مشکلات نرم افزاری

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
بالای سمت راست صفحه یه فلش کوچیک هست . اونو بزنی ، همونجوری میشه که میخوای .

نه منظورم اون نیسته قبلا دقیقا میشد شکل پلیر موسیقی مثلا کیفیت اهنگ رو مینوشت و خودش خود ب خود کوچیک میشد میخوام اونجوری بشه.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان من دیروز فلشم رو به دوستم دادم که برام یه چیزی بریزه. بعدش اومدم فلشم رو زدم به کامپیوترم به راحتی کار کرد. اما امروز که فلشم رو زدم به کامپیوتر فایل هاشو باز نمیکرد. فلش رو دراوردم و دوباره زدم به کامپیوتر یه فایل های عجیب و غریبی اومد و اسم هاشونم خیلی عجیب بود. الان که فلشم رو وصل کردم همه ی فایل هایی که داشتم رو به صورت 16 kb نشون میده. با انتی ویروس هم اسکن کردم هیچی پیدا نکردش. به جز فرمت چیکار دیگه میتونم بکنم که فایل هام سالم بمونه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

اگه فایلا واست مهمه میتونی بری به control panel و بعد folder option بعد قسمت view و اونجا بزن show hidden file و چهارتا تیک پایینیشم وردار! به احتمال 99% فایلاتو ظاهر میکنه!!

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
اگه فایلا واست مهمه میتونی بری به control panel و بعد folder option بعد قسمت view و اونجا بزن show hidden file و چهارتا تیک پایینیشم وردار! به احتمال 99% فایلاتو ظاهر میکنه!!

ممنون . نشون نمیداد. فرمتش کردم رفت :d

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,155
نام
پویان
سلام
دوستان من یه فیالی حدود 4 گیگ از کاپچیوترم پاک شده! کلا یعنی Shift+ Del !
مسخواستم بدونم راهی برای بازگردوندنش هست !؟ از این نرم افزارهای ریکاوریمیشه استفاده کرد !؟ میشه یک دو تا معرفی کنید !؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
مسخواستم بدونم راهی برای بازگردوندنش هست !؟ از این نرم افزارهای ریکاوریمیشه استفاده کرد !؟ میشه یک دو تا معرفی کنید !؟

چه نوع فایلی بوده؟

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان خواهشا کمک کنید !!
دیگه اعصابم خرد شده !! :((
چرا من هرچی دانلود با IDM میزارم شبا دانلود کنه میام میبینم مثلا 300 مگ گرفته و سیستم خاموش شده !! :(
تو Power Option هم همه گزینه ها رو Never کردم !
جالب اینه روزا وقتی میزارم واس دانلود 5 تا رو میگیره و قاعدتا شب تا صبح هم باید 4 - 5 تا بگیره ! ولی همش خاموش میشه ! :|
فقط یه بار سر دانلود GTA V خاموش نشد که اومدم دیدم 5 گیگ گرفته ! :|

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان خواهشا کمک کنید !!
دیگه اعصابم خرد شده !! :((
چرا من هرچی دانلود با IDM میزارم شبا دانلود کنه میام میبینم مثلا 300 مگ گرفته و سیستم خاموش شده !! :(
تو Power Option هم همه گزینه ها رو Never کردم !
جالب اینه روزا وقتی میزارم واس دانلود 5 تا رو میگیره و قاعدتا شب تا صبح هم باید 4 - 5 تا بگیره ! ولی همش خاموش میشه ! :|
فقط یه بار سر دانلود GTA V خاموش نشد که اومدم دیدم 5 گیگ گرفته ! :|
خب شما ببین تنظیم کردی با IDM یا چیز دیگه سیستمت خاموش بشه !؟ شاید زودتر از موعد خاموش میشه ضمنا IDM یه سیستم محدودیت دانلود در ساعت هم داره ! باید اینارو چک کرد دیگه ...
ضمنا من خودم تجربه کردم شبها گاهی اوقات برق میره و یا نت قطع میشه و از این حرفا دیگه ...
---
راستی این ربطی به مشکلت نداره ولی به کارت میاد .
برنامه خاموش و روشن کردن خودکار در حالت hibernate .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب شما ببین تنظیم کردی با IDM یا چیز دیگه سیستمت خاموش بشه !؟ شاید زودتر از موعد خاموش میشه ضمنا IDM یه سیستم محدودیت دانلود در ساعت هم داره ! باید اینارو چک کرد دیگه ...
ضمنا من خودم تجربه کردم شبها گاهی اوقات برق میره و یا نت قطع میشه و از این حرفا دیگه ...
---
راستی این ربطی به مشکلت نداره ولی به کارت میاد .
برنامه خاموش و روشن کردن خودکار در حالت hibernate .

والا من خاموش شدن بعد از اتمام دانلود رو زدم و زمانی هم برای خاموش شدن تو صف دانلود مشخص نکردم !
اصلا نمیدونم چرا خاموش میشه ! :|
نه اگه برق میرفت که مودم تا صبح تو حالت آنلاین نمیموند !!
اعصابمو خرد کرده !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام

دانلود Active File Recovery Professional 10.0.6 - نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده
اغلب فرمتا رو ریکاوری میکنه!

- - -ویرایش - - -

والا من خاموش شدن بعد از اتمام دانلود رو زدم و زمانی هم برای خاموش شدن تو صف دانلود مشخص نکردم !
اصلا نمیدونم چرا خاموش میشه ! :|
نه اگه برق میرفت که مودم تا صبح تو حالت آنلاین نمیموند !!
اعصابمو خرد کرده !

مطمئنی کسی خاموشش نمی کنه!!؟ چند بار واسم پیش اومده!!!:d
یه روز باید روشنش کنی و بدون دست زدن به موس و کیبورد منتظر بمونی که چی میشه! شاید داغ میکنه و خاموش میشه و شایدم مشکل دیگه ای داشته باشه!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باوو PC تو مغازه اس !!
اتفاقا دیشب نیم ساعت خاموشش کردم تا خنک شه ، کولر هم زدم که تاثیرش بیشتر باشه !
همین الان داشتم تو مغازه Beyond بازی میکردم ، نزدیک 2 ساعت اصلا دست به PC نزدم اما الان در حال دانلوده !!
فقط شبا این مشکلو دارم
شانسو نیگا !!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
راستی دوستان من میخوام بدونم واس مادربوردم ورژن جدید بلیوس اومده یا نه
از کجا بفهمم ؟!
مدل P8H61MLX 3 Plus

فک کنم این سایت آخرین نسخه شو همیشه میزاره!!
Asus M4A78LT-M PLUS BIOS 0301 for Win All

ویرایش: تو خود سایت asus اگه مدل مادربردو بزنی و بعد بری تو قسمت ساپرت میتونی آخرین نسخه رو ببینی!

- - -ویرایش - - -

باوو PC تو مغازه اس !!
اتفاقا دیشب نیم ساعت خاموشش کردم تا خنک شه ، کولر هم زدم که تاثیرش بیشتر باشه !
همین الان داشتم تو مغازه Beyond بازی میکردم ، نزدیک 2 ساعت اصلا دست به PC نزدم اما الان در حال دانلوده !!
فقط شبا این مشکلو دارم
شانسو نیگا !!

آها پس تنها احتمالی که میمونه اینه که مغازه جن داره!!!!:d
احتمالا isp شبانه رو محدود کرده!!

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من با IDM یه فایل دو گیگی دانلود کردم بعد مثل اینکه درایوم جا نداشته بعد الان Status رو زده complete ولی زده file has been moved!! حالا هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم! باید از اول دانلود کنم یا پیدا میشه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دیشب باز زدم ، صبح اومدم دیدم قطع شده !! :|

از یه سایت خوب که سرورای درست و حسابی داره دانلود میکنی؟

- - -ویرایش - - -

دوستان من با IDM یه فایل دو گیگی دانلود کردم بعد مثل اینکه درایوم جا نداشته بعد الان Status رو زده complete ولی زده file has been moved!! حالا هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم! باید از اول دانلود کنم یا پیدا میشه؟

برو تو تنظیمات دانلود منیجر و قسمت ذخیره در و بعد ببین آدرس دخیره موقت چیه! برو اونجا و پوشه ی دانلودتو پیدا کن!(احتمال زیاد اسمش همونه!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر