مشکلات نرم افزاری

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
خوب جای تعجب داره ولی با توجه به 32 و 64 بیت بودن ویندوزتون یکی ازینارو انتخاب کنین و دانلودش کنین و بعد نصبش کنین ، ببینم باز همون مشکلو دارین . موفق باشین .

mobility_vista_win7_win8 32.exe

mobility_vista_win7_win8_64.exe

اینو نصب کردم. منتها display driver رو نداره. یعنی کارت گرافیک نصب نمیشه.

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
من آموزش این کار رو از طریق Nero Burning ROM براتون میذارم

اول از همه برنامه رو باز کنید و new رو بزنید
در پنجره ای که براتون باز میشه و از قسمت Multisession ، گزینه ای که تو عکس براتون مشخص کردم انتخاب کنید و new (پایین پنجره) رو کلیک کنید

attachment.php

بعد پنجره ای براتون باز میشه (مثل عکس زیر) که تعداد دفعات رایت رو بهتون نشون میده

attachment.php

شما باید از لیستی که براتون میاره ، یکی مونده به آخر رو انتخاب کنید و مراحل رایت رو ادامه بدید تا اطلاعات قبلی به دیسک برگرده
تکرار میکنم بعد از این کار، اطلاعات فعلی پاک میشه

تشکر می کنم بابت راهنمایی.من تمام کارهایی که گفتید طبق عکس ها انجام دادم ولی در تصویر دوم وقتی سی دی را گذاشتم نوشت که:
This disk is not writable,please try another one
این نوشته یعنی اینکه دیکس قابل رایت نیست و باید یک سی دی دیگه گذاشت.مشکل چیه؟باید چکار کنم؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان یه سوال داشتم که شاید جاش توی این سایت کلا نباشه ولی اگه کسی کمک کنه ممنونم
چرا برنامه ی opera mini رو گوشیم با وایرلسه مودمه خونه کار نمیکنه و هیچ سایتیو باز نمیکنه ولی مثلا با wimax اوکه ی ؟ تو تنظیماته مودم چیزی هس یا مشکل جای دیگس ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اینو نصب کردم. منتها display driver رو نداره. یعنی کارت گرافیک نصب نمیشه.

من الان همینو رو ویندوز 8 ، 64 بیتیم میریزم و دقیق دقیق کار میکنه .

خوب از سایت خود

ati.amd.com

بگیرین شاید این نسخه مخصوص 8 براتون کار کنه دقیق .

---------- نوشته در 10:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال داشتم که شاید جاش توی این سایت کلا نباشه ولی اگه کسی کمک کنه ممنونم
چرا برنامه ی opera mini رو گوشیم با وایرلسه مودمه خونه کار نمیکنه و هیچ سایتیو باز نمیکنه ولی مثلا با wimax اوکه ی ؟ تو تنظیماته مودم چیزی هس یا مشکل جای دیگس ؟

اپرا مینی جدید اخرین ورژنو دانلود کنین راحت جواب میده مشکل از اپراتون هستش . بعدش این سوال باید تو قسمت گوشی پرسیده میشد عزیز دلم . موفق باشین .

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اقا من الان اومدم CMD رو باز کردم میگه
Command Prompet is Disabled by the adminstrator
1 اکنت بیشتر رو سیستم من نیست و همون هم ادمین هست . مشکل از چیه ؟ ویندوزم نابود شد / ؟
اقا این مشکل من موقتی حل شد ولی هر بار سیستم رو خاموش روشن میکنم باز دوباره هم تسک منیجر Disable میشه هم CMD !
چه کنم ؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان ببخشید من یه مشکلی داشتم چند روز پیش یه ویندوز نصب کردم که بعد ابدیت ویندوزمو زدم حالا هر وقت که میام روی کامپیوترم صفحه دسکتابش سیاه میشه وقتی زمینه رو عوض میکنم باز می پره بیرون و دوباره زمینه سیاه میشه لطفا میشه منو راهنمایی کنیین چیکار کنم ابا لازمه دوباره ویندوز رو عوض کنم یا راه دیگه ای هست
ممنون

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان من يه مشكلي دارم.در ويندوز 7 چكار بايد بكنم كه كامپيوتر رو براي مدت طولاني استفاده نميكنم به حالت استند باي نره؟

وختي از شب تا صب ميذارمش روشن تقريبا نيمه خاموش ميشه.يعني صب كه ميام همه چي خاموشه فقط چراغ موس روشنه و هر چيم تكونش يدم سيستم راه نميفته حتما بايد دكمه هاي كيبورد رو بزنم تا همه چي قابل استفاده شه.
قبلا كه xp داشتم IDM رو براي ساعت 2 شب تنظيم ميكردم و اتوماتيك برام دانلود ميكرد ولي از موقعي كه 7 ريختم اين كارو نميكنه.يعني صب كه ميام چك ميكنم اصلا شروع نكرده به كار.نرم افزار مشكلي نداره ساعتشم براي 2 بامداد تنظيمه براي همين من فكر ميكنم كه اين نيمه خاموش شدناي شبانه علت راه نيفتادن IDMـه.لطفا منو راهنمايي كنيد مشكل از كجاس تنظيمات ويندوز يا تنظيمات IDM?

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من يه مشكلي دارم.در ويندوز 7 چكار بايد بكنم كه كامپيوتر رو براي مدت طولاني استفاده نميكنم به حالت استند باي نره؟

وختي از شب تا صب ميذارمش روشن تقريبا نيمه خاموش ميشه.يعني صب كه ميام همه چي خاموشه فقط چراغ موس روشنه و هر چيم تكونش يدم سيستم راه نميفته حتما بايد دكمه هاي كيبورد رو بزنم تا همه چي قابل استفاده شه.
قبلا كه xp داشتم IDM رو براي ساعت 2 شب تنظيم ميكردم و اتوماتيك برام دانلود ميكرد ولي از موقعي كه 7 ريختم اين كارو نميكنه.يعني صب كه ميام چك ميكنم اصلا شروع نكرده به كار.نرم افزار مشكلي نداره ساعتشم براي 2 بامداد تنظيمه براي همين من فكر ميكنم كه اين نيمه خاموش شدناي شبانه علت راه نيفتادن IDMـه.لطفا منو راهنمايي كنيد مشكل از كجاس تنظيمات ويندوز يا تنظيمات IDM?

اول از همه رو صفحه دسکتاپ راست کلیک کنین و گزینه پرسونالیزو بزنین ( اخرین گزینرو ) تا صفحه ای باز بشه .

صفحه ای که باز شد پایین ، پایین سمت راست اسکرین سیورو زده اونو بزنین وارد صفحه ای میشین ، بعد اون زیر صفحه یه نوشته ای میاد بنام چنج پاور ستینگ اونو بزنین .

بعد انتخاب گزینه بالا صفحه ای باز میشه که سمت چپش یه گزینه ای داره بنام چنج ون د کامپیوتر اسلیپ اونو بزنین جفتشو رو نورر بزارین بعد سیو کنین در بیایین همین تموم شد . موفق باشین .

این مشکل از تنظیمات همین بود که بخواب میره ویندوز و اجازه نمیده idm دانلودو ادامه بده اینو انجام بده اوکی میشه .

اینم عکسش اضافه کردم .

---------- نوشته در 06:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان ببخشید من یه مشکلی داشتم چند روز پیش یه ویندوز نصب کردم که بعد ابدیت ویندوزمو زدم حالا هر وقت که میام روی کامپیوترم صفحه دسکتابش سیاه میشه وقتی زمینه رو عوض میکنم باز می پره بیرون و دوباره زمینه سیاه میشه لطفا میشه منو راهنمایی کنیین چیکار کنم ابا لازمه دوباره ویندوز رو عوض کنم یا راه دیگه ای هست
ممنون

دوست عزیز چک کنین ببینین ایا ویندوزتون اکتیو هستش اگه اکتیو نبود یبار اکتیوش کنین و بعد ریستارت کنین بالا اومد یبار دیگه چک کنین ببینین باز همین مشکلو دارین یا نه . موفق باشین .

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
سلام دوستان !
یه سوالی در مورد IDM داشتم و اونم اینه که من 4تا صف دانلود ایجاد کردم و گذاشتم ساعت 6 متوقف و سیستم خاموش بشه .
حالا اگه صفی زودتر دانلودش تموم بشه سیستم رو خاموش میکنه یا پس اتمام تمام دانلودها ( یا اگر صفها تموم نشن ساعت 6 ) ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان !
یه سوالی در مورد IDM داشتم و اونم اینه که من 4تا صف دانلود ایجاد کردم و گذاشتم ساعت 6 متوقف و سیستم خاموش بشه .
حالا اگه صفی زودتر دانلودش تموم بشه سیستم رو خاموش میکنه یا پس اتمام تمام دانلودها ( یا اگر صفها تموم نشن ساعت 6 ) ؟

دوست عزیز یه عکسی زیر میزارم بسته به نیازتون هر یک ازین 3تا هزینرو فعال کنی نیازتونو رفع میکنه .
شما یه صف درست کنین بعد بهش تایمم بدین خوب بعد گزینه زمان قطعم بهش بدین و بعدش تیک خاموشم بزنین دقیق سر موقع نت دیگه دانلود نمیکنه و خاموشم میشه موفق باشین .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان

2 تا سوال :d

يكي اينكه ميخوام يه فايل رو توسط WINRAR زيپ كنم و روش پسورد هم بذارم ! چجوري اينكار انجام بدم !؟ پسورد گذاشتم اما فايده نداشت دوباره خود فايل باز ميشد

دومي اينكه اگر با IDM دانلود تموم بشه و موقع دوباره درست كردن فايل ها كامپيوتر به زمان خاموش شدنش بشه برسه فايل اسيب ميبينه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
دوست عزیز یه عکسی زیر میزارم بسته به نیازتون هر یک ازین 3تا هزینرو فعال کنی نیازتونو رفع میکنه .
شما یه صف درست کنین بعد بهش تایمم بدین خوب بعد گزینه زمان قطعم بهش بدین و بعدش تیک خاموشم بزنین دقیق سر موقع نت دیگه دانلود نمیکنه و خاموشم میشه موفق باشین .

داداش مثل اینکه متوجه منظورم نشدی یا من بد نوشتم . اینارو بلدم .
من 4تا صف درست کردم و تو هر کدوم چندتا پارت ریختم و همشون رو گذاشتم سر ساعت 6 متوقف کنه و سیستم رو خاموش کنه .
حالا اومدیم و دیدم که یه صف زودتر از ساعت 6 همه فایلا دانلود شد و بقیه صفها هنوز ادامه دارن
حالا این صفی که تموم شده سیستم رو خاموش میکنه یا برنامه منتظر بقیه دانلودها در بقیه صفها میمونه >
امیدوارم منظورمو خوب بیان کرده باشم اینبار:|

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان
یه مدت زیادیه فیس بوقم خراب شده دیگه عکسا رو باز نمیکنه.احتمالش هست که مشکل از ***** شکن باشه ولی وقتی یکی دیگه میشینه میره تو پروفایلش همه عکسه رو باز میکنه فقط از من اینطوریه .میخواستم ببینم خود فیس بوق تنضیماتی نداره که بشه درستش کرد؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
داداش مثل اینکه متوجه منظورم نشدی یا من بد نوشتم . اینارو بلدم .
من 4تا صف درست کردم و تو هر کدوم چندتا پارت ریختم و همشون رو گذاشتم سر ساعت 6 متوقف کنه و سیستم رو خاموش کنه .
حالا اومدیم و دیدم که یه صف زودتر از ساعت 6 همه فایلا دانلود شد و بقیه صفها هنوز ادامه دارن
حالا این صفی که تموم شده سیستم رو خاموش میکنه یا برنامه منتظر بقیه دانلودها در بقیه صفها میمونه >
امیدوارم منظورمو خوب بیان کرده باشم اینبار:|
سلام دوست عزیز، فک کنم متوجه منظورتون شدم:d
ساعت 6 همه ی دانلودها، از هر صفی متوقف میشن و سیستم خاموش میشه. وقتی شما تنظیم میکنید که ساعت 6 خاموش بشه، همه ی تنظیمات دیگه اورراید میشن و سیستم خاموش میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر