مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان من یه مشکل با IDM دارم
گاهی دانلود رو 99.99% گیر می کنه !!!
راهی میشناسه که 100% بشه ؟
بدبختی IDM مثل Orbit یا DAP فایل رو یجا سیو نمی کنه وگرنه فایل قابلیت Repair داره و اگه تو یه فایل سیو میشد کل دانلود فقط با عوض کردن فرمتش فایل رو درست می کردم !

روی همه سایت ها و سرور ها اینطوریه یا یه سایت خاص؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
روی همه سایت ها و سرور ها اینطوریه یا یه سایت خاص؟

رو همه که نه
بیشتر با سایت های دانلود فایلهای پارتیشن شده مشکل دارم !
الان این فایل که گیر کرده برا دانلودها هست
توجه هم کردم دیدم همیشه پارت های 1 گیر میکنه
الان دارم مترو رو دانلود میکنم پارت 1 دیسک یک و پارت 1 دیسک 2 گیر کردن !

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان من یه مشکل با IDM دارم
گاهی دانلود رو 99.99% گیر می کنه !!!
راهی میشناسه که 100% بشه ؟
بدبختی IDM مثل Orbit یا DAP فایل رو یجا سیو نمی کنه وگرنه فایل قابلیت Repair داره و اگه تو یه فایل سیو میشد کل دانلود فقط با عوض کردن فرمتش فایل رو درست می کردم !

شاید زمان دانلود فایل برای آی پی شما به پایان رسیده ! روی فایل در IDM کلیک کنید و گزینه ی Refresh download address را انتخاب و سپس بعد از باز شدن صفحه مربوطه روی لینک مربوطه کلیک کنید و دانلود را ادامه دهید.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman

شاید زمان دانلود فایل برای آی پی شما به پایان رسیده ! روی فایل در IDM کلیک کنید و گزینه ی Refresh download address را انتخاب و سپس بعد از باز شدن صفحه مربوطه روی لینک مربوطه کلیک کنید و دانلود را ادامه دهید.

تست کردم ولی بازم همون مشکل هست !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
رو همه که نه
بیشتر با سایت های دانلود فایلهای پارتیشن شده مشکل دارم !
الان این فایل که گیر کرده برا دانلودها هست
توجه هم کردم دیدم همیشه پارت های 1 گیر میکنه
الان دارم مترو رو دانلود میکنم پارت 1 دیسک یک و پارت 1 دیسک 2 گیر کردن !
توضیحات سایت IDM رو یه نگاه بندازید. امیدوارم مشکلتون رو حل کنه
IDM

پ.ن:به عنوان اولین راه حل ، احتمال داده نسخه قدیمی برنامه رو دارید و گفته که تو آخرین نسخه برنامه برطرف شده
آخرین نسخه برنامه رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان این memory usage من در حالت عادی بدون اینکه برنامه ای باز باشه روی 40 درصده ، یه فایرفاکس که باز میکنم تا 70-80 درصد میره به راحتی، کل برنامه های استارت آپ و برنامه های کاربردی ویندوز رو از تو msconfig دیزیبل کردم. این هنگ و کرش ها امونمو گرفته :|

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان این memory usage من در حالت عادی بدون اینکه برنامه ای باز باشه روی 40 درصده ، یه فایرفاکس که باز میکنم تا 70-80 درصد میره به راحتی، کل برنامه های استارت آپ و برنامه های کاربردی ویندوز رو از تو msconfig دیزیبل کردم. این هنگ و کرش ها امونمو گرفته :|

برنامه هایی مثل فارفاکس و امثال این رو ببندید ، اصلا یکبار ریستارت کنید و زمانیکه سیستم کامل بالا اومد هیچ برنامه ای رو باز نکنید سپس Task Manager را باز کنید و ببینید چه پروسس هایی از رم و CPU استفاده بیشتری میکنند.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اینو اجرا میکنم مثل تصویرش 4 تا گزینه داره اما هیچ کلیدی برای اجرای دستور نداره یعنی یکی رو انتخاب میکنی و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
لینکی که گذاشتم رو چطور ، اونو امتحان کردید ؟

همینطور که تو لینک گفته راه اصلی برای تعمیر فلش اینه که به سایت سازنده فلش بری و برنامه ریکاوری فلش رو استفاده کنی
که من هم پیشنهادم همینه

حالا اگر اون برنامه کار نکرد، راه حلی که تو لینک گفته هم جواب نداد :

داخل Run تایپ کن regedit
و اینتر بزنید تا به رجیستری ویندوز بری

به ترتیب به قسمت های زیر برو

HKEY_LOCAL_MACHINE
SYSTEM
CurrentControlSet
Control
StorageDevicePolicies

تو پنجره سمت راست روی WriteProtect دابل کلیک کن. مقدار Value Data رو از "1" به "0" تغییر بده
حالا یک بار فلش رو خارج کن و دوباره وصل کن

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان، یه مشکلی دارشتم، سیستمم هی الکی ریستارت میشه، بعضی وقتا هم میگه بخاطر MEMORY.DMP هستش فکر کنم، نمیدونید دوستان این مشکل چیه؟ من راستش خودم این ویندوز 8 رو نریختم دادم یه مغازه یه یارویی که تعمیرات کامپیوتر داشت برام ریخته و به گفته ی خودش این آخرین ورژن موجود تو بازاره که برام ریخته...
مشکل برای ویندوزه یا ممکنه ویروس باشه؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام دوستان، یه مشکلی دارشتم، سیستمم هی الکی ریستارت میشه، بعضی وقتا هم میگه بخاطر MEMORY.DMP هستش فکر کنم، نمیدونید دوستان این مشکل چیه؟ من راستش خودم این ویندوز 8 رو نریختم دادم یه مغازه یه یارویی که تعمیرات کامپیوتر داشت برام ریخته و به گفته ی خودش این آخرین ورژن موجود تو بازاره که برام ریخته...
مشکل برای ویندوزه یا ممکنه ویروس باشه؟
شما بهتره جدیدترین درایور ها رو برای سیستمتون دانلود کنید

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
لینکی که گذاشتم رو چطور ، اونو امتحان کردید ؟

همینطور که تو لینک گفته راه اصلی برای تعمیر فلش اینه که به سایت سازنده فلش بری و برنامه ریکاوری فلش رو استفاده کنی
که من هم پیشنهادم همینه

حالا اگر اون برنامه کار نکرد، راه حلی که تو لینک گفته هم جواب نداد :

داخل Run تایپ کن regedit
و اینتر بزنید تا به رجیستری ویندوز بری

به ترتیب به قسمت های زیر برو

HKEY_LOCAL_MACHINE
SYSTEM
CurrentControlSet
Control
StorageDevicePolicies

تو پنجره سمت راست روی WriteProtect دابل کلیک کن. مقدار Value Data رو از "1" به "0" تغییر بده
حالا یک بار فلش رو خارج کن و دوباره وصل کن

هر کار میشد کردم اما جواب نداد ولی همونطور که گفتید خوشبختانه نرم افزار سایت سازنده رو گرفتم بصورت آنلاین و باور نکردنی مشکلش حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر