مشکلات نرم افزاری

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
من یه سری ویدئو اموزشی دارم که اینا با زیرنویس هست و اغلبشون هم فرمتشون srt هستش
حالا مشکل اینه تو نرم افزاهای مختلف که اجرا میکنم زیرنویس ها اجرا نمیشن خیلی اعصابمو بهم ریخته
تقریبا همه نرم افزارهای پلیر رو دانلود کردم شاید 10 تای معروف ولی اجرا نمیشن
فایل های زیرنویس هم مشکل ندارن چون با نت پد باز میکنم متن داخلش هست و با صدای ویدئو میخونه
حالا اگه راهکاری دارید بگید یا نرم افزاری که میشناسید
کلا اگه کسی این مشکلو داشته و تونسته حل کنه بگه ممنون

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام
من یه سری ویدئو اموزشی دارم که اینا با زیرنویس هست و اغلبشون هم فرمتشون srt هستش
حالا مشکل اینه تو نرم افزاهای مختلف که اجرا میکنم زیرنویس ها اجرا نمیشن خیلی اعصابمو بهم ریخته
تقریبا همه نرم افزارهای پلیر رو دانلود کردم شاید 10 تای معروف ولی اجرا نمیشن
فایل های زیرنویس هم مشکل ندارن چون با نت پد باز میکنم متن داخلش هست و با صدای ویدئو میخونه
حالا اگه راهکاری دارید بگید یا نرم افزاری که میشناسید
کلا اگه کسی این مشکلو داشته و تونسته حل کنه بگه ممنون
خب یکی از زیرنویس هاتونو بفرستین اینجا چک کنیم

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام
دوستان بدون قندشکن کروم سایت هارو باز نمیکنه ولی edge همونارو باز میکنه علت چیه؟و چه باید کرد برای درست کردنش
ممنون

Design_47Graph

کاربر سایت
Nov 30, 2012
28
سلام دوستان
یک مشکلی برای ویندوز پیش اومده اینکه زمانی که پسورد میزنم برای لاگین شدن ویندوز زیر قسمت لودینگ preparing windows میاد و ده دقیقه تقریبا زمان میبره تا وارد ویندوز بشه.زمانی که وارد ویندوز میشه کلا راست کلیک کار نمیکنه ، قسمت تسک بار هیدن شده ، پنجره استارت باز نمیشه و تمامی فایل های دسک تاپ حذف شدند و فقط آیکون برنامه ها و بازی ها باقی مونده
زمانی که میخوام‌ از طریق تسک‌ منیجر اکسپلورر باز کنم خیلی زمان میبره تا درایو ها رو نشون بده
راه حلی برای این موضوع دارید؟ فایل های دسک تاپم نیازم هستش میشه برگردوند؟
با حالت safe mode هم تست کردم باز هم همین مشکلات هستش اصلا نمیشه کاریش کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام من خواهرم لپتاپش به مشکل خورده روشن که میکنه یه صفحه ابی میاد که زده RPC SERVER IS UNAVAILABLE و پایین عبارت هم گزینه OK هست که وقتی میزنمش برای چند لحظه خیلی کوتاه صفحه دسکتاپ مشخص میشه ولی باز دوباره این صفحه ابیه کذایی میاد مارکه ASUS هست لپتاپ با ویندوز 10 ممنون میشم کمک کنید

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
روی لپ تاپ ویندوز 10 نصب هست و در حال استفاده هستم بدون مشکل ، یک عدد ssd به لپ تاپ اضافه کردم و الان میخوام ویندوز رو به ssd جدید انتقال بدم کامل
با چه روشی میشه انجام داد که کامل انجام بشه و ویندوز بدون مشکل کار کنه؟ لطفا کامل راهنمایی کنید و اینکه آیا بدون باگ اوکی میشه یا نه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام دوستان .
من میخوام گوشیمو ریست فکتوری کنم اما از authenticator گوگل و ماکروسافت استفاده میکنم.
راهی هست که بتونم اونا رو بعد ریست فکتوری انتقال بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر