مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
عکس راهنماهی را گزاشتم

داداش پشت دستگاه من اینا رو نوشته فقط
complise with
ida standard
db102988
اینارو ی جا نوشته و سمت چپش نوشته safety mark
131347-11
و
made in china fox
4-487-073-01

- - -ویرایش - - -

دوستان این قسمت براق ps4 چرا اینقدر خط و خش بر میداره؟؟؟
1سوال دیگه اینکه گهگاهی موقع کیلزون بازی کردن لگ میزنه و تصویر حدود 2ثانیه کند میشه....این قضیه مشکوک نیست(مثلا تایم مشخصی نداره.ی بار بعد 10 مین بازی کردن میاد و ی بار بعد 2 ساعت هم نمیزنه)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب خب.....گفتم یک خبر نسبتا خوب و امیدوار کننده بدم به کسانی که کنسولاشون دچار مشکل شده و یا خدای نکرده در اینده ممکنه بشه نگران نباشن به نظر میاد راه حل ساده (البته برای کسانی که تجربه در این ضمینه دارن) برای برطرف کردن مشکل به صورت سخت افزاری وجود داره و اون هم انجام عملیات Reballing روی چیپ دستگاه هست این روش در گذشته برای کنسول PS3 که دچار چراغ زرد میشد انجام میشد و همچنین کنسول ایکس باکس 360. اینطوری که مشخص هست با انجام این عمل (البته به صورت کاملا درسته و حرفه ای ) درصد بالایی شانس برای برگردوندن دستگاه به صورت عادی و نرمال وجود داره برای اثبات صحبتهام هم این ویدئو 1 هفته پیش منتشر شده و نشون میده که یک کنسول PS4 که مشکل Blue Pulse بدون تصویر داره رو با عملیات Reballing به حیات بر میگردونه.
پس میتونید امیدوار باشیم که این مشکل هم به نوعیی قابل حله و نگرانیتون رو میتونید کاهش بدید.
LUZ AZUL DE LA MUERTE PS4 (SOLUCIÓN) - YouTube

راستی تعدادی از کسانی که کنسولهای ماه نوامبر 2013 دارن گزارش دادن که فعلا کنسولهاشون بدون مشکل بوده (تا الان) و مورد Blue Pulse تا به این لحظه گزارش نشده.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خب خب.....گفتم یک خبر نسبتا خوب و امیدوار کننده بدم به کسانی که کنسولاشون دچار مشکل شده و یا خدای نکرده در اینده ممکنه بشه نگران نباشن به نظر میاد راه حل ساده (البته برای کسانی که تجربه در این ضمینه دارن) برای برطرف کردن مشکل به صورت سخت افزاری وجود داره و اون هم انجام عملیات Reballing روی چیپ دستگاه هست این روش در گذشته برای کنسول PS3 که دچار چراغ زرد میشد انجام میشد و همچنین کنسول ایکس باکس 360. اینطوری که مشخص هست با انجام این عمل (البته به صورت کاملا درسته و حرفه ای ) درصد بالایی شانس برای برگردوندن دستگاه به صورت عادی و نرمال وجود داره برای اثبات صحبتهام هم این ویدئو 1 هفته پیش منتشر شده و نشون میده که یک کنسول PS4 که مشکل Blue Pulse بدون تصویر داره رو با عملیات Reballing به حیات بر میگردونه.
پس میتونید امیدوار باشیم که این مشکل هم به نوعیی قابل حله و نگرانیتون رو میتونید کاهش بدید.
LUZ AZUL DE LA MUERTE PS4 (SOLUCIÓN) - YouTube

اقا اريا منظورتون همون گرم كردن چيپ و سشوار صنعتي گرفتن و ... هستش ديگه ؟
خيلي خوبه كه راهكاري براش پيدا شده ولي تا جايي كه من ميدونم و يادمه حتي كنسول هايي كه چراغ زرد ميشدن باز هم بعد مدتي امكان چراغ زرد شدنشون بود
الان اينهارو هم حتي اگر درست بكنن امكان داره دوباره بلو پالس بشن !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقا اريا منظورتون همون گرم كردن چيپ و سشوار صنعتي گرفتن و ... هستش ديگه ؟
خيلي خوبه كه راهكاري براش پيدا شده ولي تا جايي كه من ميدونم و يادمه حتي كنسول هايي كه چراغ زرد ميشدن باز هم بعد مدتي امكان چراغ زرد شدنشون بود
الان اينهارو هم حتي اگر درست بكنن امكان داره دوباره بلو پالس بشن !
نه کاملا ... مراحل بیشتر از حرفها هست منتها موضوعی که مشخصه اینه که احتمالا کیفیت مواد در طی پروسه متصل کردن چیپ بالا نبوده و اگر یه کار حرفه انجام بشه رو دستگاه احتمال برگشت Blue Pulse کمه .به هر حال از هیچی بهتره ! :d

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
واقعا مشکلات در این حد زیاده؟ =(( من تصمیم داشتم هفته بعد کنسول رو بخرم این مشکلات رو دیدم حالم گرفته شد! :(
خرابی ها فقط به یه سری اول مربوط میشد یا داستان xbox 360 داره واسه ps4 تکرار میشه؟
من واقعا تو این زمینه بد شانس هستم (اولین ایکس باکسم ۳ چراغ شد دومی هم بعد از چند وقت شروع کرد به دو چراغ دادن و اور هیت میکرد سومی هم که یه اسلیم بود درایوش مشکل پیدا کرد)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
واقعا مشکلات در این حد زیاده؟ =(( من تصمیم داشتم هفته بعد کنسول رو بخرم این مشکلات رو دیدم حالم گرفته شد! :(
خرابی ها فقط به یه سری اول مربوط میشد یا داستان xbox 360 داره واسه ps4 تکرار میشه؟
من واقعا تو این زمینه بد شانس هستم (اولین ایکس باکسم ۳ چراغ شد دومی هم بعد از چند وقت شروع کرد به دو چراغ دادن و اور هیت میکرد سومی هم که یه اسلیم بود درایوش مشکل پیدا کرد)

نه اتفاقا مشكلات خيلي كم بوده ولي خوب ماها خودمون يه مقدار زيادي بزرگش كرديم :|:d
دليل اصلي اين بزرگ شدنش هم ترس از خرابي ه و اينكه اگر خراب باشه در ايران دستمون به جايي بند نيست و نزديك 2 تومن ميره قاطي باقالي ها :|

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بعد از حرف هاي اقا اريا من هم رفتم يه سري تحقيقات انجام دادم و فهميدم اين كنسول هاي مشكل دار تقريبا" همشون مال همين Hongfujin Yantai China
گفته بود اگر ديديد كنسول تون مال اين كارخونه است پس اش بديد يا تعويض كنيد هر چه سريعتر چون امكان داره بعد يه مدتي خراب بشه ( حتي يكي دو ماه )
در اخر هم گفته بود 50% بار ps4 هاي امازون از همين كارخونه بوده و اگر يادتون باشه PS4 هاي امازون به دليل خرابي هاشون سر و صدا زياد كرد !!!

متن كامل صحبت هاي يارو
از رو جعبه می شه تشخیص داد ماله کدوم کارخونست؟ جعبه رو باز کنیم که کار از کار گذشته :d...
ببخشید اگه سوالم ربطی به تاپیک نداره :| !

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان الان چند وقت هستش که مثلا وقتی دارم انلاین بتل 4 رو بازی میکنم یهو از بازی میاد بیرون و یه ارور میده و یه خط اون پایین پر میشه بعد میگه میخوای ارور رو به سونی گزارش کنی که خوب منم گزارش میکنم.کسی میدونی این ارور واسه چیه!!:-/

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
از رو جعبه می شه تشخیص داد ماله کدوم کارخونست؟ جعبه رو باز کنیم که کار از کار گذشته :d...
ببخشید اگه سوالم ربطی به تاپیک نداره :| !

نوع اروپایش رو جعبه سریال نمبر از این نوشته ها نداره ولی ساخت کشور را نوشته.
روی جعبه دوم سفید رنگ هم یک سری بار کد داره و هیچ نوشنته دیگری نداره
فقط از خود کنسول میشه تشخیص داد ساخت چه کارخانه است که باید کل خعبه باز بشه

سلام.دوستان الان چند وقت هستش که مثلا وقتی دارم انلاین بتل 4 رو بازی میکنم یهو از بازی میاد بیرون و یه ارور میده و یه خط اون پایین پر میشه بعد میگه میخوای ارور رو به سونی گزارش کنی که خوب منم گزارش میکنم.کسی میدونی این ارور واسه چیه!!:-/

رضا جان تاپیک را اشتباه آمدی
http://forum.bazicenter.com/thread84196/

شماره کد هم که ننوشتی چی است

داداش پشت دستگاه من اینا رو نوشته فقط
complise with
ida standard
db102988
اینارو ی جا نوشته و سمت چپش نوشته safety mark
131347-11
و
made in china fox
4-487-073-01

- - -ویرایش - - -

دوستان این قسمت براق ps4 چرا اینقدر خط و خش بر میداره؟؟؟
1سوال دیگه اینکه گهگاهی موقع کیلزون بازی کردن لگ میزنه و تصویر حدود 2ثانیه کند میشه....این قضیه مشکوک نیست(مثلا تایم مشخصی نداره.ی بار بعد 10 مین بازی کردن میاد و ی بار بعد 2 ساعت هم نمیزنه)

این شمارها مال دسته است یا کنسول

لگ زدنش طبیعی است نگران نباش

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

سلام کنسولت از بابت اینکه 3 تومن پول بابتش دادی کرش میکنه :d
نگران نباش از مشکلات فریمور به نظرم هستش که بازی کرش میکنه و میاد بیرون و ارور رو گزارش میکنه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
لیست PS4: Error Codes

حواسم نبود اشکان جان. اخه شماره کدی ندیدم من.فکر کنم از وقتی که فرمور 1.52 رو زدم اینطوری شده.
سلام کنسولت از بابت اینکه 3 تومن پول بابتش دادی کرش میکنه :d
نگران نباش از مشکلات فریمور به نظرم هستش که بازی کرش میکنه و میاد بیرون و ارور رو گزارش میکنه
سلام.2.800 گرفته بودم مهدی جان.:d
ممنون بابت راهنمایی که کردی.امیدوارم توی فرمور بعدی این مشکل مسخره حل بشه.

آخرین ویرایش:

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
نوع اروپایش رو جعبه سریال نمبر از این نوشته ها نداره ولی ساخت کشور را نوشته.
روی جعبه دوم سفید رنگ هم یک سری بار کد داره و هیچ نوشنته دیگری نداره
فقط از خود کنسول میشه تشخیص داد ساخت چه کارخانه است که باید کل خعبه باز بشه

http://forum.bazicenter.com/thread84196/

این شمارها مال دسته است یا کنسول

لگ زدنش طبیعی است نگران نباش

پشت کنسول نوشته

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
حواسم نبود اشکان جان. اخه شماره کدی ندیدم من.فکر کنم از وقتی که فرمور 1.52 رو زدم اینطوری شده.

سلام.2.800 گرفته بودم مهدی جان.:d
ممنون بابت راهنمایی که کردی.امیدوارم توی فرمور بعدی این مشکل مسخره حل بشه.
داداش نگران نباش این ارور ۲.۳ باری برای من رو فیفا هم پیش اومده

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
دوستان این صدای جیر جیر سمت راست کنسول رو شما هم متوجه میشید ؟
سمت راست کنسول موقع که روشنه یک صدایی مثل جیر جیر میده و صدای هارد نیست مطمعنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر