مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام دوستان
من دستگاهمو پارسال خريدم ريجن ١. هيج مشكلي نداشت تا اينكه يه يكي دو ماهي ازش استفاده نكردم حالا كه ميام روشنش كنم يه لحظه چراق آبي روشن ميشه بعد خودش خاموش ميشه اونقد اين كارو بايد تكرار كنم كه ديگه خاموش نشه و كار كنه. موقعي كه گرمم ميشه خودش خاموش ميشه. كابلو پريزم عوض كردم. به نظرتون مشكلش از پاوره؟
داداش منم این مشکلو داشتم.این وقتی پیش میاد که تبدیل دو شاخه ات یا خوب برق نمیرسونه یا تو پریز جا نگرفته.شما با یه تبدیل دیگه و پریزهای دیگه امتحان کن 100 درصد مشکل حل میشه.به محافظم فکر نکنم ربطی داشته باشه(مگه محافظت از این جنسای الکی و به درد نخور باشه) من الان کنسول رو زدم به محافظ برق هیچ مشکلی نداره.اصلا مگه میشه کنسول به این خوبی و گرونی رو به محافظ نزد ریسک داره.:d من با تعویض تبدیل دو شاخه مشکلم برطرف شد.شمام همین کارو بکنید.

آخرین ویرایش:

mamad.fn

کاربر سایت
Jun 19, 2011
18
نام
محمد
داداش منم این مشکلو داشتم.این وقتی پیش میاد که تبدیل دو شاخه ات یا خوب برق نمیرسونه یا تو پریز جا نگرفته.شما با یه تبدیل دیگه و پریزهای دیگه امتحان کن 100 درصد مشکل حل میشه.به محافظم فکر نکنم رببطی داشته باشه(مگه محافظت از این جنسای الکی و به درد نخور باشه) من الان کنسول رو زدم به محافظ برق هیچ مشکلی نداره.اصلا مگه میشه کنسول به این خوبی و گرونی رو به محافظ نزد ریسک داره.:d من با تعویض تبدیل دو شاخه مشکلم برطرف شد.شمام همین کارو بکنید.

ممنون داداش من كابلو كامل عوض كردم..

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
ممنون دوستان
بله بدون محافظ هم امتحان كردم.
دوستان من مجددا دستگاه رو باز كردم اينبار مادربرد رو هم جدا كردم و در كمال ناباوري ديدم كه cpu اصلا خمير سيليكوني روش نيست يا بهتر بگم خيلي كم روش بود واسه همين بود كه من موقع بازي فريز داشتم و هميشه سرعت فنم سريع ميرفت رو حداكثر.... در قسمت ديگه دستگاه يه كابل بود كه پاور رو به مادربرد وصل ميكرد اونو عوض كردم خدارو شكر دستگاه از ديروز تا حالا داره درست كار ميكنه
شما داخل این کارا تخصصی دارین؟ مادربرد رو جدا کردید، یه سری قطعات رو تمیز و دست کاری کردید! ایول بابا.

mamad.fn

کاربر سایت
Jun 19, 2011
18
نام
محمد
شما داخل این کارا تخصصی دارین؟ مادربرد رو جدا کردید، یه سری قطعات رو تمیز و دست کاری کردید! ایول بابا.

والا فقط با عكساي ifixit و فيلماي youtube رفتم جلو.. فقط يه خورده دلو جرات ميخواد با يه دست پيچ گوشتي ستاره اي ;)

amirfa

کاربر سایت
Apr 13, 2013
11
نام
امیر
دوستان به کمک احتیاج دارم....من دستگام ریجن 1 2014....کاملا سالم 7،8تا بازی هم باهاش تموم کردم .....دستگاه حدود یک ماه خاموش بود امروز که روشنش کردم،یک ثانیه تصویر میده بعد چند ثانیه فریز میشه بعد دوباره یک ثانیه تصویر میده
یه چیز دیگه....هر بار که تصویر میده دستگاه یه صدایی مثله تق میده بعد دوباری فیریز میشه و تصویر قطع میشه

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کسی هست ریجن 2 و 4 داشته باشه و مشکلی براش رخ داده باشه؟
مشکل همیشه هست ولی مشکلات در ریجن دو و چهار بسیار کم بوده.

دوستان به کمک احتیاج دارم....من دستگام ریجن 1 2014....کاملا سالم 7،8تا بازی هم باهاش تموم کردم .....دستگاه حدود یک ماه خاموش بود امروز که روشنش کردم،یک ثانیه تصویر میده بعد چند ثانیه فریز میشه بعد دوباره یک ثانیه تصویر میده
یه چیز دیگه....هر بار که تصویر میده دستگاه یه صدایی مثله تق میده بعد دوباری فیریز میشه و تصویر قطع میشه
یه Rebuild Data base بزن ببین درست میشه؟ اگه نشد کلا Initalize کن.

Last edited by a moderator:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون دوستان
بله بدون محافظ هم امتحان كردم.
دوستان من مجددا دستگاه رو باز كردم اينبار مادربرد رو هم جدا كردم و در كمال ناباوري ديدم كه cpu اصلا خمير سيليكوني روش نيست يا بهتر بگم خيلي كم روش بود واسه همين بود كه من موقع بازي فريز داشتم و هميشه سرعت فنم سريع ميرفت رو حداكثر.... در قسمت ديگه دستگاه يه كابل بود كه پاور رو به مادربرد وصل ميكرد اونو عوض كردم خدارو شكر دستگاه از ديروز تا حالا داره درست كار ميكنه

خدایی ایول داری داداش ...... خوب دل و جرئت داری دستگاه رو از پلمپ در اوردی=d>

hadi.2217

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2
دوستان سلام من دستگام از نظر نحوه روشن شدن و کارکردن هیچ مشکلی نداره و ریجن 1 هست .اما یه چیزی عجیبی که تو بازیها بش بر می خورم اینکه یهو خودبخود تصویر رو از بالا نشان میده.مثلا تو متالگیر که شخصیت بازی معلومه یهو دوربین میره بالا سرش.اسنایپر هم گرفتم به همین شکل. داستانش چیه؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
دوستان سلام من دستگام از نظر نحوه روشن شدن و کارکردن هیچ مشکلی نداره و ریجن 1 هست .اما یه چیزی عجیبی که تو بازیها بش بر می خورم اینکه یهو خودبخود تصویر رو از بالا نشان میده.مثلا تو متالگیر که شخصیت بازی معلومه یهو دوربین میره بالا سرش.اسنایپر هم گرفتم به همین شکل. داستانش چیه؟

احتمالا آنالوگ راست دستت مشکل پیدا کرده. با یه دسته دیگه امتحان کنی معلوم میشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بعد هنوز خیلیا متفق القول میگن بین ریجن ها فرق خاصی نیست :|
یکی از فرق هاش همین بالا مشخص شد ، مشکل سر تبدیل دو شاخه برای ریجن 1
در صورتی که ریجن 2 مستقیم به پریز میخوره

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
مشکل دسته هست داداش. یه دسته دیگه تست کن.

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
بعد هنوز خیلیا متفق القول میگن بین ریجن ها فرق خاصی نیست :|
یکی از فرق هاش همین بالا مشخص شد ، مشکل سر تبدیل دو شاخه برای ریجن 1
در صورتی که ریجن 2 مستقیم به پریز میخوره
هیچ فرقی نیست همشونم سرش باید دوشاخ بزنی . هم ریجن 1 خریدم هم ریجن 2 . هیچ فرقی ندارن . ریجن 2 سرش تبدیل 2 شاخ بزنی مستقیم به پریز میخوره :d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
هیچ فرقی نیست همشونم سرش باید دوشاخ بزنی . هم ریجن 1 خریدم هم ریجن 2 . هیچ فرقی ندارن . ریجن 2 سرش تبدیل 2 شاخ بزنی مستقیم به پریز میخوره
یعنی چی فرقی نی؟:d
خودم ریجن 2 اروپا دارم ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر