مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سیف مود میره بنده خدا آرم اول PS هم میاد ولی بعدش صفحه سیاه میشه.
من هم پیشنهاد میکنم قبل اینکه کنسول دست تعمیرکار بدی خودت ریست فکتوری رو امتحان کن.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,917
سیف مود میره بنده خدا آرم اول PS هم میاد ولی بعدش صفحه سیاه میشه.
من هم پیشنهاد میکنم قبل اینکه کنسول دست تعمیرکار بدی خودت ریست فکتوری رو امتحان کن.
پس اولین کار باید ریست فکتوری کنه و بعد ریبیلد دیتا کنه
اگر مشکل از SSD باشه ممکنه بعضی از سکتورهای SSD آسیب دیده باشه که با ریبیلد دیتا خود کنسول اون سکتور ها رو فیکس میکنه و از دسترس کنار میزارشون و حجم قابل دسترس SSD کاهش پیدا میکنه اما مشکل حل میشه
اگر با این کار درست نشه دیگه بعیده بشه براش کاری کرد

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
شما کنسول رو که روشن میکنی فارغ از اینکه تصویر نمیاد صدا هم نداری ؟
ببین یه هندزفری بزن به دسته کنسول رو که روشن کردی بعد از 10 ثانیه یه x بزن ببین از هدست صدا رو داری یا نه
اگه صدا داری کنسول سالمه این مشکل رو من زیاد دیدم برا خودم هم اتفاق میفتاد چند تا راه ساده داره درست میشه
نه متاسفانه صدایی در کار نبود. تحویل فروشنده دادم گفتش عصری بیا

• Like
Reactions: owj

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
بچه ای یا واقعا عین بچه ها اینقدر ساده ای؟ کنسولتو ریست فکتوری کن ۹۹٪ مشکلت حل میشه.
بیشتر درمونده ام .... راستش گفتم شاید چیزی بارش باشه من الان تو بیابونم اونم لنگه کفش اگه نتونست که درجا ریبویلد دیتا که همون ریست فکتوریه میزنم

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
ریبیلد دیتابیس گزینه 5 رو هم زدی؟ اگه زدی چه اتفاقی افتاد
نه دوست من فقط همون گزینه 2 و 4 که گفتین رو زدم 5 رو نزدم چون هنوز به طرف یه امیدی دارم که بازی هام نپره.... ولی فکر کنم اشتباه کردم کنسولمو که از فروشنده پس بگیرم درجا با گزینه 5 میرم به استقبالش

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,683
چه پیغام؟ در این صورت چه کنم
اگر با این هم جواب نگرفتی گزینه 6 *reset PS5* رو می زنی ریست فکتوری می کنه و همه چیزات پاک می شه البته اگر هارد سالم باشه

• Like
Reactions: delux2
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر