مشکلات نرم افزاری

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام؛
ببخشید اگه این سوال جاش اینجا نیست...
دوستان من یک فایل 49 پارت rar دارم (بازی)، که پسوند بخشی رو rar نشون میداد و بخشی هم r و عدد (مثل: r32)، که البته بدون مشکل اکسترکت میشد... حالا متاسفانه هم ترتیب پارت ها و هم پسوندها به هم خورده...
سوال من اینه که با Winrar یا هر نرم افزار دیگه ای میشه اینارو مرتب کرد و به حالت اول برگردوند تا اکسترکت بشن یا نه؟
اگر راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید که دانلود مجدد حدود 23 گیگ بسیار وقت گیره!

چی کار کردید که پسوندش بهم خورد؟اگه فایلهارو دقیقا به ترتیب دانلود کردید میتونی از روی زمان Created ش بفهمی اولی تا آخری کدومه
.

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D

چی کار کردید که پسوندش بهم خورد؟اگه فایلهارو دقیقا به ترتیب دانلود کردید میتونی از روی زمان Created ش بفهمی اولی تا آخری کدومه
.
چون این پارتها خودش اکسترکت شده از فایلهای دیگه اس، Created اش بر اساس اون فایلها میوفته که باز منظم نیست!
خودمم نمیدونم چطور این بلا سرشون اومده...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آقا دانیال دستتون درست، درست شد، وقتی باطریو درآوردم و دوباره گذاشتم، لیزر موسم دوباره روشن بود، اما با تکون دادنش دیگه سیستم روشن نشد، فقط با دکمه Power کیس روشن شد...
بازم ممنون خیلی:x
-
نه دوست من. باطری مشکلی نداشت
تنظیمات بایوس سیستمت به هم ریخته بود. میتونستی گزینه هایی که تغییر کرده (مثل همین مشکلت رو) یکی یکی پیدا کنی و به حالت قبل برگردونی
اما بهترین کار همین بود که باطری رو برداری تا تنظیمات کاملا به حالت اول برگرده.
تیکش نخورده ! بدون تیک هست !
ولی باز همون جوریه !
چی شد پس !
کسی نمیدونه !؟
آقا دانیال راه حل دیگه ای نمیشناسید !؟
کسی چیز دیگه ای بلد نیست !؟

این راه رو امتحان کن

توی RUN تایپ کن sysdm.cpl و اینتر رو بزن
به تب Advanced برو ، تو همون بخش اول(به اسم Performance) روی Settings کلیک کن .
گزینه زیر رو پیدا کن و اگر غیر فعال بود ، فعالش کن
Show thumbnails instead of icons

-
لطفا بعد از سوال کردن فرصت بده که من یا بقیه دوستان بیایم و جواب بدیم
!!!!!!!

سلام؛
ببخشید اگه این سوال جاش اینجا نیست...
دوستان من یک فایل 49 پارت rar دارم (بازی)، که پسوند بخشی رو rar نشون میداد و بخشی هم r و عدد (مثل: r32)، که البته بدون مشکل اکسترکت میشد... حالا متاسفانه هم ترتیب پارت ها و هم پسوندها به هم خورده...
سوال من اینه که با Winrar یا هر نرم افزار دیگه ای میشه اینارو مرتب کرد و به حالت اول برگردوند تا اکسترکت بشن یا نه؟
اگر راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید که دانلود مجدد حدود 23 گیگ بسیار وقت گیره!
یه عکس از پوشه ای که فایل های فشرده رو داخلش داری + سایتی که لینک های دانلود رو از اونجا گرفتی برام بفرست

آخرین ویرایش:

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
7se7en7
یه عکس از پوشه ای که فایل های فشرده رو داخلش داری + سایتی که لینک های دانلود رو از اونجا گرفتی برام بفرست
این فایل های منه که بعد از بهم خوردن ترتیب و اسمشون، الکی شماره زدم (که همین کار رو خرابتر کرد!)

اینم سایتی که ازش دانلود کردم:
MGS
اگر این 24 پارت لینک شده رو یکبار اکسترکت کنیم، 49 پارتی که من دارم بدست میاد....

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها فایل های داخل درایو c حجمش 26 گیگه برام ولی تو properties حجم استفاده شده رو 47 گیگ نشون میده
حجم کلا درایو 48 گیگه فایل های هیدن رو هم چک کردم فایل هیبرینیت هم 3 گیگ بیشتر نیست کمک کنید :((

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
خواهش میکنم
خوشحالم که مشکلت حل شد
-
نه دوست من. باطری مشکلی نداشت
تنظیمات بایوس سیستمت به هم ریخته بود. میتونستی گزینه هایی که تغییر کرده (مثل همین مشکلت رو) یکی یکی پیدا کنی و به حالت قبل برگردونی
اما بهترین کار همین بود که باطری رو برداری تا تنظیمات کاملا به حالت اول برگرده.
ببخشید آقا دانیال باز سوال میکنم : اگه مشکلم حل نمیشد اونوقت بایستی چی کار میکرد؟:D

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
این فایل های منه که بعد از بهم خوردن ترتیب و اسمشون، الکی شماره زدم (که همین کار رو خرابتر کرد!)

اینم سایتی که ازش دانلود کردم:
MGS
اگر این 24 پارت لینک شده رو یکبار اکسترکت کنیم، 49 پارتی که من دارم بدست میاد....
با این شماره هایی که گذاشتید بعید میدونم بشه ترتیبشون رو پیدا کرد!!
مگر همون راهی که دوستمون قبلا گفت . اگر 49 فایل قبلی رو به ترتیب اکسترکت کرده باشید ، از روی تاریخ ایجاد فایل ها

الان وقتی یکی از این فایل ها رو اکسترکت کنید چه اتفاقی می افته ؟ از بقیه فایل ها استفاده نمیکنه ؟ همون فایل رو به درستی اکسترکت میکنه ؟
بچه ها فایل های داخل درایو c حجمش 26 گیگه برام ولی تو properties حجم استفاده شده رو 47 گیگ نشون میده
حجم کلا درایو 48 گیگه فایل های هیدن رو هم چک کردم فایل هیبرینیت هم 3 گیگ بیشتر نیست کمک کنید :((
شما از طریق Disk Cleanup فایل های موقت و غیر ضروری رو پاک کنید. (روی درایو C کلیک راست کن و گزینه Properties رو انتخاب کن)

پیشنهاد میکنم برنامهTuneUp Utilities رو هم دانلود کنی. با این برنامه میتونی مدیریت بهتری روی سیتمت داشته باشی، از جمله نظارت روی فضای خالی یا پاک سازی درایو ها.
ببخشید آقا دانیال باز سوال میکنم : اگه مشکلم حل نمیشد اونوقت بایستی چی کار میکرد؟:D
خواهش میکنم
اونوقت باید اون گزینه مورد نظر رو (که باعث میشد سیستم با حرکت موس روشن بشه) پیدا و غیر فعال میکردی.

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
الان وقتی یکی از این فایل ها رو اکسترکت کنید چه اتفاقی می افته ؟ از بقیه فایل ها استفاده نمیکنه ؟ همون فایل رو به درستی اکسترکت میکنه ؟
پارت اول رو پیدا میکنم (اونی که توی اکسترکت اول ارور نمیده) اکسترکت میکنم پارت بعدی رو میخواد مثلا r01 وقتی میزنم مسیر بدم خودش از بین فایل ها میشناسه! حدودا 30 تا رو اکسترکت میکنم (و بر همون اساس شماره میزنم) تا میرسه به پارتهای که rar هستند (دیگه مثلا r31 نیست). از اونجا به بعد اتوماتیک نمیشناسه و پارتی رو پیشنهاد نمیده! شانسی هم که میزنم ارور میده و در حالی که باید متوقف بشه اکسترکت میکنه! اونطوری هم حدودا حجم بازی 10 گیگ کم میاد (یعنی از اون ارور به بعد پارتها اکسترکت نشدند).
به هر حال ممنون از راهنماییتون فکر کنم وقتشه که نا امید شم...

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
چون این پارتها خودش اکسترکت شده از فایلهای دیگه اس، Created اش بر اساس اون فایلها میوفته که باز منظم نیست!
خودمم نمیدونم چطور این بلا سرشون اومده...

یه روش به ذهنم رسید درست انجام بده ببین میشه یا نه! گفتی این 49 تا پارت رو از پارتهای اصلی خارج کردی درسته؟ خوب کاریکه میکنی اینه که Properties تک تک فایل ها رو نگاه میکنی چون در properties علاوه بر تاریخ و دقیقه ، ثانیه ای که فایل ایجاد شده را هم نشون میده! و شما از روی ثانیه و دقیقه فایلها را مرتب کن و شماره بندی کن.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
این راه رو امتحان کن

ممنون آقا دانیال ولی ...
ولی متاسفانه اون گزینه خودش تیک داشت ! (یعنی فعال بود!)
راه دیگه ای نیست !؟
یک بار بگیرم غیر فعالش کنم و دوباره فعالش کنم ببینم کار میکنه یا نه !؟
ممکنه ویروسی , چیزی باشه !؟
اکانتم رو تو کامپیوتر حذف کنم و یکی دیگه درست کنم !؟ آخه اکانت دادشم مشکلی نداره !
ممنون میشم راهنمایی کنید !

- - -ویرایش - - -

این راه رو امتحان کن

ممنون آقا دانیال ولی ...
راه دیگه ای نیست !؟
اکانتم رو تو کامپیوتر حذف کنم و یکی دیگه درست کنم !؟ آخه اکانت دادشم مشکلی نداره !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
پارت اول رو پیدا میکنم (اونی که توی اکسترکت اول ارور نمیده) اکسترکت میکنم پارت بعدی رو میخواد مثلا r01 وقتی میزنم مسیر بدم خودش از بین فایل ها میشناسه! حدودا 30 تا رو اکسترکت میکنم (و بر همون اساس شماره میزنم) تا میرسه به پارتهای که rar هستند (دیگه مثلا r31 نیست). از اونجا به بعد اتوماتیک نمیشناسه و پارتی رو پیشنهاد نمیده! شانسی هم که میزنم ارور میده و در حالی که باید متوقف بشه اکسترکت میکنه! اونطوری هم حدودا حجم بازی 10 گیگ کم میاد (یعنی از اون ارور به بعد پارتها اکسترکت نشدند).
به هر حال ممنون از راهنماییتون فکر کنم وقتشه که نا امید شم...
شما برنامه 7Zip رو هم امتحان کن.
ممنون آقا دانیال ولی ...
راه دیگه ای نیست !؟
راستش دیگه راهی به نظرم نمیرسه
همون پروفایلتون رو پاک کنید و یک پروفایل(یوزر) جدید بسازید
قبلش اطلاعات یوزرتون (که پاک میشه) رو روی قسمتی از هارد بکاپ بگیرید

آخرین ویرایش:

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
سلام.
با نصب.net freamwork 3.5 برای ویندوز 7 64 بیت مشکل دارم.ویندوز اورجیناله.3-4 تا نسخه تست کردم مشکل دار بود- بعضی هاشون میگت ویندوز feature روon کن.بعضی هاشون هم بعد ectracing filesدیکه هیچ اتفاقی نمیفته و همینجور میمونه و هیچ چیزی نمیاد.
مشکل چیه؟
خواهشا سریع جواب بدین الان مسابقه داریم و سر همین قضیه معتل شدم.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام.
با نصب.net freamwork 3.5 برای ویندوز 7 64 بیت مشکل دارم.ویندوز اورجیناله.3-4 تا نسخه تست کردم مشکل دار بود- بعضی هاشون میگت ویندوز feature روon کن.بعضی هاشون هم بعد ectracing filesدیکه هیچ اتفاقی نمیفته و همینجور میمونه و هیچ چیزی نمیاد.
مشکل چیه؟
خواهشا سریع جواب بدین الان مسابقه داریم و سر همین قضیه معتل شدم.
در ویکی پدیا نوشته شده نسخه 3.5 با ویندوز7 و Windows Server 2008 R2 عرضه شده ! پس نیازی به نصبش نیست فقط باید مطمئن بشید که فعال است.

Download Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Update for Windows 7 and Windows Server 2008 R2 for x64-based Systems from Official Microsoft Download Center

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر