مشکلات نرم افزاری

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
کرک که فکر نمیکنم باشه!! ار اول نصبش کردی؟مشکل سر جاشه؟
آنیستال کردم و دوباره نصب کردم نشد !
ریپیرش کردم نشد !
قبلنا رو سیستمم بود بعد اکسپایر شد و بهم یه پچ دادی ، پچرو که ریختم اینجوری شده !:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آنیستال کردم و دوباره نصب کردم نشد !
ریپیرش کردم نشد !
قبلنا رو سیستمم بود بعد اکسپایر شد و بهم یه پچ دادی ، پچرو که ریختم اینجوری شده !:biggrin1:
ورژنش رو بگو یه کرک چیزی دیگه بدم با اون تستش کن...

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان. اقایون کمک کنید که دارم بیچاره میشم.

عزیزان من یه لپ تاپ Hp pavilion Tx1350ee دارم. اومدیم زدیم ویندوز رو عوض کردیم. اما وقتی رفتم سراغ ریکاوریم دیدم نیستند که بعدا کاشف به عمل اومد که بعله مهندسین همیشه در صحنه ریکاوری ما رو دود کردند و به باد دادند. حالا از عزیزان میخواستم درخواست کنم که اگر هر کی از این مدل داره یه کپی بزنه و اگر میشه بفرسته برام. از رو هارد هم که نمیشه بیارمش. فایل های Dll ریکاوری اسیب دیده. یه سوال دیگه ار عزیزان داشتم. تو ریکاوری خب علاوه بر برنامه های راه انداز لپ تاپ یه سری برنامه هم نصب میشن. من رفتم تو سایت HP تمام برنامه های مربوط به این دستگاه من حدود 570 مگ هست. بگیرمش دیگه موردی نیست؟؟؟

آخرین ویرایش:

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من برنامه ی Nero9 رو نصب کردم
برنامه درست کار میکنه ولی وقتی میخوام nero show time رو باز کنم این پیغام میاد:

this feature requires microsoft . net framework 3.0 or newer. please install the necessary .NET runtime

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
من برنامه ی Nero9 رو نصب کردم
برنامه درست کار میکنه ولی وقتی میخوام nero show time رو باز کنم این پیغام میاد:
همونطور که نوشته شده این برنامه برای اجرا نیاز به net Framework. حداقل نسخه 3 داره.
[ltr]
.NET Framework Version 3.0 Redistributable Package

Download the most recent update to the Microsoft .NET Framework and get everything you need to run applications developed using the .NET Framework.

Also:

[/ltr]

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خب چه فرقی میکنه واسه شما مگه نمیخوای دانلود کنی؟! تازه این اپدیت فقط واسه بار اول یکبار بزار اپدیت بشه از دفعه های بعدی حجم ادیت خیلی کم هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر