مشکلات نرم افزاری

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
من روی چند تا سیستم مختلف از Firefox استفاده میکنم. حالا 3 تا لیست bookmarks دارم که با bookmarks manager خود مرورگر export کردم.
سوالم اینه که چطوری اینا رو merge (یکی) کنم.
پیشاپیش تشکر

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
با سلام
من روی چند تا سیستم مختلف از Firefox استفاده میکنم. حالا 3 تا لیست bookmarks دارم که با bookmarks manager خود مرورگر export کردم.
سوالم اینه که چطوری اینا رو merge (یکی) کنم.
پیشاپیش تشکر

باید وارد Bookmarks Manager بشی و فایل های Bookmarks که Export کردی رو دونه دونه Import کنی.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
باید وارد Bookmarks Manager بشی و فایل های Bookmarks که Export کردی رو دونه دونه Import کنی.
حالا مشکلم اینه که bookmark ها کلی با هم اشتراک دارن یعنی بعد از import دو تا لیست جدا زیر هم درست میشه که خیلی طولانیه. ولی به هر حال ممنون
برنامه ای نیست که بشه بهتر این کارو انجام داد؟

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
حالا مشکلم اینه که bookmark ها کلی با هم اشتراک دارن یعنی بعد از import دو تا لیست جدا زیر هم درست میشه که خیلی طولانیه. ولی به هر حال ممنون
برنامه ای نیست که بشه بهتر این کارو انجام داد؟

منظورت اینه که bookmark رو که import میکنی لینکهاش Replace بشه ؟
چشم اگه برنامه ای واسه این کار پیدا کردم ندا میدم.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سلام
کسی میدونه این ejay dance 7 چطوری روی ویستا اجرا میشه؟
با capabality wizard تعداد ارورهاش موقع اجرا شدن روی ویندوز 98 و 95 کمتر بودن .
خیلی وقته هوس ejay کردم ولی این ویستا داره باز حالگیری میکنه
مثل اینکه مشکل از درایور ASPI هست

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
من یه ویندوز از اینترنت گرفتم که iso هست BLACK.XP.6.2.Gold-FINAL

که با نرو و الکول 120 رایت کردم ولی تو دویدی رام میزارم کار نمیکنه

بهد میخوام با وینرار باز کنم ارور میده

برنامه ای هست که بشه باز کرد که ببینم درسته

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من یه ویندوز از اینترنت گرفتم که iso هست BLACK.XP.6.2.Gold-FINAL

که با نرو و الکول 120 رایت کردم ولی تو دویدی رام میزارم کار نمیکنه

بهد میخوام با وینرار باز کنم ارور میده

برنامه ای هست که بشه باز کرد که ببینم درسته
سلام
با برنامه DEAMON TOOLS اون رو mount کن درست میشه.;)
یا علی مدد

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
ُسلام
بنده Nod 32 ورژن 3.0.621 رو نصب کردم کرکش هم کردم قبلا آپدیت می شد ولی اکنون دیگه آپدیت نمیشه!!

نام کرک: NOD32_v3_FiX_1.1-TemDono
آپدیت هاش رو از این سایت هم دانلود کردم ولی باز هم آپدیت نمیشه! کمی که آپدیت میشه می گه دیگه نمی تونه! یعنی اصلا آپدیت نمیشه
تاریخ آخرین آپدیت: 2007/12/21

کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ:(:(

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام بر برو بکس ... من از سی دی MRT چند وقت پیش kaspersky 6 ریختم.حالا دو سه روزی هست که انقضایش تموم شده و دیگه هم کار نمی کنه .... !!! :biggrin1:
هر کاری هم بخوام بکنم چه پاک کنم یا جدیدتر بریزم از من رمز برای فعال سازی می خواد .... الان هم که بدون آنتی ویروس هستم :eek:
البته kasper ... 7.0 رو دانلود کردم ولی برای نصب به قبلی گیر می ده .... چی کار می تونم بکنم ؟ :-"

یه سوال دیگه:
تو یاهو مسنجر آی دی من با اسم و فامیلی ای که در هنگام ساختش به کار بردم نمایش داده می میشه!!!
چند وقت پیش هم اسم و فامیلی ام را عوض کردم ولی دوباره همون قبلی ها رو که اشتباه هم هستن نمایش می ده!
البته برای خودم جدیدرو نشون می ده ولی برای دیگران اسم عجیب و غریب اولیه .... !!!
please help me ... i am sure that you can guide me ... thank you alot

آخرین ویرایش:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
يه مشكلي بارها بهش برخوردم كه نمي دونم ايرادش از كجا سرچشمه مي گيره .
عكس زير رو ببينيد :

[URL=http://allyoucanupload.webshots.com/v/2006179508723564386] [/URL]

بعضي وقت ها برام پيش مياد كه وقتي مي خوام مثلا" يه فايل 70 مگي رو بگريم , نزديك 80 مگ رو دانلود مي كنم تا دانلود فايل كامل شه .

چــــــــرا ؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من یه مشکلی دارم . فولدر آپشن من نیست چیکار کنم .؟
با سلام
یه برنامه مخرب (ویروس, spyware, کرم و ...) میتونه عامل این اتفاق باشه. کار زیر رو انجام بده, اگه نشد یعنی اینکه اون برنامه مخرب باقیه و باید اول از شر اون راحت بشی:
برید توی run وتایپ کنید gpedit.msc حالا مسیر زیر را پیدا کنید:
User Configuration ->Administrative Templates --> Windows Components --> Windows Explorer-> Removes the Folder Options menu item from the Tools menu
حالا اونو انتخاب و بعد disable رو انتخاب کنید.
(فرض کردم ویندوزت xp است)
موفق باشی.

عكس زير رو ببينيد :

بعضي وقت ها برام پيش مياد كه وقتي مي خوام مثلا" يه فايل 70 مگي رو بگريم , نزديك 80 مگ رو دانلود مي كنم تا دانلود فايل كامل شه .

چــــــــرا ؟

سعید جان
این یه مشکل شایع در نرم افزار های دانلود بخصوص تورنت هاست. من حتی دیده بودم یه نفر گفته بود برای یه فایل 200 مگی 2000 مگ دانلود کرده. راستش تا اونجائی که من شنیدم :
وقتی داری یه فایلی از یه سرور دانلود میکنی یه سری چیزا مثل discarded data و تعداد hash fails موجب میشه که تو حجم بیشتری از فایل اصلی رو دانلود کنی ولی روی هاردت همون فایل با مقدار اصلی ذخیره بشه. بطور ساده تر:
مثلا دیتای ارسالی توسط سرور با درخاست سیستم تو match نبودند پس دانلود شدند ولی دور انداخته میشه یا مثلا دیتای ارسالی (در حین انتقال از طریق سرورهای واسطه یا مسیریاب ها) آسیب دیده یا ناقص رسیده که این موجب hash fail میشه و توسط سیستمت دوباره درخاست آن دیتا انجام میگیره.
فکر کنم این بیشتر به سرور و همچنین ISP تو و تنظیمات سیستمت برمیگرده.

پ.ن: باگ نرم افزاری DAP نیست. برای get right و.. هم این ممکنه پیش بیاد چون ربطی به dm مورد استفاده نداره.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ُسلام
بنده Nod 32 ورژن 3.0.621 رو نصب کردم کرکش هم کردم قبلا آپدیت می شد ولی اکنون دیگه آپدیت نمیشه!!

نام کرک: NOD32_v3_FiX_1.1-TemDono
آپدیت هاش رو از این سایت هم دانلود کردم ولی باز هم آپدیت نمیشه! کمی که آپدیت میشه می گه دیگه نمی تونه! یعنی اصلا آپدیت نمیشه
تاریخ آخرین آپدیت: 2007/12/21

کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ:(:(

برای این که بتونید آپدیت کنید ازتون کد می خواد.برای User و Password به سایت Nod321.Com مراجعه کنید.هربار بهش این 2 تا رو که بدید آپدیت میشه.

سلام بر برو بکس ... من از سی دی MRT چند وقت پیش kaspersky 6 ریختم.حالا دو سه روزی هست که انقضایش تموم شده و دیگه هم کار نمی کنه .... !!! :biggrin1:
هر کاری هم بخوام بکنم چه پاک کنم یا جدیدتر بریزم از من رمز برای فعال سازی می خواد .... الان هم که بدون آنتی ویروس هستم :eek:
البته kasper ... 7.0 رو دانلود کردم ولی برای نصب به قبلی گیر می ده .... چی کار می تونم بکنم ؟ :-"

یه سوال دیگه:
تو یاهو مسنجر آی دی من با اسم و فامیلی ای که در هنگام ساختش به کار بردم نمایش داده می میشه!!!
چند وقت پیش هم اسم و فامیلی ام را عوض کردم ولی دوباره همون قبلی ها رو که اشتباه هم هستن نمایش می ده!
البته برای خودم جدیدرو نشون می ده ولی برای دیگران اسم عجیب و غریب اولیه .... !!!
please help me ... i am sure that you can guide me ... thank you alot

کرکش رو از سایت FreeSerials.Com پیدا کن و بعد فعالش کن و بعد پاکش کن.

در مورد یاهو هم باید Contact Details خودت رو برای دوستانت بفرستی تا بعد از این که تایید کردن با اسم جدید آی دی شما دیده بشه.

عكس زير رو ببينيد :

[URL="http://allyoucanupload.webshots.com/v/2006179508723564386"] [/URL]

چــــــــرا ؟

این یه باگ هست توی DAP که بعضی وقت ها پدیدار میشه.البته مثل این که روی بعضی از PC ها اینطوری میشه.زیاد جدی نگیر اگر مشکلی برات ایجاد نکرده.

پیشنهاد می کنم از GetRight استفاده کنی.

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
آقا این سایت freeserials.com ف*ی*ل*ت*ر هست و هیچ ف*ی*ل*ت*ر شکنی هم گیر نمیارم ... !!!

کمکم کنید که بدون آنتی ویروس هستم ..... :www:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر