مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
الان اگه من تمام درایورا رو جز اون دوتا پاک کنم مشکل خاصی پیش میاد واسه سیستم ؟ فرضا موس کار نمی کنه یا کیبورد توی بازی های انلاین مشکل پیدا میکنه یا نمیتونم به اینترنت وصل شم ؟ چون من دقیقا میخوام انلاین بازی کنم ,باید کدوما روی سیستم نصب بمونن و کدوما حذف شن ؟
+الان اومدم تو کروم نوشته ها واسم شکسته شکسته اومد(در واقع تیتر بولد شده نرم افزار که باید پشت سرم هم بیاد به این شکل اومد؛نرم بالا،افزار پایین !
سلام. شما نگفتین سیستمتون دقیقا چیه ؟! لبتاب یا PC . و ویندوزتون هم نگفتین.
ولی من در کل ضمانت نمیکنم !!
تا اونجایی که تجربه دارم . درایورهایی نظیر موس و کیبورد و ... نیاز به نصب ندارن و توسط خود سیستم عامل شناسایی میشن. ولی برای لبتاب فرق میکنه یا مثلا روی PC قطعه اضافی مثل مودم وصل باشه و on-board نباشه !
اون مشکل نوشته ها هم از Bazicenter هست . ظاهرا برای تعدادی یا همه ی دوستان اینطوری شده!
من یه پیشنهاد دیگه ام اینه که برنامه TuneUp Utilities رو نصب کنید و ازش برای بهینه سازی کمک بگیرید.
موفق باشید.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام دوستان
می خواستم ببینم که چطور می تونم روی یک نوت بوک خام ویندوز هشت و یک رو نصب کنم
مدل نوت بوک لنوو z5070 هستش
ممنون می شم راهنمایی کنید
شما مشکل نرم افزاری نداری :d فقط باید آموزش نصب ویندوز رو با گوگل سرچ کنی و از پایه یاد بگیری
تعدای DVD درسی دارم که حجم هر کدوم 4.37 گیگ هست ولی قفل نرم افزاری دارن و وقتی می خوام کپی کنم داخل هارد دیسک سایز هر DVD رو بیش از 193 گیگ میزنه ! راهنمایی بفرمایید ?? :-/
برنامه clone cd یا DVD رو امتحان کن و باهاش از اون دی وی دی ها ایمیج بگیر
بعد هم ایمیج ها رو با همون کلون یا با DAEMON Tools بازش کن و استفاده کن
سلام
الان اگه من تمام درایورا رو جز اون دوتا پاک کنم مشکل خاصی پیش میاد واسه سیستم ؟ فرضا موس کار نمی کنه یا کیبورد توی بازی های انلاین مشکل پیدا میکنه یا نمیتونم به اینترنت وصل شم ؟ چون من دقیقا میخوام انلاین بازی کنم ,باید کدوما روی سیستم نصب بمونن و کدوما حذف شن ؟
+الان اومدم تو کروم نوشته ها واسم شکسته شکسته اومد(در واقع تیتر بولد شده نرم افزار که باید پشت سرم هم بیاد به این شکل اومد؛نرم بالا،افزار پایین !
آموزش درست کردن این مشکل شکسته شدن خط های کروم رو توی خارج از تاپیک گذاشتم
نمیدونم کی دستش خورد و پست ما پاک شد
باز اینجا هم میزارم امیدوارم اون بنده خدا دیگه از این طرفا رد نشه یا اگر میشه دیگه دستش رد نشه :d
Chrome://flags رو توی ادرس بار بزنید و اینتر کنید
یک صفحه با کلی علامت توجه و... میاد
اونجا Direct Write رو Enable کنید و ریلانچ رو بزنید تا مرورگر دوباره لود بشه

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ

راهی نیست مستقیم از روی DVD ROM انتقال بدم به هارد اکسترنال ! آخه هارد رایانه نیست ! باید یک بار ایمیج بگیرم روی هارد رایانه بعد از اون هم انتقال بدم به هارد اکسترنال که 2 کاره میشه !! تشکر

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
راهی نیست مستقیم از روی DVD ROM انتقال بدم به هارد اکسترنال ! آخه هارد رایانه نیست ! باید یک بار ایمیج بگیرم روی هارد رایانه بعد از اون هم انتقال بدم به هارد اکسترنال که 2 کاره میشه !! تشکر
موقع ایمیج گرفتن میتونی مسیر ذخیره کردن رو هارد اکسترنال انتخاب کنی
ولی زمان ایمیج گرفتن یکم بیشتر میشه

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
موقع ایمیج گرفتن میتونی مسیر ذخیره کردن رو هارد اکسترنال انتخاب کنی
ولی زمان ایمیج گرفتن یکم بیشتر میشه
حرف دوستمون کاملا تایید میشه
فقط توی سرعتش تفاوتی ایجاد نمیشه
چون دی وی دی رایتر ها اکثرا میتونن با سرعت 10-12 مگ بر ثانیه مطالب رو بخونن
توی بدترین شرایط هم هارد اکسترنال شما USB3 رو ساپورت نکنه باز هم سرعت USB2 راحت همون 10 مگ رو جواب میده

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

نرم افزار clone dvd مخصوص فیلمهای دی وی دی هست. نرم افزار مورد نظر شما همون clone cd هست. برای ایمیج گرفتن. یا نرم افزار های مشابه. ولی فک نکنم با ایمیج قفلش شکسته بشه . یعنی بازم اگه بخوای از قالب ایمیج درش بیاری فک کنم حجمش زیاد شه !

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
نرم افزار clone dvd مخصوص فیلمهای دی وی دی هست. نرم افزار مورد نظر شما همون clone cd هست. برای ایمیج گرفتن. یا نرم افزار های مشابه. ولی فک نکنم با ایمیج قفلش شکسته بشه . یعنی بازم اگه بخوای از قالب ایمیج درش بیاری فک کنم حجمش زیاد شه !

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

هنوز تست نکردم ! تست می کنم نتیجشو می گم ! تشکر از همه دوستان برای راهنمایی ! :)

ویرایش : متاسفانه با clone CD امتحان کردم نشد و چیزی رو ایمیج نگرفت ! اینم تصاویر که حجم DVD رو نشون میده ولی وقتی می خوای کپی کنی این حجم تغییر می کنه !!!

؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
هنوز تست نکردم ! تست می کنم نتیجشو می گم ! تشکر از همه دوستان برای راهنمایی ! :)

ویرایش : متاسفانه با clone CD امتحان کردم نشد و چیزی رو ایمیج نگرفت ! اینم تصاویر که حجم DVD رو نشون میده ولی وقتی می خوای کپی کنی این حجم تغییر می کنه !!!
؟؟؟؟؟
والا تجربه ای در این زمینه ندارم. ولی شما همون داخل پوشه VIDEO_TS بشو و چندتا قسمت خاص رو انتخاب کن و بزن داخل برنامه کانورتر زیر : (فقط یه چند قسمت کوتاه که سریع تبدیل بشه). البته همونطور که میدونی احتمالا فقط فایلهای با حجم بالا و فرمت .vob ویدیو هستن . بقیه فایلهای همنام لازم نیست بزنی داخل برنامه کانورتر.
http://soft98.ir/multi-media/convert/2059-AiseeSoft-Total-Video-Converter.html
اگه بشه بجای کپی با این تبدیل کنی خیلی خوب میشه . به فرمت mp4 .
امتحانش ضرری نداره.

آخرین ویرایش:

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379

؟؟؟؟؟

اگر کلون نتونه ایمیج بگیره باید دنبال یک راه دیگه باشید
راه زیاده کافیه شکستن قفل حجمی رو سرچ کنی و تستشون کنی

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام .. کسی میدونه چرا این علامت تعجب (no internet accsess)میاد اون پایین؟ چه طوری میشه مشکل و شناسایی کرد؟ عجیب اینجاست که اینرتنت اصلیم وصله! اما پراکــــــــــــسی و قطع میکنه!

35794341310007289622.jpg

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام .. کسی میدونه چرا این علامت تعجب (no internet accsess)میاد اون پایین؟ چه طوری میشه مشکل و شناسایی کرد؟ عجیب اینجاست که اینرتنت اصلیم وصله! اما پراکــــــــــــسی و قطع میکنه!

35794341310007289622.jpg

فایروال رو سیستمت داری!؟ چون مال منم تا وقتی با فایروال به چیز پی ان اجازه ندم همینجوریه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر