مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Amir4459

عضو جدید
Apr 10, 2020
1
سلام
یه مشکلی دارم دوستان
کالاف دیوتی یه اپدیت داد چند روز پیش حجمش هم ۱۲ گیگ تقریبا اومدم که دانلود کنم ارور داد هارد پره هارد رو خالی کردم حدود ۷۰ گیگ خالیه الان ولی بازم میخوام اپدیت کنم همون ارور پر بودن حافظه رو میده
مشکل از‌ چیه و چجوری رفع میشه؟

• Like
Reactions: mahdi....h

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
من کنسولم کرش میکنه و ۲۴ ساعته هنگیه مشکل از کجاشه بنظرتون؟؟؟؟؟
دوست عزیز ایا توی کالاف این شکلی میشه؟؟؟؟

من کنسولم کرش میکنه و ۲۴ ساعته هنگیه مشکل از کجاشه بنظرتون؟؟؟؟؟
دوست عزیز ایا توی کالاف این شکلی میشه
سلام
یه مشکلی دارم دوستان
کالاف دیوتی یه اپدیت داد چند روز پیش حجمش هم ۱۲ گیگ تقریبا اومدم که دانلود کنم ارور داد هارد پره هارد رو خالی کردم حدود ۷۰ گیگ خالیه الان ولی بازم میخوام اپدیت کنم همون ارور پر بودن حافظه رو میده
مشکل از‌ چیه و چجوری رفع میشه؟
دوست عزیز واسه ی بنده هم همین شکلی بود میگفت 100کیک میخواد من 200کیک خالی داشتم باگه فعلا تا جایی که میدونم راهی نداره جز پاک کردن و دوباره ریختن شما حالا یکم صبر کن ببین درست میشه یا نه

اقا سلام همگی من بازی و اپکس و فیفا اپدیت کردم تو اپکس وقتی میام زمین صدای بازیو ندارم و کلوز اپ میکنم دستگاه هنگ میکنه اصن کا نمیکنه دیگه تو فیفا ۲۰ هم وسط بازی یهو وای میسه ارور میده فیفارماپدیت کردم نمیدونم علتش چیه
ایا کنسول شما مشکل گرمایشی داره

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
دوست عزیز 1-حجم اون بازی رو بی زحمت بزار2-به نظرم حجم هارده کنسول آنقدر پر نکن که فقط حافظه ای که خودش بگه بمونه چون بعدا خیلی تو بازیا و اینا دردسر برات درست میکنه هی کرش میکنه
حجم بازی خام 27 گیگه و حجم آپدیت 48 گیگه،راستی یه بازی رو با حجم 64 گذاشتم دانلود بشه حجمشم که رزو شدست تو هارد،بنظرت دانلودش تمام بشه مشکل رفع میشه؟

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
حجم بازی خام 27 گیگه و حجم آپدیت 48 گیگه،راستی یه بازی رو با حجم 64 گذاشتم دانلود بشه حجمشم که رزو شدست تو هارد،بنظرت دانلودش تمام بشه مشکل رفع میشه؟
دوست عزیز به نظرم مشکل از همون بازی رزرو شدس و اگه بعضی وقتا هی برسد ستینگح apps storage میبینید که حجم other دائم در حال تغییر است مشکل از آن هم می تواند باشد من خودم این مشکلو نمیدونم برای منم هست:-??:-??:-??

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
دوست عزیز به نظرم مشکل از همون بازی رزرو شدس و اگه بعضی وقتا هی برسد ستینگح apps storage میبینید که حجم other دائم در حال تغییر است مشکل از آن هم می تواند باشد من خودم این مشکلو نمیدونم برای منم هست:-??:-??:-??
دانلود بازی هم تمام شد ولی برای دانلود بازم میگه حافظه پره به احتمال زیاد باگه قبلا اینطور نبود جدیدا اینطوری شده

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
دانلود بازی هم تمام شد ولی برای دانلود بازم میگه حافظه پره به احتمال زیاد باگه قبلا اینطور نبود جدیدا اینطوری شده
بله دوست عزیز اگر دوستان عزیز نحوه حل این مشکلو بدونن ممنون میشم جواب بدن چون بنده هم درگیر این مشکلم

sadeghkorda

کاربر سایت
Jan 9, 2013
22
سلام دوستان ، من پلی استیشن فت دارم که با HDMI به تلویزیون هوشمند ال جی وصل هستش به مدت ۴ ساله
دیشب که شبکه نوسانات ولتاژ داشته ولی پلی استیشن خاموش کامل بوده
امروز صبح که دستگاه رو روشن میکنم دستگاه روشن میشه و تلویزیون هم ناتیفیکیشن HDMI رو میده ولی تصویر نمیاد
سلامت درگاه تلویزیون و کابل رو چک کردم با لبتاب که سالم بودن و تصویر انتقال میدادن
حالا راهکاری یا پیشنهادی دارید یا اینکه چه اتفاقی براش افتاده
و اینکه رنگ چراق سفید میشه مثل معمول و اینکه حالت سیف مود رو نمیدونم میره یا نه دوتا بوق رو میزنه ولی بازم تصویر چیزیو نمایش نمیده
در حال حاظر به مانیتور دیگه ای دسترسی ندارم
یجا دوستی گفته بود تلویزیون هنگه ولی بعیده
پیشاپیش از پاسختون ممنون

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
سلام دوستان
دیشب انلاین بودم که کنسول یهو پیام داد کابل شبکه وصل نیست!!
گفتم شاید مشکل از کابل باشه برا همین کابل رو زدم به کامپیوتر دیدم که سالم هست(کابل 5 متره)
کابلی که به مودم و کامپیوتر هم وصل بود زدم به کنسول دیدم که جواب نمیده و همون پیام رو میده
گفتم شاید ایراد از مودم هست با ی مودم دیگه هم امتحان کردم جواب نداد
یعنی پورت کنسول خراب شده؟ :|
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
بله دوست عزیز اگر دوستان عزیز نحوه حل این مشکلو بدونن ممنون میشم جواب بدن چون بنده هم درگیر این مشکلم
سلام دوست عزیز یک بار از طریق safe mode گزینه Database Rebuild
رو بزن چند دقیقه ای طول میکشه به احتمال زیاد okبشه.

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام دوستان
دیشب انلاین بودم که کنسول یهو پیام داد کابل شبکه وصل نیست!!
گفتم شاید مشکل از کابل باشه برا همین کابل رو زدم به کامپیوتر دیدم که سالم هست(کابل 5 متره)
کابلی که به مودم و کامپیوتر هم وصل بود زدم به کنسول دیدم که جواب نمیده و همون پیام رو میده
گفتم شاید ایراد از مودم هست با ی مودم دیگه هم امتحان کردم جواب نداد
یعنی پورت کنسول خراب شده؟ :|
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
دوست عزیز ببینید ایا به صورت وای فای کار میکند یا خیر و اینکه گفتید شناسایی نمی کند یعنی انگار نه انگار کابل به ان وصل شده یا اینترنت ندارد؟؟؟

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوست عزیز ببینید ایا به صورت وای فای کار میکند یا خیر و اینکه گفتید شناسایی نمی کند یعنی انگار نه انگار کابل به ان وصل شده یا اینترنت ندارد؟؟؟
اره وای فاش کار میکنه ولی کابل رو اصلا نمیشناسه و پیام میده که کابل رو وصل کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر