مشکلات نرم افزاری

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام رفقا:smile:
این download direct خيلی مرض داره:evil:
تمام فايلام 48%ميره بد ميسوزه:mad:
سرعتش خوبه ولی اینجوری ميکنه:censored:
درود
نقل قول:یه چیز در مورد این نرم افزار بگم که روی بعضی از سیستم ها اجرا نمیشه ولی روی بعضی ها به خوبی کار میکنه، یه جورایی به شانس و اقبال ربط داره :biggrin1:
اصولا این جور نرم افزار ها فاییده ای نداره یا یه کم کار می ده و بعد دیگه کار نمی ده. دیگه ارزون ترین راه خریدن یه اکانت رپیدبازه که واقعا هم ارزونه!

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
مشكل usb

من ديرو flash هم تو pc بعد بدون اينكه safe كنم كشيدم بعد يه ram reader زدم .ram reader كار ميكرد بعد وسطش يه دفعه قطع شد.
ديگه هيچي به usb نزدم تا امروز كه ديگه اصلا هيچ usb نميشناسه بعد اين پيغام ميده.
war02h.jpg

الانم windows repair كردم .درست كه نشد هيچ نصف برنامه ها هم قاطي كرد.
مثلا IE يه EROR ميده. NET.FRAMEWORK پاك شد ديگه SONY VEGAS هم كار نميكنه.مي خواستم WINDOWS عوض كنم ياده اينNOD32 افتادم.يه چيزيي حدود MB 20 UPDATE چي كار كنم اونم پاك ميشه.
اول اين مشكل usb ماله چيه ؟
اينم Internet explorer كه اين eror ميده.
2aig0mw.jpg

گفتم اخر صفحه بود ممكنه نديده باشين.
يكي سريعتر بگه چي كار كنم.
اعصابم داره خورد ميشه
:evil:

آخرین ویرایش:

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
سلام ! مشکل من با اینترنت هست من 128 دارم مشکل اینه که بعضی سایت ها adverb های گوگل را میخوان باز کنن 60 ساعت بگذره باز نمیشه بعضی موقع ها هم باز میشه؟چی کار کنم اصلا این adverb ها را باز نکنه؟راه حل شما چیه؟

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
من برنامه JungleFlasher v0.1.55 Beta رو برای Upgrade ایکس باکسم دانلود کردم و اجرا میشد .
الان ویندوز رو عوض کردم برنامه اجرا نمیشه و این پیغام رو میده
2mhwmrq.jpg

در ضمن این برنامه به net framework 2 نیاز داره من هم 2 رو دارم و هم 3 رو ولی بازم اجرا نمیشه !!!!!!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مشکل داره نمیدونم چهش شده yahoo
اول که ورژن جدید بود اصلا نمی توانستم pm بدم بعد رفتم پاکش کردم و رفتم ورژن پایین نصب کردم حالا میشه pm داد ولی وقتی pm میدم نوشتام را نشون نمیده و ماله اونم نشون نمیده حالا باید چکار کنم
کسی هست کمکی کنه ممنون میشم:(

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کمک فوری

من یک اپیزود فیلم دانلود کردم!
بعد هنگامی که باید میزدم saveبشه زدم با mpc اجرا بشه،بعد از دانلود!!(با فایر فاکس دانلود کردم)
-
الان می بینم فایل اجرای اپیزود نیست و سیو نشده(فقط همون موقع اجرا شد)
میتونید کمک کنید -فایل رو پیدا کنم:(

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
سلام ! مشکل من با اینترنت هست من 128 دارم مشکل اینه که بعضی سایت ها adverb های گوگل را میخوان باز کنن 60 ساعت بگذره باز نمیشه بعضی موقع ها هم باز میشه؟چی کار کنم اصلا این adverb ها را باز نکنه؟راه حل شما چیه؟
اگه فايرفاکس داری این addon روش نصب کن
Adblock Plus

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان مدد کنید !!!
یه 1ـی 2ـی روزی میشه Yahoo Messengerـم Sign in نمیشه !
تا روی دکمه Sign in کلیک می کنم درجا error میده می گه یه مشکلی تو Connectionـم هست ( ولی نیست ! )
چی کار کنم ؟
انواع ورژن هاش هم ریختم بازم همین طوریه !
=================================-
پ.ن: الان فقط با web messenger می تونم Sign in شم که با افلاین ها مشکل داره !

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
کمک فوری

من یک اپیزود فیلم دانلود کردم!
بعد هنگامی که باید میزدم saveبشه زدم با mpc اجرا بشه،بعد از دانلود!!(با فایر فاکس دانلود کردم)
-
الان می بینم فایل اجرای اپیزود نیست و سیو نشده(فقط همون موقع اجرا شد)
میتونید کمک کنید -فایل رو پیدا کنم:(
درود
وقتی می خوای با فایرفاکس دانلود کنی دو گزینه اوپن و سیو می یاره که اگه اوپن رو بزنی فقط فایل به مدت کمی و فقط برای دیدن یکبار سیو و سپس پاک می شه. تنها راه ریکاوریه.
مشکل داره نمیدونم چهش شده yahoo
اول که ورژن جدید بود اصلا نمی توانستم pm بدم بعد رفتم پاکش کردم و رفتم ورژن پایین نصب کردم حالا میشه pm داد ولی وقتی pm میدم نوشتام را نشون نمیده و ماله اونم نشون نمیده حالا باید چکار کنم
کسی هست کمکی کنه ممنون میشم:(
دزود
یاهو اصولا از این مشکلا زیاد داره. یه بار کامل پاکش کنید و نصبش کنید اگه نشد یا ویندوز عوض کنید یا صبر کنید تامشکل حل شه:biggrin1:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
یاهو اصولا از این مشکلا زیاد داره. یه بار کامل پاکش کنید و نصبش کنید اگه نشد یا ویندوز عوض کنید یا صبر کنید تامشکل حل شه:biggrin1:
اول رو شونصد دفه امتحان کردم جواب نداد !
دوم رو اصولاً بیخیال !
سوم هم که بعـــله:biggrin1:
ممنون
=============-
من مدت رو اشتباه تایپ کردم ! یه 1ـی 2ـی هفته ایی که اینحوریه !

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
اول رو شونصد دفه امتحان کردم جواب نداد !
دوم رو اصولاً بیخیال !
سوم هم که بعـــله:biggrin1:
ممنون
=============-
من مدت رو اشتباه تایپ کردم ! یه 1ـی 2ـی هفته ایی که اینحوریه !
درود
لطفا متن کامل ارور رو بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر