مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
منظورت همون نور چراغ پشت دسته هست دیگه اره
نه مشکلی نداره ولی اون وقت توی تشخیص دادن که دسته شارژ شده یا نه به مشکل بر میخوری خودانی
نه دیگه انقدر فضولی کردم ریبون پشت این رشته های سرش خراب شد باید یک کابل ریبون تهیه کنم براش . تا تهیه کنم گفتم یکوقت مشکلی تودسته پیدا نشه اگه باهاش دارم کار میکنم

• Like
Reactions: se.phi.roth

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
دوستان یک ps4 pro هست که سر بعضی از بازی‌ها صفحه فریز میشه. ارور خاصی هم نمیده. Rebuild database هم کردم درس نشد. initializing کنم به نظرتان درس میشه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان یک ps4 pro هست که سر بعضی از بازی‌ها صفحه فریز میشه. ارور خاصی هم نمیده. Rebuild database هم کردم درس نشد. initializing کنم به نظرتان درس میشه؟

فریز علت های زیادی میتونه داشته باشه.
ولی یکی از موارد رفع همین initializing هست که جواب میده.
البته اگه کنسول هکی نباشه.
چون اکثر ایراد فریز واسه بازی هایی هست که میریزن تو کنسول.

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام من کنسولم پلی استیشن پرو هست بعد چند هفته پیش بازش کردم که تمیزش کنم و خمیر cpu عوض کنم بعد اینکه بازش کردم مشکل فن پیداکرد همش فنش با آخرین سرعت کار میکرد یه چند باری هم ارور داد که کنسول خیلی داغ شده خاموش میشه دوباره بازش کردم و بستم سرعت فنش درست شد ولی الان بعضی مواقع وسط بازی سه تا بوق میزنه و خاموش میکنه هیچ اروری روی صفحه نمینویسه داخل سایت خارجی ها سرچ زدم یه جا نوشته بود واسه اینه که خمیر سیلکون نمیتونه گرما رو انتقال بده به هیت سینگ واسه همین اینجوری میشه.خمیر سیلکونی هم که استفاده کردم یکی از بهترین برندها هست.کسی اگه میدنه مشکل چیه راهنمایی کنه لطفا
آقا دوباره ps4 من وسط بازی ace combat7 سه تا بوق زد و خاموش شد داخل modern warfare هیچ مشکلی نداره ۲تا واشر گذاشتم زیر پیچ هیت سینگ چند روز درست شده بودا بنظر شما مشکلش چیه خمیر سیلکون گریزلی بخرم اکی میشه یا اون پدهای سیلکونشم عوض کنم یه ویدئو دیدم طرف اومد خیلی از قسمتهای دیگه کنسول که خود سونی نذاشته رو پد سیلکون زد مثل رم ۱ گیگ اضافه و روی قسمت فلزی که cpu فیکس میکنه

• Like

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان دیروز کنسول روشن ودر حال دانلود بازی بود که در حین رعد وبرق،برق یه لحظه رفت ،دوباره که روشن کردم توی همون حالت صفحه سیاه ،ریست دیتابیس زد ،بعدش دستگاه بالا امد حدودای بعدظهر بود ،بعدش زدم ادامه دانلود وگذاشتم روی حالت رست مود،امروز صبح که دستگاه را روشن کردم و وارد بازی ردد 2 شدم اول از همه که لودینگ اول بازی خیلی بیشتر از همیشه طول کشید بعدشم فن دستگاه شروع کرد با دور زیاد کارکردن وصدا ی زیادی داد،صدا قطع هم نشد ،بعد از حدود 5 دقیقه از بازی امدم بیرون و دستگاه را خاموش کردم تا حالا فن اینطوری مدام صدا نداده بود،احتمال داره مشکلی پیش امده باشه یا بخاطر اینکه مدت زیادی توی حالت رست مود در حال دانلود بوده؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اگر میخواهید خمیر سیلیکون بزنین به دستگاه PS4 خودتون هر خمیری رو نزنین حتی اگر معروف باشه...بهترین خمیر سیلیکون برای PS4 خمیر grizzly هست که خیلی بد پیدا میشه و خیلی هم گرونه...5.5گرمش حدودا 520 الی 530 تومه.
من رو بگو که رفتم یه خمیر سیلیکون ۱۷۰۰ تومنی خریدم برای این کار! :)) انصافاً وقتی قیمت رو دیدم حیرت کردم، چون الآن آدامس ایرانی هم بخوایم بگیریم قیمتش سه برابر اینه! :D
کلاً چون هیچ تخصصی در این زمینه ندارم، فکر کردم برای دو قطره خمیر زیاد فرقی نمی‌کنه چی بمالیم اونجا و دیدم قیمت مدل‌های درست حسابی خیلی گرونه و نمی‌صرفه برای یه بار استفاده چند صد هزار تومن بدم و این رو خریدم! :D ولی بعد دیدم T9 برای باز کردن کنسول ندارم و می‌خواستم برم اون رو هم بگیرم که الآن این پست و بقیه پست‌ها در مورد خمیر سیلیکون رو خوندم و کلاً بی‌خیال قضیه شدم!
در مجموع فکر کنم فعلاً که کنسولم مشکل خاصی نداره (به جز ارور خانمان‌سوز 34878 که توی بعضی بازی‌ها میاد و هیچ راهی هم براش وجود نداره)، همین‌طوری ولش کنم و سراغ باز کردنش نرم بهتر باشه.

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام شاید سوال مسخره ای دارم میپرسم ولی برام مهمه من از ۲۵اردیبهشت دیگه دست به کنسول نزدم یعنی حتی به برقم نزدم و میخام ۲۵خرداد دوباره روشنش کنم ایا مشکلی برای کنسول پیش میاد؟ ممنون میشم پاسخ بدین ❤

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دکمه r2 من خود به خود میزنه چطور میتونم درستش کنم ممنون میشم جواب بدید
باید تعمیر بشه
سلام شاید سوال مسخره ای دارم میپرسم ولی برام مهمه من از ۲۵اردیبهشت دیگه دست به کنسول نزدم یعنی حتی به برقم نزدم و میخام ۲۵خرداد دوباره روشنش کنم ایا مشکلی برای کنسول پیش میاد؟ ممنون میشم پاسخ بدین ❤
نه آقا مشکلی پیش نمیاد فقط روزی یه بار برو یه نگاه به کنسولت بندازه انرژی بگیری دوباره برگردی پای درست >:D<:>

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
سلام
من یه مشکلی در اتصال ps4 به مودم دارم.
چه از طریق وای فای بخوام وصل شم و چه از طریق کابل شبکه که بهش وصل میکنم وقتی اینترنت کانکشن ps4 روشن میکنم و گزینه لن یا وای فای رو انتخاب میکنم میره رو قسمت اضافه کردن proxy server و نمیدونم چه باید بکنم و وصل نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با موبایل و لب تاب میتونم به مودم وصل شم ولی ps4 نمیتونم به مودم وصل کنم

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
من یه مشکلی در اتصال ps4 به مودم دارم.
چه از طریق وای فای بخوام وصل شم و چه از طریق کابل شبکه که بهش وصل میکنم وقتی اینترنت کانکشن ps4 روشن میکنم و گزینه لن یا وای فای رو انتخاب میکنم میره رو قسمت اضافه کردن proxy server و نمیدونم چه باید بکنم و وصل نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
با موبایل و لب تاب میتونم به مودم وصل شم ولی ps4 نمیتونم به مودم وصل کنم

گزینه ها رو به صورت پیشفرض دنبال کن و چیزی رو تغییر نده.

• Like

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام من کنسولم پلی استیشن پرو هست بعد چند هفته پیش بازش کردم که تمیزش کنم و خمیر cpu عوض کنم بعد اینکه بازش کردم مشکل فن پیداکرد همش فنش با آخرین سرعت کار میکرد یه چند باری هم ارور داد که کنسول خیلی داغ شده خاموش میشه دوباره بازش کردم و بستم سرعت فنش درست شد ولی الان بعضی مواقع وسط بازی سه تا بوق میزنه و خاموش میکنه هیچ اروری روی صفحه نمینویسه داخل سایت خارجی ها سرچ زدم یه جا نوشته بود واسه اینه که خمیر سیلکون نمیتونه گرما رو انتقال بده به هیت سینگ واسه همین اینجوری میشه.خمیر سیلکونی هم که استفاده کردم یکی از بهترین برندها هست.کسی اگه میدنه مشکل چیه راهنمایی کنه لطفا
سلام من مشکل خاموش شدن رو داخل بازی ace combat دارم همچنان.واسه همین liquid metal گریزلی سفارش دادم میخواستم بپرسم liquid metal بهتر از خمیر سیلکون هست؟؟thermal pad گریزلی هم سفارش دادم که کل thermal pad عوض کنم

• Like

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام من مشکل خاموش شدن رو داخل بازی ace combat دارم همچنان.واسه همین liquid metal گریزلی سفارش دادم میخواستم بپرسم liquid metal بهتر از خمیر سیلکون هست؟؟thermal pad گریزلی هم سفارش دادم که کل thermal pad عوض کنم
از کجا سفارش دادی داداش liquid درسته خیلی قویه ولی مایع فلزه باید حواست خیلی باشه الومینیوم رو میخوره امکان اتصالی داره تو چیپ باید رو خازن های دور بر چیپ رو بایه چسب مخصوص بپوشونی من میخواستم انجام بدم ترسیدم کرایونات سفارش دادم کاشکی خمیر معمولی گریزلی کرایونات میخریدی که کرایوناتم شانسی شده اصل باشه فیکش اومده تو بازار خارج

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر