مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
به نظر من که اقا مسعود حرف منطقی زدند ...
من خودم حتی اگه خدا تومن پول داشتم باز هم عجله نمی کردم...
همیشه کنسول های لانچ چنین مشکلاتی دارند و یه فرد باید از تجربش استفاده کنه و از چند نفر هم بپرسه تا یکم اطلاعات کسب کنه...
حالا اتفاقیه که افتاده.خودم هم میدونم پول دراوردن چه قدر سخته ولی دعا میکنم هیچ وقت کنسول کسی مشکل پیدا نکنه و اون کسانی هم که کنسولشون خراب شده بتونن پولشون رو پس بگیرن...
در ضمن اقای اشکان شما بیا این ور میفهمی چه خبره ... قیمت دارن میدن وحشتناک !!! یکی میده 2.900 یکی میده 2.500 و ... خلاصه یه وضیعه.قیمت اصلی کنسول 400 دلاره و اگه با دلار 3000 تومنی حساب کنیم کل ارزش کنسول میشه 1200 میلیون تومن!:)ولی متاسفانه همین ایرانی ها میرن از دبی تهیه میکنن خود فروشنده هایی که تو دبی هستند قیمت رو بالاتر میدن ایرانی ها هم میان میگیرن یه قیمت خودشون اضافه میکنن و قیمت یه چیز الکی درمیاد!!خلاصه صبر کنین اتفاقی نمی افته... تا 10 سال دیگه هم کنسول هست.حتی مدل های جدیدتر ps4 میاد...

دوست عزیز نوشتهای این آقا را خواندی من هم قبلا فیلم گذاشتم هم عکس و به دوستان توصیه کردم فعلا نخرین و.... یه تعدادی آمدن به من انگ زدن تو خالی میبندی تو ضد سونی هستی و غیره من خودم۲۰ سال پیش ایران بودم واز تمام مشکلات خبر دارم عشقم بازی کردنه کار میکنم پول در میارم و خرج بازی میکنم و از ۱۰ سالگی تا الان انواع کامپیوترها کنسوالها خریدم و دارم و در هیچ تاپیکی بر ضد هیچ کنسولی صحبت نکردم و نخواهم کرد واگر ازدواج کرده بودم بچهایم هم سن سال بعضی از شماها بود عشق به بازی سن و سال نمیشناسه

پس بهتر است این موضوع را تمام شده اعلام کنیم اینجا از خرابی و مشکلات میپردازیم نه قیمت و... از ناظمان خواهش میکنم پستهای به ربط را پاک کنند .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این که همیشه کنسولهای لانچ مشکل داشتن درسته اما اگه کنسول بالا بیاد و مشکلی با روشن شدن نداشته باشه عمر کنسول بستگی به استفاده-ی بازیباز داره .
خودم تا حدود 6-7 ماه پیش هنوز PS3 Fat 80Gb داشتم دوستم هنوز 60 گیگ داره . با کنسول خودم هم رکورد 16 ساعت فیفا بازی کردن مداوم و پشت سر هم داریم !
دوستانی که کنسول رو خریدید الکی بد به دلتون راه ندید . حدالامکان سعی کنید مهلت تست 24 ساعته بگیرید و کنسول رو چک کنید .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این که همیشه کنسولهای لانچ مشکل داشتن درسته اما اگه کنسول بالا بیاد و مشکلی با روشن شدن نداشته باشه عمر کنسول بستگی به استفاده-ی بازیباز داره .
خودم تا حدود 6-7 ماه پیش هنوز PS3 Fat 80Gb داشتم دوستم هنوز 60 گیگ داره . با کنسول خودم هم رکورد 16 ساعت فیفا بازی کردن مداوم و پشت سر هم داریم !
دوستانی که کنسول رو خریدید الکی بد به دلتون راه ندید . حدالامکان سعی کنید مهلت تست 24 ساعته بگیرید و کنسول رو چک کنید .
اصلا درصده خرابیا فکر نکنم انقدر بالا باشه
من اطرافیانم 5 نفر 4 خریدن ( حدودا 15 تا از اشناهای خودمم همینطور ) فقط 1 مشکل blue pulse داشت کلا. منم کنسوله خودم بیش از 70 ساعت روشن بوده و کوچکترین مشکلی نداشته
خلاصه اینکه انقدرها هم نگرانش نباشید.
همیشه موجه خرابیا تو چند هفته اول عرضه هر کنسولی توی نت خیلی بیشتر از حده ممکنه گنده به نظر میرسه ( از خصوصیات اینترنت ! لول )
به هر حال که به نظره من کنسولی ok هست و مشکله خاصی نداره.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
متاسفانه ميزان خرابي ها بيشتر حول مشكل Blue Pulse of Death ميگرده جالبه مواردي بوده كه طرف بعد از چند روز بازي كردن اين موضوع براش پيش اومده!! و حتي يكي از خريداران بعد از تعويض٣ دستگاه بازم اين مشكل براش بوجود اومده
نكته مهم و اساسي بروز اين مشكل در واقع ايراد در بوت شدن OS دستگاه هست
متاسفانه تا الان روش قطعي و ١٠٠٪براي حل اين معضل وجود نداره اما روشهاي زيادي رو براي برطرف كردن احتماليش پيشنهاد دادن ، مثل برداشتن HDD و بوت كردن دستگاه يا رفتن به Safe Mode و نصب اخرين ورژن اپديت.
در كل واقعا ادم رو ميترسونه چون بر خلاف مشكل كنسولهاي نسل قبل ، مشكل موجود از گرما يا كيفيت قطعات نيست بلكه مشكل در برنامه نويسي OS و عوامل سخت افزاري مرتبط با اونه.در كل بد نيست اين تاپيك رو هم دنبال كنيد چون توسط تيم پشتيباني سوني ايجاد شده و افراد زيادي مشكلات و راه حل هاشون رو با هم به اشتراك ميزارن.
[INFO] Blinking Blue Light PS4 Issues - Page 86 - PlayStation® Community Forums

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
والا بخدا اگه قرار بود همه ی پول رو خودم بدم شاید اینکارو نمیکردم چرا دروغ بگم..! :( ولی دادشم من رو شیر کرد از بس دم گوش من خوند و خوند که سری اول خیلی خوب در میاد...!!!!بیا نصف نصف بزاریم بخریم..!!بعد داداشم کارش دوبی هست یعنی همش میره و میاد رفته بود تو عجمان این کنسول رو توی یک مرکز خرید دیده بود اومد تعریف کرد اصلا شبا نمیتونستم بخوابم..!!!باورت میشه.؟تا آخر خریدیم :( شد دیگه عیب نداره :( یه بنده خدایی هم میره یه ماشین میخره 300 میلیون یه پراید میاد میزنه بهش 20 میلیون خرج میزاره رو دستش :( یا پولش رو یه جورایی از دست میده :( عیب نداره نمیتونم خودم رو بکشم که ..!!وسیله ی برقی یعنی همین :( تضمینی نداره :( فقط میتنم دعا کنم برای هیچ کس پیش نیاد همین :( اگه فرستادم دبی درست شد میام اینجا همه رو راهنمایی میکنم :( ممنون.

دوست عزیز من همین الان پست شما رو دیدم که کنسولتون چه مشکلی پیدا کرده.ببینید کنسول ارجیناله و جایه هیچ نگرانی نیست این مشکلات نرم افزاریه و با آپدیت درست میشه.فقط شما مشکلت رو کامل (فقط در مورد کنسول)بنویس برای من بفرست میدم به یکی از دوستانم تا برات ترجمه کنه به انگلیسی بعد بفرست برای سونی اونا حتما براش راه کار دارن و شاید تویه آپدیت بعدی درست بشه .امیدوارم مشکلت حل بشه.امیدوار باش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان :)
اقایون داستان Blue Pulse of Death
چیه ؟ کامل توضیح بدین :)

یک مشکلی هست که میتونه
1. مشکل نرافزاری باشه که توی دستگاه مشکل ایجاد کنه
2. مشکل سخت افزاری
3. مشکل کابلها
4. مشکل هارد

وقتی دستگاه رو روشن میکنی چراغ ابی به صورت پالس دیده میشه. در واقع چراغ باید به صورت سفید در بیاد سریعا که نشانه از روشن شدن دستگاه هست. ادامه پیدا کردن چراغه ابی نشانه مشکلی هست. این مشکل بعضی موقعا از طریق اینکه کابلها کامل تو نرفته باشه. یا ریست دستگاه .. اپدیت فریمور از طریقه safe menu و یا دراوردن و گزاشتن هارد ممکنه حل بشه. اگر نه که راهی جز پس فرستادن دستگاه برای گارانتی وجود نداره .

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من کنسولم همین روزاس که برسه دستم!!
واقعا نگرانم و نمیدونم قراره چه اتفاقی برای کنسولم بیفته...
آرمان کنسول خودت سالمه؟
یه سوالم ازت دارم:
من کنسولو از کانادا واسم فرستادن واسه اینکه به برق وصل کنم باید مبدل ولتاژ بگیرم؟ آخه یادمه وقتی ps1 رو از کانادا گرفتم و آوردم وصلش کردم به پریز برق دود از روش بلند شد و به شکل فجیعی سوخت :d

واقعا از نگرانی میخوام سر به بیابون بزارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان کنسول خودت سالمه؟
یه سوالم ازت دارم:
من کنسولو از کانادا واسم فرستادن واسه اینکه به برق وصل کنم باید مبدل ولتاژ بگیرم؟ آخه یادمه وقتی ps1 رو از کانادا گرفتم و آوردم وصلش کردم به پریز برق دود از روش بلند شد و به شکل فجیعی سوخت :d

من کنسولم 100 ساعت کار کرده لول D:
:)
والا نمیدونم ! منم ایران نیستم / نمیدونم سیستم برقه ایران چه جوریه ! اما حواست به voltage باشه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان دیرز رفتم پیش یکی از همکاران دیدم 2 تا کنسول ps4 باز شده داره فکر کردم دست دوم داره گفت اینها BPOD شده (Blue Pulse of Death )
گفتم بعد از چند دقیقه کار گفت از همون اول روشن نمیشد
خلاصه سعی کنید از هر جایی میخرید اول تست کنید

سلام به دوستان :)
اقایون داستان Blue Pulse of Death
چیه ؟ کامل توضیح بدین :)
موقعی که کنسول رو میخری چراغ روی کنسول به صورت چشمک زن هی روشن و خاموش میشه و توی همون حالت گیر میکنه اصطلاحاً بهش میگن Blue Pulse of Death یعنی چراغ آبی چشمک زن مرگ
البته برای بیشتر افراد بعد چند ساعت این حالت پیش میاد

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
این هم برای کسانی که انگ میزدند ولی حوصله آپ نداشتم پس از هفته ها امروز قرار میدم

[video=aparat;gJl78]http://www.aparat.com/v/gJl78[/video]
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.aparat.com/v/XJLIy

6cd854d.gif

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آرمان کنسول خودت سالمه؟
یه سوالم ازت دارم:

تا جایی که من میدونم ps4 هم مثله ps3 مولتی ولتاژ هست و از این لحاظ مشکلی نداری
الان فقط X1 110 و 220 داره و ریجن 1 ها تو ایران تبدیل لازم دارن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نكته اينجاس اين خرابى تو ايران مشكل محسوب ميشه،در نقاطى كه جزى باقى دنيا حساب ميشن ملت به چيزشونم نيست :d

الان ما اگه هرجایی غیر ایران بودیم کنسولمون خراب میشد میرفتیم میکوبوندیمش تو سر مغازه دار یه اکبند بهمون میداد تازه بازی رو هم عوض میکرد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آرمان کنسول خودت سالمه؟
یه سوالم ازت دارم:

اگه کنسول ریجن 1 بله دوسته من باید از تبدیل ولتاژ کاهنده 110 استفاده کنید.وقتی از کانادا سفارش دادی قطعا ریجن 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر