مشکلات نرم افزاری

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
سلام با دانلود منیجر دارم یه فایلی دانلود میکنم بعد دیدم یکی از بلوک هاش قرمز رنگ شده حالا نمیدونم طبیعیه و من متوجه نمیشدم یا نه

کلا خواستم بدونم معنیش چیه؟

ویرایش:الان دیگه رد شد ولی کسی میدونی بگه ببینیم چی بود:d

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
چه طور میتونم فعال کنم
به ترتیب به قسمت های زیر برو
Control Panel
Programs
Turn Windows features on or off

اینجا میتونی (اگر غیر فعال بود) فعالش کنی
سلام با دانلود منیجر دارم یه فایلی دانلود میکنم بعد دیدم یکی از بلوک هاش قرمز رنگ شده حالا نمیدونم طبیعیه و من متوجه نمیشدم یا نه

دقیق نمیدونم، اما احتمالا مربوط به قطع موقتی ارتباط با سرور بوده

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
دانلود منیجر بعضی وقت ها که میزارم برای دانلود خیلی از حجم سی پی یو و هارد میگیره... چرا فشار زیادی به سیستم میاد..

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434

IDM در حال حاضر در این نمایندگی داره که میتونید از اونها بپرسید.

دانلود منیجر بعضی وقت ها که میزارم برای دانلود خیلی از حجم سی پی یو و هارد میگیره... چرا فشار زیادی به سیستم میاد..

اگه از نسخه ی غیر اورجینال استفاده میکنید میتونه مشکل از کرک/پچ باشه!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان یه سوال کوچیک دارم که وقتی هم نمیگیره ، فقط اگه کسی اطلاع قطعی داره جواب بده ممنون میشم :
مانیتورم واید هست و 24 اینچ ، فونت سایت ها بسیار ریز هست و من خسته شدم از بس که هر سایتی رو که باز میکنم باید زوم کنم ، آیا راهی نداره که فونت همه سایت ها درشت بشه بدون این که قالبشون بهم بخوره ؟ از قسمت تنظیم فونت فایر فوکس این کارو که میکنم قالب سایت ها بهم میخوره

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
IDM در حال حاضر در این نمایندگی داره که میتونید از اونها بپرسید.

اگه از نسخه ی غیر اورجینال استفاده میکنید میتونه مشکل از کرک/پچ باشه!

بله از نسخه کرک شده استفاده میکنم درست حدس زدید راه حل چی هست؟

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان یه سوال کوچیک دارم که وقتی هم نمیگیره ، فقط اگه کسی اطلاع قطعی داره جواب بده ممنون میشم :
مانیتورم واید هست و 24 اینچ ، فونت سایت ها بسیار ریز هست و من خسته شدم از بس که هر سایتی رو که باز میکنم باید زوم کنم ، آیا راهی نداره که فونت همه سایت ها درشت بشه بدون این که قالبشون بهم بخوره ؟ از قسمت تنظیم فونت فایر فوکس این کارو که میکنم قالب سایت ها بهم میخوره

در هنگام وبگردی رزولوشون دسکتاپ را پایینتر بیاورید تا راحت بتونید بخوانید.

- - -ویرایش - - -

بله از نسخه کرک شده استفاده میکنم درست حدس زدید راه حل چی هست؟

از نسخه اورجینال نرم افزار استفاده کنید!:) و یا از دانلود منیجر های رایگان مانند Free Download Manager استفاده کنید.
:)
http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Download_Manager

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
من به تازگی ویندوزم خیلی کند شده ، بخصوص موقع کار با فایرفاکس !! نمیدونم نرم افزاری یا سخت افزاری ...
برنامه Tuneup 2013 هم نصب کردم ولی زیاد مشکلی رو حل نکرد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
برای اینکه یه فایلو چند قسمت کنم تا بتونم تو دوتا دی وی دی جا کنم یکی از دوستان برنامه winrar رو پیشنهاد داد ولی گویا این برنامه فایلای pkg رو نمیشناسه؟ چیکار کنم الان؟ با همین برنامه میشه یا باید با برنامه دیگه ای کار کنم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام .
من به تازگی ویندوزم خیلی کند شده ، بخصوص موقع کار با فایرفاکس !! نمیدونم نرم افزاری یا سخت افزاری ...
تو همون برنامه Tuneup بخشی مربوط به برنامه هاییه که با شروع ویندوز راه اندازی میشن که باید برنامه های غیر ضروری غیر فعال بشن
میتونید موقع کند شدن سیستم هم از طریق همین برنامه یا Task Manager ویندوز بررسی کنید که چه برنامه ای بیشتر داره از منابع سیستم استفاده میکنه
فایرفاکس رو هم به آخرین نسخه اپدیت کنید
برای اینکه یه فایلو چند قسمت کنم تا بتونم تو دوتا دی وی دی جا کنم یکی از دوستان برنامه winrar رو پیشنهاد داد ولی گویا این برنامه فایلای pkg رو نمیشناسه؟ چیکار کنم الان؟ با همین برنامه میشه یا باید با برنامه دیگه ای کار کنم؟
شما برنامه 7zip رو امتحان کن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان اومدم درایو D رو شر کنم زدم کلا قفل ـش کردم :|

ZmT.png

نه میتونم برم توش نه میشه برش گردوند
چی کار باید بکنم ؟ 800 گیگ فیلم سریالم پر ؟
مرسی پیشا پیش

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام .

برنامه ی ccleaner رو نصب کنید و از گزینه ی Clean Registry یه همچین چیزی استفاده کنید.
فک کنم Tune up هم این قابلیت رو داشته باشه.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

از Chrome استفاده کنید، قابلیت زوم بدون افت کیفیت و سازگاری رو داره.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر