مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
تشکر .مشکل گرافیک رو حل کرد نرم افزار دومی ولی مشکل چپ ست پابرجاست !!! نمیتونم نرم افزار های جانبی نصب کنم البته چیپ ست رو شناسایی کرده سیستم و نصب هم شده ولی نرم افزار های سیستم ارور دومی رو که گذاشته بودم هنوز میدن موقع نصب :|
من نوت بوک ایسوس خریدم ! با خودش یه DVD نرم افزار داشت ، در عوض ویندوز روش نصب نبود ! نرم افزار ها هم مال win7 هست ، برا همینم هنوز win8 نریختم هنوز.
امیدوارم بتونی مشکلت رو حل کنی ! الان یا باید برگردونی به win7 یا اینکه بدی بیرون حل کنند و یا اینکه بری سایت ایسوس Notebooks & Ultrabooks - K53SV (قبلا فکر کنم سر زدی) ببین چی میتونی نصب کنی از اینجا دیگه . یا نرم افزارهای 7 رو امتحان کن یا نرم افزارهای update bios و غیره ... ویندوز8 رو امتحان کن ! البته من تا حالا بایوس رو آپدیت نکردم ببینم چجوریه !!! (نمیدونم ربط داره یا نه ) البته به این نکته دقت کن که تو support نوت بوک شما حرفی از win 8.1 زده نشده! فقط شامل win7 32 , 64 و win 8 64 میشه.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
به این آدرس برید
C:\Users\Username\AppData\Local

همون یوزر خودتون
باید نمایش فایل های مخفی فعال باشه

-
فایل IconCache.db رو پاک کنید
سیستم رو Restart کنید
حل نشد، مشکل پابرجاست !؟ :(

==================================

ویرایش:

الان به این نتیجه رسیدم که فقط بازیایی که از استیم نصب میشن اینجوری شدنه، نرم افزار یا بازی ستاپ اصلی نصب میکنم مشکلی ندارن !

استیمم دوباره پاک کردمو نصبیدمو هیچ فرقی نکرد !؟

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من میخوام از طریق برنامه WiNToBootic.2.1 ، ویندوز 8.1 رو نصب کنم ! میشه بگید چه جوری ویندوز رو به حالت بوت کنم؟
میخوام بریزم تو هارد اکسترنال و نصب کنم ویندوز رو !
ممنون

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من میخوام از طریق برنامه WiNToBootic.2.1 ، ویندوز 8.1 رو نصب کنم ! میشه بگید چه جوری ویندوز رو به حالت بوت کنم؟
میخوام بریزم تو هارد اکسترنال و نصب کنم ویندوز رو !
ممنون

من واسه 8.1 هر کاری کردم نشد!! تنها راهش اینه که با برنامه ای مث ultraISO فایل isoـشو تو فلش یا هاردت بریزی!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من واسه 8.1 هر کاری کردم نشد!! تنها راهش اینه که با برنامه ای مث ultraISO فایل isoـشو تو فلش یا هاردت بریزی!

یعنی نمیشه ازش بوت ساخت که نصب بشه ؟!
خودش فایل ISO هستش دیگه ، همینو مستقیم بریزم تو هارد؟
هارد اکسترناله ها ، فرمت نکنه اطلاعاتم بپره؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود امکان نصب ویندوز تو هارد خارجی وجود نداره . چون ویندوز هنگام نصب سخت افزار های سیستم رو چک میکنه یک فایل با اطلاعات مربوطه میسازه اگه این هارد رو شما به سیستم دیگری وصل کنید ویندوز چون اطلاعاتش با اون سیستم مغایرت داره اجرا نمیشه و کار نمی کنه .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
درود امکان نصب ویندوز تو هارد خارجی وجود نداره . چون ویندوز هنگام نصب سخت افزار های سیستم رو چک میکنه یک فایل با اطلاعات مربوطه میسازه اگه این هارد رو شما به سیستم دیگری وصل کنید ویندوز چون اطلاعاتش با اون سیستم مغایرت داره اجرا نمیشه و کار نمی کنه .

نه منظور ماین بود که بریزم از هارد اکسترنال نصب منم تو درایو C
حالا اونو ولش کن الان اون فایل iso ایی که من گرفتم رو میتونم رایت کنم رو دیسک و ازش بعنوان CD ویندوز استفاده کنم دیگه ؟!
اینجا رو یه نگاه بنداز !
http://forum.bazicenter.com/thread254/page489/#post3044522

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
اولا اینکه برای اون کار باید هاردتو بوتیبل کنی که فکر نکنم کار غیر عاقلانه ای باشه. بعله اون فایل iso رو رو یه سیدی که جا نمیشه و باید تو دی وی دی بریزی . خودش بوتیبل میشه . فقط یادت باشه موقع رایت گزینه رایت ایمیج رو انتخاب کنی .

--------------------------------------------------------------------------
همونی که تو عکس نشون دادی

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون از دوستان ، ویندوز 8.1 بخوبی نصب شد !
فقط یه ایراد داره اونم اینکه از سایت ایسوس من اینو (Intel_Graphics_Win8-1_VER1018103262) دانلود کردم
اما الان موقع نصب ارور میده و اجرا نمیشه !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان مدتیه برنامه یا بازی جدید نصب میکنم رو سیستمم آیکنشون اینجوریه رو دسکتاپ:

سیکوریتی کسپر آپدیت شده دارم و سیستم ویروسی نیست
ویندوز 8.1

دلیلش فکر کنم استفاده از نرم افزار Win Bubble باشه که به خاطر غیرفعال کردنه UAC نصب کردمش و فقط باش UAC رو غیر فعال کردم ولی بعد از پاک کردن این نرم افزار این مشکل برام ایجاد شد !؟

sfc/ scannow هم انجام دادم و بی تاثیر بود
بالاخره بعد از ساعتها جستجو در نت راه حلو پیدا کردم:

How do I restore shortcut icon images in Windows 7? - Super User

مشکل به طور کامل حل شد

با تشکر از خودم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر