مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
بعد هنوز خیلیا متفق القول میگن بین ریجن ها فرق خاصی نیست :|
یکی از فرق هاش همین بالا مشخص شد ، مشکل سر تبدیل دو شاخه برای ریجن 1
در صورتی که ریجن 2 مستقیم به پریز میخوره

من ریجن دو ژاپن دارم و نیاز به تبدیل داره:|

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
بعد هنوز خیلیا متفق القول میگن بین ریجن ها فرق خاصی نیست :|
یکی از فرق هاش همین بالا مشخص شد ، مشکل سر تبدیل دو شاخه برای ریجن 1
در صورتی که ریجن 2 مستقیم به پریز میخوره

من ريجن 2 ژاپن دارم و نياز به تبديل داره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا دارین نگران میکنید مارو ها
همین الان کنسول جلومه
میگم هیچ تبدیلی نمیخواد دوشاخست قشنگ
ریجن 2 اروپا CUH-104A
میخواین عکس بگیرم ازش؟:d

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
آقا دارین نگران میکنید مارو ها
همین الان کنسول جلومه
میگم هیچ تبدیلی نمیخواد دوشاخست قشنگ
ریجن 2 اروپا CUH-104A
میخواین عکس بگیرم ازش؟:d
خب عزیزم ناراحتی نداره . سیمتو عوض کردن :d . برو آنباکسینگ تمام ریجنا رو توی یوتیوب ببین همشون تبدیل میخوان . فابش تبدیل خوره . عوض کردن برات که تو زحمت نیوفتی :d . درسته سیمش چیز خاصی نداره ولی اوریج یه چی دیگست

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا این PS4 من یه ایرادی داره و اونم فقط گاهی!
گاهی وقت ها که روشنش میکنم صدا نداره و باید یه خاموش روشنش کنم.
کس دیگه ای این مشکل رو داره؟! خیلی هم کم پیش میاد.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
سلام
اقا این PS4 من یه ایرادی داره و اونم فقط گاهی!
گاهی وقت ها که روشنش میکنم صدا نداره و باید یه خاموش روشنش کنم.
کس دیگه ای این مشکل رو داره؟! خیلی هم کم پیش میاد.

تو آپدیتای قبل من همچین مشکلی داشتم.خیلی کم اتفاق می افتاد.شاید کلا 3 بار.نیازی به خاموش کردن نبود.سیم hdmi رو از تلویزیون جدا میکردم و دوباره وصل میکردم درست میشد.الان دو سه ماهی میشه که دیگه اینجوری نشده

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
تو آپدیتای قبل من همچین مشکلی داشتم.خیلی کم اتفاق می افتاد.شاید کلا 3 بار.نیازی به خاموش کردن نبود.سیم hdmi رو از تلویزیون جدا میکردم و دوباره وصل میکردم درست میشد.الان دو سه ماهی میشه که دیگه اینجوری نشده
واسه ی منم بعد اپدیت هام شاید 1-2 بار اینجوری شده باشه!
ولی قبلش بیشتر پیش میومد!
ای بمیری سونی :D

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
واسه ی منم بعد اپدیت هام شاید 1-2 بار اینجوری شده باشه!
ولی قبلش بیشتر پیش میومد!
ای بمیری سونی :D
داداش کنسول رو روشن کردی تلویزیون یا مانیتور رو روشن نکن و صبر کن تا کنسول کامل لود شه. بعد تلویزیون رو روشن کن.

katatonia

کاربر سایت
May 7, 2014
4
دوستان من تا حالا توی عمرم فقط سگا داشتم :d حالا سر پیری هوس کردم یه PS4 بگیرم (زن که نمیشه گرفت :d)
چندتا سوال دارم . پلی استیشن به خر کار بودنش معروفِ , ولی خب مثه اینکه این ریجن هایی که تا الان اومدن همشون ایراد دارن .
1. صبر کنم تا چند ماه دیگه, سری جدید بیاد ؟ خیلی واسم مهمه که دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشه.
2. جریان برق ش چیه ؟ فقط بحث سر شاخه ؟ با برق تک فاز میکشه ؟
3. واسه استفاده از پلیر فیلم و موزیک حتما باید اکانت PSN داشته باشم ؟ زیرنویس فارسی بدون مشکل نمایش داده میشه توی فیلم ؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من تا حالا توی عمرم فقط سگا داشتم :d حالا سر پیری هوس کردم یه PS4 بگیرم (زن که نمیشه گرفت :d)
چندتا سوال دارم . پلی استیشن به خر کار بودنش معروفِ , ولی خب مثه اینکه این ریجن هایی که تا الان اومدن همشون ایراد دارن .
1. صبر کنم تا چند ماه دیگه, سری جدید بیاد ؟ خیلی واسم مهمه که دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشه.
3. واسه استفاده از پلیر فیلم و موزیک حتما باید اکانت PSN داشته باشم ؟ زیرنویس فارسی بدون مشکل نمایش داده میشه توی فیلم ؟

1- میل با خود هست اگر دوست داری منتظر بمون و اگرم نه که دستگاه های جدید خیلی وقت هست که خرابی ندارن ...... اگر میخوای دستگاه خوب بخری ....... رژیون 2 اروپا بخر خیالت تخت باشه هیچ مشکلی نداره
2- داخل کنسول سیم برقی که داره تبدیل دو شاخ میخواد .... درسته که باید از خود سیمش استفاده کنی اما .... میتونی همونی سیم برقی که برای رادیو استفاده میشه رو بزاری البته موقع خرید باید کابل برقی که میگیری حتما جنسش خوب و زخیم باشه
3- شما نمیتونی که با این دستگاه فیلم و موزیک با استفاده از فلش گوش کنی ... فکر کنم تنها در صورتی که میتونی از این کار استفاده کنی که انلاین باشی و زیر نویش اصلا نمیتونی استفاده کنی( بهتر بچه هایی که در این زمینه وارد هستن هم کمک بگیری)

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
دوشنبه ی همین هفته قرار بود شبکه ی PSN طبق اعلانات منتشر شده در گذشته برای تعمیرات به مدت چند ساعت قطع بشود. اما به دلیل حمله ی*DDoS این تعمیرات به تعویق افتاد و حال کمپانی*Sony Computer Entertainment اعلام کرده است که این تعمیرات فردا انجام خواهد شد.
شبکه های*PlayStation Home و*PlayStation Store فردا از ساعت*10 AM EDT تا*11 PM به مدت 13 ساعت قطع خواهند بود. خوشبختانه سونی اعلام کرده است که کسانی که قبل از شروع این تعمیرات به شبکه ی PSN متصل باشند همچنان می توانند در طول تعمیرات نیز به بازی کردن به صورت آنلاین بپردازند. با این حساب دارندگان کنسول های Ps3,Ps4 و Ps Vita اگر علاقه به بازی کردن بازی های آنلاین در این ساعت ها دارند از همین حالا دستگاه خود را به شبکه متصل کنند.
این تعمیرات هیچ ربطی به حملات اخیر*DDoS به شکبه ی PSN ندارد، اما شما در قسمت پایین می توانید اخبار مربوط به این مشکلات که در روزهای گذشته برای شبکه ی PSN پیش آمد را مشاهده نمایید.
منبع : گیم سورس

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
1. میدونی بدی این تاپیک چیه؟؟؟؟ هرکی میاد فکر میکنه همه ی PS4 های ایران مشکل دارن غافل از این که نمیدونن اونایی که دارن با خیال راحت استفاده میکنن زیرچشمی هم اینجا رو نگاه نمیکنن. الان بخر. ریجن 2 بخر تولید 2014 به احتمال 98 درصد سالمه.
2.با برق ایران مسئله ای نداره «تبدیل 120 به دویست و خورده‌ای نمیخواد» ولی باید سه شاخ به دوشاخ بخری.
3. تست نکردم

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما

نيازي نيست صبر كني
حالا كه اينقدر حساس هستي ،ريجن 2 بگير
اروپا يا ژاپن فرق نداره
يه تبديل كه براي گوشي هم استفاده ميشه (همون طوري )
نياز هست، ساخت اكانت psn هم آسونه، يه دونه بساز
( براساس علاقه ات ولي بنظر خودم اكانت آمريكا بهتره)
همين و ديگه دردسري نداره كار با ps4 هم آسونه سريع ياد مي گيري

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر