مشکلات نرم افزاری

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
درود
عذر می‌خوام دوستان چندتا سئوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه، درایو C کامپیوتر من 34.3 گیگ گنجایش کلی داره و ویندوز به علاوه‌ی یک سری نرم‌افزار رو اینجا نصب کردم اما مسئله اینجاست که ظرفیت خالیش به طرز عجیبی در حال تغییره. برای مثال من دیروز یک فیلم 970 مگی دانلود کردم که بعد از extract کردن، فضای خالی درایو C شد 831 مگ. امروز صبح که چک کردم بود 1.5 گیگ و الآن شده 1.2 گیگ. هیچ فایلی رو هم پاک و یا منتقل نکردم. دلیل این تغییرات چیه؟
البته به طور کلی درایو C انگار در طول زمان فضای خالیش کاهش پیدا می‌کنه ( بدلیل آپدیت نرم افزارها و ... ) ولی نه اینقدر شدید

دوم اینکه درایو H من از 63.6 گیگ، 63.3 گیگش خالیه و این مقدار پر شده، یک سری فایل مخفی هستند که دقیقا اطلاع ندارم برای چه منظوریه. می‌خواستم ببینم نرم افزاری هست که بدون ایجاد مشکل، ظرفیت درایو H رو به C اضافه کنه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من این راه رو رفتم....پاکش میکنم دوباره برمیگرده!! اسمش Snapdo ــه
منم چند وقت پیش خوردم به پست یکی از اینا ، جالب بود تو firefox , IE , chrome تو هر سه تاش بود . و تقریبا میشه گفت ویروس بود چون تو plugin ها نبود! اسمش TNT بود ولی موتور سرچش search.us یا همچین چیزی بود . خلاصه اسمش رو یافتم از تو ریجستری هرچی فولدر به این اسم بود پاک کردم ! ولی بازم مجبور شدم فایرفاکس رو از اول نصب کنم .

چطوری یر فعال میشه؟بچدردی میخوره اصلا من لازمش ندارم؟
با نصب همین برنامه میتونید فعال یا غیر فعالش کنید.
این حالت تمامی برنامه های در حال اجرا رو براتون نگه میداره در حالی که سیستمتون میشه گفت کاملا خاموشه !... به درد دانلود ها شبانه میخوره این حالت و شاید برخی کاربردهای دیگه . 1/5 گیگ هم فضا نیاز داره یا شایدم بیشتر.

درود
عذر می‌خوام دوستان چندتا سئوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه، درایو C کامپیوتر من 34.3 گیگ گنجایش کلی داره و ویندوز به علاوه‌ی یک سری نرم‌افزار رو اینجا نصب کردم اما مسئله اینجاست که ظرفیت خالیش به طرز عجیبی در حال تغییره. برای مثال من دیروز یک فیلم 970 مگی دانلود کردم که بعد از extract کردن، فضای خالی درایو C شد 831 مگ. امروز صبح که چک کردم بود 1.5 گیگ و الآن شده 1.2 گیگ. هیچ فایلی رو هم پاک و یا منتقل نکردم. دلیل این تغییرات چیه؟
البته به طور کلی درایو C انگار در طول زمان فضای خالیش کاهش پیدا می‌کنه ( بدلیل آپدیت نرم افزارها و ... ) ولی نه اینقدر شدید

دوم اینکه درایو H من از 63.6 گیگ، 63.3 گیگش خالیه و این مقدار پر شده، یک سری فایل مخفی هستند که دقیقا اطلاع ندارم برای چه منظوریه. می‌خواستم ببینم نرم افزاری هست که بدون ایجاد مشکل، ظرفیت درایو H رو به C اضافه کنه؟
شما هم سعی کن از این برنامه TuneUp Utilities کمک بگیری ، برای نمایش فایل های پر حجم و برطرف کردن مشکلات سیستم عامل البته . مشکل دوست بالایی رو حل کرد ! ویندوز 7 و احتمالا 8 معولا بخاطر آپدیت ها و همچنین حالت های Sleep یا hibernate اینجور فضاها رو اشغال میکنن. یا مثلا نرم افزار های دیگه که کارهای پردازشی انجام میدن مثلا فتوشاپ بعضی فایلها رو توی c ذخیره میکنند که گاهی ممکنه پاک نشوند مثلا به دلیل فریز شدن یا بسته شدن ناگهانی...
ضمنا فایلهایی که مثلا با IDM یا دیگر برنامه ها تا نیمه دانلود کرده باشی ، توی Download نمایش داده نمیشن ولی توی هارد ذخیره میشن !!!

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,154
نام
پویان
سلام
من یه DVD به دوستم دادم بودم تا برام چیزی (چند تا ویدئو) بریزه با حجم حدود 1.5 گیگ.
وقتی DVD رو تو کامپیوتر خودم گذاشتم دیدم کاپیوتر پیغام میده که این یک DVD خام هست و هیچی توش نیست !
DVD رو برگدوندم وپ شتش رو نگاه کردم و دیدم نصف DVD پر شده ولی وقتی دوباره تو کامپیوتر گذاشتم باز مینویسه که خالی هست !
تو دستگاه DVD پلیر خونمون که گذاشتم تونست فقط یکی از فایل ها رو شناسایی کنه و پخش کنه ولی بقیه رو نه!
به دوستم زنگ زدم, گفت که مطمئنه که همه رو درست روی DVD ریخته .
کسی میدونه این چرا این جوری شده !؟
راه حلش چیه !؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اقا دم شما گرم همون
TuneUp Utilities رو نصب کردم بعد از لسکن و اینا c مجددا 10 گیگ خالی داره!!چی بود این همه اطلاعات بدرد نخور؟
خوشحالم مشکلت حل شد
همینطور که دوستمون گفت ویندوز و برنامه ها و اینترنت ، یه سری فایل های موقت ایجاد میکنن
هر وقت احساس کردی حجم درایو C بی دلیل پر شده میتونی از همین برنامه استفاده کنی برای پاک کردنشون
من این راه رو رفتم....پاکش میکنم دوباره برمیگرده!! اسمش Snapdo ــه
این لینک مال پاک کردن این تولبار و موتور جستجوئه
تصویری میتونی مراحلش رو ببینی

پیشنهاد میکنم حتما یه آنتی ویروس مث کسپر هم نصب و آپدیت کنی
-
یه ویدیو هم خصوصی میفرستم برات (مال چیزتیوبه) احتمالا مشکلت رو حل میکنه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان جدیدترین کدهای فعال سازی ESET Smart Security 6 رو قرار میدید؟!
اگه میشه مدت لایسنسش طولانی باشه !
موقع کپی پیست داخل کادر هیچ فاصله ای (space) توی اول کادر ایجاد نشه !
UserName : TRIAL-0097808014 Password : je88mkcurr
UserName : TRIAL-0097808002 Password : srf8ttuua4
UserName : TRIAL-0097807996 Password : 5papt5×4a6
UserName : TRIAL-0097807988 Password : 7sdmndeddt
UserName : TRIAL-0097807032 Password : an5uamjux4
UserName : TRIAL-0097807027 Password : aj88d9j6mm
UserName : TRIAL-0097806944 Password : 6aeb2ukd53
UserName : TRIAL-0097806941 Password : r4m2dt2txs
UserName : TRIAL-0097806935 Password : nsr8vaakba
UserName : TRIAL-0097806930 Password : c38ve5rtkj
UserName : TRIAL-0097806909 Password : 8jj6afxrtn

---

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,154
نام
پویان
سلام
من یه DVD به دوستم دادم بودم تا برام چیزی (چند تا ویدئو) بریزه با حجم حدود 1.5 گیگ.
وقتی DVD رو تو کامپیوتر خودم گذاشتم دیدم کاپیوتر پیغام میده که این یک DVD خام هست و هیچی توش نیست !
DVD رو برگدوندم وپ شتش رو نگاه کردم و دیدم نصف DVD پر شده ولی وقتی دوباره تو کامپیوتر گذاشتم باز مینویسه که خالی هست !
تو دستگاه DVD پلیر خونمون که گذاشتم تونست فقط یکی از فایل ها رو شناسایی کنه و پخش کنه ولی بقیه رو نه!
به دوستم زنگ زدم, گفت که مطمئنه که همه رو درست روی DVD ریخته .
کسی میدونه این چرا این جوری شده !؟
راه حلش چیه !؟
کسی نمیدونه چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد !؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
دوستان جدیدترین کدهای فعال سازی ESET Smart Security 6 رو قرار میدید؟!
اگه میشه مدت لایسنسش طولانی باشه !

سایت NOD32 password and nod32 username | NOD32 Update | powered by nod325.com لایسنس های تریال 1 ماهه میذاره .
2-3 ساله از این سایت استفاده میکنم .

- - -ویرایش - - -

کسی نمیدونه چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد !؟

با برنامه UltraISO محتویاتش رو چک کن . ببین چی دستگیرت میشه
اگه چیزی توش بود با همون UltraISO یه ایمج از دیسکت بگیر و رو یه دیسک دیگه رایت کن ببین درست میشه یا نه

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
نمیدونم سوالم به این تایپیک ربط داره یا نه ولی اگه دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم بگید
توی بازی های مختلف مثلا fifa من از کجا باید بفهمم تا چه آپدیتی روی بازی نصب شده
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
یک چند وقته کانکشنای IDM از دوتا بیشتر نمیشه! نمیدونم چه مرگش شده!
لینک مستقیم که سرعتش عالیه رو هم با دو کانکشن دانلود میکنه! در صورتی که تعداد کانکشنا رو روی 16 گزاشتم! IDM رو هم Uninstall کردم و نسخه جدید رو نصبیدم بازم خراب بود!
یکی کمک کنه!!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نمیدونم سوالم به این تایپیک ربط داره یا نه ولی اگه دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم بگید
توی بازی های مختلف مثلا fifa من از کجا باید بفهمم تا چه آپدیتی روی بازی نصب شده
ممنون
بهتره از فیفا باز ها بپرسی بهتر رهنمایی میکنن
ولی به طور کلی روی فایل اجرایی یک برنامه/بازی کلیک راست کن
properties ---->details ---->file version

FJPG_5306138276125129625.jpg

لینک مستقیم که سرعتش عالیه رو هم با دو کانکشن دانلود میکنه! در صورتی که تعداد کانکشنا رو روی 16 گزاشتم! IDM رو هم Uninstall کردم و نسخه جدید رو نصبیدم بازم خراب بود!
یکی کمک کنه!!!
اگر تو نسخه های مختلف IDM این مشکل رو داری نمیشه گفت برنامه خرابه

ممکنه سایت هایی که داری ازش دانلود میکنی اینطوریه و اجازه اتصال کانکشن های بیشتر رو نمیده
برای اطمینان از یه سایت مثل آپارات دانلود کن و تعداد کانکشن ها رو چک کن

ممکنه مشکل از FireWall و برنامه های ایجاد محدودیت برای شبکه باشه
ببین رو سیستمت چی داری

در نهایت (و اگر بدون هیچ تغییری تو سیستمت این مشکل پیش اومده) ISP رو هم در نظر داشته باش
مطمئن نیستم اما احتمالی که بخاطر محدودیت پهنای باند و اینترنت (از طرف ISP) باشه هم هست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یکی کمک کنه!!!

دقیقا همین مشکل رو منم دارم !!
مخابرات نامحدود دارم و سرعت دانلود همیشه رو 130 هستش !!
نمیدونم چرا دوتا کانکشن بیشتر نمیده ، همه سایتا هم اینجوریه !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دقیقا همین مشکل رو منم دارم !!
مخابرات نامحدود دارم و سرعت دانلود همیشه رو 130 هستش !!
نمیدونم چرا دوتا کانکشن بیشتر نمیده ، همه سایتا هم اینجوریه !

دقیق نمی دونم! پس شانسی میگم!!:d
تو تنظیمات IDM قسمت ارتباط با شبکه نوشته که تعداد حداکثر ارتباط با سرور ... اونو بیشترش کن(مثلا 8 یا 16) ببین درست میشه یا نه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر