مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟؟
بهترین کار اینه که باهاشون مستقیم تماس بگیری شاید بتونن مشکلت رو حل کنن دیگه چاره ای نیست - تماس باهاشون هم مشکل نیست و کارت رو راهت از این اینجا راه میندازه :)

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
من برای دانلود تو کنسول خیلی مشکل دارم سرعت به شدت میاد پایین و اصلن دیتا نمیگیره . چندتا DNS هم امتحان کردم ولی درست نشد

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام من کنسولم پلی استیشن پرو هست بعد چند هفته پیش بازش کردم که تمیزش کنم و خمیر cpu عوض کنم بعد اینکه بازش کردم مشکل فن پیداکرد همش فنش با آخرین سرعت کار میکرد یه چند باری هم ارور داد که کنسول خیلی داغ شده خاموش میشه دوباره بازش کردم و بستم سرعت فنش درست شد ولی الان بعضی مواقع وسط بازی سه تا بوق میزنه و خاموش میکنه هیچ اروری روی صفحه نمینویسه داخل سایت خارجی ها سرچ زدم یه جا نوشته بود واسه اینه که خمیر سیلکون نمیتونه گرما رو انتقال بده به هیت سینگ واسه همین اینجوری میشه.خمیر سیلکونی هم که استفاده کردم یکی از بهترین برندها هست.کسی اگه میدنه مشکل چیه راهنمایی کنه لطفا

• Like
Reactions: se.phi.roth

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اگر میخواهید خمیر سیلیکون بزنین به دستگاه PS4 خودتون هر خمیری رو نزنین حتی اگر معروف باشه...بهترین خمیر سیلیکون برای PS4 خمیر grizzly هست که خیلی بد پیدا میشه و خیلی هم گرونه...5.5گرمش حدودا 520 الی 530 تومه.

آخرین ویرایش:

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
اگر میخواهید خمیر سیلیکون بزنین به دستگاه PS4 خودتون هر خمیری رو نزنین حتی اگر معروف باشه...بهترین خمیر سیلیکون برای PS4 خمیر grizzly هست که خیلی بد پیدا میشه و خیلی هم گرونه...5.5گرمش حدودا 520 الی 530 تومه.
نه داداش خمیر سیلکون corsairخریدم برند خوبی هم هست خودم مستقیم از امازون خریدیدم پس ارجینال هم هست مشکل از خمیز سیلکون نیست.یه ویدئو دیدم که واسه فیکس کردن هیت سینگ به cpu دوتا واشر گذاشت زیر پیچه که هیت سینگ محکم بچسبه به cpu الان من این کارو انجام دادم درست شد.

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
این خمر سیلگونی که من خریدم از گریزلی گرونتر هست.

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
نه داداش خمیر سیلکون corsairخریدم برند خوبی هم هست خودم مستقیم از امازون خریدیدم پس ارجینال هم هست مشکل از خمیز سیلکون نیست.یه ویدئو دیدم که واسه فیکس کردن هیت سینگ به cpu دوتا واشر گذاشت زیر پیچه که هیت سینگ محکم بچسبه به cpu الان من این کارو انجام دادم درست شد.
مارو یاد ایکس باکس 360 سه چراغ انداختی..اونموقع که دستگامون 3 چراغ میشد همین کارارو می کردیم درست میشد...هیت سینک با پیچ و واشر باید محکم میبستیم تا 3 چراغ رفع بشه برای مدت معدودی..اما بعد از چند ماه دوباره همون مشکل قبل که دیگه پیچو مهره جواب نمی داد باید دستگاه ریبال میشد یا سشوار صئعتی..سشوار صنعتی کلا بعد 1 ماه دوباره خراب میشد اما ریبال تا 6 7 ماه اوکی بود...اگر خدایی نکرده بعد از مدتی این اتفاق خاموشی تکرار شد دیگه با پیچ و مهره سعی نکن درستش کنی چون ممکنه ریبال های زیر cpu ذوب بشن.

• Like

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی هدست رو به دسته وصل میکنه و میگم پلیستیشن میشناسه و هر دستوری که میگم میشناسه و پایین صفحه مینویسه ولی انجام نمیده
مثلا میگم پلیستیشن مینویسه بعد میگم گاد اف وار پایین صفحه مینویسه ولی نمیره رو آیکون گاد کلا هرچی میگم تشخیص میده و مینویسه ولی انجام نمیده با چند تا هدست دیگم تست کردم همینجوری بود تو قسمت
سیستم ویس آپوروشن هم تیکش خورده دستگام فت و کپی خوره میدونم مشکل جدی نیست ولی میخوام ببینم دلیلش چیه
ممنون

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
مارو یاد ایکس باکس 360 سه چراغ انداختی..اونموقع که دستگامون 3 چراغ میشد همین کارارو می کردیم درست میشد...هیت سینک با پیچ و واشر باید محکم میبستیم تا 3 چراغ رفع بشه برای مدت معدودی..اما بعد از چند ماه دوباره همون مشکل قبل که دیگه پیچو مهره جواب نمی داد باید دستگاه ریبال میشد یا سشوار صئعتی..سشوار صنعتی کلا بعد 1 ماه دوباره خراب میشد اما ریبال تا 6 7 ماه اوکی بود...اگر خدایی نکرده بعد از مدتی این اتفاق خاموشی تکرار شد دیگه با پیچ و مهره سعی نکن درستش کنی چون ممکنه ریبال های زیر cpu ذوب بشن.
?? من تاحالا ایکس باکس نداشتم ولی داستان سه چراغه شدن رو زیاد شنیدم.جالبی مشکلی که واسه من پیش اومد این بود که پلی استیشن من هیچ مشکلی نداشت من خودم اومدم بازش کردم ??

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام دوستان
من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی هدست رو به دسته وصل میکنه و میگم پلیستیشن میشناسه و هر دستوری که میگم میشناسه و پایین صفحه مینویسه ولی انجام نمیده
مثلا میگم پلیستیشن مینویسه بعد میگم گاد اف وار پایین صفحه مینویسه ولی نمیره رو آیکون گاد کلا هرچی میگم تشخیص میده و مینویسه ولی انجام نمیده با چند تا هدست دیگم تست کردم همینجوری بود تو قسمت
سیستم ویس آپوروشن هم تیکش خورده دستگام فت و کپی خوره میدونم مشکل جدی نیست ولی میخوام ببینم دلیلش چیه
ممنون
شاید واسه کپی خور بودنش باشه یا کلمات رو درست نمیگی که تشخیص بده

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
شاید واسه کپی خور بودنش باشه یا کلمات رو درست نمیگی که تشخیص بده
داداش کلمه رو تشخیص میده وقتی میگم پایین صفحه کلمه ای رو که میگم مینویسه مثلا میگم start پایین مینویسه کنارشم علامته میکروفونه ولی انجام نمیده

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان عزیز و استاتید محترم جندتا DSN خوب معرفی میکنید برای دانلود تو PS4 .
برای دانلود تو PS4 به مشکل خوردم طوری شده که بعد از یکی دو دقیقه دانلود کردن دیگه دیتا نمیگیره قبلن یه DSN خوب زده بودم الان یادم نیست چی بوده ممنون میشم ازتون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
قطع کردن کابل led دسته مشکلی برا دسته ایجاد نمیکنه؟
منظورت همون نور چراغ پشت دسته هست دیگه اره
نه مشکلی نداره ولی اون وقت توی تشخیص دادن که دسته شارژ شده یا نه به مشکل بر میخوری خودانی

• Like
Reactions: farzad_angel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر