مشکلات نرم افزاری

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
خب اینجا که تا من میدونم مشکلی نداره . شما مشکلتون از جای دیگه ای باید باشه . یا اینکه تنظیمات مودمتون ذخیره نمیشه که بعید میدونم . شما این مودمتون رو با لن به لپتاپتون متصل کنید و تنظیمات رو از اول انجام بدید . شاید فرجی شد ولی من احتمال میدم مشکل از چیز دیگه ای باشه .
با لپتاپ هم همینکارو کردم :(

- - -ویرایش - - -

سلام.
میگم تو ویندوزت قبلا کانکشن Bridge ساختی ؟! اگه ساختی پاکش کن ( به شرطی که بلد باشی دوباره بسازی جهت اطمینان که احتمالا بلدی ! :D)
آره من به مدت دو سال Bridge بودم و مودم قبلیم Zyxel بود که با بریج وصل بودم چند روز پیش وای فای گرفتم که دیگه الان نه با لپتاپ نه با کامپیوتر هیچ کدوم به PPPOE کانکت نمیشن! و فقط بصورت کانکشنی کانکت میشن :(

گوشیمم Huawei ـه و وقتی میزنم وصل شم مینویسه Connected بعد هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه و طبق سرچی که زدم گوشی های هوشمند فقط میتونن با PPPOE درست به نت وصل بشن و رو حالت بریج به نرم افزار و ... نیاز دارن!

حالا نمیدونم دیگه مشکل از کجاشه!
ممکنه از وین باشه؟
وینم 8.1 Pro هست!

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
با لپتاپ هم همینکارو کردم :(

- - -ویرایش - - -

آره من به مدت دو سال Bridge بودم و مودم قبلیم Zyxel بود که با بریج وصل بودم چند روز پیش وای فای گرفتم که دیگه الان نه با لپتاپ نه با کامپیوتر هیچ کدوم به PPPOE کانکت نمیشن! و فقط بصورت کانکشنی کانکت میشن :(

گوشیمم Huawei ـه و وقتی میزنم وصل شم مینویسه Connected بعد هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه و طبق سرچی که زدم گوشی های هوشمند فقط میتونن با PPPOE درست به نت وصل بشن و رو حالت بریج به نرم افزار و ... نیاز دارن!

حالا نمیدونم دیگه مشکل از کجاشه!
ممکنه از وین باشه؟
وینم 8.1 Pro هست!

شما از بخش کانکشن های سیستمتون هم یه عکس بذار

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
این سیستم Rating از Windows Media Player از کار افتاده و نمیشه به موزیکها ستاره داد. و قفل هست. این مشکل دیگه از کجا پیداش شد نمیدونم. از دست این ویندوز 7 ... کسی راه حلی داره !؟!؟!

---
آره من به مدت دو سال Bridge بودم و مودم قبلیم Zyxel بود که با بریج وصل بودم چند روز پیش وای فای گرفتم که دیگه الان نه با لپتاپ نه با کامپیوتر هیچ کدوم به PPPOE کانکت نمیشن! و فقط بصورت کانکشنی کانکت میشن
نمیدونم . تو این زمینه اطلاعات زیادی ندارم ، شما با آقا پدرام پیش برو ببین چی میشه. ولی بنظرم سی دی مودم ها همشون برات مودم رو تنظیم میکنن فقط کافیه بهشون رمز و یوزر بدی. حالا شاید TPlink اینجوری نیست. یه بار دیگه سی دی رو امتحان کن.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام :d

دوستان این مروگرهای ما دچار omiga-plus.com شده( به دلیل نصب چندتا برنامه دیگه)!! هم موزیلا و هم اینترنت اکسپلورر..... یکی قشنگ برا ما توضیح بده چطوری این رو از مرورگرهام پاک کنم :(:( خیلی اعصاب خورد کن هست

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
شما از بخش کانکشن های سیستمتون هم یه عکس بذار
خوب طبق فهمیدم مشکل از مودم نیست :|
مودم قبلی زاکسلمو وصل کردم اون رو هم بردم روی حالت PPPOE ولی اونم مثل همینه! اونم هر کار میکنم از حالت Bridge خارج نمیشه در صورتی که توی تنظیمات مودم روی PPPOE هست :(

الان مشکل از چی میتونه باشه؟ ویندوز یا ISP؟
بخش کانکشن منظورت Adaptor setting هست؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.
این سیستم Rating از Windows Media Player از کار افتاده و نمیشه به موزیکها ستاره داد. و قفل هست. این مشکل دیگه از کجا پیداش شد نمیدونم. از دست این ویندوز 7 ... کسی راه حلی داره !؟!؟!
خودم تست نکردم، امیدوارم به دردت بخوره
لینک
سلام :d
دوستان این مروگرهای ما دچار omiga-plus.com شده؟ هم موزیلا و هم اینترنت اکسپلورر..... یکی قشنگ برا ما توضیح بده چطوری این رو از مرورگرهام پاک کنم :(:( خیلی اعصاب خورد کن هست

متاسفانه نرم افزار KMPlayer باعث این مشکل میشه! نصب نسخه جدیدش به صورت خودکار omiga-plus رو نصب میکنه

به جای KMPlayer میشه از برنامه هایی مث VLC یا GOM Player استفاده کرد

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
خوب طبق فهمیدم مشکل از مودم نیست :|
مودم قبلی زاکسلمو وصل کردم اون رو هم بردم روی حالت PPPOE ولی اونم مثل همینه! اونم هر کار میکنم از حالت Bridge خارج نمیشه در صورتی که توی تنظیمات مودم روی PPPOE هست :(

الان مشکل از چی میتونه باشه؟ ویندوز یا ISP؟
بخش کانکشن منظورت Adaptor setting هست؟

به احتمال خیلی زیاد مشکل از ویندوزته
این مسیر رو میگم :
Code:
Control Panel\Network and Internet\Network Connections
شما نرم افزاری که مرتبط با تنظیمات نت یا فایروالت باشه نصب نکردی ؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
به احتمال خیلی زیاد مشکل از ویندوزته
این مسیر رو میگم :
Code:
Control Panel\Network and Internet\Network Connections
شما نرم افزاری که مرتبط با تنظیمات نت یا فایروالت باشه نصب نکردی ؟؟
والا Network Connections که توی بخش Network and internet نداره! اینجا فقط Network and sharing center هست و Homegorup و Network option!
کانکشنا فقط توی Adaptor setting و توی تنظیمات و چمدیونم موقع ساخت کانکشن قابل رویت هستن و این بخشی که میگی توی وین 8 یا 8.1 نیست!

چیز خاصی هم ندارم! فقط تانگل و ... که واسه بازی انلاین هست! Avast هم میگن مشکل ایجاد میکنه اما لپتاپم که avast روش نصب نیست هم همینطوریه!
کلا لپتاپ هیچ کدوم از اینا روش نصب نیست و هیچ فرقی با این نداره! آیا هنوز مشکل از وینه؟
جاهای دیگه سوال کردم میگفتن با این مواردی که گفتی احتمالا مشکل از طرف ISP باشه!

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
والا Network Connections که توی بخش Network and internet نداره! اینجا فقط Network and sharing center هست و Homegorup و Network option!
کانکشنا فقط توی Adaptor setting و توی تنظیمات و چمدیونم موقع ساخت کانکشن قابل رویت هستن و این بخشی که میگی توی وین 8 یا 8.1 نیست!

چیز خاصی هم ندارم! فقط تانگل و ... که واسه بازی انلاین هست! Avast هم میگن مشکل ایجاد میکنه اما لپتاپم که avast روش نصب نیست هم همینطوریه!
کلا لپتاپ هیچ کدوم از اینا روش نصب نیست و هیچ فرقی با این نداره! آیا هنوز مشکل از وینه؟
جاهای دیگه سوال کردم میگفتن با این مواردی که گفتی احتمالا مشکل از طرف ISP باشه!

;)) خب اگه این آدرسو مینوشتی برات باز میشد این همون بخشیه که شما الان ازش عکس گرفتی :d بعدشم این مسیرو من برات از وین 8 نوشتم;)
خیلی جالبه تو عکس رو اگه نگاه کنی واسه برادبندت نوشته PPPOE اما تصویرش برای کانکشن بریدج هستش . شما کارت شبکتون بی سیم هستش ؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی
مدتی میشه که ساعت سیستم دائما به صورت سرخورد یک ساعت عقب میکشه. بروزرسانی از طریق اینترنت رو قطع کردم و موقعیت هم زدم تهران اما همچنان مشکل هست. باطری CMOS رو هم دیروز عوض کردم به همین خاطر ولی مشکل گفته شده رو هنوز دارم. کسی علت رو میدونه؟
من ویندوز 8.1 دارم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
درود بر همگی
مدتی میشه که ساعت سیستم دائما به صورت سرخورد یک ساعت عقب میکشه. بروزرسانی از طریق اینترنت رو قطع کردم و موقعیت هم زدم تهران اما همچنان مشکل هست. باطری CMOS رو هم دیروز عوض کردم به همین خاطر ولی مشکل گفته شده رو هنوز دارم. کسی علت رو میدونه؟
من ویندوز 8.1 دارم
سلام اینو چک کردید ؟! : http://blogs.msdn.com/cfs-filesyste...s-postattachments/00-03-14-69-55/tzdialog.png
بخش Automatic Daylight Saving رو اشاره میکنم . فکر میکنم باید روشن باشه . (تیک خورده باشه)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
;)) خب اگه این آدرسو مینوشتی برات باز میشد این همون بخشیه که شما الان ازش عکس گرفتی :d بعدشم این مسیرو من برات از وین 8 نوشتم;)
خیلی جالبه تو عکس رو اگه نگاه کنی واسه برادبندت نوشته PPPOE اما تصویرش برای کانکشن بریدج هستش . شما کارت شبکتون بی سیم هستش ؟
تو 8 یادم نیست بود یا نه ولی توی 8.1 همچین جایی نیست و فقط آداپتور ستینگ هست الانم همین آدرسو زدم تا Network and internet هست ولی network connection اصلا وجود خارجی نداره!
کارت شبکه منظورت چی هست؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
تو 8 یادم نیست بود یا نه ولی توی 8.1 همچین جایی نیست و فقط آداپتور ستینگ هست الانم همین آدرسو زدم تا Network and internet هست ولی network connection اصلا وجود خارجی نداره!
کارت شبکه منظورت چی هست؟

کارت شبکه یه قطعه ای هستش که رو مادربورد قرار داره و ارتباط شما رو با مودم برقرار میکنه. شما مودمتون با کابل لن وصل شده به سیستم ؟ یا اینکه پشت کیستون یه آنتی وجود داره و بی سیمی ارتباط دارید؟

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
نرم افزار گوگل کروم من باز نمیشه هر کار میکنم یه لحظه میاد خود به خود بسته میشه Uninstall هم کردم چند بار دوباره همین طوری میشه اشکال کار از کجاست؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام. دوستان یه ویروس (تروجان) هست (رو سیستم خودم نیست . قابل توجه پدارم). nod32 پیداش میکنه ، نمیتونه پاکش کنه ، مکانش رو میگه Boot سیستم یا Boot Sector .
installer.exe(3504) Win32/spater.Ttrojan
آنتی ویروس پاکش میکنه ، ولی دوباره بعد از اسکن مجدد هست.
---
نـ
رم افزار گوگل کروم من باز نمیشه هر کار میکنم یه لحظه میاد خود به خود بسته میشه Uninstall هم کردم چند بار دوباره همین طوری میشه اشکال کار از کجاست؟
سلام. احتمالا بعد از نصب نرم افزار خاصی اینطوری نشده ؟! بعضی نرم افزارها باعث اینجور مشکلات میشند مثلا فایروال ها یا آنتی ویروس ها (به گفته خود گوگل).
یا اینکه ممکنه مشکل از جای دیگه باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر