مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
کلا تو ایران چیزی به اسم سرویس دستگاه رو نمیشناسن
باید حتما خراب بشه یا .... تا ببرنش تعمیر
درصورتی که هر سیستمی که فن داشته باشه باید هر چند ماه یا حداکثر هر یک سال سرویس بشه
تازه خرجشم کمتره
همین پرو واسلیم درشون از بالا جدا میشه هر چند وقت یکبار درشو باز کنید
گرد خاکشو تمیز کنید کار سختیم نیست
هم عمر دستگاه زیاد مبشه هم صداش کمتر

دقیقا دستگاه سه چهار روز خریدم دریچه هاش پر خاک دستگاه هم روشن میکردی وارد هر بازی میشدی دور فن شدید میرفت بالا اگه هر سال یه سرویس بشه خاک گیری با وسایل درست دستگاه مثل روز اول میشه الان دستگاه خیلی خیلی فرق کرده با اولش آدم میترسید یه موقع منفجر بشه?

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این دسته دوال شاک 4 دیگه منو خسته کرده دوتا دسته دارم هر ماه میبرمشون تعمیر یه ماه کار میکنه دوباره خراب میشه آنالوگها دریفت میکنه به چپ و راست
راه چاره چیه astero c40 بگیرم خلاص میشم یا اونم بعد یه مدت مرخصه؟
ببین دوست من این نظریه منه دسته ای که سه بار تعمیر شده دیگه فایده نداره پول تعمیر بدی دوباره درستش کنی اگر نظر منو میخواهی یه دسته نو بخر خودتو راحت کن و هزینه هم کمتر میشه برات

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دسته روی کنسول با شارژر موبایل سوخت این دوتا رو تازه خریدم این دسته های بازار با اینکه به اسم اورجیناله کیفیت نداره انالوگاش خیلی زود خراب میشه

• Like
Reactions: se.phi.roth

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دسته روی کنسول با شارژر موبایل سوخت این دوتا رو تازه خریدم این دسته های بازار با اینکه به اسم اورجیناله کیفیت نداره انالوگاش خیلی زود خراب میشه
به فست شارژ بزنی خراب میکنه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Persona.Q

nemati.varian

عضو جدید
Apr 4, 2020
2
چرا جواب پست من رو نمیدین کارشناسان سایت و عزیزان ؟
سلام دوستان لطفا میشه راهنمایی کنین بد جوری دلمو زده ps4 pro خودم . اینکه تو بازی pes2020 و fifa 2020 موقع شروع مجدد بازی مثل شوت دروازه بان . بازی از وسط. سانتر.ضربه کاشته در حد 1 ثانیه صحنه اهسته میشه بعد درست میشه کلافم کرده چیکار باید کنم . ایراد نرم افزاری یا سخت افزاری . خواشها کمکم کنین اینم شماره بندست اگر امکان داره یه پیام بدین من خودم تماس بگیرم یا اینجا کمکم کنین یا کسیو معرفی کنین لطفا لطفا 09107467155

بازی ها روی هارد هستند

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام خسته نباشین
دستگام یه مشکل عجیب پیدا کرده،تقریبا 200 گیگ خالی داره ولی میخوام بازی دانلود کنم مینویسه حافظه پر است،بنظرتون مشکل از چیه؟

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام خسته نباشین
دستگام یه مشکل عجیب پیدا کرده،تقریبا 200 گیگ خالی داره ولی میخوام بازی دانلود کنم مینویسه حافظه پر است،بنظرتون مشکل از چیه؟
دوست عزیز ps4 حداقل50 60 گیگ حافظه خالی نیاز داره و احتمالا بازی به اندازه ای است که اون مقدار حافظه پر میشود

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
دوست عزیز ps4 حداقل50 60 گیگ حافظه خالی نیاز داره و احتمالا بازی به اندازه ای است که اون مقدار حافظه پر میشود
اون فضای خالی رو که احتیاج داره توی هارد خود کنسول خالیه،الان الان این 200 گیگ تو هارد اکسترنال خالیه،یه نکته ای بگم نمیدونم این باگه یا نه ولی همین قبلتر از این موضوع تقریبا 100 گیگ بازی پاک کردم بنظرم ممکنه باک خورده باشه و اون 100 گیگ رو به نحوی کنسول نتونسته تشخیص بده چون بنظرم 200 گیگ برای بازی drift rally 2.0 کافی باشه ولی میزنه 27 گیگ کم داره
بنظرت یعنی مشکلش چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دیگه هیچی بازار دیگه یه دفعه جنسش خوبه یه دفعه جنسش بده دیگه از شانس شماست کاریش نمیشه
منم تا همین جا بهت راهنمایی کردم کاریش نمیشه کرد

• Like
Reactions: desperados

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
اون فضای خالی رو که احتیاج داره توی هارد خود کنسول خالیه،الان الان این 200 گیگ تو هارد اکسترنال خالیه،یه نکته ای بگم نمیدونم این باگه یا نه ولی همین قبلتر از این موضوع تقریبا 100 گیگ بازی پاک کردم بنظرم ممکنه باک خورده باشه و اون 100 گیگ رو به نحوی کنسول نتونسته تشخیص بده چون بنظرم 200 گیگ برای بازی drift rally 2.0 کافی باشه ولی میزنه 27 گیگ کم داره
بنظرت یعنی مشکلش چیه؟
دوست عزیز 1-حجم اون بازی رو بی زحمت بزار2-به نظرم حجم هارده کنسول آنقدر پر نکن که فقط حافظه ای که خودش بگه بمونه چون بعدا خیلی تو بازیا و اینا دردسر برات درست میکنه هی کرش میکنه

لزومی نداره وقتی اطلاعی نداری حتما جواب بدی دو پست بالاتر و میخوندی میدونستی
برادر من من سوال شما رو واضح و درست نفهمیدم حالا شما چرا میخوای دعوا کنی!!!!!!

کسی کنسولش افت فریم داره
دوست عزیز همه کنسول ها در بعضی مواقع افت فریم دارن ولی اگه خیلی زیاد پیش بیاد احتمالا کنسول خاک گرفته یا فن خرابه یا اگر غیر اگر غیر از این بود برو به یه متخصص نشون بده

erfank12

عضو جدید
Apr 10, 2020
2
اقا سلام همگی من بازی و اپکس و فیفا اپدیت کردم تو اپکس وقتی میام زمین صدای بازیو ندارم و کلوز اپ میکنم دستگاه هنگ میکنه اصن کا نمیکنه دیگه تو فیفا ۲۰ هم وسط بازی یهو وای میسه ارور میده فیفارماپدیت کردم نمیدونم علتش چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر