مشکلات نرم افزاری

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
احتمالا از نسخه های قدیمی تر برنامه استفاده میکنید
اینی که دارید رو کامل پاک کنید از لینک زیر دانلود و نصب کنید

اقا من پاکش کردم و دوباره همونی دادین نصب کردم ولی بازم نمیشه این پیام رو میده:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام
از دوستان کسی آنتی ویروس kaspersky adminstration kit 8.0.2177 نصب کرده و یا آشنایی داره ؟ لطفا منو برا مراحل نصبش راهنمایی کنین
( روی ویندوز xp S.P2 هم میخوام نصبش کنم )

یه مشکل دیگه:
دوباره خواستم SQL server 2005 express edition نصب کنم که بعد از اتمام.. کامپیوتر ریست کرد و الان بعد از صفحه خوشامد گویی ویندوز ایکس پی و loading personal setting بازم ریست میشه؟ لطفا راهنمایی کنین .... متشکرم
همینطور که توی پیغام هم گفته برای نصب باید از سرویس پک 3 ویندوز XP استفاده کنی
باید ویندوز رو ارتقاء بدی
سلام
من امروز اومدم داشتم قسمت certificate برای IE نگاه میکردم که اشتباهی زدم یکی از اون certificate ها رو پاک کردم!
اون certificate تو تب Personal بود و به اسمش هم اسمی بود که برای لپ تاپم گداشتم یعنی Amir/Vaio.
حالا می خوام بدونم راهی هست که برگردونمش؟ اصلا چیز مهمی بوده که پاکش کردم؟

1) گواهی‌ها (Certificate) چیست‌اند و چگونه کار می‌کنند؟
-
2) How to Recover Removed Certificates in Internet Explorer

سلام
دوستان این دی وی دی رایتر من دیسک که توش میزاری به هیچ عنوان باز نمیکنه . بعد تو Device Management هم کنارش یدونه علامت تعجبه و وقتی روش کلیک میکنم این ارور میاد :
Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)
مشکل از چیه ؟
ممنون
کار هایی که اینجا گفته رو انجام بده ، امیدوارم مشکلت حل بشه
اقا من پاکش کردم و دوباره همونی دادین نصب کردم ولی بازم نمیشه این پیام رو میده:
این لینک رو یه نگاهی بنداز

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
سلام بر شما من یک مشکلی با کامیپوترم دارم.چند وقتیه که نمیتونم فولد ها رو باز کنم زمانی که یک فولدر رو باز میکنم به قست پایین صفحه میره و هرچه کلیک میکنم دیگه نمیاد فقط سریع بالا و پایین میره نمیدونم چرا؟!ممنون میشم راه حل مشکلمو بگید

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام بر شما من یک مشکلی با کامیپوترم دارم.چند وقتیه که نمیتونم فولد ها رو باز کنم زمانی که یک فولدر رو باز میکنم به قست پایین صفحه میره و هرچه کلیک میکنم دیگه نمیاد فقط سریع بالا و پایین میره نمیدونم چرا؟!ممنون میشم راه حل مشکلمو بگید

احتمال داره سیستمتون ویروسی شده باشه،با یه آنتی ویروس قوی و به روز شده سیستمتونو اسکن کنید.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
n0kb2klkott9s5xu8z5o.jpg

من موقع نصب نرو 11 مولی مدیا سایت که از کینگ پرند بود، به این مشکل برخوردم..
بعد هم اگزیت میشه از نصب و میره بیرون...هیچی به هیچی!///کسی میدونه چرا؟!
ویندوز من سون7 هستش...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
n0kb2klkott9s5xu8z5o.jpg

من موقع نصب نرو 11 مولی مدیا سایت که از کینگ پرند بود، به این مشکل برخوردم..
بعد هم اگزیت میشه از نصب و میره بیرون...هیچی به هیچی!///کسی میدونه چرا؟!
ویندوز من سون7 هستش...
تو نت دو تا راه حل برات پیدا کردم

یکی دانلود و نصب Microsoft Visual C که از همین لینک و با توجه به ویندوزی که داری میتونی دانلودش کنی

یکی هم دانلود و نصب Windows Installer

اگر هیچکدوم جواب نداد پیشنهاد میکنم ویندوزت رو آپدیت کنی. اگر بازم درست نشد بهم پیام بده تا ببینیم مشکل کجاست

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام
من ویندوز 7 ، 64 بیتی دارم . چندوقتیه وقتی میخوام بازی یا برنامه ای اجرا کنم ، این ارور رو میده که این فایل dll مشکل داره !
msvcr100.dll
اگه کسی این ویندوز رو داره ، یک کپی ازین فایل بگیره ، آپلود کنه واسه من بزاره یا اینک یک راه حلی بگید تا درست بشه .
ممنون

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام
من ویندوز 7 ، 64 بیتی دارم . چندوقتیه وقتی میخوام بازی یا برنامه ای اجرا کنم ، این ارور رو میده که این فایل dll مشکل داره !
msvcr100.dll
اگه کسی این ویندوز رو داره ، یک کپی ازین فایل بگیره ، آپلود کنه واسه من بزاره یا اینک یک راه حلی بگید تا درست بشه .
ممنون

اسم و پسوند اون dll رو مثل همینی که نوشتی تو گوگل سرچ کن سایتهایی هستند که dll را دارند.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام
msvcr100.dll
ممنون

اسم و پسوند اون dll رو مثل همینی که نوشتی تو گوگل سرچ کن سایتهایی هستند که dll را دارند.

تو گوگل گشتم ، چیز بدرد بخوری نیافتم !
پس این چیه؟! :

msvcr100.dll free download - DLL-files.com

توضیحاتش واضحه هم روشی برای نصب dll به صورت اتوماتیک داره و هم به صورت دستی میتونی dll دانلود شده را در جایی که گفته اند بگذاری.این یه سایت معروف در ضمینه فایلهای dll هستش.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا سلام خسته نباشید!!:D
می خواستم بدونم ویندوز من که با تکون دادن موس فقط، از حالت خاموش یهو روشن میشه مشکل نرم افزاری داره یا نه؟ راهی برای تغییرش هست؟

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
! =))
نه عزیز، منظور از حالت خاموش Shut Down هست:)

خندت برای چیه؟!
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif

گفتم standby چون قبلنا خیلی وقت قبل موقعی که stanby میکردم دقیقا یادم نیست چطور میشد ولی فکر کنم در حین stanby موسم که تکون میخورد سیستم یکدفعه برمیگشت! حالا یادم نیست زمانی که سیستم در stanby بود این اتفاق میفتاد یا در حین stanby شدن!

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA

خندت برای چیه؟!
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif
tiredsmiley.gif

گفتم standby چون قبلنا خیلی وقت قبل موقعی که stanby میکردم دقیقا یادم نیست چطور میشد ولی فکر کنم در حین stanby موسم که تکون میخورد سیستم یکدفعه برمیگشت! حالا یادم نیست زمانی که سیستم در stanby بود این اتفاق میفتاد یا در حین stanby شدن!

هیچی آخه مشکلم خنده دار به نظرم اومد:))
مگه این سیستم معمول بیشتر PCها نیست که با حرکت موس از حالت Stanby دربیان؟
برا من که از اولش اینطوری بود، چند سالی میشه، اما اینکه از حالت Shutdown روشن بشه فک کنم عجیب تره...
شما نمیدونی میشه تغییرش داد یا نه؟ باید با دکمه On و Off رو کیس مثل آدم خاموش روشن بشه دیگه! پس چرا اینجوریه؟
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر