مشکلات نرم افزاری

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
از وقتی که km player به نسخه 3.7 اپدیت کردم همش هنگ میکنه! یه سری ایتم تبلیغاتی مسخره هم بهش اضافه شده که رو اعصابه
کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

مال من کمی طول میکشه تا پلی شه و اگه فیلمو بزنم جلو ممکنه تصویرش گیر کنه که ببرمش اولش درست میشه ولی هنگ کامل نه!

- - -ویرایش - - -

نمیدونم نسخه های جدید فایرفاکس چرا انقدر فریز میکنه !! برا شما هم اینجوریه !؟ من هم تو لپتاپ دیدم فریز میکنه هم تو کامپیوتر ! وقتی چندتا New Tab باز میکنی ...

فریز، ارورای جور وا جور و...!!!:|
خیلی رو اعصابه!!
نیم ساعت پیش 5 تا 10 دیقه طول کشید تا درس شه! کلیک که میکردم هنگ میکرد!!!:|

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان،
یکی از دوستای من رفته یه لپتاپ Apple گرفته 5 تومن. حالا از سیستم عاملش راضی نیست، میگه نمیتونم با مک کار کنم. میخواد سیستم عاملش ویندوز باشه، برده یه خدمات کامپیوتری بهش گفتن 400 تومن میگیریم میکنیمش ویندوز! میخواستم ببینم راهی هستش که خودم بتونم اینکارو واسش بکنم؟ یه سایتی، برنامه ای، یه چیزی که ازش شروع کنم! اگه کسی بتونه کمک کنه، واقعا ممنونش میشم.
مرسی.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

ویرایش:
اینو پیدا کردم! شاید کمک کنه!!
آموزش نصب ویندوز 8 بر روی مک (اختصاصی Apple-IOS.ir)
راهنمای نصب Win7 بر روی کامپیوترهای Mac بوسیله BootCamp
البته میتونی تو نت سرچ کنی "نصب ویندوز روی مک بوک با بوت‌کمپ"(این بوت کمپو باید دان کنی فک کنم!!)

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
عزیزان می خوام کلاینت اکس فایر رو نصب کنم ولی انتی ویروسم که اِس ناد هست جلوش رو میگیره!!
از خود سایتش گرفتم یعنی ویروسیه؟؟؟

آنتی ویروستو غیر فعال کن! کلن آنتی ویروسا به فایلای exe دانلودی گیر میدن!
اگه هم نمی خای غیرفعالش کنی اونو به فایلای استثنا اضافه کن!(البته همون غیرفعال کردن بهتره! چون موقع نصب یه بار فایلا رو تو پوشه temp اکسترکت میکنه و آنتی ویروس به اونا هم گیر میده!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,090
نام
Ali
سلام بچه ها
من یه چند تا dvd فیلم دارم که قبلا از روی هارد کپیشون کردم
حالا یادم رفته قبلا با چه سرعتی رایتشون کردم
میخواستم یه نرم افزاری یا ترفندی بهم یاد بدید که بفهمم Dvd هایی که رایت زدم(از هارد به dvd ) با چه سرعتی بوده
مثلا *8 بوده یا *6 یا *12
مرسی

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,090
نام
Ali
سلام بچه ها
من یه چند تا dvd فیلم دارم که قبلا از روی هارد کپیشون کردم
حالا یادم رفته قبلا با چه سرعتی رایتشون کردم
میخواستم یه نرم افزاری یا ترفندی بهم یاد بدید که بفهمم Dvd هایی که رایت زدم(از هارد به dvd ) با چه سرعتی بوده
مثلا *8 بوده یا *6 یا *12
مرسی

کسی نبود کمک کنه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
چجوری میشه کاری کرد که مسیج هایی که تو یاهو مسنجر می گیریم بهمون میل شه؟

میل نمیشه ولی اگه قسمت میل سایت یاهو رو باز کنی سمت راست یه قسمتی هست به اسم مسنجر! اونجا میتونی مسیجا رو ببینی ولی فقط مث یاهومسنجر کار میکنه!
اگه مثلا دنبال مسیجای قدیمی هستی که صفحه ی چتو باز کن و هیستوری رو بزن و اینقدر شو مور مسیج بزن تا به مسیج مورد نظرت برسی!

کسی نبود کمک کنه؟
اگه بلد بودم حتما می گفتم!!
از روش آزمون و خطا میشه فک کنم!!!!!:d

amir_s

کاربر سایت
Jun 24, 2011
148
میل نمیشه ولی اگه قسمت میل سایت یاهو رو باز کنی سمت راست یه قسمتی هست به اسم مسنجر! اونجا میتونی مسیجا رو ببینی ولی فقط مث یاهومسنجر کار میکنه!
اگه مثلا دنبال مسیجای قدیمی هستی که صفحه ی چتو باز کن و هیستوری رو بزن و اینقدر شو مور مسیج بزن تا به مسیج مورد نظرت برسی!
اونو که می دونم:D
آخه برا یکی از دوستام اینطوریه که کل conversation هاش بهش میل میشه یعنی میاد تو inbox اش.ولی متاسفانه خودش یادش نیست که چطوری اینکارو کرده!
البته اینم بگم که دوستم ایمیل هاشو از طریق email client که رو OSX نصب هست می خونه! حالانمی دونم این ویژگی که همه conversation هاشو میاد تو inbox اش مربوط به تنظیمات یاهو هست یا اینکه نه مربوط به همون email client ای هست که داره استفاده میکنه!

amir_s

کاربر سایت
Jun 24, 2011
148
اونو که می دونم:D
آخه برا یکی از دوستام اینطوریه که کل conversation هاش بهش میل میشه یعنی میاد تو inbox اش.ولی متاسفانه خودش یادش نیست که چطوری اینکارو کرده!
البته اینم بگم که دوستم ایمیل هاشو از طریق email client که رو OSX نصب هست می خونه! حالانمی دونم این ویژگی که همه conversation هاشو میاد تو inbox اش مربوط به تنظیمات یاهو هست یا اینکه نه مربوط به همون email client ای هست که داره استفاده میکنه!

خوب خودم پیدا کردم:D
این مربوط میشه به میل کلاینته
الان رو Thunderbird امتخان کردم وقتی که تنظیم کنی که میل های یاهو رو بگیری به فولدر خودش ایجاد میکنه که تمام conversation هاتو تو اون میرزه برات دانلود میکنه!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان و مهندسان عزیز من دو سه روزه با Chrome مشکل دارم نمیره تو YT ! با firefox یا opera مشکل نداره فقط Chrome اینجوریه !

ممنون میشم راهنمایی کنید...

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
سلام دوستان تمام عکسام داغون شده!!!!به دادم برسین...به ناگه یک بدافزار که نمیدونم چطور اومده تو سیستم....به نام
dirty decrypt.exe
بعدش همه عکسا با هم نابود گشته
رو هر عکسی کلیک کنم عکسه که میاد بالا کلا سیاه هست و با قرمز نوشته
file is encrypted
راه حل چیه دوستان؟؟؟ :(

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
Next v*n ولی فکر نکنم از اون باشه چون فقط با chrome مشکل دارم!

احتمالا هیلترشکنتون نمیتونه پرو.کسی رو تو Chrome اعمال کنه!
Settings > Change proxy settings > LAN Settings
ببینید تنظیمات پرو.کسی اعمال شده یا نه.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر