مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

112homayoun

کاربر سایت
Dec 25, 2018
5
دستگاه را پس از مدت ها روشن کردم دستش هی r2 میزنه بازش کردم تمیز کردم پیچ ها رو نبستم مشکلی نداشت پیچ ها را میبندم هی r2 میزته انگار فشار به قسمتیش بیاد کسی میتونه کمک کنه بفهمم مشکل از کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید چون دسته خیلی نو و کم کارکرد هست
احتمالا مشکل از ریبون دسته هستش

• Like
Reactions: farzad_angel

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
دوستان من کنسول و تی وی رو به ی محافظ وصل کردم
سوالم اینه که وقتی کنسول و تی وی خاموش هست محافظ برق رو هم از طریق کلیدش خاموش کنم؟
و ی سوال دیگه:
هر از گاهی که کنسول رو روشن میکنم2 یا 3 تا بوق ممتد میزنه,این مشکلی بوجود نمیاره؟
ی محافظ خوب هم معرفی کنید ممنون میشم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,257
دوستان میخوام PS4 فت رو باز کنم تمیز کاری کنم صدا فنش یکم رفته رو اعصابم. دستگاه تو این مدت 6 سالی که خریداری شده اصلا تمیز یا باز نشده .مشکل اینه که نمیدونم چه خمیر سیلیکونی استفاده کنم. تو دیجی کالا داشتم میگشتم از خمیر 2 هزار تومنی هست تا بالای 300 تومن همشونم یه سریا میگن خوبه بعضی ها میگن خوب نیست واقعا گیج شدم. ممنون میشم کمک کنید

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان میخوام PS4 فت رو باز کنم تمیز کاری کنم صدا فنش یکم رفته رو اعصابم. دستگاه تو این مدت 6 سالی که خریداری شده اصلا تمیز یا باز نشده .مشکل اینه که نمیدونم چه خمیر سیلیکونی استفاده کنم. تو دیجی کالا داشتم میگشتم از خمیر 2 هزار تومنی هست تا بالای 300 تومن همشونم یه سریا میگن خوبه بعضی ها میگن خوب نیست واقعا گیج شدم. ممنون میشم کمک کنید
سلام. من deep cool z9 استفاده کردم تو کنسول پرو که صدای بالای فنش معروفه، الان تقریبا 90 درصد مشکلش حل شده، البته من رو رم های کنسول هم خمیر زدم
قیمتش حدود 150 تا 180 هست ولی برا سه تا کنسول جواب میده،

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lions Gate

Hadi2018

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
سلام دوستان

من با ps4 pro دارم بازیهای PS+ رو دانلود می کنم; در حالتی که دستگاهم روشنه سرعت دانلود طبیعیه اما وقتی دستگاه رو تو حالت rest mode قرار میدم(تنظیمات stay connected to Internet هم فعاله) بعد از 1 یا 2 ساعت دانلود متوقف میشه؟ لطف کنید راهنماییم کنید؟

با تشکر

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دستگاه را پس از مدت ها روشن کردم دستش هی r2 میزنه بازش کردم تمیز کردم پیچ ها رو نبستم مشکلی نداشت پیچ ها را میبندم هی r2 میزته انگار فشار به قسمتیش بیاد کسی میتونه کمک کنه بفهمم مشکل از کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید چون دسته خیلی نو و کم کارکرد هست
اگر پیچو نمیبندی اوکی هست ولی پیچو میبندی مشکل داره به خاطر اینه که ریبون دسته اون قسمت مدارهاش خوب روی برد دسته قرار نمی گیره..بایدبه مقدار خیلی کم ریبون بالاتر باشه تا وقتی برد میخواد بیاد روش کامل همجاشو بگیره.

• Like
Reactions: farzad_angel

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
اگر پیچو نمیبندی اوکی هست ولی پیچو میبندی مشکل داره به خاطر اینه که ریبون دسته اون قسمت مدارهاش خوب روی برد دسته قرار نمی گیره..بایدبه مقدار خیلی کم ریبون بالاتر باشه تا وقتی برد میخواد بیاد روش کامل همجاشو بگیره.
ممنون عزیز امروز دوباره بازش میکنم ببینم چه مرگش هست اولش که از کاور دراوردم دسته یکم چرب میزد ترسیدم اما داخلش نفوذی ندیدم وقتی به پشت برد فشار میارم r2 زده میشه ممنون بابت راهنمایی

• Like
Reactions: Black Roz

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
پایه دسته را که فشار میدمr2 هی میزنه اما هر چی رو خود r2 میزنم کار نمیکنه کامل تمیز کردم ذغال هاش هم خوردگی نداره سه بار باز بسته کردمش امروز خودم خندم گرفته بود فایده ای نداشت

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
پایه دسته را که فشار میدمr2 هی میزنه اما هر چی رو خود r2 میزنم کار نمیکنه کامل تمیز کردم ذغال هاش هم خوردگی نداره سه بار باز بسته کردمش امروز خودم خندم گرفته بود فایده ای نداشت
دقیق گوش ندادین چی گفتم...تمیز کردن تاثیری نداره....keypad flex دستتون یه تیکست یا 2 تیکه؟ اون قسمتهایی که به مدار برد می چسبه ( اصلا کاری به مدار R2 نداشته باش من منظورم اون فلکس اصلی هست که روش کلی مداره مثل عکس زیر که دورش خط قرمز کشیدم)

652m_12333.jpg

ببین این قسمت زیرش یه پد خیلی نرم هست روی دسته که این میخوابه روش..حالا شما روی اون پد نرم یه چیزی شبیه خودش که ضخامت بسیار کمی داره تاکید میکنم بسیار کم بزارش روی اون پد نرمه که یه مقدار بالاتری بیاد بعد این Flex key pad بزار روش بعد دسترو ببند..اگر مدار دستت 2 تیکست باید رو 2 طرف این کارو انجام بدی...احتمالا مشکلت حل بشه.

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
دقیق گوش ندادین چی گفتم...تمیز کردن تاثیری نداره....keypad flex دستتون یه تیکست یا 2 تیکه؟ اون قسمتهایی که به مدار برد می چسبه ( اصلا کاری به مدار R2 نداشته باش من منظورم اون فلکس اصلی هست که روش کلی مداره مثل عکس زیر که دورش خط قرمز کشیدم)

652m_12333.jpg

ببین این قسمت زیرش یه پد خیلی نرم هست روی دسته که این میخوابه روش..حالا شما روی اون پد نرم یه چیزی شبیه خودش که ضخامت بسیار کمی داره تاکید میکنم بسیار کم بزارش روی اون پد نرمه که یه مقدار بالاتری بیاد بعد این Flex key pad بزار روش بعد دسترو ببند..اگر مدار دستت 2 تیکست باید رو 2 طرف این کارو انجام بدی...احتمالا مشکلت حل بشه.
دمت گرم داداش خیلی لطف گردی جالبه تو یوتیوب تو کامنت ها یکی پیشنهاد شما را داده بود ولی هر کاری کردم منظورش را نفهمیدم کلی از خودم نامید شدم نفهمیدم چی میگه تا الان اینو گذاشتی دوزاریم افتاد مدار هم دو تیکست بازم ممنون

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان سلام
دیروز در حین انجام بازی برق خونه یه قطع و وصل سریع شد طوری که اصلا محسوس نبود.محافظ PS4 به مدت دو دقیقه قطع شد و دوباره وصل شد.من دستگاه رو رشن نکردم تا الان. الان که روشن میکنم اصلا منوها نمیآید یه صفحه مشکی در حالت سیف مد با گرافیک پایین هست و میگه دستگاه رو آپدیت ....آخرین ورژن رو گرفتم و ریختم توی فلش وصل کردم اطلاعات رو میخونه ولی بعد از روشن خاموش شدن بازم میگه آپدیت کن.....ارور شماره CE-34788-0
ممکنه هارد سوخته باشه؟؟ زبونم لال.............چندین بار فایل آپدیت رو ریختم با سیف مد هم میرم همینه.کمک کنید لطفا.ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
دوستان سلام
دیروز در حین انجام بازی برق خونه یه قطع و وصل سریع شد طوری که اصلا محسوس نبود.محافظ PS4 به مدت دو دقیقه قطع شد و دوباره وصل شد.من دستگاه رو رشن نکردم تا الان. الان که روشن میکنم اصلا منوها نمیآید یه صفحه مشکی در حالت سیف مد با گرافیک پایین هست و میگه دستگاه رو آپدیت ....آخرین ورژن رو گرفتم و ریختم توی فلش وصل کردم اطلاعات رو میخونه ولی بعد از روشن خاموش شدن بازم میگه آپدیت کن.....ارور شماره CE-34788-0
ممکنه هارد سوخته باشه؟؟ زبونم لال.............چندین بار فایل آپدیت رو ریختم با سیف مد هم میرم همینه.کمک کنید لطفا.ممنون

سلام.
از همون منو باید کنسول و ریست فکتوری کنی دوست عزیز.
متاسفانه هیچ راهی نداره.

من کنسول دوستم این مدلی شد و تنها راه درست شدنش همین بود.

سلام دوستان بهترین مدلی که میشه از پلی استیشن 4 خرید بین فت و اسلیم کدومه که خرابی نداشته باشه ؟ و اینکه اگر بخوایم دست دوم بخریم چه چیزایی رو باید چک کنیم ؟
دستگاهی میخوام بگیرم که استفاده کنم واینکه با دو تا سه تا بازی کردن بخواد خراب شه اصلا ارزش نداره.

اسلیم که بهتره کلن.
کنسول دسته دو همیشه ریسک خودشو داره.
اصلن هم نمیشه تشخیص داد چقدر کار کرده چون با اسپری و جارو شارژی های قوی میشه تمیزش کرد.

تنها راه فهمیدن کارکرد کنسول اینه که باز شه و یه تعمیرکار حرفه ای چک ش کنه.
در کل توصیه ام اینه اکبند بگیرید چون متاسفانه تو بازار کنسول کارکرده ی تعمیری زیاده.

• Like
Reactions: Ehsanna

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر