مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
دوستان احتمال میره مشکل سیستم از HDD هستش،یه توضیح مختصری راجب HDD بدید و با توجه به این که گفتن باید عوض شه-احتمال درست شدنش بسیار کم هست - یه قیمت تقریبی هم به ما بدید .
شرمنده اگه ربطی به نرم افزار نداره ولی خب تنها مرجع من واسه حل مشکلاتم اینجاست!
سلام. انشالله که مشکل هاردتون حل بشه .
برای تست هاردتون میتونید نرم افزار hd tune رو بگیرید و وضعیت هاردتون رو بررسی کنید . گاهی اوقات با فرمت یک یا چند درایو ممکنه مشکلتون موقتا حل بشه .
برای قیمت و مدل برای خرید هارد تو این تاپیک برید راهنمایی میشید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41
قیمت هارد ۱ ترابایت اینترنال باید الان حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ باشه. از برند سیگیت یا وسترن.
من خودمم یه هارد نیمه معیوب داشتم ؛ دانیال جان احتمالا یادشه . الان کلا بالا نمیاد. بیخیال اطلاعاتم باید بشم.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام
دوستان احتمال میره مشکل سیستم از HDD هستش،یه توضیح مختصری راجب HDD بدید و با توجه به این که گفتن باید عوض شه-احتمال درست شدنش بسیار کم هست - یه قیمت تقریبی هم به ما بدید .
شرمنده اگه ربطی به نرم افزار نداره ولی خب تنها مرجع من واسه حل مشکلاتم اینجاست!
سلام
والا ما راهنمایی میکنیم اما شاید بد راهنمایی میکنیم و شما متوجه نمیشی
چون هاردت تست رو سبز پاس کرده بود من چند صفحه پیش بهتون پیشنهاد دادم ویندوز عوض کنی و سرعت رو تست کنی
1.شما یک ویندوز دستکاری نشده و معمولی و سالم بگیر و نصب کن
2.نذارید ویندوز از اینترنت آپدیت بشه
3. اول آنتی ویروس رو نصب کن
4.بعد از نصب آنتی ویروس برید سراغ نصب درایورها و تمام درایورها رو نصب کنید
5.وقتی این کارا رو انجام دادی اونوقت سرعت سیستم رو تست کن و ببین چطوریه (به عنوان شاخص سرعت read هاردت رو با همون برنامه hd tune از سربرگ benchmark میتونی اندازه بگیری)
6.تا اینجاش رو انجام بده و عددهای کمترین سرعت و بیشترین سرعت که از اون تست سرعت دستت اومد رو نگه دار
7.حالا بدون اینکه ویندوز آپدیت بشه برنامه های جانبی رو که لازم داری نصب کن و در آخر دوباره یک تست سرعت بگیر .

این کارا برای اینه که شما اول باید مطمئن بشی مشکلت نرم افزاری نیست بعدا بری هارد بخری و هزینه کنی

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
درود
آقایون من بخوام یهو آیکون 100 تا فولدر رو تو ویندوز 7 همزمان عوض کنم چی کار باید بکنم !؟ :-" پیش میاد که مجبورم یهو 100 تا فولدر رو آیکونش رو فرمز کنم فرضن 100 تا دیگه رو سبز و ..... وقتی چندتا رو با هم سلکت میکنی و کاستومایز رو میزنی فقط اولی رو آیکونش رو عوض میکنه بقیه همونجوری میمونن.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
آقایون من بخوام یهو آیکون 100 تا فولدر رو تو ویندوز 7 همزمان عوض کنم چی کار باید بکنم !؟ :-" پیش میاد که مجبورم یهو 100 تا فولدر رو آیکونش رو فرمز کنم فرضن 100 تا دیگه رو سبز و ..... وقتی چندتا رو با هم سلکت میکنی و کاستومایز رو میزنی فقط اولی رو آیکونش رو عوض میکنه بقیه همونجوری میمونن.
درود
اینو نصب کن

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من یه لپتاپی دیروز گرفتم و داشتم از ویندوز ریکاوری میگرفتم سر دیسک پنجم و اخر رو 92درصد گیر کرده بود و دیگه هیچ جوره جلو نمیرفت و رو پروسه verifying... مونده بود منم زدم دیسک اومد بیرون...الان نمیدونم ریکاوریم خراب شده یا نه؟؟
همین دیسک 5 روکه میذارم میشناسه و میگه دیسک یک رو بذار و سیستم رو ریستارت کن تا ریستور انجام بشه...از طرف دیگه چون تو پروسه وریفایینگ مونده بود احساس میکنم رایت کامل انجام شده و ریکاوری کامل انجاک شده....الان چه کنم...دوباره ریکاوری بگیرم یا همه چیز اوکیه؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان من یه لپتاپی دیروز گرفتم و داشتم از ویندوز ریکاوری میگرفتم سر دیسک پنجم و اخر رو 92درصد گیر کرده بود و دیگه هیچ جوره جلو نمیرفت و رو پروسه verifying... مونده بود منم زدم دیسک اومد بیرون...الان نمیدونم ریکاوریم خراب شده یا نه؟؟
همین دیسک 5 روکه میذارم میشناسه و میگه دیسک یک رو بذار و سیستم رو ریستارت کن تا ریستور انجام بشه...از طرف دیگه چون تو پروسه وریفایینگ مونده بود احساس میکنم رایت کامل انجام شده و ریکاوری کامل انجاک شده....الان چه کنم...دوباره ریکاوری بگیرم یا همه چیز اوکیه؟
میتونی برنامه شبیه ساز VMware Workstation رو نصب کنی و اون بکاپ رو به صورت مجازی روش تست کنی

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این سوال رو نمیدونم باید اینجا پرسید یا نه ولی به هر حال :d
من کارت گرافیکم رو که Nvidia هست آپدیت کردم اما Nvidia experience از کار افتاده و هر چی کلیک میکنم باز نمیشه(ارور میده که باید بسته بشه) آپدیت هم 344.48 هست. چیکار باید بکنم تا این درست شه؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
من کارت گرافیکم رو که Nvidia هست آپدیت کردم اما Nvidia experience از کار افتاده و هر چی کلیک میکنم باز نمیشه(ارور میده که باید بسته بشه) آپدیت هم 344.48 هست. چیکار باید بکنم تا این درست شه؟
سلام
اون برنامه نیاز به شیلتر فکن داره
با سایفون و اینا هم کارش راه نمیوفته
باید چیز پی ان یا کریووووو بزنی تا درست بشه و بیاد بالا
یک سری اطلاعات در مورد بازی هایی که نصب کردی میگیره بهمراه چنتا عکس که حتما توی برنامه دیدیشون
بعد از اون اگر بازی جدید نصب نکنی نیازی به شیلتر فکن هم نداره و برنامه اجرا میشه
اما اگر دوباره بازی جدید نصب کنی و شیلتر فکن رو فعال نکنی اینطوری میشه
دلیلش هم سادست ، این برنامه میخواد از سرورهای انویدیا آخرین اطلاعات رو بگیره اما چون تحریم هستیم نمیتونه
قبلنا ارور نمیداد اما جدیدا ارور میده و بسته میشه
فکر کنم یک هفته پیش بود به این مشکل خوردم

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

Display Driver Uninstaller Download version 13.4.0.0

یه بار با کمک نرم افزار بالا درایور و exprience رو کامل پاک کن بعدش با نرم افزار پایینی رجیستری رو اسکن کن. restart کن و دوباره نصب کن.

http://www.wisecleaner.com/soft/WRCFree.zip

اگه باز هم درست نشد, از درایورهای قدیمتر استف کن.http://www.wisecleaner.com/soft/WRCFree.zip

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
موقع نصب درایور انویدیا . یه گزینه clean install یا همچین چیزی داره. اگه اونو بزنی . موقع نصب اول نرم افزار و درایورهای قبلی رو کامل پاک میکنه و جدید رو نصب میکنه. ممکنه اینجوری مشکل حل شه . اگه مشکل اون چیزی باشه که دوستمون راجع به ***** شکن گفتن ممکنه حل نشه!

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
برای رهایی از ویروس ramnit.h چکار باید بکنم؟
بهترین کار نصب یک آنتی ویروس قوی مثل کسپر هست که از دست هر ویروسی راحت بشید
من Kaspersky Internet Security 2015 رو پیشنهاد میدم

اینجا رو هم بخون، در مورد این ویروس اطلاعات داده

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام به همه ی دوستان
من به تازگی روی لپتاپم ویندوز 8.1 نصب کردم ... بعد که آپدیتشو با خود دستگاه گرفتم نشانه های ویندوز مربع شد ( عکس ) ... می خواستم بدونم چجوری میشه به حالت اولیه دربیاد ... با تشکر
Untitled10c7d.png

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
نمیدونستم کجا بپرسم به نظرم به اینجا بیش تر از بقیه مربوط بود:
مدت زمانی که طول میکشه تا PC بره توی Sleep رو از کجا میشه میشه افزایش بدیم؟(ویندوز 7)

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نمیدونستم کجا بپرسم به نظرم به اینجا بیش تر از بقیه مربوط بود:
مدت زمانی که طول میکشه تا PC بره توی Sleep رو از کجا میشه میشه افزایش بدیم؟(ویندوز 7)
Control Panel
Power Option
Change Plan Settings (جلوی همون حالتی که داری ازش استفاده میکنی و فعاله)

از منوی کشویی زمان انتظار رو مشخص کن.
سلام به همه ی دوستان
من به تازگی روی لپتاپم ویندوز 8.1 نصب کردم ... بعد که آپدیتشو با خود دستگاه گرفتم نشانه های ویندوز مربع شد ( عکس ) ... می خواستم بدونم چجوری میشه به حالت اولیه دربیاد ... با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر