مشکلات نرم افزاری

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
مشکل >> KM Player
تو نسخه ی 3.3 مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر وجود نداشت اما در نسخه های بعد از اون این مشکل بوجود اومد و تاکنون ادامه داشته و همچنان در نسخه 3.6 باقیست.
این مشکل در مورد فایلهای ام پی فور (mp4) وجود دارد
دوستانی که راه حل این مشکل را میدانند لطفا راهنمایی کنند

سلام داداش صابر خوبین . داداشم راستش منم الان این نسخه اخریشو دارم و همین الان تست کردم و هیچ مشکلی نداره یعنی کاملا درست هستش حالا شما همین ورژنی که خودتون نصب کردینو پاک کنین کامل یبار همینو نصب کنین ایشالله عین ما به مشکلی نخورین

لینک 1

اگه باز به همچین مشکلی بخورین دیگه جدا عجیب هستش چون من الان mp4 گذاشتم کاملا هم هماهنگ هستش .
در اخر نشد حتما از km استفاده نکنین من پلیر زیرو بهتون پیش نهاد میدم داداشم . راستی به کل مارو از یاد بردین من نوکرتم .

لینک 2

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام داداش صابر خوبین . داداشم راستش منم الان این نسخه اخریشو دارم و همین الان تست کردم و هیچ مشکلی نداره یعنی کاملا درست هستش حالا شما همین ورژنی که خودتون نصب کردینو پاک کنین کامل یبار همینو نصب کنین ایشالله عین ما به مشکلی نخورین

لینک 1

اگه باز به همچین مشکلی بخورین دیگه جدا عجیب هستش چون من الان mp4 گذاشتم کاملا هم هماهنگ هستش .
در اخر نشد حتما از km استفاده نکنین من پلیر زیرو بهتون پیش نهاد میدم داداشم . راستی به کل مارو از یاد بردین من نوکرتم .

لینک 2

خیلی ممنون از پاسخ دهی ! ما همه رویادمونه داداش !

متاسفانه مشکل حل نشد !
اخه فک کنم با تنظیمات باشه ! منم زیاد از تنظیمات KM Player سر در نمیارم

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
خیلی ممنون از پاسخ دهی ! ما همه رویادمونه داداش !

متاسفانه مشکل حل نشد !
اخه فک کنم با تنظیمات باشه ! منم زیاد از تنظیمات KM Player سر در نمیارم

یکبار پلیر را آنینستال کنید و سپس آخرین نسخه آن را نصب کنید و تنظیمات پلیر را هم رو حالت پیش فرض (Default) بگذارید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

یکبار پلیر را آنینستال کنید و سپس آخرین نسخه آن را نصب کنید و تنظیمات پلیر را هم رو حالت پیش فرض (Default) بگذارید.

وقتی انیستال میشه و یبار دیگه نصب بشه خودش میره مستقیم رو دیفالت . ولی جالبه چرا من این مشکلو ندارم نمیدونم .

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
وقتی انیستال میشه و یبار دیگه نصب بشه خودش میره مستقیم رو دیفالت . ولی جالبه چرا من این مشکلو ندارم نمیدونم .

ممکنه با آنینستال کردن تنظیمات اعمال شده برای پلیر از رجیستری پاک نشه به خاطر همین گفتم اینکارو کنند.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,155
نام
پویان
سلام
من از چهارشنبه گذشته با این مشکل مواجه شدم ! هر وقت میخوام از HDM استفاده کنم این پیغام میاد !

بعد هم اگه رو OK یا خروج کلیک کنم این پیغام میاد !

یکی از دوستام گفت برو کرک سالمش رو دان کن ! من هم میخوام همین کار رو بکنم ولی روی هر لینک دانلودی که کلیک میکنم باز سر و کله IDM پیدا میشه و همون آش و همون کاسه !
چه جوری میشه IDM رو غیر فعال کرد تا بشه با خود مررورگر کروم یا فایرفاکس , کرک رو دانلود کرد !؟
اگه میشه سریع جواب بدین , من عجله دارم !
ممنون !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من از چهارشنبه گذشته با این مشکل مواجه شدم ! هر وقت میخوام از HDM استفاده کنم این پیغام میاد !
بعد هم اگه رو OK یا خروج کلیک کنم این پیغام میاد !
یکی از دوستام گفت برو کرک سالمش رو دان کن ! من هم میخوام همین کار رو بکنم ولی روی هر لینک دانلودی که کلیک میکنم باز سر و کله IDM پیدا میشه و همون آش و همون کاسه !
چه جوری میشه IDM رو غیر فعال کرد تا بشه با خود مررورگر کروم یا فایرفاکس , کرک رو دانلود کرد !؟
اگه میشه سریع جواب بدین , من عجله دارم !
ممنون !
سلام

موقع کلیک روی لینک دانلود کلید Alt از کیبورد رو نگه دارید تا IDM باز نشه
و با برنامه پیش فرض مرورگر دانلود رو انجام بدید

اگر احیانا بازم IDM باز شد ، به تنظیمات برنامه برید
تب General
اونجا لیست مرورگر هایی که IDM روی اونها فعاله رو نشون میده
میتونید تیک مرورگری که دارید ازش استفاده میکنید رو بردارید تا غیر فعال بشه

136779780528130_Untitled-1.jpg

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
سیستم من هر برنامه تورنتی که نصب میکنم وقتی که روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.مشکل چیه؟
مثل اینکه سیستم با پایرسی حال نمیکنه:d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان . من یه فیلم از استادیوم دارم که توش بعضی از جاهاش فحش میدن . حالا میخوام اون قسمتایی که فحش میدن رو سانسور کنم و صدای بوووق پخش بشه . ممنون میشم کمک کنید

-
سیستم من هر برنامه تو‌ر*نــتــی که نصب میکنم وقتی که روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.مشکل چیه؟
مثل اینکه سیستم با پایرسی حال نمیکنه:d
ویندوزت ویستاست ؟ آنتی ویروس و فایروال چی داری ؟

فایل تو‌ر*نــت دانلود کن و طوری تنظیم کن که با برنامه نصب شده اجرا (باز) بشه
بعد فایل دانلود شده رو اجرا کن، ببین بازم اتفاقی نمی‌افته ؟

-
@abouzar337
سلام

به تنظیمات یاهو برو ( Ctrl + Shift + P)
تیک اون گزینه ای که تو عکس مشخص کردم رو ، بردار

136788019227418_Y.jpg

E M I N E M

کاربر سایت
Feb 11, 2012
21
نام
مهیار.ب
سلام،یه نفر یه آموزش جامع و ساده از کار و ساخت انیمیشن با Adobe flash cs4 بذاره.
تا یه حدی یاد دارم،مثلا اینکه یه توپ بسازم که بالا و پایین بره یا یه آدمک بسازم که فقط توی صفحه جا به جا بشه.ولی دو تا مشکل بزرگ دارم:
1-اینکه چه جوری اون دو تا شکل متحرک رو با هم یکی کنم.ینی توی یه صفحه هم آدمک متحرک باشه و هم توپ متحرک باشه.
2- اینکه چه جوری اون آدمک رو دست و پاش رو تکون بدم.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان کسی اینجا با VirtualBox کار می کنه ؟
یه ویندوز 8 میخوام نصب کنم که ارور زیر رو میده (برا ubuntu هم داد)
xrchx4j8lj9wnil2or3.png
قبلا" یه Win XP نصب کردم و هنوزم باهاش کار میکنم (البته این رو زمانی نصب کردم ورژن برنامه 3.0 بود الان 4.2.12 هست)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
سلام دوستان
من یه فایل 6 گیگ خورده ای دان کردم کامل شده ولی در حین ساخت فایل نهای این ارور رو میده نمیدونم مشکل کجاست
هارد هم جای خالی زیاد داره
ممنون میشم راهنمایی کنید

n29_0.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر