مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
الان که تابستون الحمدالله تموم شده که وضع بهتره!
دیگه گرافیک گرم نمیشه که بخواد هنگ کنه!:-o
دوست عزیز ، من فکر میکنم دمای گرافیک شما بالاس ، من خودم گرافیکم وقتی سالم باشه رو 47 هست الانم که وضعش زیاد خوب نیست روی 52 هست ( در حالت ویندوز) !!!
البته این نظر من تجربی هست ! ضمنا میتونید همون نرده ها رو (رادیاتور) چک کنید و تمیزش کنید شاید خاک گرفته ...
البته ممکنه مشکلتون از ویندوز باشه یا ویروسی چیزی باشه !! البته فقط حدس هست.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,164
نام
پویان
سلام
من تازه ویندوز عوض کردم امروز صبح که سیستم رو روشن کردم دیدم صفحه دسکتاپم سیاه هست !
Windows photo viewerهیچ عکسی رو باز نمیکنه (مینویسه شما اجازه ندارید این عکس رو مشاهده کنید ! برای تمام عکس ها !) هیچ عکسی رو هم نمیتونم برای بک گروند دسکتاپ بزارم ! تازه سرچ کامپیوتر هم کار نمیکنه ! چه از طریق My Camputer و چه از منویStartوقتی هم که تو My Camputer هستم و رو درایو ها کلیک میکنم یه 5 ثانیه طول میکشه تا باز شه! در مورد فایل های داخل درایو این جوری نیست ولی همون درایو طول میکشه تا باز شه !
دیشب همه چیز درست بود ! نمیدونم چرا امروز این طوری شده ! (من یه ۳ روزی میشه ویندوز رو عوض کردم؛ویندوزم ۷ هست.)
لطفا راهنمایی کنید ! بدجوری کارم گیره !
ممنون !

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
اگه نمی توی به عقب تر ریستورش کنی پس باید ویندوز عوض کنی!
آنتی ویروسی که با لایسانسم نتونه یه ویروس بگیره همون بهتر که حذف شه!:|

آقا من رو دریاب :(
ویندوز عوضمیکنم مشکلی نیست ولی تکلیف عکسا چی میشه؟؟؟؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
من تازه ویندوز عوض کردم امروز صبح که سیستم رو روشن کردم دیدم صفحه دسکتاپم سیاه هست !
Windows photo viewerهیچ عکسی رو باز نمیکنه (مینویسه شما اجازه ندارید این عکس رو مشاهده کنید ! برای تمام عکس ها !) هیچ عکسی رو هم نمیتونم برای بک گروند دسکتاپ بزارم ! تازه سرچ کامپیوتر هم کار نمیکنه ! چه از طریق My Camputer و چه از منویStartوقتی هم که تو My Camputer هستم و رو درایو ها کلیک میکنم یه 5 ثانیه طول میکشه تا باز شه! در مورد فایل های داخل درایو این جوری نیست ولی همون درایو طول میکشه تا باز شه !
دیشب همه چیز درست بود ! نمیدونم چرا امروز این طوری شده ! (من یه ۳ روزی میشه ویندوز رو عوض کردم؛ویندوزم ۷ هست.)
لطفا راهنمایی کنید ! بدجوری کارم گیره !
ممنون !

ممکنه مشکل از لایسانسش باشه!!(البته اینو شنیدم!!!)
بهترین راه عوض کردن ویندوزه! اگرم میشه restoreـش کن!(واسه خودم یه بار جواب داده!!)

- - -ویرایش - - -

آقا من رو دریاب :(
ویندوز عوضمیکنم مشکلی نیست ولی تکلیف عکسا چی میشه؟؟؟؟

احتمالا ویندزو که عوض کنی درست میشن!!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,164
نام
پویان
ممکنه مشکل از لایسانسش باشه!!(البته اینو شنیدم!!!)
بهترین راه عوض کردن ویندوزه! اگرم میشه restoreـش کن!(واسه خودم یه بار جواب داده!!)
شما راه حل دیگه به غیر از عوض کردن ویندوز بلد نیستی !؟
میگم همین روز ۳پیش ویندوز عوض کردم !
یوزر برادرم هیچ مشکلی نداره ! یوزر من این جوریه !
یک یوزر جدید بسازم حله !؟
راستی اون لایسنس ها چیه !؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
شما راه حل دیگه به غیر از عوض کردن ویندوز بلد نیستی !؟
میگم همین روز ۳پیش ویندوز عوض کردم !
یوزر برادرم هیچ مشکلی نداره ! یوزر من این جوریه !
یک یوزر جدید بسازم حله !؟
راستی اون لایسنس ها چیه !؟

چون اساسا ما ایرانیا لایسانس تقلبی استفاده می کنیم بعضی وقتا قاطی میشه!!:d
اگه اونجوریه که یوزرو حذف یکی دیگه بساز!
اگه اونم خراب شد میتونی restoreـش کنی!(اگه بلد نیستی ص قبلی هست!!!)

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
من میخوام IDM از ساعت 2 تا ساعت 7 یه فایل برام دانلود کنه. هرچقدر هم میرم تو بخش زمان بندیش بازم فرقی نمیکنه و شروع به دانلود نمیکنه!
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام
دوستان میشه یه نرم افزار معرفی کنید که بتونم dvd هایی که احیانن(املاش رو ول کنید)
:d
با سرعت زیاد رایت شدن رو بالا بیاره و یا اینکه خش زیاد دارن
یه dvd دارم که هر چی dvd رایتر و dvd رام زور میزنن نمیتونن بالا بیارنش
ممنون میشم یه نرم افزار پیشنهاد کنید
مرسی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
من میخوام IDM از ساعت 2 تا ساعت 7 یه فایل برام دانلود کنه. هرچقدر هم میرم تو بخش زمان بندیش بازم فرقی نمیکنه و شروع به دانلود نمیکنه!
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

اگه ساعت سیستم تنظیم باشه که مشکلی نداره!! چون قبلن تست کردم!
البته حواست باشه تو تنظیمات power زمان sleep و ... رو never بزنی چون ممکنه اونجوری دانلود نکنه!

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان میشه یه نرم افزار معرفی کنید که بتونم dvd هایی که احیانن(املاش رو ول کنید)
:d
با سرعت زیاد رایت شدن رو بالا بیاره و یا اینکه خش زیاد دارن
یه dvd دارم که هر چی dvd رایتر و dvd رام زور میزنن نمیتونن بالا بیارنش
ممنون میشم یه نرم افزار پیشنهاد کنید
مرسی

میتونی رو یه dvd رم یا رایتر یا هرچی که نو باشه(کامپیوتر جدید مثلن که نهایتش یه ماه ازش استفاده کردن!!) بزاریش و بعد با برنامه الکل ازش ایمیج بگیری!!
چون به مرور زمان رم و رایترا خراب میشن!! الان مال من یه ماهی میشه ازش استفاده نکردم چون حتی یه سی دی(یا dvd ) نو هم بالا نمیاره!!!!!

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
این دانلود منیجرم اخرین ورژن دارم ولی وقتی میخوام از یتیوب دانلود کنم تا اخرش دانلود میکنه ولی بدون هیچ دانلودی.. این اررور میده..

11507121529881550958.jpg

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
این دانلود منیجرم اخرین ورژن دارم ولی وقتی میخوام از یتیوب دانلود کنم تا اخرش دانلود میکنه ولی بدون هیچ دانلودی.. این اررور میده..

11507121529881550958.jpg

فامن سرویس نمایش ویدیو
برو اونجا اسم فیلمی که میخای دان کنیو بزن بعد دانلودش کن!
اگه درست دانلود شد پس ینی مشکل از جای دیگه‌ست و idm سالمه!
این سایت همه ی فیلمای یـــــوتـــوبو داره! فـــیلـــــــترشــــــکنم نمی خاد!

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
سلام
دوستان من اخرین ورزن KM playetr رو نصب کردم ولی الان وقتی ی mp3 رو پخش میکنیم شکل برنامه یا همون skin تغییری نمیکنه و مثه قبل
شکل پلیر موسیقی نمیشه مشکل چیه؟

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
دوستان من دیروز فلشم رو به دوستم دادم که برام یه چیزی بریزه. بعدش اومدم فلشم رو زدم به کامپیوترم به راحتی کار کرد. اما امروز که فلشم رو زدم به کامپیوتر فایل هاشو باز نمیکرد. فلش رو دراوردم و دوباره زدم به کامپیوتر یه فایل های عجیب و غریبی اومد و اسم هاشونم خیلی عجیب بود. الان که فلشم رو وصل کردم همه ی فایل هایی که داشتم رو به صورت 16 kb نشون میده. با انتی ویروس هم اسکن کردم هیچی پیدا نکردش. به جز فرمت چیکار دیگه میتونم بکنم که فایل هام سالم بمونه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

11507121529881550958.jpg

مشکل از پ...راک...سی مورد استفاده شماست !

سلام
دوستان من اخرین ورزن KM playetr رو نصب کردم ولی الان وقتی ی mp3 رو پخش میکنیم شکل برنامه یا همون skin تغییری نمیکنه و مثه قبل
شکل پلیر موسیقی نمیشه مشکل چیه؟

بالای سمت راست صفحه یه فلش کوچیک هست . اونو بزنی ، همونجوری میشه که میخوای .

دوستان من دیروز فلشم رو به دوستم دادم که برام یه چیزی بریزه. بعدش اومدم فلشم رو زدم به کامپیوترم به راحتی کار کرد. اما امروز که فلشم رو زدم به کامپیوتر فایل هاشو باز نمیکرد. فلش رو دراوردم و دوباره زدم به کامپیوتر یه فایل های عجیب و غریبی اومد و اسم هاشونم خیلی عجیب بود. الان که فلشم رو وصل کردم همه ی فایل هایی که داشتم رو به صورت 16 kb نشون میده. با انتی ویروس هم اسکن کردم هیچی پیدا نکردش. به جز فرمت چیکار دیگه میتونم بکنم که فایل هام سالم بمونه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

بهترین راه فرمت کردنه کامله ! نمگر اینکه بخوای ریسک کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر