من..
ولی گذشته از اینا ما قیمتی برای وسیله ای پرداخت کردیم که قیمتش حدود 400 دلاره،وسیله ای که ما اونو اینجا وبا قیمت بیش از 2 میلیون تومان خریدیم!!! ولی حتی 1/3 از خدمات اونورم نداره!یعنی اصلا خدمات نداره!!! یکی از وسواس هایی که الان همه گی سر این کنسول پیدا کردیم دقیقا همینه، میگیم اگر خراب بشه چکار میشه کرد؟؟؟؟ من خودم یادمه سال 87 -88 کنسول ps3 اسلیم رو خریدم 480 تومان! خوب مسلمه که وسواسی که روی این کنسول (ps4)دارم مثل ps3 نیست ونخواهد بود ! الانشم همین ps3 تعمیر کردنش ریسکه، چه برسه به 4اش!!

پس یخورده حق بدید که یکم وسواسس داشته باشیم، (بگذریم که این موضوع در من تبدیل به یک بیماری شده):d
این بیماری من هم دارم دوست عزیز ولی از قدیم گفتن نگران هرچی باشی همون خدایی ناکرده سرت میاد پس یکم بیخیال باشیم و انرژی مثبت بدیم همه چی عالی برامون کار میکنه تجربه داشتم که میگم شما هر فکری کنی همون نتیجه رو میبینی :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

ایا این صدا عادیه؟؟؟؟

شاید صدای هارد کنسول باشه ... شایدم صدای گلنج شکوندن دستگاه ـه :D
این گلنج شکوندن هم خیلی دستگاه ها دارن ... ما یه تلویزیون داریم وقتی یک ساعت روشن میمونه به خاطر گرمایی که داره صدا درمیاره:D

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
واقعا این همه ترس برای چیه هر دستگاهی میاد یه تعدادی مشکل دار توش هست اولش ولی از هزارتا ۱دونه همین ایفون هر سال میگن فلان مشکل داشت زمان لانچ یه سری ولی همه تو همین ایران میخرن هیچ مشکلی هم نداره زیاد به این مشکلات زوم نکنید فقط اعصابتون خورد میشه به تعدادی که این مشکل داشتن نگاه کنید خیلی کم بوده چرا این همه نگرانی و ترس نمیفهمم واقعا:|
والا ما ps1 ps2 ps3 خریدیم نگاه نکردیم ببینیم کارخونش چیه یا... همشونم چند سال برامون کارکردن تا بردم فروختمشون
این درسته عزیزان بازی کنید حالشو ببرید ........خدایی الان صفحه 46 هست هر کی ندونه میگه ببین چند تا خرابی داشتیم.....در حال حاضر شاید چند نفر بیشتر نبودن که به مشکل خورده دستگاشون ....بقیه همه خدا رو شکر سالمه ....یکی از دوستان من توپخونه تعمیرکاره میگیه تا حالا اصلا کسی ps4 واسه تعمیر نیاورده .......پس با خیالت راحت بازی کنید ....فقط دستگاه رو توی فضای بسته نزارید....یه جای باز باشه که قشنگ نفس بکشه دیگه حله.............:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر