مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من یه مشکل اساسی و دردسر ساز با ورد پیدا کردم
بعد از تعویض ویندوز به 8.1 ، حالا هر فایل وردی که میخوام به PDF (با انواع و اقسام نرم افزارا تست شده است) مشکل پیدا میکنم. بعضی فاصله ها در فایل PDF بهم ریخته خواهد بود بطوریکه 1 صفحه به فایلم کلا اضافه میشه
دقیقا مشابه تصویر زیر
خواهشا اگر کسی میدونه مشکل از چیه کمک کنه. کلافم کرده
سلام.
من متوجه توضیحتون نشدم میخواید pdf رو به word تبدیل کنید یا بالعکس ؟!
اگه میخواید فایل word رو به pdf تبدیل کنید اینم بگم شاید ندونید ، از داخل word توی قسمت save as میتونید مستقیما فایلتون رو به pdf تبدیل کنید. بدون تغییر.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام.
من متوجه توضیحتون نشدم میخواید pdf رو به word تبدیل کنید یا بالعکس ؟!
اگه میخواید فایل word رو به pdf تبدیل کنید اینم بگم شاید ندونید ، از داخل word توی قسمت save as میتونید مستقیما فایلتون رو به pdf تبدیل کنید. بدون تغییر.

میخوام word رو به pdf تبدیل کنم و دقیقا مشکل همینه که هر راه و روشی میرم فایل PDF درست ساخته نمیشه
تو این عکسی میبینید که فاصله حروف بهم ریختست. واقعا کلافم کرده
رو دو تا PC دیگه امتحان کردم همه چیز درست بود

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام دوستان
یکی از آشناهامون یه لپ تاپی داره که ویندوز اورجینال 7 روش نصبه
تو این لپ تاپ یه سری اسناد و مدارک مهم مربوط به کار ، دادگاه و این دست مسائل هستش اما مشکلی که هست اینه که این یارو پسورد لپ تاپ رو نمیدونه و نمیدونه اون فایلها کجا ذخیره شدن .
برای همین از تعویض ویندوز هراس داره . راهی هست بشه پسورد رو ریکاوری یا ریست کرد بدون تعویض ویندوز ؟!
یه سوال بپرسم؟
مگه لپ تاپ و اطلاعاتی که میخواد، مال خودش نیست؟ چطوری هم پسوردش رو نمیدونه هم نمیدونه فایل ها کجا ذخیره شدن ؟!!
اگر مطمئنی نمیخواد به سیستم و فایل های یکی دیگه ناخنک بزنه :d ، بگو که 2 راه برات بفرستم. یکی برای رد شدن از پسورد سیستم / یکی هم اینکه اصلا بدون پسورد بتونه فایل های لپ تاپ رو برداره.
میخوام word رو به pdf تبدیل کنم و دقیقا مشکل همینه که هر راه و روشی میرم فایل PDF درست ساخته نمیشه
تو این عکسی میبینید که فاصله حروف بهم ریختست. واقعا کلافم کرده
رو دو تا PC دیگه امتحان کردم همه چیز درست بود
ممکنه مشکل بخاطر فونت باشه (مطمئن نیستم)
فونت فایل Word رو، روی فونت های استاندارد ویندوز بذار ببین درست میشه یا نه

-
@ldghn
برنامه Foxit Reader رو هم امتحان کردی ؟

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
سلام
یه سوال بپرسم؟
مگه لپ تاپ و اطلاعاتی که میخواد، مال خودش نیست؟ چطوری هم پسوردش رو نمیدونه هم نمیدونه فایل ها کجا ذخیره شدن ؟!!
اگر مطمئنی نمیخواد به سیستم و فایل های یکی دیگه ناخنک بزنه :d ، بگو که 2 راه برات بفرستم. یکی برای رد شدن از پسورد سیستم / یکی هم اینکه اصلا بدون پسورد بتونه فایل های لپ تاپ رو برداره.
والا دانیال جان این یارو میگفت واسه همسرشه که خارج از کشورشه چندسالیه و لپ تاپ تو ایران مونده بوده . زنشم یادش رفته پسورد رو:>
واسه همین دستشون به جایی بند نیست

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
ی هارد 3 ترا سیگیت فری ایجنت دارم چند وقتی بود موقع با اومدن بازی در میاورد ولی بلاخره بالا میومد تو فکر این بودم که خالیش کن بعد یا درستش کنم یا اگر درست هم نشد بیخیالش بشم اینجوری حداقل دیتاهامو داشتم
الان 2 -3 روزه دیگه بالا نمیاد و پیغام میده که فرمت کن اطلاعات توشو ب شدت نیاز دارم و بعید میدونم بعد از فرمت دیگه بشه همرو برگردوند
ممکنه بشه مشکلو حل کرد؟چون مشکلی پیش نیومده که بخواد فرمت بشه
ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
ی هارد 3 ترا سیگیت فری ایجنت دارم چند وقتی بود موقع با اومدن بازی در میاورد ولی بلاخره بالا میومد تو فکر این بودم که خالیش کن بعد یا درستش کنم یا اگر درست هم نشد بیخیالش بشم اینجوری حداقل دیتاهامو داشتم
الان 2 -3 روزه دیگه بالا نمیاد و پیغام میده که فرمت کن اطلاعات توشو ب شدت نیاز دارم و بعید میدونم بعد از فرمت دیگه بشه همرو برگردوند
ممکنه بشه مشکلو حل کرد؟چون مشکلی پیش نیومده که بخواد فرمت بشه
ممنون
سلام
اگر پیغام فرمت میده، به احتمال زیاد با برنامه Partition Find and Mount مشکلت حل میشه
-
اگر کلا هارد بالا نمیاد و سیستم نمیشناسش، سوالت رو اینجا بپرس تا دوستان راهنماییت کنن
تاپیک مشکلات سخت افزار

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
سلام
من فکر میکنم اشتباهی گزینه ای رو زدم حواسم نبوده زیر تمامی عبارات سیستم من یه خط اومده:

82f6iqeb9glly7ernz2u.jpg

چجوری اینو برش دارم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من فکر میکنم اشتباهی گزینه ای رو زدم حواسم نبوده زیر تمامی عبارات سیستم من یه خط اومده:

82f6iqeb9glly7ernz2u.jpg

چجوری اینو برش دارم؟
سلام
تو تنظیمات پوشه ها (Organize --> Folder and search Option)
از قسمت Click items as follows

اگر فقط میخوای اون خط ها برداشته بشه (و همچنان با یک بار کلیک وارد پوشه بشه یا فایل اجرا بشه):
Underline icon titles only when I point at them

اگر میخوای هم اون خط ها بره و هم کلا با دوبار کلیک کارهات انجام بشه :
Double-click to open an item

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
سللام
من خیلی دنیال بهترین آنتی ویروس اندرویدی گشتم که نتایج شامل کاسپراسکای و آویرا شدن که هردو کمترین مصرف منابع رو نسبت به بقیه داشتن و قدرت بیشتری هم در ویروس یابی و ایمن سازی گوشی نسبت به بقیه دارند .
سوالم اینه که شماره سریال رایگان که همیشه به روز بشه رو کدوم یکی از موارد بالا دارن .
آیا شماره سریالهای ماهانه به روز نود32 روی اندروید هم کار میکنه یا خیر ؟!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سللام
من خیلی دنیال بهترین آنتی ویروس اندرویدی گشتم که نتایج شامل کاسپراسکای و آویرا شدن که هردو کمترین مصرف منابع رو نسبت به بقیه داشتن و قدرت بیشتری هم در ویروس یابی و ایمن سازی گوشی نسبت به بقیه دارند .
سوالم اینه که شماره سریال رایگان که همیشه به روز بشه رو کدوم یکی از موارد بالا دارن .
آیا شماره سریالهای ماهانه به روز نود32 روی اندروید هم کار میکنه یا خیر ؟!
سلام
این سوال رو تو بخش موبایل بپرسی به نظرم بهتر راهنماییت میکنن
ولی تا اونجا که من میدونم یه سری نسخه ها هستن که نوشته "نسخه کرک شده" یا همچین چیزی
فک کنم اگر از اونا نصب کنی نیازی به سریال و ... نداری و میتونی راحت استفاده کنی

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام به همگی . آقا ویندوز 8 رو میشه با دیسک های ویندوز 8.1 موجود توی بازار ایران آپگرید کرد؟
اگه راهنمایی کنید که چجوری باید ویندوز 8 رو به 8.1 آپگرید کرد بدون اینکه مشکلی برای اطلاعات پیش بیاد ممنون میشم

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
این برنامه Uniblue PowerSuite رو نصب کردم ولی گند زد تو ویندوز!
اول این که فایل های ریستورم رو نابود کرده!
بعد وقتی یه صفحه رو تو ویندوز جابه‌جا (drag) می کردم خود اون صفحه همزمان با موس تکون می خورد ولی الان فقط یه حلال نشون میده (عکس زیر)
http://www.lxl.ir/upload/uploads/14246173701.png
چه تنظیمی رو دست کاری کرده؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام به همگی . آقا ویندوز 8 رو میشه با دیسک های ویندوز 8.1 موجود توی بازار ایران آپگرید کرد؟
اگه راهنمایی کنید که چجوری باید ویندوز 8 رو به 8.1 آپگرید کرد بدون اینکه مشکلی برای اطلاعات پیش بیاد ممنون میشم

اطلاعی ندارم. اگر بقیه دوستان هم اینجا نتونستن راهنماییت کنن، تو این تاپیک بپرس
همه چیز درباره Windows 8

* ولی کلا موقع آپدیت به ویندوز جدید به نظر من همیشه یکی از این 2 تا کار رو حتما انجام بده
یا از ویندوز فعلی که داری یه ایمیج کامل بگیر، یا از فایل های موجود تو درایو C بکاپ بگیر تو درایو های دیگه
که اگر موقع آپدیت مشکلی پیش اومد، درست انجام نشد یا ...
بتونی به ویندوز قبلی که داشتی برگردی، یا با خیال راحت درایو C رو پاک کنی و ویندوز جدیدی نصب کنی

این برنامه Uniblue PowerSuite رو نصب کردم ولی گند زد تو ویندوز!
اول این که فایل های ریستورم رو نابود کرده!
بعد وقتی یه صفحه رو تو ویندوز جابه‌جا (drag) می کردم خود اون صفحه همزمان با موس تکون می خورد ولی الان فقط یه حلال نشون میده (عکس زیر)
http://www.lxl.ir/upload/uploads/14246173701.png
چه تنظیمی رو دست کاری کرده؟
تنظیمات گرافیکی ویندوز رو روی حداقل گذاشته که مثلا سرعت سیستم بره بالا و بگی "به به، چه برنامه ای :d "
تو Run اینو کپی کن و اینتر رو بزن
Performance Information and Tools

از سمت چپ روی این کلیک کن
Adjust visual effects

اگر میخوای همه تنظیمات به حالت اول برگرده که رو حالت . . . Let Windows بذار که همه فعال بشن
ولی اونی که باعث این کار میشه و موقع Move کردن پنجره رو نشون نمیده، اینه (باید فعال باشه)
Show Window Contents While Dragging
-
قبل استفاده از اینطور برنامه ها یه تحقیقی در موردشون بکن که خوب هستن یا نه و کارهایی که تو سیستم انجام میدن، چیه
بعضی از این برنامه هایی که مثلا قراره ویندوز رو روبه‌راه کنن، خودشون مشکل درست میکنن
اون نقاط برگشت رو هم برای خالی کردن درایو C پاک کرده، ولی ممکنه لازم بشه

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
تنظیمات گرافیکی ویندوز رو روی حداقل گذاشته که مثلا سرعت سیستم بره بالا و بگی "به به، چه برنامه ای :d "
تو Run اینو کپی کن و اینتر رو بزن
Performance Information and Tools

از سمت چپ روی این کلیک کن
Adjust visual effects

اگر میخوای همه تنظیمات به حالت اول برگرده که رو حالت . . . Let Windows بذار که همه فعال بشن
ولی اونی که باعث این کار میشه و موقع Move کردن پنجره رو نشون نمیده، اینه (باید فعال باشه)
Show Window Contents While Dragging
-
قبل استفاده از اینطور برنامه ها یه تحقیقی در موردشون بکن که خوب هستن یا نه و کارهایی که تو سیستم انجام میدن، چیه
بعضی از این برنامه هایی که مثلا قراره ویندوز رو روبه‌راه کنن، خودشون مشکل درست میکنن
اون نقاط برگشت رو هم برای خالی کردن درایو C پاک کرده، ولی ممکنه لازم بشه

تشکر درست شد!
والا فقط از کل این مجموعه برنامه، فقط با ورژن جدید Uniblue RegistryBooster کار داشتم که بقیه برنامه هایی هم که تو این مجموعه هست انگار یه حالی به سیستم داده :D
مجدد برگشتم همون ورژن قبلی RegistryBooster که تک برنامه هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر