مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
هفته پيش ps4 pro روشن كردم يه بوق زد دستگاه كلا خاموش شد
ديگه كلا روشن نشد
تعمير كار ميگه پاورش سوخته تعميرم نميشه بايد تعويض بشه كه قيمتش ١٥٥٠٠٠٠ت ميشه به شرطي كه پاور سوخته وو هم برداره
ممنون ميشم راهنماييم كنيد بگيد چيكار كنم
لازمه جايي ديگه هم ببرم نشون بدم يا نه
يا با اين قيمتي كه گفته دستگاهو بدم
ضمن اينكه ميگه پاوري كه قراره بذاره نو هستش و تعميري نيس
دوست من شما یه جای دیگه هم نشون بده.
احتمال زیاد فیوز پاور پریده
خودشم میگه که پاور خودش رو برمیدارم و کمتر هزینه میگیرم. احتمالا فیوز پاور خودش رو تعویض کنه و برات بده با هزینه خیلی خیلی بالا.
اگه ارومیه بودی میگفتم بیاری خودم تعمیر کنم.
حتما چند جا بببر نشون بده
این پریدن فیوز برا خودم پیش اومده. البته اونموقع اسلیم داشتم

Hojjatino

کاربر سایت
Feb 20, 2019
2
دوست من شما یه جای دیگه هم نشون بده.
احتمال زیاد فیوز پاور پریده
خودشم میگه که پاور خودش رو برمیدارم و کمتر هزینه میگیرم. احتمالا فیوز پاور خودش رو تعویض کنه و برات بده با هزینه خیلی خیلی بالا.
اگه ارومیه بودی میگفتم بیاری خودم تعمیر کنم.
حتما چند جا بببر نشون بده
این پریدن فیوز برا خودم پیش اومده. البته اونموقع اسلیم داشتم
متاسفانه دير با اين سايت اشنا شدم و هزينه وو پرداخت كردم
اميدوارم بهم دروغ نگفته باشه
ممنون كه جواب دادي

امين جان اگه دستگاهو ببرم نشون يه تعمير كار ديگه بدم متوجه ميشه كه پاور عوض شده يا نه؟
اخه من دستگاهو نو گرفتم و كلا ده بار روشن نشده برا همين واقعا زورم مياد انقد زياد پول دادم

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
امين جان اگه دستگاهو ببرم نشون يه تعمير كار ديگه بدم متوجه ميشه كه پاور عوض شده يا نه؟
اخه من دستگاهو نو گرفتم و كلا ده بار روشن نشده برا همين واقعا زورم مياد انقد زياد پول دادم
اگه تعمیر کار قابل اطمینانی باشه میتونی ببری پیشش باز کنه میفهمه تعمیر کرده همون رو یا عوض کرده.
اصلا موقع تحویل گرفتن کنسول به طرف بگو پاور خودت رو نشون بده که کجاش سوخته

dark87

کاربر سایت
Feb 21, 2019
1
سلام
یه مشکلی دارم کنسولم یه صدا یا نویزی داره وقتی تو منو هستی شنیده نمیشه وقتی میری تو بازی صدا میده
و به صورت ممتد هست انگار یه چیزی رو به فن نزدیک کنی و صدا بده ، کسی همچین مشکلی داشته؟ علتش چیه ؟ممنون میشم کمک کنید

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
اگه تعمیر کار قابل اطمینانی باشه میتونی ببری پیشش باز کنه میفهمه تعمیر کرده همون رو یا عوض کرده.
اصلا موقع تحویل گرفتن کنسول به طرف بگو پاور خودت رو نشون بده که کجاش سوخته

امین آقا در مورد آنالوگ دسته من رفته بودم بازار پیش یه آشنا که بازی ازش میگیرم گفتم مشکل انالوگو گفتش که نده درست کنن حتی خودتم باز نکن چون اگرم عوض کنن (چون آنالوگای تو بازار بی کیفیتن) یا خودت باز کنی و تمیز کنی بازم خراب میشه و تا جایی که میشه از دسته استفاده کن بعد که دیگه کار نکرد بده عوض کن... حالا شما چی میگی؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
امین آقا در مورد آنالوگ دسته من رفته بودم بازار پیش یه آشنا که بازی ازش میگیرم گفتم مشکل انالوگو گفتش که نده درست کنن حتی خودتم باز نکن چون اگرم عوض کنن (چون آنالوگای تو بازار بی کیفیتن) یا خودت باز کنی و تمیز کنی بازم خراب میشه و تا جایی که میشه از دسته استفاده کن بعد که دیگه کار نکرد بده عوض کن... حالا شما چی میگی؟

از من نپرسیدی ولی تجربه شخصی خود منم همینه.
من از زمان آتاری گیم باز بودم تا الان.دسته های آتاری و میکرو و سگا قابل تعمیر بودن ولی از بعد اون تاحالا ندیدم دسته تعمیری به درد بخوره.
از PS3 به اینور که کلا دسته باز میشه پَرپَر میشه . به نظر منم جیگر دسته رو دربیار بعد یکی دیگه بخر.

• Like
Reactions: balex_kg

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
دوستان PS4 من وقتی روشنش میکنم تصویر سیاه میاد
ولی معلومه دستگاه کار میکنه چون تو منو دکمه ی ضربدر رو میزنم میره تو بازی و صدای فنش زیاد میشه
ولی تصویر سیاهه
بعضی وقتا هم در حد چند ثانیه تصویر میاد بعد دوباره سیاه میشه
مشکل چیه ؟
درست میشه؟

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
ولی معلومه دستگاه کار میکنه چون تو منو دکمه ی ضربدر رو میزنم میره تو بازی و صدای فنش زیاد میشه
ولی تصویر سیاهه
مشکل چیه ؟
درست میشه؟
شاید مشکل از کابل یا درگاه HDMI باشه؟!

• Like
Reactions: ClaP TraP

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
انالوگ های ذسته دو نوع هستن یه مدل شاسی فلزی هستن و جنس خیلی خوبی دارن. که حدودا 10 هزار تومن هم گرون تر از پلاستیکی ها هستن

• Like

HosseinEbrahimi0

کاربر سایت
Feb 22, 2019
2
سلام من‌ کنسولم یکم تیک داره،و این هم بیشتر موقعی که انلاین میشم اتفاق می افته وقتی تو منو میرم اونور این ور یکم تیک داره بعضی موقع ها هم تو بعضی بازی ها و بعضی موقع ها افت فریم پیدا میکنم و لگ مانند میشه باید چطور حلش کنم لطفا سریع پاسخ بدین خیلی گیرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه انالوگ یکی برامن عوض کرد تو بعضی از بازی‌ها خودش برا خودش جلو عقب میشه مال کنسول قبلیم بود باهم فرختمشون

• Like

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
ولی تصویر سیاهه
مشکل چیه ؟
درست میشه؟
اگه میتونی با ی کابل دیگه و ی تلوزیون یا مانیتور دیگه هم تست کن ببین اونا هم همین داستان رو دارن یا نه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
اگه میتونی با ی کابل دیگه و ی تلوزیون یا مانیتور دیگه هم تست کن ببین اونا هم همین داستان رو دارن یا نه
همه ی موارد رو امتحان کردم ولی نشد
بردم تعمیر گفت این سری اولا که یک طرفشون براقه پورتشون حساسه
گفت 350 میگیرن درستش میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر