مشکلات نرم افزاری

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
فکر کنم بهترین راه ریست مودم باشه (مطمئن نیستم)
ضمن اینکه بعد از ریست کردن ، اگر نمیتونی تنظیم مجددش رو انجام بدی باید کسی باشه برات تنظیم کنه.
همون تنظیماتی که همون اول خریدم انجام دادم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان طی یه اتفاقی من مجبور شدم رمز وای فای مودمم رو بزنم اما مشکل اینه که یادم رفته رمزم چی بود:d
جایی نیست من رمزم رو ببینم؟
کلا الان چه غلتی بکنم؟:((

دوست عزیز ای پیتونو وارد کنین تو پیج مرورگرتون بعد یه مستطیلی باز میشه جفتشو انگلیسی ادمین وارد کنین و بعدش وارد قسمت سکرتی بشین اونجا زده به همین اسونی .

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
شما میتونین با نرم افزار وینرار زیپش کنین و به 4 تا فایل تقسیمش کنین و بعدش رایتش کنین راحت .

اونوقت فکر نکم بتونه از روی دی وی دی رام بازی رو مستقیم نصب کنه! باید اون 4 تا فایل رو به هارد انتقال بده و بعد از خارج کردن فایلها که طول هم میکشه از روی هارد نصب کنه! فکر نکنم هدفشون اینکار باشه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

اونوقت فکر نکم بتونه از روی دی وی دی رام بازی رو مستقیم نصب کنه! باید اون 4 تا فایل رو به هارد انتقال بده و بعد از خارج کردن فایلها که طول هم میکشه از روی هارد نصب کنه! فکر نکنم هدفشون اینکار باشه.

برای اون کار که مستقیم نصب بشه فکر نکنم روش اسونی باشه چون من دوستم اینکارو میداد یه برنامه نویس قدر براش انجام میداد تا دقیق انجام بشه .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
برای اون کار که مستقیم نصب بشه فکر نکنم روش اسونی باشه چون من دوستم اینکارو میداد یه برنامه نویس قدر براش انجام میداد تا دقیق انجام بشه .

منم نصب مستقیم مظورمه . نرم افزاری خاصی میخواد ؟ حالا یکی دو بارم آزمون و خطا انجام میدیم تا یاد بگیرم .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه مشكل !

من قبلا" خواستم يه ويندوز ديگه نصب كنم وسط كار و اون مرحله دوم نصب XP بيخيالش شدم والان از ويندوز قبلي استفاده ميكنم

ولي خوب هنگام بالا اومدن سيستم , خود سيستم مي گه كه برم توي كدوم ويندوز ! ويندوز اصلي من گزينه دوم ه و اينطوري شده براي من دردسر ! چون اگر بخوام با IDM چيزي رو دانلود كنم وقتي كامپيوتر روشن ميشه ميره توي اون ويندوز گزينه اول كه نصب نشده
يه دفعه يكي از دوستام گفت چه جچوري ميشه اون گزينه اول رو حذف كرد يا كاري كرد كه مستقيم بره توي ويندوز دومي اما يادم نمياد:(
اگر ميشه كمك كنيد

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان يه مشكل !

من قبلا" خواستم يه ويندوز ديگه نصب كنم وسط كار و اون مرحله دوم نصب XP بيخيالش شدم والان از ويندوز قبلي استفاده ميكنم

ولي خوب هنگام بالا اومدن سيستم , خود سيستم مي گه كه برم توي كدوم ويندوز ! ويندوز اصلي من گزينه دوم ه و اينطوري شده براي من دردسر ! چون اگر بخوام با IDM چيزي رو دانلود كنم وقتي كامپيوتر روشن ميشه ميره توي اون ويندوز گزينه اول كه نصب نشده
يه دفعه يكي از دوستام گفت چه جچوري ميشه اون گزينه اول رو حذف كرد يا كاري كرد كه مستقيم بره توي ويندوز دومي اما يادم نمياد:(
اگر ميشه كمك كنيد

1-در این موقع فکر کنم اگه اشتباه نکنم F8 یا تب رو بزنید(خودش راهنمایی کرده! نوشته ها رو بخونید!) و ویندوز مورد نظرتونو به عنوان بوت نخست انتخاب کنید
،
2-اگر دو یا بیشتر هارد دارید تو بایوس هم میشه هاردی که ویندوز مورد نظرتون توش هست رو به عنوان بوت اول انتخاب کنید،البته اگر هر دو ویندوز توی یه هارد باشه از روش اولی استفاده کنید.

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
دوستان يه مشكل !

اگر ميشه كمك كنيد

توی Run بنویس Msconfig و توی تب Boot اون ویندوزی رو که میخوای نباشه بزن Delete یا دومی رو روش کلیک کن و گزینه ی Set as Default رو انتخاب کن
اگه نشد بگو راه حل دستیشو بگم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان وقتی میخوام کرک افیس رو اجرا کنم این پیغام میده میشه راهنمایی کنید

Attachments

• 06-01-2013 09-13-27 ق-ظ.png
    06-01-2013 09-13-27 ق-ظ.png
    11.8 KB · مشاهده: 5

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
روی فایلی که میخوای اجرا کنی (کرک برنامه) کلیک راست کن و گزینه زیر رو انتخاب کن
Run as Administrator

سلام ممنون برای پاسختون
من این راهم هم امتحان کرده بودم ولی جوابی نداد
ببینید من این راها هم امتحان کردم ولی باز هم جواب نداد
1- دوباره فایل کرک رو از فایل فشرده در آوردم و قبلی رو پاک کردم با خودم گفتم شاید بد استخراج کرده برای همین دوباره این کار رو کردم ولی جواب نداد
2- اینترنت رو قطع کردم و فایل رو اجرا کردم باز هم فایده نداشت اجرا نشد و دوباره همین پیغام رو داد
قبلا که ویندوزم 64 بیتی بود جواب داد ولی الان که 32 بیتی هست کار نمیکنه
شاید به برنامه بخواد
راستی تمامی برنامه های که برای نت و فایر ورل و غیره رو هم از آبدیت کردن دانلود و بعد نصب کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
وگرنه اگر نشد مجبورم برم افیس 2010 رو نصب کنم و بعد کرکش کنم :|

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام ممنون برای پاسختون
من این راهم هم امتحان کرده بودم ولی جوابی نداد
ببینید من این راها هم امتحان کردم ولی باز هم جواب نداد
1- دوباره فایل کرک رو از فایل فشرده در آوردم و قبلی رو پاک کردم با خودم گفتم شاید بد استخراج کرده برای همین دوباره این کار رو کردم ولی جواب نداد
2- اینترنت رو قطع کردم و فایل رو اجرا کردم باز هم فایده نداشت اجرا نشد و دوباره همین پیغام رو داد
قبلا که ویندوزم 64 بیتی بود جواب داد ولی الان که 32 بیتی هست کار نمیکنه
شاید به برنامه بخواد
راستی تمامی برنامه های که برای نت و فایر ورل و غیره رو هم از آبدیت کردن دانلود و بعد نصب کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
وگرنه اگر نشد مجبورم برم افیس 2010 رو نصب کنم و بعد کرکش کنم :|
خواهش میکنم

اگر روی ویندوز قبلیتون کـرک کار میکرده و الان مشکل داره ، به احتمال زیاد با نسخه ویندوزتون سازگار نیست
شما به لینک زیر برید و با توجه به ویندوزتون ، فعال ساز برنامه رو دانلود کنید
(توضیحات مربوط به راهنمای نصب و طریقه استفاده رو هم حتما بخونید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر