مشکلات نرم افزاری

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
با چه برنامه ای ویدیو رو نگاه مکنید . این مشکل رو توی همه پلیر ها دارید یا فقط با اون برنامه اینطوریه ؟ قبل از KLite Codec هم روی سیتم کدک دیگه ای نصب کرده بودید ؟

اگر KMP رو روی سیستم ندارید ، نصبش کنید و یک بار با اون امتحان کنید ببینید بازم مشکل داره
با همه ی پلیرها این مشکل رو دارم Km و VLC و Media Player Classic با همه اینا مشکل داره.
نه قبل از نصب کدک چیزی نیود رو سیستم.
Km هم اخرین ورژن هست.
------------------------
ویرایش:
الان اخرین نسخه ی Klite یعنی 9.9.9 رو ریختم درست نشد باز هم نسخه ی جدید CoreAVC رو ریختم بازم درست نشد.:((

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با همه ی پلیرها این مشکل رو دارم Km و VLC و Media Player Classic با همه اینا مشکل داره.
Km هم اخرین ورژن هست.
------------------------
ویرایش:
الان اخرین نسخه ی Klite یعنی 9.9.9 رو ریختم درست نشد باز هم نسخه ی جدید CoreAVC رو ریختم بازم درست نشد.:((

برای اینکه لپ تاپ شما قادر به اجرای ویدئو های HD نیست . البته با مشخصات سخت افزاری ای که نوشتی ، میشه نتیجه گرفت احتمالا درایور مخصوص کارت گرافیک لپ تاپ و نصب نکردی . راه پیشنهادی :

1- انتی ویروس و غیر فعال کن . ( اگر 2 تا با هم نصب کردی که احتمالا ب همون دلیله )
2- اخرین درایور و نصب کن .
3- ویدئو رو پخش کن . اگر نشد ، از طریق TASK MANAGER ببین چه برنامه ای حافظه 6 گیگ رم شما رو اشغال کرده . پاک یا غیر فعالش کن .
4- در نهایت اگر نشد ، به نظرم ویندوز قبلی رو پاک کن و ویندوز 8 نسخه 64 بیتی ( اینترپرایز ) نصب کن . 100% مشکلت حل میشه .

پیشنهاد من گزینه آخره .

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
Km هم اخرین ورژن هست.
------------------------
ویرایش:

منم این مشکل رو با ویندوز 8 داشتم.
اگه ویندوزتون 8 با آپدیت ویندوز مشکلتون حل میشه.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام، من یه مشکلی با فایرفاکس دارم، نسخه 23 رو نصب کردم
مانیتورم فول هست و اکثر سایت ها رو که باز میکنم به این شکل توی صفحه باز میشن و واسه هر یه سایت که باز میکنم باید دونه دونه به صورت دستی زوم کنم
تنظیماتی داره که خودش اتومات پیج رو توی صفحه فیت کنه؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام، من یه مشکلی با فایرفاکس دارم، نسخه 23 رو نصب کردم
مانیتورم فول هست و اکثر سایت ها رو که باز میکنم به این شکل توی صفحه باز میشن و واسه هر یه سایت که باز میکنم باید دونه دونه به صورت دستی زوم کنم
تنظیماتی داره که خودش اتومات پیج رو توی صفحه فیت کنه؟

شما یه بار Ctrl+0 رو بزن ببین افاقه میکنه؟

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
برای اینکه لپ تاپ شما قادر به اجرای ویدئو های HD نیست . البته با مشخصات سخت افزاری ای که نوشتی ، میشه نتیجه گرفت احتمالا درایور مخصوص کارت گرافیک لپ تاپ و نصب نکردی . راه پیشنهادی :

1- انتی ویروس و غیر فعال کن . ( اگر 2 تا با هم نصب کردی که احتمالا ب همون دلیله )
2- اخرین درایور و نصب کن .
3- ویدئو رو پخش کن . اگر نشد ، از طریق TASK MANAGER ببین چه برنامه ای حافظه 6 گیگ رم شما رو اشغال کرده . پاک یا غیر فعالش کن .
4- در نهایت اگر نشد ، به نظرم ویندوز قبلی رو پاک کن و ویندوز 8 نسخه 64 بیتی ( اینترپرایز ) نصب کن . 100% مشکلت حل میشه .

پیشنهاد من گزینه آخره .

مرسی از پیشنهادتون حسین جان .حتما اینا رو امتحان میکنم و خبر رو میدم. انتی ویروس هم یه دونه دارم فقط.
ویندوزم 7هستش ولی اورجیناله , اگه اورجینال نبود تا حالا صد بار پاکش کرده بودم و 8 ریخته بودم :))
ویرایش:
الان چک کردم وقتی ویدیو در حال پخشه CPU Usage 6% ه و Ram هم 1.95 GB درحال کاره!!!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
سلام... آقا این PC ـه ما یه مشکل عجیب پیدا کرده :

76922599283686635020.png

این CPU Usage همش روی 50 درصد واسه Windows Explorer ... !!!
برا همینم اصلا نمیشه بازی اجرا کرد...
قبلا هم یه بار اینجوری شده بود.. با هزار بدبختی که یادم نمیاد درستش کردم. خواهشا کمک کنید.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان فایرفاکس من چ مرگش شده :|
هر وقت روش کلیک میکنم ی لینک باز میشه:|
اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم :
برو قسمت Option بخش General ببین یه وقت home page عوض نشده ! When firefox starts هم تنظیم کن رو blank .
یه راه دیگه هم هست . ممکنه یه فایل پلاگین add-ons هم نصب شده باشه بصورت خودکار که یه لینک باز کنه.

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
چه لینکی باز میشه؟
شاید ماله اپدیت کردنشه!!

ی لینک درباره green cart امریکا :|
اخرین ورزن هسته.
اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم :
برو قسمت Option بخش General ببین یه وقت home page عوض نشده ! When firefox starts هم تنظیم کن رو blank .
یه راه دیگه هم هست . ممکنه یه فایل پلاگین add-ons هم نصب شده باشه بصورت خودکار که یه لینک باز کنه.

ممنون فک کنم درست شد :D

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
مشکلات من با این فایرفاکس تمومی نداره!
با اسکریپت ارور(اگه درس نوشته باشم) داشتم کنار میومدم که یه مشکل تازه...
الان وقتی میخام وارد یه سایت شم یا ... آدرس میره تو بار ولی فقط یه لحظه نشون میده که میخاد لود شه بعد وایمیسته
باید چند بار صفحه رو رفرش کنم تا باز شه
مرورگرای دیگه هم به خصوص کروم با گروه خونی pcـم نمی سازه:d
چیکار کنم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
مشکلات من با این فایرفاکس تمومی نداره!
با اسکریپت ارور(اگه درس نوشته باشم) داشتم کنار میومدم که یه مشکل تازه...
الان وقتی میخام وارد یه سایت شم یا ... آدرس میره تو بار ولی فقط یه لحظه نشون میده که میخاد لود شه بعد وایمیسته
باید چند بار صفحه رو رفرش کنم تا باز شه
مرورگرای دیگه هم به خصوص کروم با گروه خونی pcـم نمی سازه:d
چیکار کنم؟
شما یک بار فایرفاکس رو بدون هیچ افزونه ای باز کن ، ببین بازم مشکل داره یا نه
برای این کار

بالا سمت چپ روی Firefox کلیک کن
بعد از قسمت Help روی گزینه Restart with Add-ons Disabled کلیک کن

-
اگر مشکلی نداشت که باید ببینی کدوم افزونه یا افزونه ها باعث بهم ریختن مرورگرت شده
اگر باز هم مشکل داشت که باید فایرفاکست رو به آخرین نسخه آپدیت کنی

اگر خواستی این نسخه رو پاک کنی و نسخه جدید نصب کنی ، بکاپ گرفتن از بوکمارک ها فراموش نشه

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اقا مشکل ما هم حل نشده :|
هنوز وقتی کلیک میکنم لینک باز میشه :|
بعضی وقتا هم الکی یه tab باز میشه ک صفحه نحس پیوندها نشون داده میشه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر