مشکلات نرم افزاری

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که هر چی گشتم نتونستم برای سوالم جایی رو پیدا کنم.من یه دونه ازین هد فون های یa4 tech دالبی گرفتم که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه.توی ویندوز ایکس پی(توی ویستا مشکلی نداره) با وجود نصب درایور صدای هدفون بصورت خیلی بدی پارازیت داره.نمی دونم از چی هستش.اول که گرفتم روی ویندوز تازه نصب شدم تست کردم مشکلی نداشت بعد که درایور های گرافیک و صدا رو نصب کردم با چند تا برنامه معمولی مشکل پیدا کرد.حالا نمی دونم کسی می تونه راهنمایی کنه؟

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام ، چند وقت پيش من داشتم براي فولدرام عكس ميذاشتم ولي يه دفعه ديدم كه همه ي فولدرام اين بلا سرشون اومده ، ميشه برشون گردوند به حالت اوليه ؟!
اينم عكسش : ! :::

m43n2it.jpg

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام ، چند وقت پيش من داشتم براي فولدرام عكس ميذاشتم ولي يه دفعه ديدم كه همه ي فولدرام اين بلا سرشون اومده ، ميشه برشون گردوند به حالت اوليه ؟!
اينم عكسش : ! :::

m43n2it.jpg
کلیک راست (راست کلیک:D) کنید و از View گزینه Tiles رو انتخاب کنید. اگرم مشکلتون اینطوری حل نمی شه یه یوزر جدید بسازید(باید یه آنتی ویروس قوی هم داشت باشید(البته اگه ویروس باشه)) حل نشد بیاین تا بازم هست:D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که هر چی گشتم نتونستم برای سوالم جایی رو پیدا کنم.من یه دونه ازین هد فون های یa4 tech دالبی گرفتم که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه.توی ویندوز ایکس پی(توی ویستا مشکلی نداره) با وجود نصب درایور صدای هدفون بصورت خیلی بدی پارازیت داره.نمی دونم از چی هستش.اول که گرفتم روی ویندوز تازه نصب شدم تست کردم مشکلی نداشت بعد که درایور های گرافیک و صدا رو نصب کردم با چند تا برنامه معمولی مشکل پیدا کرد.حالا نمی دونم کسی می تونه راهنمایی کنه؟
کسی نمی دونه؟من که هر چی زور زدم درست نشد.

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
یه مشکل نیمه نرم افزاری - سخت افزاری !

یه فلش مموری دارم که دست دوستی بوده و یه سری فایل توش کپی شده , حالا که من وارد درایو مموری میشم هیچ فایلی توش نیست اما حجم اشغال شده ی سابق رو داره .

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
یه مشکل نیمه نرم افزاری - سخت افزاری !

یه فلش مموری دارم که دست دوستی بوده و یه سری فایل توش کپی شده , حالا که من وارد درایو مموری میشم هیچ فایلی توش نیست اما حجم اشغال شده ی سابق رو داره .

بورو تو my computer>tools>folder option>view
این تيکو بردار
hide protected system files
بعد این تيکو بزن
show hidden files and folders
حالا بورو تو درايو فلش
هرچی بود پاک کن;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ویندوز 7 نیازی به نصب چیپست مادربرد نداره؟من می خوام 2 تا سیستم رو لن کنم یدونه ایکس پی و اون یکی 7.در ضمن وقتی Ehernet cable رو داره نصب می کنه ارور میده که درست نصب نشد.به نظر شما بدون نصب Ehernet cable میشه لن کرد توی 7؟
بعد با خیلی از نرم افزار ها مشکل داره.مثلا قرار بود که این مشکلات حل شه.ویستا خیلی سازگار تر از این ویندوز با نرم افزار های الان بود.مثلا من روی ویستا راحت Deamon tools رو نصب کردم ولی روی این نصب نمی شه.
تاپیکی برای این ویندوز توی انجمن وجود داره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ویندوز 7 نیازی به نصب چیپست مادربرد نداره؟من می خوام 2 تا سیستم رو لن کنم یدونه ایکس پی و اون یکی 7.در ضمن وقتی Ehernet cable رو داره نصب می کنه ارور میده که درست نصب نشد.به نظر شما بدون نصب Ehernet cable میشه لن کرد توی 7؟
بعد با خیلی از نرم افزار ها مشکل داره.مثلا قرار بود که این مشکلات حل شه.ویستا خیلی سازگار تر از این ویندوز با نرم افزار های الان بود.مثلا من روی ویستا راحت Deamon tools رو نصب کردم ولی روی این نصب نمی شه.
تاپیکی برای این ویندوز توی انجمن وجود داره؟

بخش XP Mode رو به ویندوز 7 اضافه کردن برای سازگاری بهتر نرم افزار ها.
در ضمن اگر ویندوز 7 که نصب کردی Build 7000 هست،اجرا نشدن بعضی نرم افزارها عادیه.باید نسخه RC1 یا همون Build 7100 رو بگیری.
در ضمن شما می تونی روی اون فایل Installer کلیک راست کنی و Run As Administrator رو بزنی.اکثرا با این کار نرم افزارها نصب میشن.
در مورد شبکه کردن 2 تا PC با ویندوزهای مختلف هم اطلاعی ندارم چون امتحان نکردم.
در مورد درایور مربوط به چیپست هم باید بگم که ویندوز 7 خودش به طور اتوماتیک خیلی از سخت افزارها رو می شناسه.اگر هم شناسایی نکنه می تونید درایور ویستا اون سخت افزار رو برای ویندوز 7 استفاده کنید.

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
کلیک راست (راست کلیک:D) کنید و از View گزینه Tiles رو انتخاب کنید. اگرم مشکلتون اینطوری حل نمی شه یه یوزر جدید بسازید(باید یه آنتی ویروس قوی هم داشت باشید(البته اگه ویروس باشه)) حل نشد بیاین تا بازم هست:D
ايني كه شما گفتي فرار از مشكله :)، من راهي ميخوام كه اونا به حالت اوليه برگردن;)

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
ايني كه شما گفتي فرار از مشكله :)، من راهي ميخوام كه اونا به حالت اوليه برگردن;)
درود
خوب معلومه شما باید اون فایل عکسو پاک کنید از همه پوشه ها اگه پیدا نکردیدش از فولدر آپشنز شو هیدن فایلز رو بزنید و ادونس سرچ(ADVANCE) بکنید و اگه نشد تو Safe Mode برید و امتحان کنید.
منظورم از ادونس سرچ گشتن به دنبال اسمش نیست گشتن به دنبال فایل هایی با فرمت عکس.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
َنظر من برای بازگشت به حالت معمولی فولدر ها اینه!! (البته اگر لازم میدونید که تصویر از روی همه فولدرهایتون پاک بشه و منظورتون این بوده!!):
1.اول وضعیت رو به Tilesبرگردونید. سپس از Folder Option سربرگ View تیک Hide protected operation system files یا چیزی شبیه این رو بردارید و نمایش فایلهای Hide رو هم فعال کنید.

سپس در فولدر مربوطه فایل "Thumbs.db" رو سرچ و Delete کنید.

2.اگر نتیجه نگرفتید مجبورید در رجیستری به دنبال حل مشکل بگردید!! اطلاعات اینصورت از تصویر گزاری در ادرس زیر در رجیستری ذخیره میشه:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ShellNoRoam\Bags
به این ادرس برید و برای هر زیر کلید اگر در زیر کلید Shell اشان مقدار Logo موجود بود این مقدار را پاک کنید!! (در صورت پاک کردن تمامی Logo ها هیچ فولدری در ویندوز با این گونه از تصویر گزاری باقی نمیموند. به همین دلیل اگر فولدرهای دیگری هم با این تنظیمات دارید سعی کنید Logo هایی را پاک کنید که مقدارش مساوی با ادرس فایل تصویر است)
نکته: معمولا در Properties خود فولدر در بخش Customizing کلید Restore Default وجود داره و نیازی به طی مرحله بالا به صورت دستی نیست!!

بعد از اینکار مجددا با عملیات سرچ تمامی "Thumbs.db" رو Delete و سیستم رو لوگآف کنید!!

اینها همه در صورتی است که منظورتو درست فهمیده باشم!!
grin.gif

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
َنظر من برای بازگشت به حالت معمولی فولدر ها اینه!! (البته اگر لازم میدونید که تصویر از روی همه فولدرهایتون پاک بشه و منظورتون این بوده!!):
1.اول وضعیت رو به Tilesبرگردونید. سپس از Folder Option سربرگ View تیک Hide protected operation system files یا چیزی شبیه این رو بردارید و نمایش فایلهای Hide رو هم فعال کنید.

سپس در فولدر مربوطه فایل "Thumbs.db" رو سرچ و Delete کنید.

2.اگر نتیجه نگرفتید مجبورید در رجیستری به دنبال حل مشکل بگردید!! اطلاعات اینصورت از تصویر گزاری در ادرس زیر در رجیستری ذخیره میشه:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ShellNoRoam\Bags
به این ادرس برید و برای هر زیر کلید اگر در زیر کلید Shell اشان مقدار Logo موجود بود این مقدار را پاک کنید!! (در صورت پاک کردن تمامی Logo ها هیچ فولدری در ویندوز با این گونه از تصویر گزاری باقی نمیموند. به همین دلیل اگر فولدرهای دیگری هم با این تنظیمات دارید سعی کنید Logo هایی را پاک کنید که مقدارش مساوی با ادرس فایل تصویر است)
نکته: معمولا در Properties خود فولدر در بخش Customizing کلید Restore Default وجود داره و نیازی به طی مرحله بالا به صورت دستی نیست!!

بعد از اینکار مجددا با عملیات سرچ تمامی "Thumbs.db" رو Delete و سیستم رو لوگآف کنید!!

اینها همه در صورتی است که منظورتو درست فهمیده باشم!!
grin.gif
خب اول از همه بايد بگم كه شما منظورم رو كاملا درست متوجه شدي و اينكه خيلي مرسي :)
من كلا اكثر فولدرام توي my documents دچار اين مشكل شده بود ، روش اول رو رفتم ديدم كه اتفاقي نيفتاد ، رفتم روي روش دوم ديدم كه زير shell هيچي ديگه نيست ، اومدم روي روش اول ، رفتم توي تك تك فولدرها و Thumbs.db رو پاك كردم ، الحمدا... درست شدن.يه فولدرم هم ساختم مشكلي پيش نيومد.
ايشالا مشكل براي هميشه رفع شده باشه.
تشكر ازت:love:
درود
خوب معلومه شما باید اون فایل عکسو پاک کنید از همه پوشه ها اگه پیدا نکردیدش از فولدر آپشنز شو هیدن فایلز رو بزنید و ادونس سرچ(ADVANCE) بکنید و اگه نشد تو Safe Mode برید و امتحان کنید.
منظورم از ادونس سرچ گشتن به دنبال اسمش نیست گشتن به دنبال فایل هایی با فرمت عکس.
اون عكسها همگي توي يه فولدر مشخص بودن كه چند وقت پيش براي رفع مشكل فولدر رو پاك كردم ولي اتفاقي نيفتاد.تشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر