مشکلات نرم افزاری

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دوستان هرچی صفحه باز میکنم بعد از چند ثانیه میرن رو ADFOCUS.US بعد میگه 6 ثانیه صبر کن بعد اسکیپ رو بزن که وقتی میزنم میره رو صفحه گوگل !!! اصلا معلوم نیست چی شده آنتی ویروسم نصب کردم اما فایده نداشت !

تو سطح اینترنتم که گشتم فقط اینو پیدا کردم که مشکلی مثل مشکل من داشت help how can i remove ADFOCUS که معلوم نیست چی میگه

علاوه بر این pop up های الکی که میاد بالا هم رو اعصابه ، adblock هم نصب کردم فایده ای نداشت !

====

آپدیت : درست شد دوستان ! کسایی که همچین مشکلی دارن یه صفحه باز کنن توش بنویسین about:support بعد که صفحه باز شد اون گوشه reset firefox رو بزنن .

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من دو تا لپتاپ وایو هفته گذشته خریدم که win 8 روشون بود ...یه مشکلی اون ابتدا داشتم با هر دو به طور تصادفی ارتباط وایرلسشون قطع میشد با مودم و علامت زرده که no access internet ظاهر میشد و کنار ssid نوشته limited ظاهر میشه...دو نوع مودم هم دارم و با هر دو این مشکل باز پیش می اومد...خود ویندوز رو به 8.1 اپ کردم و تمامی درایور های لپتاپ رو نصب کردم ولی باز هم این مشکل به طور رندم پیش میاد و باید یکبار wifi connection رو دیزیبل و اینیبل کنم تا وباره ارتباط وایرلس برقرار بشه با مودم ....تو نت هم سرچ میکنم راه هایی که میدن مشکلم رو برای همیشه حل نمیکنه...
واقعا کلافم کرده لطفا هر چی به ذهنتون میرسه بگید بلکه مشکلم حل بشه...اینم بگم فقط این دو لپتاپ این مشکل رو دارند و لپتاپ های دیگه که وصل هستند تا به حال همچین موردی نداشتند

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان هرچی صفحه باز میکنم بعد از چند ثانیه میرن رو ADFOCUS.US بعد میگه 6 ثانیه صبر کن بعد اسکیپ رو بزن که وقتی میزنم میره رو صفحه گوگل !!! اصلا معلوم نیست چی شده آنتی ویروسم نصب کردم اما فایده نداشت !

تو سطح اینترنتم که گشتم فقط اینو پیدا کردم که مشکلی مثل مشکل من داشت help how can i remove ADFOCUS که معلوم نیست چی میگه

علاوه بر این pop up های الکی که میاد بالا هم رو اعصابه ، adblock هم نصب کردم فایده ای نداشت !

====

آپدیت : درست شد دوستان ! کسایی که همچین مشکلی دارن یه صفحه باز کنن توش بنویسین about:support بعد که صفحه باز شد اون گوشه reset firefox رو بزنن .
غیر از adblock، حتما از افزونه NoScript هم استفاده کن تا از فعالیت خودکار سایت ها جلوگیری کنه. سایت هایی که بهشون اطمینان داری، بهشون اجازه لود شدن کامل میدی ( . . . Allow) و تو سایت های ناشناس هم امنیتت بالا میره
به جای آنتی ویروس هم حتما از Internet Security (کسپر) استفاده کن.
دوستان من دو تا لپتاپ وایو هفته گذشته خریدم که win 8 روشون بود ...یه مشکلی اون ابتدا داشتم با هر دو به طور تصادفی ارتباط وایرلسشون قطع میشد با مودم و علامت زرده که no access internet ظاهر میشد و کنار ssid نوشته limited ظاهر میشه...دو نوع مودم هم دارم و با هر دو این مشکل باز پیش می اومد...خود ویندوز رو به 8.1 اپ کردم و تمامی درایور های لپتاپ رو نصب کردم ولی باز هم این مشکل به طور رندم پیش میاد و باید یکبار wifi connection رو دیزیبل و اینیبل کنم تا وباره ارتباط وایرلس برقرار بشه با مودم ....تو نت هم سرچ میکنم راه هایی که میدن مشکلم رو برای همیشه حل نمیکنه...
واقعا کلافم کرده لطفا هر چی به ذهنتون میرسه بگید بلکه مشکلم حل بشه...اینم بگم فقط این دو لپتاپ این مشکل رو دارند و لپتاپ های دیگه که وصل هستند تا به حال همچین موردی نداشتند

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
غیر از adblock، حتما از افزونه NoScript هم استفاده کن تا از فعالیت خودکار سایت ها جلوگیری کنه. سایت هایی که بهشون اطمینان داری، بهشون اجازه لود شدن کامل میدی ( . . . Allow) و تو سایت های ناشناس هم امنیتت بالا میره
به جای آنتی ویروس هم حتما از Internet Security (کسپر) استفاده کن.
این کار رو امتحان کردید ؟
بله اولین کاری که کردم همین بود ولی تاثیری نداشت ...:(

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
بله اولین کاری که کردم همین بود ولی تاثیری نداشت ...:(
حدس میزنم مشکل توی دادن ip از طرف مودم هستش
سعی کن ip دستی بدی و بعد تست کنی
+
تنظیمات DNS رو هم دستی ست کن روی 8.8.8.8 یا 4.2.2.4
همه این کارا رو میتونی با رفتن به این آدرس انجام بدی :
Control Panel\Network and Internet\Network Connections
اینبار به جای دیسیبل کردن روش کلیک راست کن و properties رو بزن
اونجا روی internet protocol 4 کلیک کن و دوباره properties رو بزن
تنظیمات رو اینطوری کن:
فقط دقت کن شما باید اون قسمت 192.168.1.2 رو برای هر کدوم از لپ تاپ ها یک چیزی بزاری مثلا برای اولی بزار 192.168.1.4 و برای دومی بزار 192.168.1.5

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
کسی این ارور رو تا حالا دیده!؟ :هنگام کلیک روی ستاپ برای نصب بازی فارکرای4 میاد:

vg4yl1ajfyyzzgl7y5av.jpg

یعنی چی!؟!؟ ویندوز من که 64 هست و هر چی نرم افزار مخصوص گیم هست هم دارم! ویندوز هم مشکلی نداره اما این یعنی چی!>!>؟

یه جا نوشته بود ویندوز شما باید 64 بیت باشه برای نصب که خوب هست! اون یکی گفته بود باید کرک ویندوز سالم باشه که اونم هست! یکی دیگه گفته بود ستاپ مربوطه باید از 64 بیت پشتیبانی کنه که اونم هست!

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
کسی این ارور رو تا حالا دیده!؟ :هنگام کلیک روی ستاپ برای نصب بازی فارکرای4 میاد:

vg4yl1ajfyyzzgl7y5av.jpg

یعنی چی!؟!؟ ویندوز من که 64 هست و هر چی نرم افزار مخصوص گیم هست هم دارم! ویندوز هم مشکلی نداره اما این یعنی چی!>!>؟

یه جا نوشته بود ویندوز شما باید 64 بیت باشه برای نصب که خوب هست! اون یکی گفته بود باید کرک ویندوز سالم باشه که اونم هست! یکی دیگه گفته بود ستاپ مربوطه باید از 64 بیت پشتیبانی کنه که اونم هست!
اون فولدری که اسمش 111111111111 داره رو خودت درست کردی؟
این ستاپ رو روی یک سیستم دیگه تست کردی ؟ اونجا بازی نصب شده؟ نشده ؟
اگر خواستی جواب بدی زیر پست من پاسخ با نقل قول رو بزن
هرچی از پست من نشون داد با کدها کپی کن و توی مشکلات نصب و اجرای این بازی پیست کن و اونجا جواب بده چون فکر نکنم این مشکل مربوط به اینجا بشه

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
اون فولدری که اسمش 111111111111 داره رو خودت درست کردی؟
این ستاپ رو روی یک سیستم دیگه تست کردی ؟ اونجا بازی نصب شده؟ نشده ؟
اگر خواستی جواب بدی زیر پست من پاسخ با نقل قول رو بزن
هرچی از پست من نشون داد با کدها کپی کن و توی مشکلات نصب و اجرای این بازی پیست کن و اونجا جواب بده چون فکر نکنم این مشکل مربوط به اینجا بشه
اون فایل 111111111111111111 رو خودم نامگذاری کردم.
مشکل رو حل کردم... در واقع فایلهای مربوطه بصورت مجازی با نرم افزارهایی مثل کلون درایو قابل اجرا بودند برای همین نمیشد اونها رو اکسترکت و اجرا کرد. وقتی با نرم افزارهای فشرده سازی بازش می کردی و روی فایل اجرایی کلیک می کردی این ارور رو نشون میداد... باید با نرم افزارهای درایو مجازی ازش یه درایو می ساختی و بعد از اونجا نصبش می کردی.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام دوستان . یه سوال داشتم. من یه فایل کنسرت دارم که فرمتش ts هست. تازه هم دانلود کردم. تا همین چند رو پیش هم مشکلی نداشت و با kmplayer پخش میکردمش ولی الن نه فایل برای پخش باز میشه و نه میشه کپی بکنمش به یه جای دیگه. برای کپی وسطش میزنه cant read the source file . کسی میتونه راهنمایی کنه چی کار کنم؟؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان . یه سوال داشتم. من یه فایل کنسرت دارم که فرمتش ts هست. تازه هم دانلود کردم. تا همین چند رو پیش هم مشکلی نداشت و با kmplayer پخش میکردمش ولی الن نه فایل برای پخش باز میشه و نه میشه کپی بکنمش به یه جای دیگه. برای کپی وسطش میزنه cant read the source file . کسی میتونه راهنمایی کنه چی کار کنم؟؟؟
سلام
حجم فایل چقدره؟ فرمت درایو ها چیه(Fat یا NTFS)؟

با برنامه های تبدیل ببین میتونی فرمتش رو عوض کنی.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام
حجم فایل چقدره؟ فرمت درایو ها چیه(Fat یا NTFS)؟

با برنامه های تبدیل ببین میتونی فرمتش رو عوض کنی.

حجمش 2.69 گیگ هست. فرمت درایو ها هم که ntfs هست.
تبدیل هم خودم به ذهنم رسید ولی اگه نشه چی؟ بعدشم هیچ وقت تبدیلا کیفیت فایل اصلی رو نگه نمیدارن. با عوض کردن ویندوز چی ؟ حل میشه؟ تبدیل فرمت هم تست میکنم میگم.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
[MENTION=47781]7se7en7[/MENTION]
عزیز با این برنامه ای هم که دادی زدم فایل ts رو تبدیل بکنه و تقریبا تو همون جایی از نوار که کپی کردن رو اجازه نمیده ، تو پروسه ی کانورت هم همون جا وایستاد و دیگه جلو نرفت. چی کار کنم؟؟؟ یعنی فایل برنمیگرده؟؟:((
تعویض ویندوز چی ؟ کمک نمیکنه؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
@7se7en7
عزیز با این برنامه ای هم که دادی زدم فایل ts رو تبدیل بکنه و تقریبا تو همون جایی از نوار که کپی کردن رو اجازه نمیده ، تو پروسه ی کانورت هم همون جا وایستاد و دیگه جلو نرفت. چی کار کنم؟؟؟ یعنی فایل برنمیگرده؟؟:((
تعویض ویندوز چی ؟ کمک نمیکنه؟؟
مطمئن نیستم مشکل چیه، ولی احتمال اینکه فایل خراب شده باشه یا متاسفانه هارد بدسکتور گرفته باشه هست
My Computer رو باز کن، روی درایوی که این مشکل رو داری کلیک راست کن و Properties رو بزن.
Tools ---> Check Now

هر دو تا گزینه رو تیک بزن و بذار درایوت رو اسکن کنه.
-
برنامه هم هست برای تست سلامت هارد و ...، ولی به نظرم تو تاپیک مشکلات سخت افزار سوالت رو بپرس و در مورد تست هارد مشورت کن.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
از دانیال عزیز تشکر برای پاسخگویی ...بگم چجوری مشکلم رو حل کردم ...
با برنامه آپدیت درایور اینتل خودش مشکل رو شناسایی کرد و درایور وایرلس رو آپدیت داره میکنه....
یه ارور عجیب دیگه هم موقعی که لپتاپ از حالت اسلیپ خارچ میکردم داشتم با سرچی که کردم فهمیدم اونم از درایو وایرلس هست...
Driver_irql-not-less-or-equal(netwbw02.sys)
fvgi5h8xa10zk15qb61z.png
الان که اپ شده سیگنال وایرلس هم قویتر نشون میده...قبلش مودم با اینکه 5متریم بود همش سه خط تا 5خط نوسان میکرد الان تکون نمیخوره

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود عزیزان
این Avira من رو کچل کرده. یکی دو تا فایل مال Far Cry 4 هستش هی اونا ویرویس قلمداد میکنه در صورتی که نیستند :| تنها چارش هم اینکه کلا بزنم خاموشش کنم آنتی ویرویس رو. میشه کاری کرد که این آنتی ویروس، به برخی فایل ها اصلا گیر نده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر