مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

saman3256

کاربر سایت
Dec 30, 2012
81
نام
saman
سلام من مدل پلی ۴ پرو دارم
پلی خاموش بود برق پرید
بعد که برق اومد چند ساعت بعد پلی روشن کردم روشن نشد
فکر کردم از کابل عوض کردم روشن نشد؟

یعنی سوخته ? روشی ترفندی نیست شکی چیزی ?
اگه روشن نمیشه چیش سوخته.

دیسک زدم روشن نشد. دکمه روشن با کنسول و پلی بازم روشن نشد

کمک کنید تورو خدا ???

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
سلام من مدل پلی ۴ پرو دارم
پلی خاموش بود برق پرید
بعد که برق اومد چند ساعت بعد پلی روشن کردم روشن نشد
فکر کردم از کابل عوض کردم روشن نشد؟

یعنی سوخته ? روشی ترفندی نیست شکی چیزی ?
اگه روشن نمیشه چیش سوخته.

دیسک زدم روشن نشد. دکمه روشن با کنسول و پلی بازم روشن نشد

کمک کنید تورو خدا ???
برای منم تو این مایه ها اتفاق افتاده ولی گلا از برق کشیدم دوباره زدم روشن شد

اگه هم خدای نکرده روشن نشه پاورت باید بره تعمیر

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام دوستان عزیز می خواستم بپرسم که ایراد ندارد هر وقت کارم با ps4 تمام میشود کابل برق ان را می کشم و ان را به مکانی دیگر منتقل میکنم؟؟؟؟؟؟

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
بچه ها من کنسولم به شدت کند شده مدل اسلیم هست ، به حدی که فیفا غیر قابل بازی بود ، کنسول رو کامل فرمت کردم و سیستم عاملشو دوباره نصب کردم ولی باز هم تو منوش حتی کنده
مشکلش چیه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
بچه ها من کنسولم به شدت کند شده مدل اسلیم هست ، به حدی که فیفا غیر قابل بازی بود ، کنسول رو کامل فرمت کردم و سیستم عاملشو دوباره نصب کردم ولی باز هم تو منوش حتی کنده
مشکلش چیه؟
احتمال زیاد هاردتون به داره به رحمت ایزدی میپیونده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza4087

sadeghkorda

کاربر سایت
Jan 9, 2013
22
سلام دوستان ، پلی استیشن نمایندگی تعمیر رسمی تو ایران داره ؟ اگه آره کجا ؟
و اینکه اگه نه ، مرکز تعمیر مطمئنی جایی رو میشناسید معرفی کنید ممنون

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام دوستان ، پلی استیشن نمایندگی تعمیر رسمی تو ایران داره ؟ اگه آره کجا ؟
و اینکه اگه نه ، مرکز تعمیر مطمئنی جایی رو میشناسید معرفی کنید ممنون
خیر دوست عزیز اصن ایران پشتیبانی نمیشه توسط سونی

• Like
Reactions: sadeghkorda

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
رفقا ی مدتی بود دکمه R1 و L1 خوب کار نمیکرد گه گداری یه ضربه کوچیک بهش میزدم درست میشد برای چند دقه
امروز بازش کردم با دستمال کاغذی خشک تمیزش کردم اول که کلا از کار افتاد r1و r2 دوباره بازش کردم اما هرکار کردم دکمه R1 هیچ کار نمیکنه که نمیکنه... L1 هم گیج میزنه یهو کار نمیکنه یه وقت میکنه
الان که همه جا بسته هست راهی بنظرتون میرسه درست بشه?
قبلا همین مشکل برا R2بوجود اومد با تمیز کردن درست شد الان ولی دیگه جواب که نداد هیچ کلا از کار انداخت R1رو

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
رفقا ی مدتی بود دکمه R1 و L1 خوب کار نمیکرد گه گداری یه ضربه کوچیک بهش میزدم درست میشد برای چند دقه
امروز بازش کردم با دستمال کاغذی خشک تمیزش کردم اول که کلا از کار افتاد r1و r2 دوباره بازش کردم اما هرکار کردم دکمه R1 هیچ کار نمیکنه که نمیکنه... L1 هم گیج میزنه یهو کار نمیکنه یه وقت میکنه
الان که همه جا بسته هست راهی بنظرتون میرسه درست بشه?
قبلا همین مشکل برا R2بوجود اومد با تمیز کردن درست شد الان ولی دیگه جواب که نداد هیچ کلا از کار انداخت R1رو

با درود
دسته باز کن
قسمتی که بورد به لایه پسلاتیکی (دکمه ها بهش ضربه میزنن اسمش یادم نیست ) پشتش ابری یا پلاستیک نرم بزار ببین درست میشه
اگه درست کالیبره نکنی دستت کلا گیج میزنه که مهم نیست باز کن باز ازول تنظیم کن بزار سرجاش
موفق باشی

• Like
Reactions: owj

erfank12

عضو جدید
Apr 10, 2020
2
اقا من تو منو ps4 دستگاه وای میسه مثلا میرم تست بگیرم ۵ مین وای میسه حالت خوبش اوکی میشه اگه نشه خودش خاموش میشه تو بازیم هنگ میکنه نمیدونم واقعا علتش چیه انقدر هنگ میکنه میخوام بزنم بسکونمش ریست full کردم بازم همینی که هست

Shqhriyar218

کاربر سایت
Apr 15, 2020
6
سلام دوستان
پلی استیشن من فت ۱۲۱۶a هستش و چند وقته تو بازی که میرم صدای موتور F16 میده، طوری که شبا اصلا نمیشه روشنش کرد. حالا سوال من اینه که با تعویض فن مشکلش حل میشه؟ من هم خمیر سیلیکونش و هم پدای سیلیکونش رو عوض کردم و توشتم کاملا تمیز کردم، چون تو خیلی از سایتهای خارجی نوشته تعویض فن مشکلشونو حل نکرده و ممکنه مشکل از چیپ دماسنجش باشه. بعد اینکه الان قیمت فنش بخوام خودم بخرم جا بندازم حدودا چند در میاد؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
سلام دوستان
پلی استیشن من فت ۱۲۱۶a هستش و چند وقته تو بازی که میرم صدای موتور F16 میده، طوری که شبا اصلا نمیشه روشنش کرد. حالا سوال من اینه که با تعویض فن مشکلش حل میشه؟ من هم خمیر سیلیکونش و هم پدای سیلیکونش رو عوض کردم و توشتم کاملا تمیز کردم، چون تو خیلی از سایتهای خارجی نوشته تعویض فن مشکلشونو حل نکرده و ممکنه مشکل از چیپ دماسنجش باشه. بعد اینکه الان قیمت فنش بخوام خودم بخرم جا بندازم حدودا چند در میاد؟
این سری خیلی خوبه واصلا نیاز به تعویض فن نداره
شما اول بگو تو چه بازی اینجوری صدا میده
بعد خمیر سلیکون چی خریدی براش
بعد قیمت فنش هم سرچ کنی یه چیزای دستت میاد تو همین سایتا

اقا من تو منو ps4 دستگاه وای میسه مثلا میرم تست بگیرم ۵ مین وای میسه حالت خوبش اوکی میشه اگه نشه خودش خاموش میشه تو بازیم هنگ میکنه نمیدونم واقعا علتش چیه انقدر هنگ میکنه میخوام بزنم بسکونمش ریست full کردم بازم همینی که هست
شما مدل دستگاهتو بگو
چه مدت استفاده میکنی؟
اگه خود به خود خاموش میشه مال حرارت زیاده که اولین کار تعویض خمیر سلیکونه

Shqhriyar218

کاربر سایت
Apr 15, 2020
6
این سری خیلی خوبه واصلا نیاز به تعویض فن نداره
شما اول بگو تو چه بازی اینجوری صدا میده
بعد خمیر سلیکون چی خریدی براش
بعد قیمت فنش هم سرچ کنی یه چیزای دستت میاد تو همین سایتا

والا همه بازیا صدا میده حتی journey بازی می‌کنم بدجور صدا میده. خمیر سیلیکونشم XP-HG610 زدم بدتر شد یدونه از این معمولیا زدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر